KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
zvoncica36
dragmilk
sanib
maki021
Mika
masato
JocY
ninica2
dragana76ns
Afrodita
Tebi
SannI-AlL
karakaca
Petkana
AriesGirl
bulevar79
insomnia
Iva79
lelas
branka86
Cala Domingos
BiKsi :)
Ema78
plašljiva
cecilija78
lela1984
Vecka
ShareLove
ivanicasale
SladZana
BabyBear
Niny
ganedina
sandy23
SoJa
jelena.kuburic
Star77
d77
Bubamara
Vuchica
annci
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
Hiperaktivna
luckystar74
Nataly17
PalcicaBg
MalaSaJuga
mamadabudem
mata
Sofija Veks
Ancica 87
sareni leptir
makac71
smile :)
saska1
sandrolina
atomski mrav
62 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 09:29

Dobro je da nemas PCOS.Ja imam vec godinama,a IR sam tek skoro dobila.Ako imas IR,dobices terapiju i dijetu,pa neces ni dobiti PCOS.A na bebi radi tek sledeci ciklus,nakon histerolaparo,bas zbog antibiotika.Postoje antibiotici koji se daju i u trudnoci,ali,treba izbegavati rad na bebi uz antibiotike,to je definitivno.Posle intervencije,od sledeceg ciklusa se bacaj na posao! Wink

Rekoh ti za androgene da nisu tako losi. sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 18/10/2014, 09:49

Ahaha a znas kako sam se ispalila kod dr... gleda androgenen i kaze nisu skolski ali genenralno su dobti, ja rekla" pa da lepo Lela kaze Very Happy pita ona a ko ke Lela Very Happy i smeje se :) (sta da joj kazem? Very Happy ) ja rekoh,drugarica koju pomalo zanima endoktinologija pa je malo gledala rezultate, ona kaze pozdravite Lelu u pravu je Very Happy
a dr je stvarno fina :)
Trudnoca sa sinom protekla mi je 5 meseci pod antibioticima i u strahu sta sve zbog toga moze da se desi, pa ne bih tako da zapocinjem i narednu trudnocu. Kaze dr, ona veruje u praznike i da se za praznike lepo opustimo, slobodni dani, casa vina... dobro za cirkulaciju :)

Jeste da od tog razgovora sa dr nisam saznala da sam trudna niti da cu lako biti trudna, ali bas me je lepo oraspolozila i dala mi nadu :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 09:56

E,sad i mene slatko nasmeja! Very Happy

Kad sam zavrsila medicinsku,htela sam i medicinu da upisem,ali nisam imala mogucnosti. Sad Ali,da jesam,endokrinologija bi definitivno bila jedna od opcija! lol!

A bices ti lepo trudna ponovo,samo polako.A vince i bilo kakav alkohol ipak izbegavaj,za slucaj da imas IR,alkohol dize i secer i insuline,pogotovo ako budes dobila terapiju,s antidijabeticima nikako!Mozemo i bez vinca da se opustamo. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 18/10/2014, 13:44

Lelice nadam se da cu ovaj put biti nova praška trudnica da popravljamo statistiku Wink
navijam jako za sve...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 14:02

Nego sta,nego ces biti!Pa,mora statistika PFC-a da se popravi!Sad si ti na redu,pa Iva za tobom...A mozda i ja za godinu dana,ako budem ipak opet morala na donaciju. Wink

Vidim da betu radis 16-og dana od transfera,standardno kod Sonje.Tad ima da bude ogromna beta! Very Happy

Markosanja,dokle si ti stigla s postupkom? osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 18/10/2014, 14:13

pa nadam se da hoce i necu je raditi ranije, savki put uradim ranije i nerviram se ili kao poslenji put ponadas se i na kraju nista...ovako vodim se trudnom dok se ne dokaze suprotno 30.10.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 15:03

E,to za nerviranje ti verujem.I ja isto izvadim ranije,pa posle me terali sad na drugi dan da ponavljam betu,prosli put se ponadala isto,pa pade beta.I uvek kazem-necu ranije,pa uradim ipak.Ali,ti izdrzi ako mozes do 30-og i onda ce biti ogromna beta,bices trudna,nego sta! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 18/10/2014, 16:31

sandrolina ::pa nadam se da hoce i necu je raditi ranije, savki put uradim ranije i nerviram se ili kao poslenji put ponadas se i na kraju nista...ovako vodim se trudnom dok se ne dokaze suprotno 30.10.

Nece se dokazati suprotno, samo ce se potvrditi tvrdnja! osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 18/10/2014, 16:37

Pozdrav drage moje...
Lelice, evo ja se veceras stopiram... igra
Inace imam po pet folikula na desnom i levom jajniku i to od 18-14mm...videcemo kako ce biti ovaj put. Molim Boga da sve bude ok molitva molitva molitva molitva
Sandrolina, Ivanice navijam da vam beta bude ogromna roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/10/2014, 16:45

Vecka ::Ahaha a znas kako sam se ispalila kod dr... gleda androgenen i kaze nisu skolski ali genenralno su dobti, ja rekla" pa da lepo Lela kaze Very Happy pita ona a ko ke Lela Very Happy i smeje se :) (sta da joj kazem? Very Happy ) ja rekoh,drugarica koju pomalo zanima endoktinologija pa je malo gledala rezultate, ona kaze pozdravite Lelu u pravu je Very Happy


ne zovem ja dzabe Lelu dr.broj dva Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy jer je ona moj doktor 2.ljjub za sve usne usne usne usne
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 17:36

Markosanja,srecno stopiranje veceras!Lepa i velicina i broj folikula!Bice dobro ovog puta! yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 18/10/2014, 18:16

ivanicasale ::ariesgrl pa ti si nam se pridruzila u cekanju bete,kad radis betu ti?Zelim ti svu srecu i veliku betu... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sta ti rekli kako da se ponasas posle et-a?gde si radela IUI?

Betu radim 29. Najnormalnije se ponasam (ne idem bas na fitnes i ne dizem nista tesko), ali sve ostalo kao i da nisam radila inseminaciju. IUI je manje invazivna metoda od VTO, tako da nije potrebno mirovanje. Hvala na lepim zeljama. I ja tebi zelim veliku, veliku, veliku betu. Navijam iz sve snage, draga... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Navijam i za sve ostale devojke! b b b b b b b
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 18:25

Ariesgirl ::
ivanicasale ::ariesgrl pa ti si nam se pridruzila u cekanju bete,kad radis betu ti?Zelim ti svu srecu i veliku betu... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sta ti rekli kako da se ponasas posle et-a?gde si radela IUI?

Betu radim 29. Najnormalnije se ponasam (ne idem bas na fitnes i ne dizem nista tesko), ali sve ostalo kao i da nisam radila inseminaciju. IUI je manje invazivna metoda od VTO, tako da nije potrebno mirovanje. Hvala na lepim zeljama. I ja tebi zelim veliku, veliku, veliku betu. Navijam iz sve snage, draga... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Navijam i za sve ostale devojke!  b b b b b b b

Ariesgirl,i za tebe navijam!Ala ce biti puno jesenjih trudnjacica! igracice radost yes igracice radost yes igracice love yes radost d f g v igra radost

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 18/10/2014, 19:44

Smeska se ovde puno beta pozitivnih uskoro osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Lela bila sam ti u komsiluku 2x ove nedelje Rolling Eyes sunny sunny sunny

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 19:52

Vecka ::Smeska se ovde puno beta pozitivnih uskoro osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Lela bila sam ti u komsiluku 2x ove nedelje Rolling Eyes sunny sunny sunny

Pa,dodji na kaficu,da se podsetis svog starog kraja! lol! likeit sreca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 18/10/2014, 20:04

srecno stopiranje draga i drzim fige...
ostale devojke ljubim

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 18/10/2014, 20:29

Lelice, draga, dace Bog da bude sada dobro osmeh srce
Ariesgirl navijam i za tvoju ogromnu betu roda roda roda roda
Ivanice, sandrolina i ostale trudnice saljem rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Devojke, za sve vas puno ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 20:35

markosanja.radosavljevic ::Lelice, draga, dace Bog da bude sada dobro osmeh srce
Ariesgirl navijam i za tvoju ogromnu betu roda roda roda roda
Ivanice, sandrolina i ostale trudnice saljem rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Devojke, za sve vas puno ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav  

Onda u ponedeljak ujutru aspiracija,Markosanja? sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 18/10/2014, 20:42

Jeste Lela u ponedeljak je... yes yes yes yes
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2014, 20:45

markosanja.radosavljevic ::Jeste Lela u ponedeljak je... yes yes yes yes

smajli angel osmeh srce sunny queen king

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 18/10/2014, 21:45

Navijam za sve koje se spremaju i za vas koje ste u postupku, a posebno za cekalice
Da zaprasimo
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 19/10/2014, 00:24

Sanja navijam! :*
Lela da znas da hocu :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/10/2014, 06:58

Vecka ::Sanja navijam! :*
Lela da znas da hocu :*

sunny Very Happy sunny Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 19/10/2014, 17:01

Hvala vam, devojke, na navijanju i "zaprasivanju"! ljubav
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/10/2014, 17:47

Sandrolinice,Ariesgirl i ivanice,evo vam malo rodica! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Markosanja,srecno sutra na A!Da bude sto vise lepih i zrelih jajnih celija i embrioncica posle! napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica c igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice radost radost radost radost radost radost radost

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu