KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PILCE - Korak do sna

+2
Vecka
Pilce
6 posters

Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty PILCE - Korak do sna

Počalji od Pilce 15/4/2014, 11:40

E ovako momja divna ljubavna prica pocela je pre 8 godina u divnom gradu Nisu . Pocetak studentskih dana i mladost su ucinili da i do dana danasnjeg ostanema zajedno . Sve je bilo bajno i islo ko podmazano, sto bi mi Srbi rekli dok nismo krenuli u BORBU  Sad 
    Borba je pocela novembra 2011 kada nas je dr. Srboljub Arsic primio u svoju ordinacio i nekoliko meseci pokusavao pregnilom, viaminima, ovestin kremom, progesteronom i sl da dodjemo do cilja ali pomaka nikako nije bilo. Folikuli ogromni i to po nekoliko minimum tri a endometrijum se menjao iz ciklusa u ciklus.
  Marta smo odlucili da se radi famozni HCG, odlucila sam bez anestezije da radim i nisam se pokajala, jeste bolelo ali mi je tako lakse bilo.I sad bih isto to uradila. Rezultat da su jajovodi prohodni je bio zadovoljavajuci. Krenuli dalje.
 Pokasili smo i sledeceg meseca sa injekcijama i vitaminima i uocen je polip za koji je preporuka da se ostrani na sta sam pristala. 15.5.2014. Odradjena histeroskopija i receno mi je da je sve ok tu bilo, da je to odstranjeno i da je sve sto je moglo da se vidi histeroskopijom uradjeno kako treba.
 Pokusali smo do juna opet folikmetriju i tu sam presekla i rekla kraj. Necu vise da se mucim doslo je leto hocu da odmorim i da pokusam ovako pa kako bude. Taman da mi se organizam malo odmori os svog mrcvarenja.
 Otisli smo na more i meni je kasnilo desetak dana po privi put u zivotu. Uradila sam 5 testova od kojih ni jedan jedini nije bio pozitivan  No i dobila. OGROMNO RAZOCARENJE.  Sad 
  Odlucila sam krenem dalje citala sama po netu i radila antispermatozoidnaantitela, ogtt test, briseve,tsh,ft4 i sve je u redu.
  Nisam imala vise kud, ne znam vise sta da radim sela razmislila i otisla na razgovor sa dr. Nebojsom Markovicem u Spebomedicalu u Leskovcu trazeci pomoc ili bar nekee intsrukcije sta dalje. Ljubazno me je primio i pogledao svu onu dokumentaciju i zaprepastio se koliko papira imam sa 26 godina, mada b imala i vise da me je neko uputio na bilo sta drugo. i tu krece CIRKUS. Rekao mi je da je jedan od jajovoda zapusen, ja naravno briznula u plac jer on je predpostavio da ja to vec znam,a ja to nisam znala  Mad  Mad  Sad . Rekao mi je da moram da budem jaka i da borba tek krece. Nije mu se ni Tsh svideo koji 3,4 vrednosti. Uputio me je na laparoskopiju u NIsu i rekao da kad to odradim da se javim sa svim rezultatima.
 Pikupim rezultate za laparoksopiju i odem u Nisu da zakazem kada mi je jedan od doktora rekao da aparat ne radi i na ne zna kad ce biti popravljen  affraid  affraid  affraid  Strasno. Naravno mislila sam da cu imati srece i da cu zavrsiti to bez veze , medjutim nasla sam vezu bez koje izgleda u ovoj zemlji najobicniji zahvat ne mozes da uradis a da je sve ostalo legalno.
  Ckema famoznu laparoskopiju sa histeroskopijom, danas sam dobila pa sa ovom kisom zajedno placem  Sad  Sad  Sad 

 To je moja prica do sada i nastavlce se....

Pilce

Broj poruka : 59
Godina : 36
Datum upisa : 01.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od Vecka 15/4/2014, 12:19

Srecno otvaranje dnevnika!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od Pilce 15/4/2014, 12:54

Vecka ::Srecno otvaranje dnevnika!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Hvala Vecka  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Pilce

Broj poruka : 59
Godina : 36
Datum upisa : 01.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od bak 15/4/2014, 18:08

Pilce, srecno otvaranje dnevnika  osmeh srce 

Bice ti veroatno zakljucan sve dok ne krenes sa stimulacijom, posto tako pise u pravilima ovog foruma. Do tada se druzimo ovde

https://kutak.forumotion.com/t2852-korak-po-korak-na-putu-do-bete

i ovde

https://kutak.forumotion.com/t2845-aprilska-jutra-nek-rode-nadleau
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od ivanicasale 15/4/2014, 18:38

Srecno otvaranje dnevnika i zalim ti da ga sto pre zatvoris.I ja cekam famozni aparat da proradi pa da radim histeroskopiju.Srecno jos jednom  usne usne usne usne usne 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od Pilce 15/4/2014, 19:41

ivanicasale ::Srecno otvaranje dnevnika i zalim ti da ga sto pre zatvoris.I ja cekam famozni aparat da proradi pa da radim histeroskopiju.Srecno jos jednom  usne usne usne usne usne 

Ivanicaslae taj aparat radi, al samo za posebne ljude za sada Sad

Pilce

Broj poruka : 59
Godina : 36
Datum upisa : 01.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od Pilce 15/4/2014, 19:41

Hvala vam punooooooo  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Pilce

Broj poruka : 59
Godina : 36
Datum upisa : 01.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od fmala 16/4/2014, 08:57

Srecno i nek bude uspesno!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od leptirko82 16/4/2014, 09:23

Srecni koraci do sna!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

PILCE - Korak do sna  Empty Re: PILCE - Korak do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu