KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 4/5/2014, 16:08

Leptiriću čekamo izvještaj  sreca sreca sreca 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 4/5/2014, 16:15

Da li doktorka Kopitovic radi i u genesisu?ili samo u ordinaciji Ilic?

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 4/5/2014, 16:18

Radi i u Genesisu i u Iliću
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 4/5/2014, 16:56

pa bas je razlika u ceni onda u genesisu su 5000 konsulatcije a ja sam htela da odem po jos jedno misljenje a dr.kopitovicka mi je ipak najstrucnija

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 4/5/2014, 17:17

Vanila meni je vitamin D malo smanjen ali mi je tada dr rekla da mozda do trudnoce ne dolazi i zbog toga,da je on jako bitan za zacece.Ja pijem vec 5meseci D3 vitamin i hvala Bogu uspela mi je VTO.A o evo sad kad otopli kreci pravo na suncanje  Wink  A pre VTO nisi radila te hormone?
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/5/2014, 17:56

leptiricu sarenicu cekamo te  b b ff ff ff ff ff ff ff bb bb bb bb konfete konfete konfete
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 4/5/2014, 18:55

Nataly sad sam procitala i bas mi je zao ali ti vec pravis planove sto je dobro
Brbljivi leptiric se ne javlja sigurno nema net ali ona nam je sigurno  trudnica ne sumnjam u nju
Moj izvestaj sa konsultacija je ovakav Dr ja prvo pregledao sve nalaze ispito nas sve cak i o porodicama, objasnio kako oni rade, sta planiraju sa nama. Konstantovao je da po nalazima stoji da ja imam PCOS ali da se ne vidi nema visak kilograma (moram da dodam koje), nema masne kose, akni, maljavosti, odradicemo opet Ogtt, trombofilije i histeroskopiju. Bicu na duzem protokolu, postupak se planira u septembru.
Moji utisci su super odusevili su me svi
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 4/5/2014, 19:15

Mili, nijedan dr me nije slao na tu analizu vec sam je uradila po nagovoru druga koji je laborant! A sad posle guglanja o vit.D i zacecu nije mi dobro..mozda izmedju ostalog i zbog toga nije uspelo... Lagano se pripremam za FET, za septembar najverovatnije, i razmisljam gde i sta je poslo naopako u neuspeloj vto.. Moj muz je ubedjen da je putovanje vozom koje je trajalo 14h, a ja mislim stres i nerviranje..
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 4/5/2014, 19:24

ŠAreni leptirić sigurno nema net u bolnici pošto će tamo da noći, kako je napisala... Javiće se ona sutra čim navata neki wi-fi. Ona sada uživa sa svojim bebama.... sunny sunny sunny roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda sreca sreca sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/5/2014, 19:44

E, evo I mene. Vratili se upravo iz Novog Sada! Kasnije cu izvestiti kako smo prosli kod Kopitovicke, a sada da se prvo posvetim vama, drage moje:

Leptiricu, drzimo fige jaaako!!! Verovatno problem sa netom, pa se zbog toga ne javljas! A i uzivas u svojoj trudnoci  sreca Tako treba, mala! Mi cemo navijati do daljnjeg  radost radost radost radost radost radost navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

Malena, nista ne brini, to ziganje i probadanje samo znaci da beba pronalazi najbolje mesto, mrda guzom i pokusava da se sto bolje ugnezdi kod mame  srca Evo, i za tebe malo da ponavijam  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

D77, ako bravo za UZ. Moja topla preporuka je, ako Boga znas, izbegni dabl test. To je glupost I cista statistika. U ovim godinama, rezultati su uznemirujuce losi, za nas, obicne laike. Znam jer se moja sestra prosle godine taaako ubedacila posle rezultata. Ok, ona je dosta starija od tebe, tj ona je '71 godiste, ali ispostavilo se da je verovatnoca da joj beba ima Dauna 45%. Htela je da izludi do amnio. I naravno da je amnio pokazala da je sve ok. Ali je cekanje bilo uzasno. Naravno da joj je dr kasnije rekla da su to uobicajeni rezultati za njene godine, ali svejedno. A poenta je da to dije uopste dijagnosticki nego statisticke (citaj matematicki) test. Ok ga je raditi kada si mladji, ali cim si stariji od35, svakako te salju na amnio, tako da...Odluka je na tebi, ali ja znam da ako ikada budem stigla do te trudnoce  molitva molitva molitva sigurno necu raditi nesto sto me ustartu osudjuje na sekiranje. A agonija se rezi par nedelja kasnije rezultatima amniocinteze. Tebi I bebici saljem puuuuno  pozitivne energije srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Suzo, ja cykloproginovu pijem vec godinu dana, posto sam svakog meseca na nekom pracenju u iscekivanju pravog ciklusa za prirodnjak, a kasnije I za drzavni fond. Ja sam je kupovala kod privatnika I kosta oko 300 din kutija. Ne znam moze li na recept. Moja dr mi je rekla da je pijem od 5 dc, I ja je tako pijem svo vreme. Nisam je pila od poslednjeg pokusaja jer sam htela da napravim pauzu I proverim svoje rezultate kakavi su realno. I losi su. Uz cyklo su mi rezultati FSH I LH uvek bili u granicama, a bez nje su mi poslednji put bili uzasni, tj FSH mi je 17,5 a LH 15,9.Za drugi dan ciklusa, prava katastrofa.


I na kraju, Nataly, draga moja  zagrljaj Sta da ti kazem...vecina nas (na zalost) prosla je tu tugu i tu prazninu....ali onda procitas neki divan post sa veeeelikom betom I kazes : ma to I mene ceka...islplatice se jednom sve ovo! I da znas da hoce! Sticice I nase bebe, ne brini  cveće Do tada, glavu gore I idemo u nove planove, analize, sve do konacne pobede!

Ako sam nekog preskocila za ovih par dana svrckanja po Novom Sadu, sorry! Saljem za sve  poljubci  poljubci  poljubci 

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 4/5/2014, 20:01

Karakaca, bas mi je drago sto si se vratila odusevljena. To je prvi korak ka uspjehu :)

Annci, zvacu je sutra da pitam od kada pijem. Moj Fsh seta kao lud od 20 do 8 pa do 17. Bice valjda sve ok. Moramo gurati. Jedva cekam da vidim tvoj izvjestaj kako je bilo kod Kopitovicke :)

Veliki pozdrav za sve!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/5/2014, 20:08

E, a sada moj izvestaj sa konsultacija sa Kopitovickom. Bila sam u dr Ilic, I konsultacije nisu bile 2 nego 3.000.

Istog je misljenja kao I moja dr, tj da je za mene najbolje ici na spontani potpomognuti ciklus. Nije me gledala na UZ, jer joj ja nisam dala. Istina je da sam trebala da dobijem jos u ponedeljak I da mi vestica vec 7 dana kasni. U subotu je krenuo neki braonkasti iscedak, tako da se ne nadam previse, ali sto bih rizikovala. Danas se to jos I povecalo, tako da mislim da se Bog ponovo igra sa mojom nadom. Simpaticno je, starom seretu, da gleda odozgo I smeska se. A ja luda! Vec million puta sa opekla, nadala pa plakala, ali svakog meseca iznova: "mozda je ovaj mesec nas. pa cuda se dogadjaju, zasto ne bi I nama..". A nikada ne bude. Medjutim, ja dignem glavu I kazem :"Vreme je za plan B. Taj uvek imam. A i C, i D....

Razlika izmedju Kopitovicke I moje dr je u tome sto moja dr svaki ciklus iprati na sledeci nacin : 2dc radim fsh, lh, I estradiol, gledamo se na UZ I onda odluci na osnovu hormona I antralnih, da li nastavljamo dalje. Vise puta smo dosli do 5 dana ciklusa. Prati mi svakog dana hormone I antralne I ako se nista ne desava, odustanemo od tog ciklusa. Prvi put smo dobar ciklus cekala 8 meseci. Tada mi je uvela menopur tek od 8 dana, I malo cetrotidea I to je to. Dodjosmo tada do dobre jc I dobrog embriona, ali je onda sve krenulo po zlu.

Medjutim, moja dr mi nikada nije nista preporucila u periodima cekanja. Drzi me na cykloproginovi, I to je to. Kopitovicka mi je preporucila sledece. Da bar mesec dana uzimam:
-DHEA 25 mg (mioveta) 2 x 1 180 kapsula (ekomer dietary supplement)
-elevit 1 tbl dnevno
-koenzim Q 10, 3x1 tbl od 30mg
-vitamin D 400 1 dnevno
Ako pronadjem TOTAL FERTILITY, mogu da uzimama samo njega, menja sve gore navedeno. Dr kaze da ga je kod nas tesko naci, ali da ga mogu naruciti iz Hrvatske. Kakva su vas iskustva? Znam da ga je dosta zenica ovde uzimalo, te me interesuje da li je moguce da ga pronadjem negde u Beogradu?

Njena preporuka je da ako dobijem (a ova luda glava se nada sutra pozitivnoj beti), krenem odmah od prvog dana ciklusa sa ovom terapijom. Da se javim pred sledeci ciklus njoj da mi uradi UZ, da od 4 dc krenem sa klomifenom I estrofenom. To do sada nisam uzimala. Da od 6 dana ciklusa ubacim sebi po 2 menopura samo 3 dana I da onda tek 9 dc dodjem kod nje na UZ. Onda ce tek ona videti ima li cega ili ne, tj ulaizmo li u postupak ili ne. E taj deo je meni cudan. Moja dr svakog dana virka dole I kontrolise hormone, a ovo je tek 9 dc.
Kopitovicka kaze da ako zelim mogu postupak I u Betaniji za samo 80.000, sto je stvarno krajnje povoljno u odnosu na ono sto sam placala ovde. Ne znam cenu ovog klomifena I estrofema, ali ona kaze da su jeftini. Menopur sam vec vise puta primala. Sada bi jedina razlika bila sto bih morala sama da se bockam.

Inace, Kometak, jasno je da nemas nikakav procenat, ali tvoja vera u Kopitovciku, je prosto zarazna. Iskreno, mislila sam da ce malo detaljnije da pogleda ranije postupke. Ja sam kao svaki dobar streber, imala spremnu tabelu u exelu sa svim hormonima, velicinom endometrijuma I velicinom folikula po danima. Kao I jacini stimulacije I prvi I drugi put. Isto tako, kretanje mojih hormona po mesecima. Cini mi se da je nekako olako presla preko svega toga. Ili je samo njeno iskustvo toliko veliko, da moze nasumicno da baci pogled I da odmah zna sta je ciniti. Ali definitivno uliva poverenje. Sada cu jos malo prouciti po forumu iskustva sa njom, kao I nesto o detaljnije o ovom DHEA suplementu, pa cu doneti odluku. Inace, d77 nije usamljeni slucaj. Ni meni nije trazila histeroskopiju. Pitala me da li sam radila, ja rekla da nisam I nije dalje ni cackala tu temu.

Vasa iskustva, kao I do sada, mnooogo znace. Odoh sada da se bacim na dalje istrazivanje  ljubav  ljubav  ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/5/2014, 20:25

annci ::E, a sada moj izvestaj sa konsultacija sa Kopitovickom. Bila sam u dr Ilic, I konsultacije nisu bile 2 nego 3.000.

Istog je misljenja kao I moja dr, tj da je za mene najbolje ici na spontani potpomognuti ciklus. Nije me gledala na UZ, jer joj ja nisam dala. Istina je da sam trebala da dobijem jos u ponedeljak I da mi vestica vec 7 dana kasni. U subotu je krenuo neki braonkasti iscedak, tako da se ne nadam previse, ali sto bih rizikovala. Danas se to jos I povecalo, tako da mislim da se Bog ponovo igra sa mojom nadom. Simpaticno je, starom seretu, da gleda odozgo I smeska se. A ja luda! Vec million puta sa opekla, nadala pa plakala, ali svakog meseca iznova: "mozda je ovaj mesec nas. pa cuda se dogadjaju, zasto ne bi I nama..". A nikada ne bude. Medjutim, ja dignem glavu I kazem :"Vreme je za plan B. Taj uvek imam. A i C, i D....

Razlika izmedju Kopitovicke I moje dr je u tome sto moja dr svaki ciklus iprati na sledeci nacin : 2dc radim fsh, lh, I estradiol, gledamo se na UZ I onda odluci na osnovu hormona I antralnih, da li nastavljamo dalje. Vise puta smo dosli do 5 dana ciklusa. Prati mi svakog dana hormone I antralne I ako se nista ne desava, odustanemo od tog ciklusa. Prvi put smo dobar ciklus cekala 8 meseci. Tada mi je uvela menopur tek od 8 dana, I malo cetrotidea I to je to. Dodjosmo tada do dobre jc I dobrog embriona, ali je onda sve krenulo po zlu.

Medjutim, moja dr mi nikada nije nista preporucila u periodima cekanja. Drzi me na cykloproginovi, I to je to. Kopitovicka mi je preporucila sledece. Da bar mesec dana uzimam:
-DHEA 25 mg (mioveta) 2 x 1 180 kapsula (ekomer dietary supplement)
-elevit 1 tbl dnevno
-koenzim Q 10, 3x1 tbl od 30mg
-vitamin D 400 1 dnevno
Ako pronadjem TOTAL FERTILITY, mogu da uzimama samo njega, menja sve gore navedeno. Dr kaze da ga je kod nas tesko naci, ali da ga mogu naruciti iz Hrvatske. Kakva su vas iskustva? Znam da ga je dosta zenica ovde uzimalo, te me interesuje da li je moguce da ga pronadjem negde u Beogradu?

Njena preporuka je da ako dobijem (a ova luda glava se nada sutra pozitivnoj beti), krenem odmah od prvog dana ciklusa sa ovom terapijom. Da se javim pred sledeci ciklus njoj da mi uradi UZ, da od 4 dc krenem sa klomifenom I estrofenom. To do sada nisam uzimala. Da od 6 dana ciklusa ubacim sebi po 2 menopura samo 3 dana I da onda tek 9 dc dodjem kod nje na UZ. Onda ce tek ona videti ima li cega ili ne, tj ulaizmo li u postupak ili ne. E taj deo je meni cudan. Moja dr svakog dana virka dole I kontrolise hormone, a ovo je tek 9 dc.
Kopitovicka kaze da ako zelim mogu postupak I u Betaniji za samo 80.000, sto je stvarno krajnje povoljno u odnosu na ono sto sam placala ovde. Ne znam cenu ovog klomifena I estrofema, ali ona kaze da su jeftini. Menopur sam vec vise puta primala. Sada bi jedina razlika bila sto bih morala sama da se bockam.

Inace, Kometak, jasno je da nemas nikakav procenat, ali tvoja vera u Kopitovciku, je prosto zarazna. Iskreno, mislila sam da ce malo detaljnije da pogleda ranije postupke. Ja sam kao svaki dobar streber, imala spremnu tabelu u exelu sa svim hormonima, velicinom endometrijuma I velicinom folikula po danima. Kao I jacini stimulacije I prvi I drugi put. Isto tako, kretanje mojih hormona po mesecima. Cini mi se da je nekako olako presla preko svega toga. Ili je samo njeno iskustvo toliko veliko, da moze nasumicno da baci pogled I da odmah zna sta je ciniti. Ali definitivno uliva poverenje. Sada cu jos malo prouciti po forumu iskustva sa njom, kao I nesto o detaljnije o ovom DHEA suplementu, pa cu doneti odluku. Inace, d77 nije usamljeni slucaj. Ni meni nije trazila histeroskopiju. Pitala me da li sam radila, ja rekla da nisam I nije dalje ni cackala tu temu.

Vasa iskustva, kao I do sada, mnooogo znace. Odoh sada da se bacim na dalje istrazivanje  ljubav  ljubav  ljubav 




Anci hvala na pozamasnom izvestaju,to znaci da ti uskoro ako sve bude kako treba pocinjes sa posupkom zbunjen  jel da?A ti si radela vto kad i ja,da nije to rano.Ja sam mislila da radim sledecu vto u Oktobru.
Bas sam zbunjena.
E da meni je sestra rekla da su konsultacije 2000 a uz 3000.din.







anc
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/5/2014, 20:39

Ivanice, pauza se pravi iz zbog straha od hiper stimulacije. Kod mene je to nemoguce  Crying or Very sad Ja ti slabo reagujem na te njihove bockice. Sreca u nesreci je da mogu da pravim manje pause. Tako mi je rekla I moja dr, a tako kaze I Kopitovicka. Pogotovu sto je ovo sto ona predlaze, ponovo blaga pomoc prirodi.... Very Happy 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 4/5/2014, 20:50

Karakaca, drago mi je zbog tvpjih pozitivnoh utisaka!
Annci, samo napred!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 4/5/2014, 20:58

annci kazi mi jel si dugo cekala da zakazes kod dr.kopitovic?planiram da pozovem sutra pa da zakazem..

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/5/2014, 21:02

Karakaca drago mi je da si zadovoljna,rekoh ti ja  Very Happy Mislila sam da ces pre u postupak,jel dr tako rekao ili je to bila vasa zelja?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 4/5/2014, 21:09

Annci i meni je dala istu terapiju kao i tebi i isto tako letimično pogledala nalaze ali ja sam odlučila da joj vjerujem
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/5/2014, 21:26

maki0211 ::annci kazi mi jel si dugo cekala da zakazes kod dr.kopitovic?planiram da pozovem sutra pa da zakazem..

Islo je brzinom svetlosti! Npr, pozvala sam u prosli ponedeljak/utorak, oni mi rekli da jos uvek ne znaju kada dr prima u maju, pozvali me npr sredu I dali mi termin za 03.05. A mislila sam da cu cekati jaako dugo. Zovi sto pre...drzim fige
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/5/2014, 21:27

Saska, a jesi li trazila taj total fertility? Nekako ga je bas ishvalila, pa bih volela da nadjem njega, a da ne pijem saku lekova svako jutro...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 4/5/2014, 21:45

Nije meni njega spominjala već sve ovo Dhea,koenzim,vitamine sve isto i ja pijem svako jutro šaku lijekova ali šta da radim sve za uspjeh i bebicu
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 4/5/2014, 21:50

Ma, naravno, Sale. Ko nas pita. Uz to ja pijem i one divne suve smokve u maslinovom ulju, kao i folnu kiselinu, a bome i ulje zutog nocurka. A nekada sam se smejala nani sto "doruckuje tablete"

Pronasla o total fertilitiy. Nije lose, sadrzi sve ovo sto Kopitovicka preporucuje, a I jos ponesto pride. Ako ga pronadjem kod nas, javljam


http://www.coastscience.com/products/coast-science-total-fertility-preconception-formula/
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 4/5/2014, 22:07

PalcicaBg ::Karakaca drago mi je da si zadovoljna,rekoh ti ja  Very Happy Mislila sam da ces pre u postupak,jel dr tako rekao ili je to bila vasa zelja?
Doktor je rekao da mozemo da biramo ali kad zavrsimo histero da se javimo, pa mogu u junu ili julu da krenem sa antibebi pilulama on je stavio septembar a mi mozemo i u decembru ako hocemo, bas su nas opustili i ulili nadu mislim da su tim kome mozemo da verujemo, drago mi je da smo se odlucili za njih.
Sve sto si mi rekla tacno je ljubaznost, opustena atmosfera, posvecenost pacijentu, svaka im cast samo neka tako nastave
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 4/5/2014, 22:12

I ja i smokve u maslinovom ulju i prah zelene pšenice i još aspirin počela od pre neki dan i pronizon ,pa eutiroks pa glukofaž ,pa omega 3 ma po cijeli dan se samo kljokam tabletama raznim ,pila sam jedno vrijeme i ulje žutof noćurka.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 4/5/2014, 22:20

Hvala Annci nadam se da cu brzo doci do nje,meni su zakazali histero ali hocu i njeno misljenje da cujem pogotovo zbog mog uzasnog visokog amh 11.2ng/ml....

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu