KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

+10
veki1
Ema78
leptirko82
Stenli
KoMetaK
djole42
Mirjana
Tinche
fmala
HappyGirl
14 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od HappyGirl 17/5/2014, 10:41

Dragi članovi Kutka, s obzirom da Kutak redovno učestvuje u humanitarnim akcijama, pozivamo vas da i ovog puta pomognemo članovima Kutka u Srbiji i Bosni, slanjem sms, doniranjem hrane, vode, pelena, garderoba...
Takođe vas obaveštavamo da imamo članove Foruma Kutka koji su evakuisani iz Obrenovca i kojima je potrebna pomoć, pozivamo vas da vašu novčanu donaciju uplatite na račun Kutka!Hvala!

Račun dinarski i devizni su ovde https://kutak.forumotion.com/f69-raeun-foruma-kutak


Poslednji izmenio HappyGirl dana 15/4/2015, 21:08, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od fmala 17/5/2014, 11:29

Nemam gde da pitam, nadam se da nije problem sto pitam ovde. Da li se nekom javila LENABEOGRAD? Ona je bila u Obrenovcu, nema je na FB.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Tinche 17/5/2014, 14:42

Daca je uplatila jos jutros...a htela je jos sinoc.
To je i vise nego dovoljno za naredne dane, a i meni ce plata od ponedeljka pa ce biti lakse...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Mirjana 17/5/2014, 16:43

(y)
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od djole42 17/5/2014, 20:10

Uplatiću u ponedeljak.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od KoMetaK 17/5/2014, 21:45

Ja sam od sutra u Srbiji pa cu uplatiti ili ako mi posaljes na pp kome konkretno treba da se pomogne finansijski, tu sam i da direktno uplatim.

I da stavim i ovde:

Ukoliko znate porodicu/e kojima je hitno potreban smestaj, ustupam svoju kucu u Sokobanji. Moze da se smesti 10-12 ljudi. Prednost bih dala porodicama sa malom decom, ali ako nema takvih, svakom iz poplavljenih podrucja, kome je neophodan smestaj je na raspolaganju. Takodje, ukoliko ima ljudi iz seoskih domacinstava, imam seosko domacinstvo, gde niko ne zivi sa pomocnim prostorijama koje bih ustupila (na 15-ak km od Sokobanje). Tu moze da se smesti jos 6-7 osoba. Kontakt tel. 063/8136850 (dostupna od sutra, nisam trenutno u Srbiji). Serujte slobodno.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Stenli 17/5/2014, 21:46

Lafe, Lena je stigla u Beograd. Ne znam detalje, ali se javila da je stigla.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od fmala 17/5/2014, 22:05

Hvala, Stenli, sad sam i ja videla na FB da je evakuisana.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od fmala 17/5/2014, 22:11

Meto, ja serujem, ceo dan sam kao dispecer, ne mogu drugacije da pomazem, sem da zovem one brojeve za humanitarne donacije i da prosledjujem informacije. I ovde je haos, ima mnogo stete i zrtava i kod nas!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od HappyGirl 18/5/2014, 11:16

Ljudi, proverite kod Lene ko ima njen broj i sa njom je prijatelj da li joj je potrebna pomoć i neka pošalje svoj broj računa. Da njoj, bybi i genedini prosledimo prikupljeno. Ako znate za još nekog javite i pošaljite račun na pp.. U sredu ću ići da podignem novac delim na ravne časti i uplaćujem na njihove račune.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Stenli 18/5/2014, 14:11

Lena se sutra vraca u Dizeldorf, od juce je u Beogradu. Pitala sam je da li joj je nesto potrebno, rekla mi je da je sve ok, osim sto su naravno jos u soku. Prosledila sam joj vasu poruku.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od leptirko82 18/5/2014, 15:49

Sutra uplacujem.
Dobro je da je lena na sigurnom
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od fmala 18/5/2014, 17:06

I meni je odgovorila da ima sve sem stvari, tj. da joj je najvaznije da ima pelene i hranu, sutra se vraca, ostavila je telefon, ako nekom treba, ne bih da ga pisem ovako javno.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od HappyGirl 19/5/2014, 10:27

Hvala Bogu lakše se diše kada znaš da je Lena ok! Stenli, fmala hvala na informacijama.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Ema78 19/5/2014, 10:51

Drage moje, ako znate nekog kome je potrebna garderoba, imam nesto malo, pa bih poslala.Uslov je samo da na adresu moze da dodje kurirska sluzba,jer bih slala brzom postom.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od veki1 19/5/2014, 11:37

good job Kako je lepo videti da pomazete, KOMetak ja sam videla tvoju poruku na fejsu, al nisam znala da si ti, uglavnom sve serovano :) svaka ti cast!

U Engleskoj ljudi skupljaju pomoc, otislo je vec dosta robe i hrane i opereme za decu, ja licno sam poslala svu garderobicu sto je Maksim ikad imao i sto je prersrastao, pelene, hranicu za bebe... Skuplja se i dalje...

NIsam znala da ste otvorile racun za pomoc, ja vec uplatila na drugom mestu, valjda ce stici do onih kojima je naj potrebnije, uvek sam skepticna kad se radi o nepoznatim ljudima kojima uplacujem, tako da cim dobijem platu probacu uplatiit vama da znam da je pomoc otisla u prave ruke.

Jos jednom, devojke divne ste, ponosna sam sto vas poznam usne
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od ZarPtica 19/5/2014, 12:57

Sta je danas najpotrebnije od pomoci, pogledajte mozda mozemo pomoci:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=05&dd=19&nav_category=12&nav_id=849954#
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Tinche 19/5/2014, 23:34

Drage moje divne drugarice,

zaista ste nesto posebno!!! Kako je koja uplata pristizala na moj racun ja sam tako sms pokazivala Buby. Na kraju dana smo sele zajedno ispred kompa i novac prebacile na njen racun putem e bankinga. Daco, Dacina sestro (izvini, ime zaboravih, ne zameri), Kometice, Djole, Ema, Biksi hvala vam!!!

Zahvaljujuci nesebicnom angazovanju Cuftice, njm i njegovog sefa Bubilici su sada u jednom lepom stanu koji su dobili da koriste koliko god treba, besplatno. Uz to im je kupljeno sve sto treba za pocetak. Hvala vam dobri ljudi. Pod utiskom sam i dalje.

Kutak je stvarno nesto posebno. Ponosna sam sto sam deo ove velike i divne porodice! love 


Poslednji izmenio Tinche dana 21/5/2014, 12:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od HappyGirl 21/5/2014, 07:53

Kutak je čudo! Ljubim vas sve!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Ema78 21/5/2014, 11:52

Devojke, ne znam da li ste videle,ali na FB kruzi odlicna ideja :ZENA ZENI.

Ideja je u tome da spakujemo sve ono sto korstimo u svakodnevnom "zenskom" zivotu i da spakujemo, oznacimo na kutiji/kesi za koga je, uz mozda neko pismo podrske, i da odnesemo u najblizi centar za prikupljanje pomoci.

 sunny sunny sunny 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Tinche 21/5/2014, 12:14

Buby ne moze na Kutak preko mobilnog pa me je zamolila da se zahvalim svima u njeno ime. Duse ste, svega mi na svetu. Puno joj znaci vasa pomoc i podrska.


Neka Bog cuva Kutak, Kutanjke i svu nasu decicu!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od MAAKKI 21/5/2014, 14:59

 
Tinche ::Buby ne moze na Kutak preko mobilnog pa me je zamolila da se zahvalim svima u njeno ime. Duse ste, svega mi na svetu. Puno joj znaci vasa pomoc i podrska.


Neka Bog cuva Kutak, Kutanjke i svu nasu decicu!!!

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od lenabeograd 21/5/2014, 21:21

Danas iz dizeldorfa su poslate iz dizeldorfa 14 Tony pelena hrane bebi nege , odece ksuve hrane itd sutra se nastavlja a u sub IDE ogroman transfer mm IDE da pomaze

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od lenabeograd 21/5/2014, 21:23

Postpo moji isto nemaju vise nista saljem u sub robu njima Dole Dajte mi racun na koji mogu odavde da posaljem

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od HappyGirl 21/5/2014, 21:52

Cure, danas sam sa računa Kutka prebacila Bybi 9500 dinara i ganedini 9500 dinara. Nastavljamo i dalje sa donacijama potrebno je mnogo toga...
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu