KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 27/6/2014, 00:18

Palcice srecno sutra.. Sandrolina jos malo sitno brojimo.. radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 07:31

Palcice,srecno na UZ danas,da pocnes FET! osmeh srce lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 27/6/2014, 08:05

Palčice, Lela  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak 
 igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/6/2014, 08:43

markosanja.radosavljevic ::Kometak, evo i ja da dodam da je mm primao menopur i njega nismo drzali u frizu, rekli su da on ne mora...a za ostale ne znam, ali svakako pazljivo i po upustvima. inace kod nas u Leskovcu nije bilo Menopura, pa smo kupovali na klinici... cvet 
sve bocke idu na sobnoj temperaturi ,osim puregona i pregnyla koji moraju u friz .licno pitala u Genesis. yes  yes  yes  yes
 lelo srecno ,navijam duso od sveg srca ! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
 palcice ,i tebi saljem  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 08:48

sareni leptir ::
markosanja.radosavljevic ::Kometak, evo i ja da dodam da je mm primao menopur i njega nismo drzali u frizu, rekli su da on ne mora...a za ostale ne znam, ali svakako pazljivo i po upustvima. inace kod nas u Leskovcu nije bilo Menopura, pa smo kupovali na klinici... cvet 
sve bocke idu na sobnoj temperaturi ,osim puregona i pregnyla koji moraju u friz .licno pitala u Genesis. yes  yes  yes  yes
 lelo srecno ,navijam duso od sveg srca ! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
 palcice ,i tebi saljem  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
Hvala.  Very Happy U cetvrtak ce mi biti 13-i dc,do tad ce ciste da mi popucaju do kraja,kaze Kopitovicka,posto su vec u ostacima,a folikuli ce da sazru i nece da puknu,menopur ce da ih zadrzi,kaze.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/6/2014, 08:50

Lelo, bas mi je drago...bice to dobitni ciklus i 2 divna embrioncica  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Navijam i prasim sve ostale koracaljke  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 27/6/2014, 08:53

Tako su i meni rekli za gonal izvadili iz friza i rekli od sad na sobnoj temperaturi ali tako vazi samo mesec dana.
Lelo srecno devojkoooo
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 09:06

Hvala. Very Happy 

Ma,kupila sam menopur u apoteci kod autobuske st. sinoc,izvadili mi iz friza i kuci kad sam dosla,odmah u friz.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 09:08

d77 ::Lelo, bas mi je drago...bice to dobitni ciklus i 2 divna embrioncica  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Navijam i prasim sve ostale koracaljke  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

Hvala.Ti si " uspesna prirodnjakusa",pa me povuci zs nosic. osmeh srce sunny lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 27/6/2014, 09:33

Lela bravo  sretan početak  Neka sve teče po planu i da nam budeš  trudnica 

 konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 09:51

Niny ::Lela bravo  sretan početak  Neka sve teče po planu i da nam budeš  trudnica 

 konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

 lol! sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/6/2014, 10:13

Niny ::Lela bravo  sretan početak  Neka sve teče po planu i da nam budeš  trudnica 

 konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

Potpisujem!  osmeh srce 

Leki, dva antralca su odliiicna za pocetak. Ma neka se ta dva razviju kako treba i da nakrivis kapu. Mada sam ja prosli put kod kopitovicke startovala bez antralaca na desnom, pa su mi se posle pojavila dva folikula. Nikad se ne zna...mozda bude jos nesto. Mi drzimo fige da sacuvas ova dva i lepo ih iznegujes, da porastu veeliki i zdravi i podare 2 jc...

Sto se tice menopura, ja kupila u Immocentru i prvi put smo se bockali sami. Probali prvi dan u ruku, i bilo uzaaas. Vise se uplasio moj dragi koji mi daje nego ja. A mene stvaaarno bolelo, a nije da bas ne podnosim bol. Sutradan poslusala nase kutanjke i bockala se sama u stomak. Ma ne oseti se.

Naviiijamo jaaako do cetvrtka
 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/6/2014, 10:14

Palcice, sreeeecno danas  bb bb bb bb bb bb bb
 d d d d d d d d d d d d d d d
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/6/2014, 10:15

I da, Leki, pisi malo i na prirodnjacima...da dizes moral nama ostalim cekalicama.  ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 10:34

annci ::I da, Leki, pisi malo i na prirodnjacima...da dizes moral nama ostalim cekalicama.  ljubav 

Vazi,hocu,nego kuckam preko fona na poslu,pa ne mogu bas sve da otvorim na "Kutku."A ja sam najvise imala 3 antralaca,
u prirodnjaku u Le.To je maksimum.Ma,nek bude i jedan,ali vredan.A i ja u Le u ruku,bolelo k'o djavo.Bockacu se u stomak,postomoze, manje boli.  sunny lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 10:36

annci ::I da, Leki, pisi malo i na prirodnjacima...da dizes moral nama ostalim cekalicama.  ljubav 

Vazi,hocu,nego kuckam preko fona na poslu,pa ne mogu bas sve da otvorim na "Kutku."A ja sam najvise imala 3 antralaca,
u prirodnjaku u Le.To je maksimum.Ma,nek bude i jedan,ali vredan.A i ja u Le u ruku,bolelo k'o djavo.Bockacu se u stomak,posto moze, manje boli.  sunny lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/6/2014, 12:18

Drage moje sad sam stigla iz Valjeva.Malo sam se smorila.
Danas je 9dc,ima puno folikula(zbog mikrocisticnih jajnika) ali jos uvek se nijedan nije izdvojio.
Endo je 7,ako sam lepo razumela.
U ponedeljak cu ovde na UZ pa im javljam.Kaze dr mozda je jos rano s obzirom da su mi ciklusi na 31,32 dana.Nadam se da je u pitanju kasnija ovulacija.  Rolling Eyes 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/6/2014, 12:28

Palcice, endo ti je dobar, sto je super.
Cek da vidimo hoce li se nesto izdvojiti do ponedeljka, nemoj da klones. Slazem se sa dr, da ima vremena posto su ti ciklusi malo duzi.
Nastavljamo sa navijanjem

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/6/2014, 12:33

Cekamo ponedeljak  Rolling Eyes   ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/6/2014, 12:37

Ma,izdvojice se do ponedeljka! sunny lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/6/2014, 13:56

Lelo, Palcice, navijam jakoo i vucem za nosice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 27/6/2014, 14:55

Drage moje, prenosim divne vesti sa TD!
Evo malo vetra u ledja

Vuchica ::
medolina :: sreca sreca sreca Evo da se i ja pridruzim Very Happy Neki od vas su vjerovatno pratili moj vto dnevnik koji sam pisala prije dva mjeseca kada je vto bila neuspjesna i ja sam vam obecala da cu biti vrijedna xexxexe sex sex iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iznenađenje ja sada bila do apoteke i uradila test i srce ce da mi iskoci ali ja sam trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica imam dvije VELIKE DEBELE CRTICEEE wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Medolina, nadam se da ti ne smeta, ali moram da prebacim ovaj tvoj post i na Korake!!!!

Cestitam, draga, ovo su predivne, ma, najlepse vesti!!!! Neka ti trudnoca bude skolska!!!! as
b d b d b d b d b
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 27/6/2014, 15:18

Palcice ne kloni.. Bice sve uredu.. Cekamo ponedeljak sa nestrpljenjem.. Lelo drzimo palceve.. Ljubim sve cekalice  radost radost radost radost radost roda roda roda  Vucem vas za nosice  roda roda igracice igracice vv vv vv vv vv vv 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 27/6/2014, 15:37

PalcicaBg ::Drage moje sad sam stigla iz Valjeva.Malo sam se smorila.
Danas je 9dc,ima puno folikula(zbog mikrocisticnih jajnika) ali jos uvek se nijedan nije izdvojio.
Endo je 7,ako sam lepo razumela.
U ponedeljak cu ovde na UZ pa im javljam.Kaze dr mozda je jos rano s obzirom da su mi ciklusi na 31,32 dana.Nadam se da je u pitanju kasnija ovulacija.  Rolling Eyes 

Palcice, ne brini. Meni su radili stop tek 16dc, a obicno su mi ranije folikuli bili zreli vec 13dc-a u prirodnom ciklusu. I endo mi je bio tanji, pa sam od stopa primala estrofem, pa smo ga ubuckili, ali to tek od stop inekcije. Vucem za nosic, da ti bude moj scenario Wink

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca  srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/6/2014, 16:03

Palcice, ne brini, ako su ti vec tako dugi ciklusi, folikuli rastu sporo, pa ce u ponedeljak biti jos bola situacija, vazno je samo da te otprate.

Medolina, cestitam! NEka ti je trudnoca lagana i skolska! Eto sta radi psiha!  Very Happy Very Happy Very Happy 

NA kontu psihe i VTO, danas setkala sa Draganom i njenim medenjacima i zaustavlja se mama sa bliznakinjama od godinu ipo, i stomakom do zuba, kaze ovi su iz VTO, a beba u stomaku iz prirodnih radova! Eto, sta znaci psiha! Imamo primera i ovde. Onda smo sreli jos jednu zenu, prisla da pita nesto, pa kaze kako je dobila ceru iz VTO, posle 10 godina borbe, ja se rasplakah od srece! I jos jedna VTO mama je bila sa nama. Svakako, pelcere sam pokupila, nadam se dovoljno za uspeh!

Lelo, mi se sigurno vidimo sledeceg cetvrtka ili petka ujutru (ako avion bude kasnio pa dr ne stigne). I ja sam tad na kontroli posle 6 dana stimulacije.  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu