KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/8/2014, 14:09

Leki, vidim da ti je isto radila Kopitovicka. Samo mi je bitno da ne izgubim septembarski ciklus za histero. Da ne bude da u septembru pijem kontraceptive, a histero tek u oktobru. Pa kad ce vto doci na red?
Moja beba ce se smoriti vise cekajuci na mene  lol! 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 14:22

Pa,ne znam kako to s kontraceptivima funkcionise,meni je radjeno u prirodnom junskom ciklusu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/8/2014, 14:49

ma samo se jedno lomim...
Meni je Kopitovicka rekla da se javim sestra miri kada dobijem, i da cu se sve dogovoriti sa njom. I o nalazima, i o kontraceptivima, i o postupku. Kako me je sestra mira isprasila jer je bila na moru, i rekla da sve mozemo da pricamo tek posle 18/08, ja se pitam sada :

-da li da pocnem sa kontraceptivima (mada mi je danas vec 8 dc, a treba od 5) i javim se oko 08/09 kada dobijem. U tom slucaju svakako mogu da radim od 18/08 pa do nekog 25/08.
-Ili da preskocim pilulice, mozda se cudo desi priodno ovog puta (ja nikada ne gubim nadu. ni nakon svih ovih godina), i svakako se javim kada dobijem tog 08 septembra i pokusam da se dogovorim da radimo histero bez kontraceptiva takodje u septembru. Ocigledno da kontraceptivi nisu neophodni, cim je Leki radila bez njih

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 15:13

Pa,ja ne smem kontracepciju,izaziva mi vanredna krvarenja,zato mi nije dala.I u Le su mi prvi pokusaj radili bez kontraceptiva.Pila sam je za sinhronizaciju ciklusa s donatorkom za donaciju prvi put i nekako nas sinhronizovase,ali je uzasno podnosim,sve vreme imam vanredna krvarenja dok je pijem,pritisak mi skace od nje i imam nezeljene efekte.Kopitovicka mi je odmah rekla da na moj stadijum PCOS-a ne ide kontracepcija nikako.Ja bih svakako sacekala sl. ciklus na tvom mestu,Annci,pa onda zvala onu Miru da vidim za dalje.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 14/8/2014, 15:37

Evo i mene,citamas ali se ponekad izgubim jer puno pisete.
Vidim da pisete o ogtt. Ja treba da ga radim, krajem avgusta da zovem da zakazem u visegradskoj,kazu da se ceka par meseci. Predugo. Da li imate iskustva,da li visegradska prima rezuat radjen privatno? Rekli su mi da mogu raditi u drugoj klinici,manjoj koja pre zakazuje:zvezdati,Misovicu... ali nista privatno nisu spomenuli pa sam u dilemi...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 14/8/2014, 15:40

I htedoh da pitam da li je istina da se hlamidia, mikroplazma i ureaplazma ne rade sa upuom osim ako nije u toku proces vto iz fonda? gin mi ne da uput sa tim obrazlozenjem, a u savetovalistu kazu da se svakako na uput radi ukoliko imam izvestaj savetovalista, u Batutu.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 14/8/2014, 16:23

Vecka ::Evo i mene,citamas ali se ponekad izgubim jer puno pisete.
Vidim da pisete o ogtt. Ja treba da ga radim, krajem avgusta da zovem da zakazem u visegradskoj,kazu da se ceka par meseci. Predugo. Da li imate iskustva,da li visegradska prima rezuat radjen privatno? Rekli su mi da mogu raditi u drugoj klinici,manjoj koja pre zakazuje:zvezdati,Misovicu... ali nista privatno nisu spomenuli pa sam u dilemi...

Ja sam ga radila privatno i uvažili su ga, mislim da sve ustanove uvažavaju analize privatnih laboratorija. Platila sam ga 1000 din
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 16:41

Sve analize mogu privatno da se rade i uvazavaju se nalazi.Vecka,ja sam ga radila pre oko dve god. u "Biomedici",mislim da je bio oko hiljadu dinara isto.A za Visegradsku proslog leta moja drugarica koja je tad bila uveliko trudna nije uspela da uradi zbog tog zakazivanja i nisu imali glukozu,nego se kupovala.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 16:45

Vecka ::I htedoh da pitam da li je istina da se hlamidia,  mikroplazma i ureaplazma ne rade sa upuom osim ako nije u toku proces vto iz fonda? gin mi ne da uput sa tim obrazlozenjem, a u savetovalistu kazu da se svakako na uput radi ukoliko imam izvestaj savetovalista, u Batutu.

Samo za VTO iz fonda moze na uput.Tad sam ih jedino uradila na uput,pre oko 3 god.,ali me posle skinuli s drzavnog programa u Visegradskoj,pa ni ne uradih pokusaj kod njih.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/8/2014, 17:45

Boze ,od kad ne mogu ove bakterije na uput da se rade ?! jel to od skoro ?!  
prvi put cujem ,ja sam pr vto godinama radila na uput ,dok se nisam opasuljila i krenula privatno sve i izlecila !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 14/8/2014, 17:47

Hvala vam. Radila sam na zvezdari pre skoro 4 god kad sam bila trudna. Tad mi je bas bilo lose od glukoze, i znacilo mi je sto sam bila u bolnici i sto san lezala. Kako se radi privatno, ta 2h se sedi tamo?
Da, to je ta cena koju sam i ja videla. Dr mi je rekla da radim sa 75gr glukoze, ne znam sto. Inace mi je glukoza ujutru 6,99, pa sam povezala da je zbog toga sa 75gr glukoze.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 14/8/2014, 17:49

Lela, sto su te skinuli sa programa? Sad
Racunala sam da za mm i mene brisevi za bakterije uopste nisu jeftini... Sad stvarno nije fer sto ne moze na uput. A u Visegradskoj mi rekose da moze Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 14/8/2014, 17:50

Jos mi rece da rade u batutu na uput.. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 18:05

Pa,rekose da je zbog muzeve spermokulture(imao je enterokok dugo),
a u stvari je zbog AMH-a i nikakvih ovarijalnih rezervi. No 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 14/8/2014, 18:15

lela1984 ::Pa,rekose da je zbog muzeve spermokulture(imao je enterokok dugo),
a u stvari je zbog AMH-a i nikakvih ovarijalnih rezervi. No 

Da da i ja sam cula za diskriminaciju zbog AMH. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 19:00

Vecka ::
lela1984 ::Pa,rekose da je zbog muzeve spermokulture(imao je enterokok dugo),
a u stvari je zbog AMH-a i nikakvih ovarijalnih rezervi. No 

Da da i ja sam cula za diskriminaciju zbog AMH. Sad

No comment,ali iz mog potpisa vidis kakva je siguacija.Ali,da su mi bar rekli pravi razlog.  affraid 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 14/8/2014, 19:56

Vecka ::
lela1984 ::Pa,rekose da je zbog muzeve spermokulture(imao je enterokok dugo),
a u stvari je zbog AMH-a i nikakvih ovarijalnih rezervi. No 

Da da i ja sam cula za diskriminaciju zbog AMH. Sad

Mene zbog amh nisu primili u drzavni program... Oduvase me na jedan
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 20:13

A koliki je tvoj AMH,Lucky,bese?Meni je tad bio 0,1 i pustili me na komisiji,ali me skinuse u toku procedure.Sad mi je 0,2,ali nije bilo ipak jajne cel. pri aspiraciji sad u julu u "Genesis-u."S AMH od 0,29 pre dve god. mi radili 2 pokusaja u Le i onda bilo jajnih cel.,ali se ne oplodise.Ja na drzavnom programu svakako ne bih nista uradila,ali su trebali da kazu pravi razlog.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 14/8/2014, 20:35

Meni je bio 0,0592
Rekli samo donacija u frontu. Otisla privatno u BIS i sa
klasicnom stimulacijom kao i devojke koje idu o trosku fonda (diferelin i 4 menopura dnevno) dobih dve jajne celije. Sto znaci da kod mene jos uvek ima potencijala.
E sada sto se hidrosalpings upalio to je druga prica... Ljudi koliko me boli taj levi jajnik, ali onako bas ziga ovih dana.
Inače prošao mi ciklus normalno ovaj put
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 14/8/2014, 21:16

annci ::Leki, vidim da ti je isto radila Kopitovicka. Samo mi je bitno da ne izgubim septembarski ciklus za histero. Da ne bude da u septembru pijem kontraceptive, a histero tek u oktobru. Pa kad ce vto doci na red?
Moja beba ce se smoriti vise cekajuci na mene  lol! 


Ancci meni je Mikroginon koji pocinjem da pijem sada kad dobijem od 5dc ujedno i za vantelesnu,jer u Septembru krecem sa Diferelinom.Tako smo se tada dogovorili,mada cu sve vise znati kada odem na histero.

Cure jos jedno pitanjce:Da li neka od vas zna za neki stan u Novom sadu?Leptiric mi je dala jedan broj ali on je nedostupan.Ako neka cura zna br. bilo kog stana napisite mi u pp.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 14/8/2014, 23:14

Vecka ::Jos mi rece da rade u batutu na uput.. Sad

Vecka, moze u Batutu ali se ceka po par meseci. To ti verovatno nista ne znaci.

Izlazilo je vec par puta na raznim grupovinama ovako nesto, pa progugluj. Komplet 1500 dinara, to je upola cene. E sad kakvi su ti labovi, zaista ne znam.

http://www.super-cena.rs/index.php?option=com_cmgroupbuying&view=deal&id=2184&alias=komplet-briseva-za-%C5%BEene-i-mu%C5%A1karce-chlamydia-trachomatis,-ureaplasma-urealitica,-mycoplasma-hominis&ref=ppwregkcyo&Itemid=483

Drzim fige!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 14/8/2014, 23:28

Devojke pomagajte.Sedmi mi je dan stimulacije I imam strasnu dijareju,najcesce uvece.Jel moguce da je od lekova?Dal smem da pijem probiotik?Tesko da je OD hrane jer suprug I ja jedemo is to,a on je OK.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 14/8/2014, 23:36

Tebi, pitaj sutra obavezno u klinici sta da radis. Verujem da ti je dijareja na nervnoj bazi, mm ima sindrom nervoznih creva i to mu se desi cim se nesto iznervira. Dovoljno je da misli na problem i eto problema... A moguce da je i od lekova. U svakom slucaju meni su rekli da do transfera mogu da pijem sve lekove (za srce, smirenje...) a posle et ne smem. Tako da mislim da sada mozes da uzmes nesto da to zaustavis. I obavezno unosi vise tecnosti.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 14/8/2014, 23:42

Sto se tice AMH glupo je da zbog njega nekog skidaju sa programa, jer je on samo jedan od pokazatelja rezervi. Meni je pre dve godine bio preko 0,7, a prosle 0,49 sto po broju i nije mnogo lose, ali ja jc imam manje nego neke devpjke sa mnogo nizim AMH. Nije to pouzdan pokazatelj. I steta sto tad nisam znala sto sad znam, krenula bi mnogo zesce u borbu. Svaki mesec mi je gubljenje jc i vremena.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 15/8/2014, 00:17

Pijem caj,supice I vodu,nije to tako strasno,uhvati na sat dva al me izmucilo.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu