KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od JocY 5/12/2014, 13:40

E baš bezveze No
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 5/12/2014, 13:48

E doklinca, a bila sam tako ubedjena. Verovatno od silne želje da ti uspe. Ne daj se snago! Glavu gore!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tiramisu 5/12/2014, 13:52

zao mi je blanka
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 5/12/2014, 14:17

Zenice, imam jedno pitanje. Sestra iz bolnice jos nije stupila u kontakt sa dr Kopitovic, da li prestajem sa svom terapijom ukljucujuci fraxipirin i dexsazon. Znam da prestajem sa utrogestanom, folacinom, ali nisam sigurna za fraxipirin i dexsazon? Jel imate iskustva sa ovim ljekovima ?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 5/12/2014, 14:41

Blankic,bas bezveze.zao mi je tuga Za ovo pitanje,sto se tice lekova,nemam odgovor....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Vuchica 5/12/2014, 14:45

Blanka ::Zenice, imam jedno pitanje. Sestra iz bolnice jos nije stupila u kontakt sa dr Kopitovic, da li prestajem sa svom terapijom ukljucujuci fraxipirin i dexsazon. Znam da prestajem sa utrogestanom, folacinom, ali nisam sigurna za fraxipirin i dexsazon? Jel imate iskustva sa ovim ljekovima ?

Zao mi je, Blankice, sto nije uspelo No zato ce sledeci put beta biti do neba!!!

Ja sam u poslednjem postupku pila 1/2 dexasona i prestala zajedno sa utrogestanom. Za fraksi, ne znam
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od micaubica83 5/12/2014, 15:16

Blanka,pratila sam tvoju pricu...ja sam od onih sto retko pisu a stalno pratim sta devojke pisu.Nemoj da brines jer imas puno jajnih celija,a sve dok ih imas puno, kad tad ce ti uspeti.Glavu gore,bice sve ok usne
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 5/12/2014, 15:48

Hvala drage moje na rijecima,sta bih ja bez vas? Razz Razz Razz
Mico draga hvala ti. mada prica o mojim jajnim celijama jos mi nije jasna, za to cu traziti objasnjenje svakako jer od embriologa nijesam dobila izvjestaj. Ocekivala sam i tada veci broj embriona jer su svi rekli da su jajne celije savrsenog kvaliteta, bla,bla.. Bilo pa proslo, preboljeh tu pricu vec ali cu traziti pojasnjnje svakako.
Ja sam vec krenula dalje, i trenutno ja tjesim ljude oko sebe, moje najblize, rekoh sad da ne patetisu nije niko umro, idemo u nove pohode!

Zamolila bih vas da me samo uputite u dodatne analize koje bih mozda trebala da odradim. Cesto ste pominjale OGGT test i svasta nesto za sta nikad cula, pa vas molim za info koje su to analize koje ne bi bilo lose da odradim, da sledeci put udjemo spremniji.

Ljubi vas Blanka



Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Vuchica 5/12/2014, 16:04

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od libertte 5/12/2014, 16:51

Blanka draga... zagrljaj
libertte
libertte

Broj poruka : 64
Datum upisa : 14.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od smiley77 5/12/2014, 16:51

Blankice bas mi je zao... mislila, osecala sam da si ti ta sa dobitnom kombinacijom, ali kako ja volim da kazem ko zna zasto je to tako trebalo da bude! Bice sledeci put! Bice! ljubav ljubav Odmori malo, pa u nove pohode!!! d d
Provedi se za Novu Godinu kao nikad, i sledeca godina je tvoja! vv vv vv vv vv vv
Puno puno puno ljubavi ti saljem i zelim!!! srca1 srca srca srca
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 5/12/2014, 17:41

Blanka, Vučica ti je dala linkove, pa prostudiraj, i nipošto u sl. postupak bez svih odradjenih analiza.

Čuj, onaj faktor sreće je uvek presudan, nekad i pored svih analiza neće, a nekad te ubode samo tako. Čisto da se ne bedačiš, glavu gore, samo treba da se poslože sve kocke.

Deksazon se ukida postepeno, smanjuješ dozu na pola pa na četvrtinu pa prekineš, u roku od pet dana recimo. Za fraksi ne znam, al mislim da on može da se prekine odmah. TO mi je nekako logično.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od fight&faith 5/12/2014, 18:20

Blanka, žao mi je. No

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Afrodita 5/12/2014, 18:44

Blankaaa tuga tuga tuga tuga tuga
Drzi se draga, osecaj jeste strasan ali promenljiv. Dodju trenuci u zivotu kad se pitamo zasto bas ja? Verujem da postoji kosmicka pravda i da cemo sve ostvariti snove jer to je ono sto zelimo i tome smo toliko predane. Tako da GLAVU GORE i u nove pobede!! Vreme pomogne da neke rane zarastu, ostanu oziljci ali ipak to zaraste. Kad se ostvari zeljeni san-sve se zaboravi. tako da sad misli o tome kako ces ostavriti san, vrlo uskoro!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od PalcicaBg 5/12/2014, 18:55

Blanka,zao mi je Sad Idemo dalje...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 5/12/2014, 19:40

Drage moje puno hvala. srca c
ljubav
Evo jos mi se ne javlja dr ne znam sta cu sa fraxijem,razmisljam da veceras ne dam sebi inekciju  logicno je i meni da prestanem sa njim. To ce biti osvjezenje za moj stomak koji bockam od 22 oktobra svaki dan, neka malo odmori  love Carape za vene sam skinula, jer me opucise, a sa dexsazonom cu postepeno onda, Biksi hvala na info. Nadam se da cu sjutra imati info od dr.
Vuchice, hvala puno na linkovima. Razz

Ps. Mislim da cu veceras spavati kao top, za vikend idemo malo u skitnju, ceka nas nas Durmitor. Eto da vam otkrijem tajnu mi smo zanesenjaci prirodom i planinarenjem. Durmitor je za nas raj, tako da idemo malo u ovu nasu divlju ljepotu, ali samo setnjica dolazi u obzir.

Voli vas Blanka

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od saska1 5/12/2014, 20:30

Blanka zao mi je zagrljaj Sledeća godina je vaša.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 5/12/2014, 20:46

Bravo za zanesenjake prirodom. Divim se planinarima i uvek zalim sto nisam boljeg zdravlja da mogu u visine. Stitna me tu koci mnogo. Ja ti od srca zelim da uskoro zabebis! I da onda nabavite jedan planinarski ranac za bebu, koji je sjajna stvar! Pa da hodite i planinama i morima!

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 25aroyf

Moze?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 5/12/2014, 21:57

Saska, nadam se, to je moja zelja za novogodisnju noc u ponoc  Very Happy
Biksi saljem ti pp. Nadam se da si dobila poruku, pise poslato ali ne vidim je onda u poslate. Ako je nisi dobila pokusacu sjutra sa kompa.

Ljubim vas, odoh u aljine Very Happy, sjutra je novi dan!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 6/12/2014, 15:08

....blanki,jako mi je zhao...ljubim te punooooo i znam da chesh sledechi put biti mamica yes ,zato glavu gore!!! zagrljaj
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 6/12/2014, 19:31

tatjanica ::....blanki,jako mi je zhao...ljubim te punooooo i znam da chesh sledechi put biti mamica yes ,zato glavu gore!!! zagrljaj

Tatjanice hvala, ljubim te draga Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od zvoncica36 6/12/2014, 19:38

Blanka žao mi je. Nekad se dese prirodne trudnoće posle negativne bete. Malo više planinari po mužiću.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 6/12/2014, 19:42

Hahaha, e moja Zvoncice zajedno smo osvajali mnoge vrhove, a kad ovaj osvojim bice kao da sam popela Everest. Bas me nasmija, ali sam to ozbiljno primila k znanju. sex
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od zvoncica36 6/12/2014, 19:44

Inače je meni Durmitor omiljena planina u CG. Mada sam bila i na Sinjajevini, Prokletijama, Visitoru,...Moj muž, naše društvo i ja planinarimo oko 20godina.Omiljeno jezero nam je Zabojsko .Kad budeš u prilici poseti ga, nalazi se na Sinjajevini. Mi smo išli do njega oko 3h. Mi ćemo sad oko Ng ići sa bebcem koji ce tada imati 3,5 meseci na Zlatibor i Taru. Srbija je isto prelepa. Kanjon Uvca gde retko možeš da sretneš čoveka. Malo pitomije, ali već na leto Durmitor.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od zvoncica36 6/12/2014, 19:45

Blanka ::Hahaha, e moja Zvoncice zajedno smo osvajali mnoge vrhove, a kad ovaj osvojim bice kao da sam popela Everest. Bas me nasmija, ali sam to ozbiljno primila k znanju. sex
Draga moja ja sam to ozbiljno i mislila. Svaki drugi dan, a može i svaki dan pre jela.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 10 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu