KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
marija123
Andja111
nadalica
viktorija
zoxa
winni
lenjivica
annci
Bobaue
Ninche
boni m
ivabuku
Iva79
Bubamara
libra35
Vanilla
Niny
PalcicaBg
Sofija Veks
Endzi
ragaco
micaubica83
SladZana
ganedina
Maksi
SoJa
Star77
Tebi
bak
fight&faith
Petkana
mamadabudem
JocY
makac71
sareni leptir
smiley77
ivanicasale
Jecaneca
Cala Domingos
sandrolina
Vuchica
BiKsi :)
Nataly17
ahosame
Hiperaktivna
luckystar74
Afrodita
KoMetaK
MalaSaJuga
Ema78
zvoncica36
Ancica 87
maki021
srculence 84
saska1
tatjanica
Blanka
BabyBear
Vecka
karakaca
libertte
lela1984
lelas
Sanjci87
68 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 07:33

To i mene zanima.Zna li neko da li je otvorena?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 23/1/2015, 09:00

[quote="KoMetaK"]Te
Lucky, vazno da ti je dobar dr postavio dijagnozu. TO je pola posla, iako te ceka operacija. Svakako, sa hidrosalpingsom se ne ide na VTO. Jos jedna stvar protiv klinike koja ti je samo uzela pare.
Tu kliniku bih spalila da mogu. Posto mi je na zalost u kraju u kome zivim, pre neki dan md kolima prosao pored nje (ja je izbegavam i idem i duzim i alternativnim pravcima samo da bih je izbegla).

Kod njega je islo dosta mojih koleginica i kome god je uspostavio dijagnozu i operisao ih sada imaju decu...
Ono sta je fora kod mene da se definitivno na HSG snimku NE VIDI HIDROSALPINGS! Kada me je stavio na color dopler rekao je bez razmisljanja u pitanju je hidrosalpings. Sada je jos ostalo pitanje endometrioze da li je skidati ili ne (jer skidanje smanjuje moje vec niske zalihe jc). I malo me muci sto je predlozio klasicnu operaciju bas zbog endometrioze i priraslica na desnom jajniku/jajovodu.
Ali jos cu se raspitati i idem dalje.

Ono zbog cega sam ja ljuta je da mi niko nije rekao pre VTO da imam hidrosalpings a posle svi peru ruke i kao pa bili ste obavesteni. E PA NISAM! Da jesam ne bih se igrala sa svojim zivotom pre svega (jer je na kraju bilo spasavajte mi glavu) a o parama da ne pricam, to je jos i manje bitno u odnosu na moje zdravlje, ali i te kako bitno u zemlji Srbiji jer sam ja te pare zaradila i ustedela!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 09:34

Ancica87 čestitam. Uživaj u svakom danu svoje trudnoće. Spavaj što više i ugađaj sebi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 09:35

BB navijam da bude dobitna kombinacija.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 09:50

Tebi ::Biksi ubola si doze Wink 5x50 i 2x75 tako mi je promenila terapiju....
Uspela sam da dodjem do prof. Sumarac,ali na misice.Kako sam napisala nisu hteli u Belmedici da ima posaljem email-om i da doktorica pogleda,iako sam im objasnila da cu vec u prvom slobodnom terminu biti u Pragu,iako znam da to rade,a i rekli su mi da posaljem email slobodno kad sam bila prosli put i da posto sam stalni pacijent to nije nikakav problem.
E onda sam ja poludela i napisala jedan email i poslala na sve moguce mailove Belmedice koji postoje.Rekla sam im u emailu,da su neprofesionalni,da sam zbog toga odnosa prema pacijentima morala da otkazem let za Prag i pomerim hotel da bih ostala ovde za prvi slobodan termin.Da ja nisam trazila od njih nista besplatno,nego konsultacije jer necu biti tu,a da mi dostave racun da iste platim.Da sam njihov pacijent i da idemo kod svih doktora tamo tokom pripreme za VTO.Da sam kliniku izabrala prvenstveno zbog prof.Sumarac i da sam htela drugog endokrinologa da bih ga sama nasla.I na kraju sam dodala,da prof.Sumarac i prof.Elezovic ne rade kod njih ,nikada vise tamo ne bih krocila.E onda me ujutro odmah zvala zamenica direktora i rekla kako je neko bas otkazao termin kod prof.Sumarac taj dan u 19h i da mogu doci i izvinjavala se i trazila da joj kazem sa kim sam razgovarala kad su odbili da posaljem nalaze na emil i da prof.Sumarac uvek prihvata konsultacije svojim pacijentima i preko telefona i preko emaila i da to ne naplacuje.Rekla sam joj da u ovoj situacije uospte nije bitno i da su rekli da je cena konsultacija preko emaila duplo veca ja bih i na to pristala jer mi je u ovom trenutku bitno da dodjem do terapije.
Bila sam sinoc kod dr.Sumarac i onda se uopste nije uplasila.Ja sam mislila da ce mi reci da je bolje da obustavim postupak jer je TSH po jucerasnjem nalazu,jer sam proverila bio vec 11!Rekla mi je da je morao da skoci od lekova koje uzimam trenutko,pogotovo od pronizona,da ce sada krenuti da pada,a da on uopste nije problem kod ostanka u drugom stanju kad je VTO  u pitanju,nego je vazan kod odrzavanja trudnoce.I da cim se uradi beta da se ponovi TSH i da i tada ima vremena da se spusti ako je visok...Tako da me je umirila dosta...Racunam da ce vec poceo da pada,jer sam i juce ujutro vec sama popila 50mg....Ponovicu TSH u PFC-u cim stignem u Prag...
Mužu moje koleginice samo je trebao Antić da napiše postupak CR zbog fraxija .Ona je išla kod Elezovića koji je tada bio na odmoru. To je bilo u Junu 2014.g.Naplatili su mu 7000din. Kao poskupeo pregled. Nisu dali račun, a on čovek pogubljen žena trebala da se porodi za dva dana. Zbog takvih postupaka su mi se zgadili. Dobro sam se informisala i došla do dr.Vesne Mijailović. Endokrinolog u Alfa Medici žena koja preglede naplaćuje duplo manje od Šumarac, a ima znanja isto ili možda i više pošto i sama ima problem sa štitnom. Šumarac je meni lično rekla i napisala da u VTO moram ući kad mi TSH bude ispod 2. Sad tebi priča drugu priču. Najvažnije je da tebi vto uspe i da držiš bebca u naručju, a svima njima hvala. Da nije nas koji idemo kod ''čuvenih'' dr šta bi oni? Elezović je gospodin i čovek na mestu, a za ostale samo pare da uzmu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 23/1/2015, 10:03

Mislim da se klinika zove Ferona....tamo izgleda radi dr Kopitovic.
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 10:16

Ja sam bila kod Antica u maju i u julu,oba puta bilo po 6000din.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 10:16

libra35 ::Mislim da se klinika zove Ferona....tamo izgleda radi dr Kopitovic.

To je ta klinika na Telepu u Novom sadu?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/1/2015, 10:23

Zvoncice, i ja imam losa iskustva sa Belmedicom, na NBG, kad sam isla kod Elezovica, iako je on covek super, odustala od njih. Bar 3 puta su mi rekli da je pregled 5600 (cini mi se), cak i kad sam usla kod njih, a kad sam izasla, valjda su videli da mi je muz italijan, pa mi naplatili 7400, navodno jer je specijalisticki pregled, ma vazi! Zato vise nisam isla tamo. Kad sam isla juna prosle godine kod Antica u Belmedicu kod sajma, druga prica, zaista. Platila 6000 dinara, ali su bili bas ljubazni. Sad kad sam imala visoki d-dimer, poslala mejl, u roku od 2h dobial odgovor od Antica.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/1/2015, 10:24

Mislim da nije Ferona, jer pogledah na googlu, pise da je Ferona gradjevinska firma iz NS.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 23/1/2015, 10:51

Sto se placanja tice ja nikada nisam imala problema sa njima.Cena je 6000,al mi imamo neki popust pa je 5100 za sve.Ona je meni i prosli put rekla da nema problema ako je malo povisen TSH,a isto mi je i Sonja rekla u Pragu kada je bio 4,4 i da to uopste nije strasno.
Meni je TSH realan oko 2 uvek bio,onda je skocio kad mi je tata umro,pa se smirio i sada je pod lekovima buknuo...Tako da to i nije njegova realna slika koliko ja shvatam.
Ja prvi put uopste nisam bila odusevljena Elezovicem i njegovim pristupom,ali sam vise navikla u celoj prici da mi dolazimo kod njih u velikom broju i da smo im samo brojke...Retko ko od njih ima neke osecaje prema nama,zato ja obozavam mog ginekologa koje sa svojim pacijentima oseca i radost i tugu...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/1/2015, 11:02

I meni je Elezovic bio hladan, ali mislim da je OK lekar. Zato mi se mozda Antic i vise dojmio, jer je nekako pristupacniji, humaniji a opet vidis da je strucan. NIsta ne prepusta slucaju. Plus, dostupniji je cini mi se od Elezovica. JA sam bila u prolazu kroz BG, zvala da zakazem, on je ta 2 dana bio dezuran na klinici i nije radio u belmedicu, onda sam se vise puta cula sa sestrom i na kraju je on izasao sa klinike i dosao samo zbog mene u Belmedicu. Mozda me je zato i kupio, jer znam koliko se dugo ceka, a ja ne zivim tamo.

A kod Sumarac sam isla u Zutic, i em je jeftinija tamo, em isto postoji varijanta konsultacija mejlom, telefonom sa njom. U stvari posaljes im mejl, oni je pitaju i odgovore ti.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 11:35

KoMetaK ::Zvoncice, i ja imam losa iskustva sa Belmedicom, na NBG, kad sam isla kod Elezovica, iako je on covek super, odustala od njih. Bar 3 puta su mi rekli da je pregled 5600 (cini mi se), cak i kad sam usla kod njih, a kad sam izasla, valjda su videli da mi je muz italijan, pa mi naplatili 7400, navodno jer je specijalisticki pregled, ma vazi! Zato vise nisam isla tamo. Kad sam isla juna prosle godine kod Antica u Belmedicu kod sajma, druga prica, zaista. Platila 6000 dinara, ali su bili bas ljubazni. Sad kad sam imala visoki d-dimer, poslala mejl, u roku od 2h dobial odgovor od Antica.
On i njegova žena se tamo leče. Verovatno im zato naplaćuju više. Računaju da imaju para što je istina, ali čovek radi non-stop. Naplatili su mu toliko na NBG jer je verovatno sestrica videla da je došao džipom za koji možeš da kupiš stan u BG. Možda je razliku stavila sebi u džep.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 11:38

Elezović jeste možda hladan, ali posle pacijenata bolesnih od raka mislim da za nas i nema potrebe da ima emocije. Čovek dobro radi svoj posao. Šumarac je ljubazna, ali mislim da je dr.Mijailović bolja od nje jer upravo to što Tebi kaže ona ima razumevanja za svoje pacijente. Raduje se sa njima, a i zna kako da ih leči jer i sama sebe leči od bolesne štitne.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 11:40

Meni se Belmedica smučila. Išla sam tamo kod interniste,endokrinologa i hematologa. Pred svaku vto bar 2 puta, a i posle kod hemat. i endok. Daleko im lepa kuća.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 11:53

Ja sam se tamo operisala,i mm isto.Tamo idem kod Antica hematologa.Oni su jako skupi,ali vrhunski lekari kod njih dolaze po pozivu.S njima zaista  nema greske.I na UZ sam tamo isla za prirodnjak u Le.Odlicna doktorka.Ali,cene su stvarno preterane,to jeste.Ali,jbg,kad moras, sta ces.Nema cekanja redova i dobro rade svoj posao lekari.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 23/1/2015, 12:07

lela1984 ::Ja sam se tamo operisala,i mm isto.Tamo idem kod Antica hematologa.Oni su jako skupi,ali vrhunski lekari kod njih dolaze po pozivu.S njima zaista  nema greske.I na UZ sam tamo isla za prirodnjak u Le.Odlicna doktorka.Ali,cene su stvarno preterane,to jeste.Ali,jbg,kad moras, sta ces.Nema cekanja redova i dobro rade svoj posao lekari.
Ja sam kod Elezovića znala da čekam po 1h, a kod Šumarac i više od 1h. S tim što sam kod Šumarac dobijala termine vikendom, a kod Elezovića je uvek bilo uveče.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 12:12

Pa,meni uvek brzo zakazu,cak i vikendom i ne cekam nesto puno.A kod te Sumarac nisam bila nikad,ja sam zadovoljna svojim endokrinologom Trbojevicem.Jeftiniji je,a strucan.Kod njega sam dugo i nemam potrebe da menjam.Jesu konsultac. mnogo u Bellmedic-u,6000 nije malo zaista.I Antic je sasvim ok,zadovoljna sam.Nemam potrebu za tim Elezovicem.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 23/1/2015, 13:04

U Belmedici nikada nisam cekala ni minut preko zakazanog termina i za to im svaka cast. Kako god, jedino kod njih mogu naci doktora kojeg ja hocu. Nadam se da vise necu imati potrebu da se zalim, bar su mi rekli da se ovako nesto nece ponoviti. Na kraju krajeva, ne idu svi kod prof. Sumarac i prof. Elezovica pa su trudne i poradjaju se. Najlakse je menjati doktora ako nisi zadovoljan.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/1/2015, 13:12

BB, samo ću reći pu pu pu, usrale te koke, neko ovo bude dobitni ciklus!

Sandrolina, ogtt mi deluje da ti je ok, komplet.

Ja sam kod prof Šumarac išla isljučivo na Klinički, na uput, i nikad nisam stekla utisak da sam joj samo broj. Uvek sam je pozivala telefonom, tako mi je sama prdložila, da ne dolazim čak iz Užica do Bgd, oko korekcije doze leka, ili bilo čega. Zvala sam je ne na njen mob, koji nemam naravno, nego na broj lekarske sobe na Kliničkom. Uvek mi je iizlazila u susret i telefonom rekla šta da radim i kad da se vidimo. Ona mi je sredila štitnu i pco, terapijom koju mi je prpisala, i beskrajno sam joj zahvalna na tome.

Što se tiče hematologa, nisam imala vremena na uput da jurim Miljića, pa sam plaćala pregled u Jevremovoj. 6500 din je bio. Napravim spisak pitanja, i izreferišem. Ni tu nisam imala problem. Samo sam dva puta platila pregled u toku trudnoće, čovek nije insistirao na više pregleda, dakle nije hteo da me ojadi s parama, a mogao je samo tako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 23/1/2015, 13:45

Biksi, evo ti jedno veliko osmeh srce zbog kojecega, a i zato sto si ti moja Uzicanka Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 23/1/2015, 14:54

Ma ja sam zadovoljna i jednim i drugim, samo kazem da ima onih koji ne idu kod njih, al su Bogu hvala dobro. I nisam pristalica besplatnih konsultacija, jer je i to deo posla. Na kraju krajeva da ne valjaju kao strucnjaci ne bi nosili tako visoke tutule. Sto se prof. Sumarac tice, ja zaista imam samo reci hvale, sve prati na svom pacijentu. Ja sam se ugojila 2 kg i odmah po ulasku u ordinaciju mi je rekla-Malo ste se popravili u obrazima :)Svaku terapiju koju mi je do sada prepisivala znala je napamet. Tako da ni ja ne mislim da sam joj samo broj ili da joj je bitan samo novac.


Poslednji put izmenio Tebi dana 23/1/2015, 15:08, izmenio ukupno 2 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 23/1/2015, 14:59

Biksi da nije bilo tebe i onog tvog spiska meni kad sam usla u ovaj nas mali/veliki svet VTO ni danas dan ne bih znala da imam neke boljke osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 23/1/2015, 15:02

KoMetaK ::Mislim da nije Ferona, jer pogledah na googlu, pise da je Ferona gradjevinska firma iz NS.


Ali interesantno, odgovara adresa... jer zgrada koju vidim, ne izgleda kao gradjevinska firma... a inace nije se jos otvorila, barem do prekjuce, jer sam videla da su cistili, otklanjali sut.... Mozda libra35 ima pravo da ce se zvati Ferona... no, ostaje da vidimo... Wink
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 23/1/2015, 15:09

BB držimo fige za dobar ciklus i pozitivnu betu na kraju sunny sunny sunny sunny radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu