KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 7 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 21/6/2014, 15:26

bak ::Evo nas kuci!

Od 4 jc, same se oplodile sve 4, nije radjen icsi, nije bilo potrebe, kaze embriolog extra kvalitet! Tri se rayvile u prelepe 8. celijske embrioncice, jedan je 6. celijski malo ruzniji, ljubi ga majka, ali je embriolog insistirao da se i on vrati, nije za bacanje, nije za zamrzivac, najbolje mu je kod mene.
Vraceno dakle svih 4, uradjen heching, sad cekanje....

Eto, navijajte za nas  osmeh srce 

d d d d likeit d d d d d d d d d d d d d navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 38
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 21/6/2014, 15:42

Od 4 jc, same se oplodile sve 4, nije radjen icsi, nije bilo potrebe, kaze embriolog extra kvalitet! Tri se rayvile u prelepe 8. celijske embrioncice, jedan je 6. celijski malo ruzniji, ljubi ga majka, ali je embriolog insistirao da se i on vrati, nije za bacanje, nije za zamrzivac, najbolje mu je kod mene.

Svaka cast,sad ce oni lepo da se ususkaju kod tebe-mamice! f f f f f f f f 

Da zaprasimo malo! vv bb d vv bb d vv bb d 

A evo malo i rodica,pa,otvorite prozorcice,molim vas! roda roda roda roda roda roda roda roda 

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

NAAAAAAAAAVIIIIIIIIIJAAAAAAAMOOOOOO uskoro za beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

lela1984

Broj poruka : 3630
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivanicasale taj 21/6/2014, 16:04

Saska,MDB zelim vam veliku betu.Uzivkajte i mazite stomacice,vi ste nase trudnice.
Bak sve cestitke bice tu barem dve bebice.Ljubim te i uzivaj i ti.Kad radis betu?Sta su ti rekli da pijes?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 32
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ganedina taj 21/6/2014, 16:28

bak, fantastican rezultat . Rekla sam ti ja da ce biti sigurno 3 embriona , a mozda I 4 . I eto,bila sam u pravu kao sto vidis . A sad cuvaj decu I mazi stomacic. Uzivajte .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 21/6/2014, 17:14

Bak za cetverac  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2914
Godina : 36
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 21/6/2014, 18:22

Ivanice, Meta  usne usne 
Ja sam se tek danas malo opustila, onako, ponašam se ko trudnica love ako me razumete , i dobro mi ide  yes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink Wink Baš je lepo biti trudnica  smajli angel svi ti nešto titraju, muž se razradio po kući, ma milina....sebi da poželim da odmaram ovako i devet meseci...i drugim čekalicama , naravno  sreca love love love love love love love

Poslednji put izmenio mamadabudem :) dana 21/6/2014, 19:12, izmenio ukupno 2 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 21/6/2014, 18:22

Bak znala sam da ce biti tako jeeeej super za cetverac  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 44
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SannI-AlL taj 21/6/2014, 18:39

Bakiša mamO na četverac sa kormilarom BRAVO!!!  likeit  b  b  b  b  konfete  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 
Divno je sve ,sad kulijana.Odmor,ugađanje sebi ,pa opet odmor Very Happy ..pa do pozitivne bete ... b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
Meta našli ste receApt za plivače tm.Utakmica,po mogućstvu stresna u kombinaciji sa bombonicama raznim je dobitna kombinacija yes .Bravo i za vas.Sad možeš ,na miru, kad dođe vreme da 'praviš' decu. lol!  lol!  usne
Klubašinke vrednice navijam najjače za vaše bebice  Very Happy   vv  vv  vv  vv  vv  
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 49
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 21/6/2014, 19:11

Bak, bravo za extra embrione! I ne prozivaj vise onog 6-celijskog, jel znas ti pricu o ruznom pacetu? Bice to lepa zdrava beba, a i jos koja pored. Nego sta nego da navijamo!!! Ima da bude sve lepo.

Kometo, i mi s godinama imamo sve bolji spermogram. Tako ti je to kod nas veterana. Ima lom da naprave u labu vasi spermici kad dodje dan.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 50
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 21/6/2014, 19:33

Hvala devojke  osmeh srce 

Terapija  lol! Bolje pitajte sta nemam

Pregnil 1500 na 5. dan;
utrogestan 3x200;
clexan 0,4 (od danas fragmin, opet se cesem od clexana) 2xdnevno;
estrofem 1x1 (na moje insistiranje);
neki Femibion 1x1 (to cu tek kad popijem neke vitamine tog tipa koje imm od pre)
dexazon 0,5 2x po pola (prednizon 2x5 ja uvela zamenu),
ranisan po potrebi (ubi me zeludac),
glukofaz 2x1000.......

Progesteron kaze nema potrebe, ja kupila, videcemo  Embarassed 

Beta 12. dan i tako....... lol! lol! lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 21/6/2014, 19:37

A folna.  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2914
Godina : 36
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 21/6/2014, 19:47

Cuj folna, to mu dodje ko normalno, to ni ne racunam lol! 
bak
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 21/6/2014, 20:12

Bak ista nam je terapija samo ja umjesto fragmina fraksi o,3 i umjesto tog vitamina kod mene elevit a bevipleks i aspirin jel ti ista rekla za njih meni kaze b vit netreba trudnoci .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 21/6/2014, 20:38

Bak odlican rezultat ipak je njima najlepse kod mame, pokrili su te ful terapijom, navijam jako da bude zurka za 12 dana  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 52
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 21/6/2014, 20:43

Bak, vitamine znam da pijes uvek, a prednizon?

Ja nisam ozbiljno shvatila da se s prednizona "skida" postepeno, pa sam ga ostavila odjednom. I pocela da me boli glava i da mi se muti i ljulja u glavi. Posle nekoliko kafetina ja popih pola prednizona, i sad mi je dobro.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 21/6/2014, 20:49

Bak bravo za cetverac  sreca sreca sreca sreca 
Navijam od sveg srca za tvoje mrvice!

Kometak super za dobar rezultat i zamrznut uzorak,bice bebice ko bombonice  b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 21/6/2014, 21:08

E moram nekako da se uključim malo sa telefona i da podržim ovu našu dragu Bak koja je od danas, ako Bog da, trudinicica. :-):-):-):-)
Kometa bravo za taktiku. Stvarno sjajna ideja.
Saška još malo do bete. Ovog puta si nam trudna 100%. :-)
MDB mogu samo da zamislim kako te dr izbedacila, ali najbitnije je da verujes u svoju bebicu. Lepo su rekle devojke ima puno prelepih beba od embriona koji nisu dobili najviše ocene. :-)
Makac, mislim da ovi u Leskovcu nisu najbolji izbor za nas poorise. :'(
Genadina, navijam da poseta Vesni razreši mnoge tvoje dileme i pomogne ti da ostvaris svoj san.
Devojke drage nadam se da neku nisam previdela.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 21/6/2014, 22:27

Navijaaaaaam!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 38
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 21/6/2014, 22:31

leptirko82 ::Navijaaaaaam!!!!

smiledraw jumping jumping jumping jumping 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 43
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petkana taj 21/6/2014, 22:52

Bravo Bak za cetiri bebice u stomacicu lol! lol! lol! :lol!:Vucem za nosic i prasim vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d d d d d 
MDB,Saska cekalice-trudnice,navijam od srca i jedva cekam vase beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta Ih,ima u Klubu sve da prsti od pozitivnih beta!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 22/6/2014, 00:59

Divno, divno!  likeit likeit likeit likeit 
Bravo za prirodnu oplodnju, nije ni chudo da se zemlja tresla.
Navijamo da se ugnijezde bebe kod svoje mame.
 b b b b b b b 
KoMeta, pehar za tm  as  (ne mora u njega da daje uzorak  Wink  ), a plivachima medalje. Ljubimo vas  osmeh srce 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 22/6/2014, 13:01

Saska, nisam pitala za b vit, mada ga taj Femibion koji pise sadrzi. U svakom slucaju su velike doze b vit potrebne kod mutacija, mislim na mthfr i pai, Bihi je pila po 4 Beviplexa. Nece skoditi, ispiski se visak. Aspirin, ne bih, ipak primam dosta heparina.

Ti progesteron? Meni je rekla nije poteban, ali ja ipak bih?  Embarassed Mislila sam na 5. dan, uvek sam tako primala. Nece da skodi, a ?  Embarassed 

Cesem se i od Fragmina  Rolling Eyes Moracu traziti Miljica ovih dana, a lakse mi je da se cesem nego da ga cekam i trazim na KC. Mada mi tacno prednizon malo smiri svrab i tacno na sat vremena pre prednizona pocinje opet. Bas sam slucaj.....

Ja inace bas odmaram, i prija. Izbegavam sedenje, malo se promuvam po kuci, izvrnem na krevet i tako... Veceras cu u kratku setnjicu.

Saska, evo nekih lepih roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

MDB roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Tebi ove debele Wink 

Hvala navijacice  osmeh srce 
bak
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 22/6/2014, 13:04

E da. Sutra mozda odem i uradim d dimer. Da vidim radi li clexan. Kaze Kopitovicka trebala bih. Mada mozda bude uvecan posle aspiracije. Preko 600 mi je bio pre postupka  Rolling Eyes 
bak
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 22/6/2014, 13:41

bak ::Saska, nisam pitala za b vit, mada ga taj Femibion koji pise sadrzi. U svakom slucaju su velike doze b vit potrebne kod mutacija, mislim na mthfr i pai, Bihi je pila po 4 Beviplexa. Nece skoditi, ispiski se visak. Aspirin, ne bih, ipak primam dosta heparina.

Ti progesteron? Meni je rekla nije poteban, ali ja ipak bih?  Embarassed Mislila sam na 5. dan, uvek sam tako primala. Nece da skodi, a ?  Embarassed 

Cesem se i od Fragmina  Rolling Eyes Moracu traziti Miljica ovih dana, a lakse mi je da se cesem nego da ga cekam i trazim na KC. Mada mi tacno prednizon malo smiri svrab i tacno na sat vremena pre prednizona pocinje opet. Bas sam slucaj.....

Ja inace bas odmaram, i prija. Izbegavam sedenje, malo se promuvam po kuci, izvrnem na krevet i tako... Veceras cu u kratku setnjicu.

Saska, evo nekih lepih roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

MDB roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Tebi ove debele Wink 

Hvala navijacice  osmeh srce 

Onda cu i ja počet po jedan bevipleks mada kad sam nekada radila b12 bio je povecan a i folne imam viška a pijem ovaj elevit to mi je propisala a u njemu ima 0,8mg tako da nepijem onda dodatno folnu smatram da je to dovoljno.
Što se tiče aspirina ja ga uzimam svaki drugi dan po Miljićevoj šemi trombocite provjerila 250 ja zadovoljna meni Kopitović nije rekla za dimer ali ću ga obavezno provjerit kad i betu.Tad ću ponovo tsh i progesteron a možda i prolaktin .
Što se tiče progesterona meni dala samo 2 kom na 7dan.
Utrogestan mi sav iscuri stavljam vaginalno ujutro i uveče a po danu popijem.
I ja danas leskarim juče je pala dobra setnja malo prala sudove i pakovala veš .
Evo i ja da pošaljem tebi i Mdb još roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 22/6/2014, 13:49

Evo ja da uzvratim istom merom .....
Saška  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Bak  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: