KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/4/2014, 13:15

mica nam trudna,mica nam trudna ,mica nam trudna,tananananaaaaaa !!!! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo cestitam mico i ovde !!!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 21/4/2014, 13:25

 Milichice, cestitam i ja i ovdje divnu betu  osmeh srce 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 21/4/2014, 13:50

Afrodita, nisi kriva ni najmanje, naprotiv, daješ sve od sebe. Polako, biće rezultata.  roda roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 21/4/2014, 13:53

Hvala...i hvala svima na rodama i na navijanju i podrsciii osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 21/4/2014, 13:55

I ovde Mico ,čestitam  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 21/4/2014, 13:56

Neka se pripremi ŠARENI LEPTIR!!!  sreca sreca sreca sreca sreca 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/4/2014, 13:57

mico ,pogresila si datum u potpisu ....ili si to vec 21 marta naslutila da ces biti trudnica ?! Wink
....a ja ....evo ...poleceeeeeeem! roda
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/4/2014, 14:17

Afrodita, ne nerviraj se, to je tvoja mrvica! Bice ona lepa za sutra, ne brini! U VTO nije 1 i 1= 2 nikad, pa se ne nerviraj bez veze! Evo ti D77, 1 jc, 1 embrion, 1 beba! TO sto se slabo razvijao na pocetku ne znaci nista. I ne krivi sebe, nisi ti kriva ni za sta. Mi ne mozemo da uticemo na to kako ce nas organizam reagovati. Po meni su pre lekari krivi ako omase stimulaciju i bude malo jc, ako su naravno hormoni zene u redu. NE gubi nadu, veruj u svoju mrvicu!

Milice, cestitke i ovde!!!  d d d d d d d d d 

Sareni leptiricu, neka je sa srecom postupak pa da nas obradujes i ti za 2-3 nedelje velikom betom, a da te prate Karakaca, Bak, Miss, Saska, Suza, Boni, ... i ko god bio u postupku u Genezisu ili negde drugde!  b b b b b b b b 

Saska, srecno sutra na histero! Javi nam se kad zavrsis!

Ninice, verujem da je bolje tako, manje ces problema imati a sa takvim jajovodima i onako ne mozes doci do trudnoce na prirodan nacin, pa ces vadjenjem samo povecati sansu za trudnocu! Jesi li omasila datum ili tek u septembru imas operaciju? Srecno, kad god bilo!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 21/4/2014, 15:10

Leptiru evo ispravila..ma gde sam sumnjla..ja nisam verovala da je moguce dok nisam videla... Very Happy 
Afrodita navijam da sutra bude sve ok  molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 21/4/2014, 15:12

Milicice cestitam  b b b b b b b b trudnica g 
Kometak znam da je tako najbolje,pa se time i tesim,samo sto se nadam da desni sacuvaju tj njega nedam,nemam vise sansi za vto o rfzo a o svom tesko...Nisam pogresila datum  Rolling Eyes  tako da ce operacija biti pocetkom oktobra a tada u septembru pregled nalaza no sta sad ni ne zuri mi se pa cu cekati do tada smireno  Laughing 
Ljubim  ljubav ljubav ljubav 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 21/4/2014, 15:22

Evo drugarice i ja da vas obavestim da je i moja teta beta 11 dan bila 312 i ja sam Genezis trudnica osmeh srce 
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 21/4/2014, 15:22

mico cestitam  as 
afrodita sve smo uz tebe i cekamo sutra izvestaj ljubav 
ninice meni je nesto slicno ustvari mini je jedan isecen zbog hidrosalpingsa a drigi ociscen od priraslica.....medjutim kad sam isla na drugostepenu rece doktorka da se hidro...pojavio na tom ociscenom pa me poslali na 3d ltra zvuk kad ono nije vec samo oziljci.....e sad sutra konsultacije pa da vidimo b b d d b 
kometak usne 
menusel:aa45: 
leptiru usne 
saska usne 
suza usne 
sarenileptir usne 
 vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 21/4/2014, 15:25

jao pa divno bas mi je drago sto ima toliko ppozitivnih beta likeit f f f 
uzivaj dragaSMRDICE i mazi stomacic smiledraw 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/4/2014, 15:47

Samo neka se nastavi trend pozitivnih beta  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/4/2014, 16:00

Smrdica ::Evo drugarice i ja da vas obavestim da je i moja teta beta 11 dan bila 312 i ja sam Genezis trudnica osmeh srce 
bravo ,samo neka se nizu ! svaka cast za Genesis i nove trudnice ! osmeh srce  osmeh srce  d  d  d  d  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 21/4/2014, 16:02

Smrdica ::Evo drugarice i ja da vas obavestim da je i moja teta beta 11 dan bila 312 i ja sam Genezis trudnica osmeh srce 


Sjajno, Smrdice, čestitaaam!!!  igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca ff ff ff ff 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/4/2014, 16:12

Cestitke Smrdice!!! Bice tu 2  beba beba kako bih rekla po beti!!!  sreca sreca sreca sreca likeit likeit d d d d d d d d d Bravo za Genezis jos jednom!!! Omasih te u prethodnom postu, nenamerno, izvini!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 21/4/2014, 16:18

Milicice, Smrdice, da vam i ovde cestitam!!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/4/2014, 16:20

Smrdice cestitam!  ljubav Kako lep dan,neka ih je sto vise ovakvih  b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/4/2014, 16:36

Sofija Veks ::Milicice, Smrdice, da vam i ovde cestitam!!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

o, divnog li dana na Kutku!!!
Cestitam, trudnice!!!
 d d d d d d 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 21/4/2014, 16:40

Smrdica ::Evo drugarice i ja da vas obavestim da je i moja teta beta 11 dan bila 312 i ja sam Genezis trudnica osmeh srce 

Smrdice, pa divnooooo :) danas je zaista divan dan na kutku :)

Boni m , grlim te jako :)

Molim za pomoc :) dobila sam nalaz hormonalnog statusa stitne zlijezde :
TSH 2,41 normalne vrijednosti 0.2 - 4.20

FT 4 21,98 12.- 22
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/4/2014, 16:59

Afrodita, najjace drzim fuge za sutra!  osmeh srce 


Boni m, i tebi puno srece sutra. Da brzo krenes i budes nam trudna  smajli angel 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 21/4/2014, 17:01

Moze li mi neko pomoci? Prilikom davanja 150 menopura rasprsnuo mi se rastvor iz sprica ( izmedju igle i sprica). Nisam dobro iglu pricvrstila. E sad ne znam ni koliko sam dala a koliko je izaslo. Dr mi se ne javllja a ja cu da poludim od nervoze. Ne znam koliko da opet i da li da dam.......i da li ce uticati na moje folikule :-(
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/4/2014, 17:11

Suzo, jel pijes neku terapiju za TSH? AKo ne, dobices je, treba da bude ispod 2, pozeljno je za VTO.

Nataly, mislim da nije problem ako ti nije izaslo puno tecnosti. Najbolje da sacekas da ti se dr javi, ali svakako nije nista toliko strasno. GLupo je da dajes sad neku bilo kakvu dozu sebi kad ne znas koliko je izaslo. Mozda mozes da uzmes pola od drugog, ali to ce ti reci dr. Mislim i da ne moras, jer ces svkakao sutra primiti svoju dozu, nece to bitno uticati na rast folikula.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 21/4/2014, 17:13

Kometak hvala. Malo si me smiirila. Bojim se da je dosta izaslo. Samo da se nesto ne poremeti kad je dobro krenulo.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu