KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 27/3/2014, 09:18

Dobro jutro drage kutanjke!

Drzim pesnice za velike bete!!!

Da li je neko od vas imao iskustva sa cervikalnim polipom? Jutros sam bila na kolposkopiji jer se spremamo za drugu VTO i dr mi je nasla polip u kanalu.  To sam imala i prosle godine i sa tim sam prosla sve komisije i pored svega zaboravila na to jer niko nije nista ni polemisao oko toga. Interesuje me da li je to opasno? Unapred hvala!

Cmokic za sve!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 27/3/2014, 09:21

Ninana, beta se odlično uduplala  bravo bravo bravo bravo bravo 

Sofi, navijamo jako za danas  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Vuchice, danas lepo pokupi decu, ti si nam sledeća  trudnica vv vv vv vv vv 

Leptiru, srećan početak  sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/3/2014, 09:30

Okacica, ne znam nista o tome...javice se neka koracaljka koja ima iskustva.
A ja da vam se pohvalim da mi je danas prvi radni dan nakon VTO  Very Happy 
Dosta je bilo izlezavanja...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/3/2014, 09:38

Dobro jutro ,koračaljke!!!!
Bravo za lepe bete,navijam za najlepše duplanje,a onima koje čekaju da im taj period što ugodnije prođe!
Okacice,mojoj drugarici se pojavio u trudnoći,pratili su ga i na kraju ga podvezali,jer je rastao i imala je neka krvarenja zbog njega.
Sad,ako si već prošla kroz postupak s njim i ništa nisu za to rekli,verovatno nije stvarao problem.
Uglavnom,znam da treba da se prati jer može da naraste.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 27/3/2014, 09:38

Samo napred d77  igracice igracice igracice !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 27/3/2014, 09:41

Hvala draga moja ragaco  ljubav ! Prosla sam sve komisije sa njim i isla u postupak, niko nista nije rekao, ali jutros je moja dr u dz digla frku da ce me zbog toga vratiti  sa komisije. Naravno, ako je to za moje dobro skinucu ga, neka me vrate, nego sam se zabrinula...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/3/2014, 09:45

Sećam se da je intervencija kratkotrajna i bezbolna,uspavaju te i bude čas gotovo.
A hoće da raste od estrogena i progesterona koji su jako visoki u trudnoći,tako da bi ti možda mirnija glava bila da na vreme to rešiš.
Bravo za drugi krug,draga!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 27/3/2014, 09:47

ragaco ::Sećam se da je intervencija kratkotrajna i bezbolna,uspavaju te i bude čas gotovo.
A hoće da raste od estrogena i progesterona koji su jako visoki u trudnoći,tako da bi ti možda mirnija glava bila da na vreme to rešiš.
Bravo za drugi krug,draga!

I ja mislim da je bolje da resim, kud sve, hajde i to. Hvala ti draga! A ti vidim presla polovinu  sreca !  ljubav 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 27/3/2014, 09:57

annci ::Nadji, dobrodosla draga!!!

Da sto pre prodje ovo cekanje i da zajedno docekamo ogromnu beeetuuuu!!!   beta  beta  beta  beta 
Dobro jutro svim koracaljkama  srca 
Hvala draga Ancci, i ja navijam da nam brzo prodje. Navijamo za veliku, veliku  beta 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/3/2014, 10:00

Sofija, srecno danas, beta ce sigurno biti u nebesima!!!!  igracice  igracice  igracice  igracice 

Ninana, bravo za ogromnu betu!!! Uzivaj u trudnoci sad! igracice igracice igracice igracice

Ariadne, kako shvatih i ti si zavrsila postupak, navijam draga za lepu betu!! igracice igracice igracice igracice

Genedina, duso, za tebe posebno navijanje!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Okacice, ne znam nista ni je o tom polipu, ali sam uvek stava da sve treba resiti na pocetku, da te ne boli glava posle.


Srecno svima u koracima, cekamo velike beta, rode su se doselile!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/3/2014, 10:02

Kometice, strpljivo cekamo te rode  smajli angel smajli angel smajli angel 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 27/3/2014, 10:16

d77 ::Kometice, strpljivo cekamo te rode  smajli angel smajli angel smajli angel 


d77 kako si jutros draga? Ja nista danas ne osjecam, sinoc sam imala baš neku tezinu i umor. Sada sam ok.  sreca 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/3/2014, 10:17

Najdi10, ni ja danas nista ne osecam...  Rolling Eyes 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence4me 27/3/2014, 10:18

nadalica ::Ninana cestitam as 
Srculence zao mi je,upravo znam kako se osecas.Nas je jedan andjeo usrecio,a sada bismo i mi njega da usrecimo batom ili sekom i da mu detinjstvo ucinimo bogatijim.Upravo znam kada kazes ne zelimo da ostane"sam".Ja bih se i pomirila sa sudbinom da imam samo jedno dete i hvala Bogu sto mi je i njega dao,ali nekako ne mogu da mislim samo na sebe.A vec sam i umorna od ovih postupaka,psihicki.Ovo je vec treci put da nije uspelo i stvarno ne znam sta dalje  Crying or Very sad  Kada se stisaju emocije,oporavimo se ,odemo na odmor...e onda cemo videti sta cemo.
Cure koje cekate betu,NAVIJAM  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 


Ama draga, kao da sam ja pisala ( razlika je samo sto je meni ovo prvi postupak ) .

Zakljucak ti je ipak najbolji, prvo spustanje lopte, zatim relax, i na kraju ponovo u akciju, pa dokle izdrzimo !!!

 osmeh srce

srculence4me

Broj poruka : 16
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 27/3/2014, 10:32

d77 ::Najdi10, ni ja danas nista ne osecam...  Rolling Eyes 

Extra, neka nam dodju rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/3/2014, 10:37

Nadji, otvori i ti prozore i mora neka sleteti  roda roda roda roda roda roda 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/3/2014, 10:42

Znala sam da cu nekoga omasiti!  v Mnogo ste aktivne ovde, a ja ne stizem da vas otpratim!  Embarassed 

Srculence, zao mi je! Lepo kaze Nadalice, ohladite glavu, pa polako.

Najdi, navijam i za tvoju betu! Kad bese radis? U subotu?  igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 27/3/2014, 10:45

Ovdje je bas burno na ovim stranama...d77  zagrljaj zagrljaj zagrljaj  evo Maja je narucila drugaricu,pa ti vidi  Wink Sofija,Vucice,Najdi,Leptirko,Kometak prasim,vucem za noseve i zelim vam ono sto i sebi..ljubim vas sve.... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 27/3/2014, 10:48

KoMetaK ::Znala sam da cu nekoga omasiti!  v Mnogo ste aktivne ovde, a ja ne stizem da vas otpratim!  Embarassed 

Srculence, zao mi je! Lepo kaze Nadalice, ohladite glavu, pa polako.

Najdi, navijam i za tvoju betu! Kad bese radis? U subotu?  igracice igracice igracice igracice 


Drage moje, trebala bi za vikend, a iz krvi u ponedeljak. Prvo kucni test pa onda ovaj iz krvi,
tako da i ja vas sve podrzavam koje ste u istoj situaciji. Otvaram siroko prozor neke dolete  c 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/3/2014, 10:59

Endzi ::Ovdje je bas burno na ovim stranama...d77  zagrljaj zagrljaj zagrljaj  evo Maja je narucila drugaricu,pa ti vidi  Wink  
Endzi, prvo da ti cestitam  love ...propustila sam vest da si se porodila Embarassed 
A videcemo za drugaricu Rolling Eyes 
Veliki  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 27/3/2014, 11:12

Endzi ::Ovdje je bas burno na ovim stranama...d77  zagrljaj zagrljaj zagrljaj  evo Maja je narucila drugaricu,pa ti vidi  Wink Sofija,Vucice,Najdi,Leptirko,Kometak prasim,vucem za noseve i zelim vam ono sto i sebi..ljubim vas sve.... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 


Ljubimo i mi tebe draga  ljubav Veliki pozdrav.
Meni je vracen jedan cetveroceliski , 3 dan. Kako si se ti osjecala, jesi li imala valunge, i temp 37. 1 C?
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 27/3/2014, 11:37

Šaljem i ja rode  roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
za debele  beta beta beta beta beta beta beta d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/3/2014, 12:00

Najdi, rano ti je da radis test! Oni su nepouzdani, to se ovde mnogo puta pokazalo. Ako vec ne mozes da cekas ponedeljak, bolje uradi betu za vikend. Nemoj da radis test i da se nerviras.
Tesko ce ti Endzi odgovoriti, ona je bas, bas mlada mama, jos se uhodava, svrati samo ponekad da nas vidi i da navija.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 27/3/2014, 12:04

Drage moje ,

Meni je danas 6. dpt dvodnevnih cetvorocelijskih embriona .
Od sinoc nesto slabo , a od jutros nesto intenzivniji bol osecam u donjem stomaku , nisam vise pametna da li je u predelu besike ili materice . Ne znam sta da mislim , ne smem ni da se radujem bar malo i pomislim - to je to, moje se bebe sad usadjuju u matericu . Tako me nesto slicno bolelo i poslednja 2 puta pa beta bila cista 0 . Pretpostavljam da je ovo posledica delovanja progesterona , jer koristim i utro 3 x 200 i progesteron depo na 3. dan .
Mada, ako je suditi po tabeli razvoja embriona, danas im je dan za ugnjezdjavanje . Kako smem da se radujem unapred , a onda za 7dana opet ugledam beta- 0 . Uh ...........
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 27/3/2014, 12:06

Ganedina, navijam da je to TO, da se bebice gnjezde  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu