KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 18/4/2015, 18:50

Palcice,na vama da odlucite,ali ja mislim da vredi sve sto je receno...
Blankic moj dragi....Od danas mazi stomak cekam izvestaj...
Bak ti sutra vadis betu? Da navratim da nazdravimo taj trocifren broj sa necim bez alkohola...
Navijam za sve!!!!
Ljubim vas...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/4/2015, 20:21

Palcice, za endokrinologa to, plus tsh, ft4, mozes hormone 2. dana ciklusa, ako imas izvestaj sa uz, i ogtt. Mislim da je to sve. Kod koga ides. Doduse, meni je dr trazila i androstendion, dhea-s i cini mi se inhibin b, to bi onda bila kompletno sve.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/4/2015, 20:46

Hormone imam,tsh,ft4,tpo,anti tpo to sve imam.Ultrazvuk imam,ogtt onaj od pre par meseci.
Ovo mi je kontrola,dr se nadala da ce doci do trudnoce do tada.Odnecu te vitamine sto cu da uradim pa cu videti da li predlaze jos nesto.
Idem na klinicki,zaboravila sam kako se zove dr Laughing
Mada pored imunologije i trombofilija sto cu da uradim nema sta vise,tj.ima uvek,ali mislim da je ovo sasvim dovoljno.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/4/2015, 21:48

Zdravo drage moje. Vracena 3 embriona, faza morula, malo fragmentisani ali kazu nije strasno. Valjda nije strasno sto su malo fragmentisani bas se i ne razumijem toliko, ali vjerujem njima pa cemo vidjeti. sunny Ja sam potpuno relax i dalje, dan je bio savrsen, u sobi bilo extra drustvo, poslije ma rucak kod prijatelja gdje sam izlezavala na trosjedu, i sad ssm krenula kuci.
Hvala puno na podrsci, saljite rode, prasite, sve vas grlim osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 18/4/2015, 22:10

Srecno Blanki. Morule su morule. To je siguran uspjeh, ne brini. Uzivaj i mazi stomacic i vuci za nosice.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/4/2015, 22:18

Nataly17 ::Srecno Blanki. Morule su morule. To je siguran uspjeh, ne brini. Uzivaj i mazi stomacic i vuci za nosice.

ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 18/4/2015, 22:21

Blanka, to je to! Svaka cast sad uzivaj,  trudnica

Mene celo vece ziga stomak, kao pred vesticu. Mislim,  samo da zabelezim. A bas sam ustala optimista  lol! Veceras me ni niko ne voli  lol! Samo sutra da dozivim normalna  Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 18/4/2015, 22:50

Bak drzim pesnice i navijam :)
Blanka,superiska za morule. Sad uzivancija :)
Aries, bravo, bas mi je drago :)
Palcice, drago mi je da si bila kod dr Kopitovic i da si zadovoljna. Sigurna sam da ce sledeci put biti uspesan :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2015, 23:45

Blanka sad pevaj. Pricaj bebama ej tri bebe super draga morule su odlicne !
roda roda

Bak da poskocimo I prasimoo:aa28: roda oooo jAKO najace
Palcice malo ti fali , 100 % sam ubedjena u trudnocu sledeci korak . !
Mozes vaditi rezultate dok si u postupku nemoj placati privatno I ovako je dug protokol
Za sve devojkd navijam
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/4/2015, 01:00

Annci draga vidim da si ti kod dr kopitovic radila polustimulans zasto niste uradili komplet terapiju jel to ona predlozila ili u dogovoru vidim da ste 3 pokusaja I prosto mi neverovatno kod nje da tako . Da li si uradila sve analize u oggt ...sve bas sve ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/4/2015, 01:05

boni m ::drage moje dali neko moze da mi objasni sta su trombofilije i gde to mogu uraditi i dali je to povezano sa mutacijom gena........
meni to nisu trazili da radim ali bi ja na svoju ruku uradila jer sam imala jedan ne uspeli pokusaj vto pa sam sesila sve da ispita a samo mi je jos to ostalo,inace imam zacepljenje oba jajovoda i policisticne jajnike....hvala vam unapred osmeh srce
Draga da li ima vode u jajovodima hodro. ?
Mozda da uradis histero pred postupak I te sve dodatne analoize obavezno sve moze na klinickom bez placanja samo malo cimaja . Uput od dr da ste imali neuspelu vt o godine iza sebe ...sbe gene I Oggt obavezno isto sve nbesplatno moze ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/4/2015, 01:06

Policisticni jajnici ukazujy na iru I obrnuto . Znaci sumarac endrokrinolog I sve ponovo hormone koji isto mogu na uput
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/4/2015, 01:13

AriesGirl ::
pegaz ::Hvala cure moje na informacijama.
Ja sam iz BIH, ali nije problem i nije mi prvi put da odem do BG ili NS kod neko g doktora.
Sačekaću rezultate OGTT i insulinemije, biće u četvrtak, pa da vidim i to kakvo je stanje.
Nešto sam mislila da odem sa tim  nalazima kod Kopitovićke u NS, mada ne znam ni gde da je nađem privatno, da li je još uvek u onoj ordinaciji Ilić? Ili da odem kod tog nekog hematologa direktno?

U svakom slučaju do četvrtka ništa, dok budu i ovi nalazi.

Pegaz, mislim da prof. Kopitovic i dalje radi u ordinaciji "Dr Ilic". Ako se dobro secam, neka od devojaka je skoro pisala da je tamo zakazala konsultacije. U svakom slucaju, uvek je mozes naci u Feroni. Da sam na tvom mestu, prvo bih otisla kod hematologa, da to zavrsim do kraja i ako treba da mi prepise terapiju, pa onda na konsultacije za VTO. A napisala sam vec i da hematolog dr Mitic  radi u Feroni, pa obe mozes naci na jednom mestu, ako se odlucis za NS.
Pegaz kako ranije nisi uradila sve to skupo te je kostalo m sad ces dobiti fraxi mozda od pocetka stimulacije pokrovena pronizonom I bices trudna m vazno da se otkrije sts nije ok
Obavezno ponoviti I hormome tsh prolaktin to dr kopitovic voli da vidi pa I to nosi sveze I fsh I lh
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/4/2015, 07:28

Dobro jutro drage moje!

Pegaz tek sad videh tvoj post,dr Kopitovic radi u Ilic,ja sam juce bila,cekala sam na konsultacije 10 dana od zakazivanja,mada moze da bude i ranije,meni su prvo zakazali za nedelju dana,pa pomerili jer je dr bila zauzeta.

Blanka trudnica Uzivaj sa svojim bebama i ne razmisljaj previse. poljubac

Bak cekamo nestrpljivo da nam potvrdis da si trudnica,vidis kako sam poranila da navijam Razz
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 19/4/2015, 08:03

Blanka ,bravo za morule,neka se lepo zakace za mamu.sad uzivajte!
Bak,cekamo veliku betu ,jer su ti svi znaci kakvi treba !navijam,navijam najjace!
Palcice,super izvestaj i super ponuda,bice to sve kako treba,samo napred!
Pegaz,dobro je da si sve analize uradila,uvek je bolje sve uraditi pa u pistupak!
Aries,beta lepo raste,to je to!
Navijam za sve vas!
Samo cu napomenuti da mi se mnogo svidja sve sto pisete o Feroni i uopste o novosadskoj skoli.sto prate inovacije u medicini,ulazu u opremu i tako stvaraju dobre uslove za razvoj embriona i naravno sto su posveceni i predani.bravo.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 19/4/2015, 08:05

Blanki, 3 je srećan broj! Ala ćemo se radovati tvojoj beti :-). Rado bih poskočila ali pišem sa mobilnog telefona pa ne mogu a ti zamisli navijačice.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 19/4/2015, 09:10

BAk, da beta bude visoka i ode nebu pod oblake sunny sunny sunny sunny radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 19/4/2015, 09:11

Blanka, bravo, sad uživaj! roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 19/4/2015, 09:22

Bak, cekam da nam javis da si i zvanicno trudna!!! Skacem za ogromnu betu!!!

Blanka, mazi bebice, to ce sve biti super za dve nedelje! Kao sto sam i obecala, vucem te najjace!

Palcice, ne razumem se u sve sto si napisala, ali verujem da sa prof. Kopitovic nema greske. Neka ti naredni postupak bude dobitni.

Marija, da se sto pre oporavis i da nas obradujes sa betom +!

Zmajuska, za dobre embrione (valda nisam omasila kod kog si koraka stigla)!

Devojke, stisak! Hvala na navijanju i lepim recima.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/4/2015, 10:07

Bak hajde da tvoja beta bude prava onako baš masna navijam najjače  roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka mazi bebice  igracice igracice igracice igracice igracice sreca
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/4/2015, 10:09

Palčice super za dogovor ,sledeći put mora biti uspješan u dobrim si rukama.
Koračaljke srećno svima.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 19/4/2015, 10:10

PUNO VAM HVALA NA PODRSCI!!!! love
Svaku po na osob ljubim i ako bog da vucem za nos za dvije nedelje.
Ncoka, generacijo, kako bi tebi na transferu juce?
Bak, ajde draga da zaprasis ovdje velikom betom, nestrpljivi smo.
Aries, drzim te za rijec, ono sto si vukla za nos da upali usne
Palcice, drago mi je sto si zadovoljna Feronom i naravno dr Kopitovic. U Podgorici nije radila ni aspiracije ni transfere, prosto vise ne stize, ali u Feroni ima ko i da je zamijeni za razliku od Podgorice, nego bice to sve dobro, mora!
Stisak zenice moje zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 19/4/2015, 10:10

Bak svi cekamo i navijamo....
Blanka mazuljaj bebe i uzivaj,ovaj put je pravi,sigurna sam u to...Vucem za nos jako!!!
Devojke...ne mogu da pohvatam koja je dokle stigla ali navijam za sve!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 19/4/2015, 10:42

Hvala cure! Saljite rode trebace. Danas sam skroz potonula...... Ubi me pesimizam i samosazaljenje kako sam oci otvorila. 

Bocnula se, rezultati popodne. Pa, ko prezivi
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 19/4/2015, 10:46

bak ::Hvala cure! Saljite rode trebace. Danas sam skroz potonula...... Ubi me pesimizam i samosazaljenje kako sam oci otvorila. 

Bocnula se, rezultati popodne. Pa, ko prezivi

nema tonjenja, bre!

stizu rodeee u Munze!

igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu