KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Erata
Petkana
HappyGirl
mirjana 7888
tiramisu
libertte
Ema78
srculence 84
aleksandra b
smiley77
Endzi
JocY
sareni leptir
KoMetaK
lelas
peki78
marija123
ne gubim nadu
Iva79
fight&faith
Vuchica
Hiperaktivna
maki021
SoJa
mamadabudem
BiKsi :)
saska1
Nataly17
luckystar74
Tebi
annci
SladZana
sandrolina
tatjanica
Ancica 87
ivanicasale
PalcicaBg
cecilija78
Afrodita
micaubica83
AriesGirl
Star77
bak
Blanka
Smrdica
MalaSaJuga
lela1984
BabyBear
zvoncica36
Vecka
54 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 1/12/2014, 16:57

Vucice, kada si ti ubacila svoj predivni nastavak potpisa u avgustu, ja sam imala kiretazu. Tvoj pptpis, spontana trudnoca nakon VTO davala mi je nadu... i veruj mi da cu se zauvek odreci svog poroka cokolade i kafe ukoliko to znaci sreca najveca. Tog dana kad sam videla rezultat bete pila sam kafu,koju sam izrucila u solju momentalno. Iako sam bas veliki kafoljubac, od tog trenutka mi kafa nije pala na pamet. Koliko nekad sama zelja moze biti jaca od svakog poroka. Na dijeti sam od avgusta i samo ponekad sam imala krize bez slatkog, ali kada sam videla rezultat krize su nestale...

Jos sutra da cujemo srculence pa da vas sve zaprasim bebecom prasinicom vv vv vv ff

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 1/12/2014, 17:13

Vecka ::Vucice, kada si ti ubacila svoj predivni nastavak potpisa u avgustu, ja sam imala kiretazu. Tvoj pptpis, spontana trudnoca nakon VTO davala mi je nadu... i veruj mi da cu se zauvek odreci svog poroka cokolade i kafe ukoliko to znaci sreca najveca. Tog dana kad sam videla rezultat bete pila sam kafu,koju sam izrucila u solju momentalno. Iako sam bas veliki kafoljubac, od tog trenutka mi kafa nije pala na pamet. Koliko nekad sama zelja moze biti jaca od svakog poroka. Na dijeti sam od avgusta i samo ponekad sam imala krize bez slatkog, ali kada sam videla rezultat krize su nestale...

Jos sutra da cujemo srculence pa da vas sve zaprasim bebecom prasinicom vv vv vv ff


Naravno da cete sutra cuti srculence, ja nemam ni najmanje sumnji u to! ljubav

Drago mi je ako moj ''slucaj'' nekome daje nadu Very Happy ja sam uvek bila odusevljena kad cujem tako nesto, ali sam mislila da se uvek desava nekom drugom, da to necu biti ja.
Ne znam sta je kod mene presudilo, dijeta, glucophage, homeopatija, kvrc u glavi... jednostavno, izgleda je dosao momenat kada je ova beba u mom stomaku resila da izabere bas nas, i da nas usreci sunny
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 1/12/2014, 17:31

Vecka ::3961! bb bb bb


Bravoooooo! Sreca i radost! Uzivaj trudnjaco sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 1/12/2014, 17:43

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

bravo vecka !!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 1/12/2014, 17:52

drago mi je zbog tebe vecka Laughing Laughing Laughing Laughing
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 1/12/2014, 18:01

Sanjice nemoj da brigas, evo cujes sta sve kazu Lela,Vecka i ostale. Mislim da je za te bakterije bitno da uzimas sto vise tecnosti. Ne brini trudnjaco nasa, sve ce to cika doktor da sredi . zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 1/12/2014, 18:16

Vecka osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce divne vesti lol!
Maki021 nema utrogestana nigde u Beogradu. Moja drugarica je zvala sve moguce apoteke jer je imala tranfer sad i nije nasla. Ja sam imala 2 kutije kod sebe, ali sam dala njoj. Ako imas nekog na severu nek zamoli nekog ko ide u Madjarsku da ti kupi par kutija (cena manje vise ista, ako nije i jeftiniji tamo).
Normalizacija se ocekuje u naredne 2 nedelje u celoj Srbiji, zvali smo uvoznika direktno da ga pitamo
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/12/2014, 21:24

Bravo Vecka! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 1/12/2014, 22:25

Devojke :***

Utrogestan... ja sam dve kutije u avgustu spalila u dvoristu u saksiji, iz besa posle kiretaze. Sad sad ne mogu to sebi da oprostim, vama bi znacio. Sad Sad Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/12/2014, 22:35

Vecka trudnjaco, divno srca srca srca

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/12/2014, 22:44

Vecka super vesti,jedva cekam UZ :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 1/12/2014, 23:25

Vecka draga sad videh divne vesti jako sam srecna zbog tebe,i to samo govori da mozda ne odmah ali da se trud i iskrena vera uvek isplate i da na kraju uvek bude dobro,zelim ti skolsku trudnocu i sutra kad cujes najdivniju muzikicu na svetu mozes malo da predahnes i da uzivas u trudnoci zasluzila si to,da nam bude sto vise pozitivnih rezultata i da imamo puno trudnica do godine ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/12/2014, 23:40

Bravo Vecka! Držim fige za sutra!

Liberte, da nas i ti obraduješ za sedam dana!

Stigle me godine, ne zapamtih nik još jedne nove cure, znam da bi nekih brojeva, da čeka betu, i da joj poželim da u četvrtak sve pršti od sreće! Very Happy

Ostalim koračaljkama želim lake korake!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/12/2014, 07:43

Devojke :***

Rezultat OGTTa cekam jos mesec dana! Kazu imaju nekih problema ne mogu da shvatim kakvih problema. Dr cekam... huh...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 2/12/2014, 07:58

Bravo Vecka.......... Cestitam trudnice prava.... srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
A ja tamanim li tamanim cokoladu.... na dan bar jednu(100g)...ups...Pa moram i ja da se resim toga...Cigareta se uspesno resavam,jos i ovo,pa valjda ce onda i meni zasijati sunny

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/12/2014, 08:20

Evo izvestaja: mesak u materici (nije vanmatericna, olaksanje!), plod slabo uocen, srcana radnja nije registrovana. Ako se za sedam dana ne registruje srcana radnja, ostajem na odeljenju, radi se prekid. molitva

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/12/2014, 08:43

Vecka, biće to dobro yes Opusti se, uživaj u trudnoći!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/12/2014, 08:46

vecka,molim se za nedelju dana da sve bude ok! molitva
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/12/2014, 08:56

Vecka cestitam... zelim ti skolsku trudnocu na dalje
Sanjice, moguce da su se pokarambasili neki rezultati zbog stimulacije...
Meni su otisle bile silne vrednosti i dr mi rekao da je od hormona...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 2/12/2014, 09:36

Vecka ::Evo izvestaja: mesak u materici (nije vanmatericna, olaksanje!), plod slabo uocen, srcana radnja nije registrovana. Ako se za sedam dana ne registruje srcana radnja, ostajem na odeljenju, radi se prekid. molitva

Vecka, koja si nedelja po ciklusu, tacno?
Mozda je rano za srcanu radnju?

Ja verujem u vasu mrvicu, i tacka!!! igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/12/2014, 09:55

Vuchica ::
Vecka ::Evo izvestaja: mesak u materici (nije vanmatericna, olaksanje!), plod slabo uocen, srcana radnja nije registrovana. Ako se za sedam dana ne registruje srcana radnja, ostajem na odeljenju, radi se prekid. molitva

Vecka, koja si nedelja po ciklusu, tacno?
Mozda je rano za srcanu radnju?



Ja verujem u vasu mrvicu, i tacka!!! igracice igracice igracice

I ja verujem,nije bez razloga pukao kondom,bice to dobro.sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/12/2014, 09:57

Vecka drzim palceve da sve bude kako treba!
Ja bih na tvom mestu otisla i kod nekog dobrog privatnika.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/12/2014, 10:14

Vuchica ::
Vecka ::Evo izvestaja: mesak u materici (nije vanmatericna, olaksanje!), plod slabo uocen, srcana radnja nije registrovana. Ako se za sedam dana ne registruje srcana radnja, ostajem na odeljenju, radi se prekid. molitva

Vecka, koja si nedelja po ciklusu, tacno?
Mozda je rano za srcanu radnju?

Ja verujem u vasu mrvicu, i tacka!!! igracice igracice igracice

Po ciklusu tacno sesta nedelja. Sto se srcane radnje tice ne brine toliko vec slabo vizualizovan plod. Da se ne ponovi sudbina od avgusta. Nece, ovog puta,ne damo..

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/12/2014, 10:34

Vecka, duso, bice sve dobro, tvoja bebica je tu i cuces srculence naravno. Mora tako da bude yes
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/12/2014, 11:04

ljubav

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu