KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 11:05

Jecko,jeee! Bice ovo uzbudljiv mesec.
I meni je sad pred transfer ciklus kasnio 7 dana i 2.dc hormoni bili ok.
Srecno draga!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/4/2015, 11:16

palcice hvala draga Very Happy
kako je isla tvoja priprema za transfer? nisam nikad radila FET,ali sam prosli mesec radila ERU i bila na estrofemu i utrogestanu,  pa sam skontala da ce tako raditi i FET? ili mozda ne? Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 11:22

Moze i tako,a moze i iz prirodnog ciklusa.Moj dr kaze da je tako najbolje pa smo zato cekali ovulaciju.
Samo sto sam primila pregnil kad je folikul bio 20mm,a endo 8.7.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 3/4/2015, 11:29

Aries navijam za ogromnu betu beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
Hiperaktivna ajde cekamo samo tvoju betu da se potvrdi trudnoca ti si nam vec trudnica. trudnica
Palcice navijam za tebe i tvoje bebice da nam saopstis veliku betu. vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Jeco draga ajde nek je srecno. Pa da se radujemo tvojoj beti. Sve najbolje bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 3/4/2015, 11:31

Jelena, srecno! vv vv vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/4/2015, 11:31

aha videcu kako su meni planirali,za sad smo se samo culi telefonom da li uopste da radimo u aprilu i dr kaze da nema razloga zasto da ne radimo, ali sam skontala da zbog ERE moraju sa ovom semom estrofena i utrogestana jer era vazi samo za identican ciklus ,
ja imam IR i PCOS ,kao i ti,pa samim tim i  ovulacije retko kad pa ako budemo cekali ovulaciju:cry: Crying or Very sad meni su samo pratili hormone i endometrijum tj progesteron i estradiol i kad je to bilo zadovoljavajuce radili su ERU

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 3/4/2015, 13:19

Jelena, srecno! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Palcice, Daki, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Hiperaktvna nam je vec trudnica wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Devojke, hvala sto ste uz mene d d d
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 3/4/2015, 13:28

Devojke, srećno!!! Navijam za ogromne bete vv vv
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
beta beta beta beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 3/4/2015, 15:52

Ja sam resila da betu radim u ponedeljak, kad i treba, ali nisam odolela i pisnula sam danas novi testic i druga crtica nam je mnogo jace vidljiva Very Happy pojavila se posle 30 sekundi :)
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 3/4/2015, 15:56

Bravo hiperaktivna,to je to.tako je i meni bilo. cestitam draga osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 3/4/2015, 16:00

sunny.tp ::Devojke, pratim vas i svim srcem vam želim lepe bete! Svaki vaš uspeh meni daje sve veću nadu osmeh srce

Ako može neko da mi pomogne u vezi sa državnom VTO, bila bih mu puuuno zahvalna. Nama su rekla da moramo da odradimo 3 iui, ali se to jako odužilo, što zbog dr koja nije radila, što zbog praznika. ostala nam je još jedna (jedna urađena privatno, jedna državno).  Pitanje u vezi sa tim je - da li mogu prvoj komisija da predam sve papire, u međuvremenu uradim i treću iui i onda to predam drugoj komisiji? Odnosno, da li rfzo salje papire bolnici ili to ja nosim?
Drugo pitanje je da li je moguće prijaviti se za državno, a ići privatno dok se ovo čeka. Pošto treba da prođe 6 meseci imeđu postupaka, da li mogu malo da pomerim državno ako mi kažu da sam prošla?
Možete i da me uputite gde mogu da se raspitam za ovo, jer sam u totalnom haosu, ne znam kome da se obratim.
Hvala vam unapred c
Sany ja cu ti reci svoj slucaj,ja sam radila samo jednu inseminaciju,i prosla sam komisiju bez problema!!! Tako da po meni mozes slobodno...Ja sam komisije prosla u NS! Srecno!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 3/4/2015, 16:03

Devojke,navijam....Bice gomila pozitivnih beta...Jelena bravo za fet!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/4/2015, 16:11

Bravo Hiperaktivna,vuci jako! :)
Kad god uradila betu za tebe nema sumnje da ce bith velika!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 3/4/2015, 16:19

navija za sve vas devojke cekalice, a ti hiperko nas ima da nas oduvas beturinom ko kuca...navijam od sveg srca za sve vas... sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca as as as as as as srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 3/4/2015, 16:20

PalciceBg red je da me pratis zagrljaj d d d sve moje cekalice......vucem vas jako jako jako
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/4/2015, 16:54

Hiperaktivna bravo ima da beta bude ogromna,cekalice i koracaljke srecno.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/4/2015, 17:55

Hiperaktivna, bravoooo, samo jos da nam javis cifru u ponedeljak i to je to!

Cure, ajte stopama Hiperaktivne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 3/4/2015, 20:45

Hehe, hiperaktivna bravo sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Beta će biti doooobra trocifrena sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 3/4/2015, 23:01

Hiperaktivna je trudnica!Hiperaktivna je trudnica!Hiperaktivna je trudnica!Hiperaktivna je trudnica!Hiperaktivna je trudnica!Hiperaktivna je trudnica!Hiperaktivna je trudnica! jupiiiiii
jupiiiiii, sreća, sreća, radost!!!sreća, sreća, radost!!!sreća, sreća, radost!!! sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca d d d d d d d d d d d d d f f f f f f f f f f f f f

Jelena mama dva anđela, sa srećom draga, ovaj april mora da bude naš mjesec!
Ostale čekalice i bockalice sa srećom. Ajde da ovaj april i ovo proljeće pršti od debelih beta. b b b b b b b
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/4/2015, 23:51

Devojke, srecno i da april bude jako uspesan :)

Navijam za sve vas redom :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 4/4/2015, 07:11

Ajmo, AriesGirl, da beta bude visokaaaaa d d d d d d b b b b b b b b b b b b b b b roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 4/4/2015, 08:12

Sto je lepo kad su sve neke pozitivne objave na kutku. Da se upisem juce bio sedmi dc, 5 folikula na desnom 7 na levom 12 i 13 mm. Estradiol 837. Dacto nije malo poviseno, ne stigoh da pitam dr samo se uzgubio. Sad bih stavilavonog ljutog smajlica ali kucam s telefona, pa ga vi zamislite!
Hiperaktivna cestitam jos jednom!
Palcice, Aries i vi da krenete njenim stopama. Sad zamislite nekoliko smajlica koji navijaju :)
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 4/4/2015, 08:22

Jelena SRECNO!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Hiperaktivna cestitam!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 4/4/2015, 09:41

Hiperaktivna ti si trudnica jos samo da beta potvrdi ali to je to yes yes
Aries mislim na tebe....
Sve vas vucem za nosic i da ovo prolece bude puno trudnica
likeit
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 4/4/2015, 09:43

Izvadila sam krv, cekam rezultate. Javicu se kad mi stignu. Nadam se da cu povuci nogu za aprilske cekalice :)
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu