KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/10/2014, 10:00

Sofija Veks ::Hvala vam na podrsci, drage moje!

Evo udjosmo nas 3 cure u 9-ti mesec, spremne za zurku! yes yes yes radost radost radost  Cekamo family  !!!

d d d d d d d d d d d d d
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/10/2014, 10:07

Bravo Sofi,ajde mi posalji bebece prasine jer mi danas treba i bar malo od tvoje rekordne bete Very Happy Very Happy Very Happy
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 24/10/2014, 10:09

Sofi 9. mjeses radost radost radost bravo zenske.

Vule bice sve ok, to je ziva statistika yes

D77 nisam tacno sigurna kako je procedura, ali ovo sto je meni napisao hematolog je da 2 dana pred porodjaj podijele 0.6ml na 2x0.3ml na 12h , i isto tako dva dana posle porodjaja. Obavezno prije i posle porodjaja napraviti pauzu od najmanje 12h sa fraxijem. To povlaci da se termin mora zakazati, bilo CR bilo indukcija. E sad moja gin je planirala da me primi na odeljenje, a oce li mi u roku od dva tri dana zakazivati ili cekati da pocne bar malo samo ne znam...nismo detaljisale, u srijedu cemo oko toga nadam se. Kaze valjalo bi napuniti 38 nedelja pa onda.

osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 24/10/2014, 11:42

Ivanice, saljem ti bebecu prasinu i za ogromnu beturinu vucem za nosic!!!

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Kusurko ljubavi poljubac poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 24/10/2014, 11:49

Sofija, bravo za 9. mesec igra igra igra Super si d d d d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 24/10/2014, 12:04

SOFIJA,BRAVISIMO!ZURKA,ZURKA...
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 24/10/2014, 12:54

Zvončice draga neka vam je sin živ i zdrav 100 godina srca srca srca

Sofija još malo pa upoznavanje smajli angel smajli angel

Sovo ja sam i prvi put, a planiram i sada da ponesem grudnjak za dojilje. Nekako mi je lakše sa njim nego sa običnim. A u njega i lakše namjestim one tufere za dojilje (ja se u početku mažem Medelinom kremom protiv ragada  - mislim da se tako zovu). Mlijeko poslije carskog kreće otprilike treći dan, ali nema pravila.

Slađo kod kojeg si dr? Ja sam kod Filipovića i carski je zakazan za 5. Novembar, mada ima još jedna kontrola 28. pa ćemo vidjeti. Ja sam već na fraxiju od 0,3 na 12 sati. Filipović se protivi tome, on smatra da treba da primam 0,6 na 24, a moj hematolog je istog mišljenja kao i tvoj. Meni još nisu rekli koliko prije cr primam fraxi Rolling Eyes samo su mi rekli da nije moja briga.

Vučice biće to sve u redu draga yes
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 24/10/2014, 13:20

Twinsice ja sam kod Raspopovicke, a hematoloski izvjestaj mi je sad Dapcevicka dala, mada tamo kod njih u ambulanti kako na koga nabasas, moze biti i Popovcka, Zugicka a i Vujicic.

Ti nemas trombofilije, tek su ti sad uveli fraxi? I Raspopovicka i Dapcevicka su mi rekle minimum 12h pauze prije porodjaja i posle sa fraxijem. Mislim da je to neka procedura koju svi postuju. Ne znam da li se razlikuju CR i prirodni po tom pitanju mada ne bi trebalo.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/10/2014, 13:23

Sofija super si, uskoro stizu bebice as as as as as as as as family
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 24/10/2014, 13:32

Slađo meni je fraxi uveden u 6. mjesecu zbog tromboza. Početna doza mi je bila 0,3 na 24 sata, a zadnjih 8 dana na 12 sati (D-dimer je bio 1380, a juče 1040).
Moraću detaljnije da ispitam Filipovića sledeći put.
Možda se i sretnemo u bolnici  yes
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 24/10/2014, 13:39

Oki pa onda 0.3 na 12h ti je ok, samo provjeri ovo za porodjaj. Javicu ti se kad udjem u bolnicu jer cu prije porodjaja sigurno biti na patologiji trudnoce.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 24/10/2014, 13:49

Važi, baš nam se primaklo yes
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/10/2014, 13:49

Sladzo, hvala...ja danas poludela, trombociti pali na 92 hiljade i niko nista ne preduzima Sad

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 24/10/2014, 14:01

Daco draga u kojem si ti gradu? Postoji li mogucnost da podjes privatno kod nekoga u BG po misljenje?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/10/2014, 16:23

Sladzo, ja zivim u Nisu, a vec imam zakazan termin kod Elezovica u Bg, za ponedeljak, pa cu tada videti sta i kako...kod ove moje dr uskoro trombociti nece biti merljivi i sumnjam da bi i tada nesto preduzela.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 24/10/2014, 16:36

E pa dobro kad si zakazala u Bg, bolje je tako. yes
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 24/10/2014, 17:05

Drage moje,

stigli su mi svezi rezultati briseva, i po prvi put mi pise da imam "umeren broj Escherichie coli". Sta to znaci, znate li? I kako to pokupih, s obzirom da je nikada nisam imala, i da su mi pre mesec dana rezultati bili skroz uredni...?  affraid

Kako se to leci?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/10/2014, 17:13

Sofi, to je normalan stanovnik crevne flore, ali zbog anatomije cesto moze preci i u urogenitalni trakt. Leci se antibioticima, po antibiogramu. Dr sta kaze?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 24/10/2014, 17:15

Pa da se valjda zbog tako malog broja ne leci, da se leci samo kada je ima u vecoj kolicini jer onda znaci da je u pitanju infekcija, ovako nista...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/10/2014, 17:36

Sofi verovatno da ne moze da skodi devojcicama kad se ne lici u malom broju.Jos malo i one stizu...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/10/2014, 17:56

radost radost radost radost radost radost radost radost radost BETA 41 igracice igracice igracice igracice igracice bb bb bb bb vv vv vv vv v v v v v v moje molitve su uslisene g g g g g g g g g jumping jumping jumping jumping jumping

Znam da je mala ali ja sam presrecna...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 24/10/2014, 19:36

Ivanice,čestitam i ovde od srca!!!
Divno je videti te na ovim stranama kao trudničicu!!!

Sofi,baš nije morala sad ta beštija,ali ako dr kaže da je ok onda neka je tako.
Mazi ženskadiju,još malo pa stižu!

Vuchko,nadam se da je sve prošlo ok i da sad odmaraš!

Ljubac za sve okruglice!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 24/10/2014, 20:11

Ivanice i ovdje cestitam teta betu cvet

Vule javi nam se kako ste prosli usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/10/2014, 00:21

Ivanice, da ti i ovde cestitam, i pozelim pravu dobrodoslicu na sada tvojoj vec omiljenoj temi! Wink

sretan početak čestitamo poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci

Ragaco, ipak se odlucise da mi za svaki slucaj daju cefaleksin kapsule, 2 puta dnevno, kazu da ne skodi bebama u trudnoci, ne znam hocu li ga smeti (i trebati) piti kada se porodim...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 25/10/2014, 08:03

Ivanice draga, bravooooooo!!!!!! :)
Ne brini sto je beta mala, moja je bila isto tolika 13. dana, da bi se posle dva dana uduplala i bila 170.
Zelim ti svako dobro od sveg srca i divnu, laganu trudnocu. <3 :*
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu