KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 30/3/2014, 22:33

Hvala vam na divnoj podrsci.Nadam se da ce Sonja sutra odgovoriti i da znam sta dalje.U utorak cu ponoviti betu pa cu videti vrednosti kako se odvijaju. love love ljubav
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/3/2014, 22:35

Ceco draga navijam od sveg srca da beta nastavi sa rastom,moguce je da je kasnije bila implantacija.

Ganedina drzim palceve da ovo prolece bude drugacije od svih prethodnih.  poljubac 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 30/3/2014, 22:37

Ceco ja verujem da je sve ok. molitva 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 30/3/2014, 22:50

Ganedina nisi ogresila dusu pa pricaces ti mrvicama narednih 8 meseca  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 
Soja, Vucice, Njadi  bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv vv bb 
Ceco nadam se i navijam da ce beta da raste slusaj devojke koje imaju iskustva  c 
Sofija lezi malo mila i odmori ako ne prestane zovi dr i pitaj sta smes da popijes mazi tvoje bebirone  ljubav ljubav ljubav 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/3/2014, 22:56

ceco .bice sve ok...sto rekose cure -beta je tu ,samo miruj.i javi klinici - zagrljaj  zagrljaj  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/3/2014, 23:04

Ceco, iako ti se cini da je beta mala, nista ne mora da znaci!!! NEka cura je skoro prijavila bas malu betu, slagacu te, ali mislim oko 19 i ja sam bila skepticna, ali posle 2 dana beta je otisla na trocifrenu (ne seca mse ni brojeva ni cija je beta  Embarassed ) Znam samo da je i Orline pre 2 godine u ovo isto vreme imala betu koja je bila mala, pa raste, ne raste, sad ona ne stize od njenog nemirka da se javi! Drzim fige i tebi za ovakav scenario!!! Vrlo je moguce da se mrvica zakacila kasnije, miruj, pojacaj terapiju kao sto cure rekose, primi pregnyl ili progesteron depo i nadji neku zanimaciju do utorka, kad ponavljas betu! Probaj da ne stresiras mrvicu, mozes da popijes i neki bromazepam od 1.5 ili persen, da ti se telo opusti, jer znam da ces ti tesko uspeti.
Verujem da ce sve biti u redu na kraju, samo da preguras ove dane ponavljanja bete!!!
 molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 

Jesi li do sada imala pozitivne bete i spontane ili ne? JEsi li radila one analize na trombofilije? Proveri obavezno i TSH cim odes do laba, ne znam jel pijes terapiju za stitnu ili ne, ali TSH OBAVEZNO proveri! On ume da pravi probleme na pocetku trudnoce pa do kraja 3. meseca dok se bebi ne formira stitna i treba ga kontrolisati na 2 nedelje, pogotovu ako se vec pije terapija.

Ako nisi radila analize na trombofilije, ne znam da li bi ti Sonja ukljucila fraxi?

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 31/3/2014, 00:01

Kometak, Sonja mi je rekla jos u Pragu, ako test bude pozitivan da radim nalaze trombocita, fibrinogena i d-dimera i da u dogovoru sa hematologom pocnem da uzimam Fraxiparin i/ili Fragmin, zbog rizicne anamneze ( imam prosirene vene-nasledno).Sada pijem estofem 3x1,prednizon 5 mg 1x1,aspirin 100 1x1 i folnu kiselinu 10mg 1x1, i utrogestan 3x200 mg.ne pijem lekove za stitnu zlezdu, ali sam bila kod endokrinologa u sep-okt i nije trebala nikakva terapija ( tsh je bio oko 4 pa se spustio na 1,85) Do sada nisam imala ni jednu trudnocu, pa tako nije bilo ni spontanih ni pozitibnih beta.U svakom slucaju i endrokrinolog mi je rakao ako mi uspe VTO da mu se javim da pratimo stitnu zlezdu, sto i naravno hocu samo da vidim sta je sa betom u utorak. poljubac
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/3/2014, 00:08

Ok, pokrivena si prilicno terapijom, ali uradi i TSh samo u utorak kad radis betu, cisto da vidis kakvo je stanje. On ume da skace kod nekih trudnica bas puno. Meni je Kopitovicka rekla da radim i TSH kad radim betu i ako je beta pozitivna da ga ponavljam na 2 nedelje. I meni je TSH pod terapijom bio malo ispod 2, ali su mi rekli da ga pratim obavezno. Kako sam shvatila, on je najcesci uzrocnik ranih spontanih, zato ti i pricam. Da te ne boli glava. I cim vidis lepu, trocifrenu betu u utorak, odmah zovi i zakazuj hematologa da ti ukljuci fraxi. Mozes da uradis i sve analize, ali ne znam da li ti se isplati, bolje da uradis ovo st oti je rekla Sonja i onda vidis sa hematologom ima li smisla raditi analize ili samo primati fraxi.

Drzim ti jaaaako fige pa da te stavimo na martovsku listu trudnica!!!  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 31/3/2014, 04:59

Ceco, jako navijam da se beta udupla!!! Jako, jako!
Ganedina, navijam da se radujes kao nikada do sad! Cure, navijam za sve!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 07:18

Ceco, bice to sve u redu...samo miruj i pridrzavaj se terapije.
A danas ko ra di betu? Ja i najdi?  Very Happy 
Uh...bas sam pocela da razmisljam kakva je beta danas...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 31/3/2014, 07:49

D77 i Najdi cekamo visoke bete!Evo roda  roda roda roda roda roda roda roda 
Ganedina,ljubim puno i jedva cekam cetvrtak i tvoju veliku betu! roda roda roda roda roda roda 
Ceco ,sve ti je lepo kometak objasnila .miruj evo roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Ostale cekalice da vas ne nabrajam sve prvo ljubim a onda i saljem rode ljubav roda roda roda roda roda roda  
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 07:51

Lelas, hvala puno  zagrljaj 
Ja cu betu raditi kada se budem vracala s posla u 16h.
Najdi, navijam jakooo  igracice igracice igracice igracice 
Ganedina, glavu gore i bice sve ok  ljubav ljubav ljubav 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 31/3/2014, 08:25

Evo malo debelih roda za D77, Najdi, Cecu797 i naravno ostale cekacile bete!!! 
roda roda roda roda roda roda roda 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 31/3/2014, 08:27



Strumfeta78 ::Evo malo debelih roda za D77, Najdi, Cecu797 i naravno ostale cekacile bete!!! 
roda roda roda roda roda roda roda 

i za nasu Ganedinu posebno!!!!

 b b b b b b b b b b b b b 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 31/3/2014, 08:32

Nisam ja htela da izostavim Ganedinu, vec cekam njen dan da izrucim sve rode koje ovde postoje!!!! Osim ako sam omasila da i Ganedina vadi krv danas sutra!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 31/3/2014, 08:34

Ganedina
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 31/3/2014, 08:51

Neka nam svaki mesec bude kao mart,sa puno dvocifrenih, trocifrenih i cetvorocifrenih beta i neka trudnoce budu skolske! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 31/3/2014, 09:14

Ceco, čestitam  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  Meni tvoja beta deluje fino  trudnica   roda roda roda roda roda 

D77 i Najdi, čekamo velike bete danas  beta beta beta beta beta 

Sutra počinje april, samo neka nastavi u istom ritmu kao mart  bravo bravo bravo bravo bravo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/3/2014, 09:20

Ceki, ma beta postoji i kaze da se nesto desava...bebica/e je/su tu  beba  beba  beba  beba  beba  beba , i ti je/ih samo prigrli jako. Znam da bi bilo lakse da je beta odmah trocifrena, ali i ovako je ok. Za pocetak. Sada pokusaj (znam da je gotovo nemoguce) da se opustis do sutra...a beta ce se za to vreme uduplati. Evo sve mi ovde navijamo i saljemo puuuuuuuuuuuuno  roda roda roda roda roda roda roda 

Njadi, cekamo i tvoju betu nestrpljivo i navijamo jaaaako  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

Zemljakinjo, tek ovde videh da betu radis tek u 16!?!?! Pa ja cu poludeti do tada, bas se igras sa mojim zivcima love 
Rode si vec primila od mene, tako da ti ovde saljem puuuuno ljubavi  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Genedina, ma mazices ih ne samo 8 meseci, vec do kraja zivota  srcasti poljupci ...svi padovi su i vodili do ovog aprila...padovi i vode ka uspehu...cakamo tvoju betu draga...  poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 

Ma evo vam jos roda pa podelite medju sobom  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 31/3/2014, 09:21

Zemljakinjo, radim i ne mogu vise da ih lazem i kasnim na posao.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/3/2014, 09:24

Pa onda cu se strpiti  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Taman imamo vise vremena za navijanje navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 31/3/2014, 09:27

Evo mene konacno sa izvestajem sa susreta i pregleda kod prof.Kopitovic.
Oni koji su je upoznali znaju da je prijatna zena,energicna i da sve do detalja prouci.O strucnosti nema dileme.
Odem ja kod nje,jer dr iz doma zdravlja predlozi ponovo da radimo histeroskopiju pre Fet-a.Kako planiram brzo na Fet ,ja odlucih da odem kod Kopitovicke da se dogovorim da radim  histeroskopiju u mesecu pre Feta.prvu sam radila u Visegradskoj,lepo prosla ali mi je muka od cackanja a Kopitovicka se vodi kao strucnjak bas za ovo sto meni treba,histeroskopija pre vracanja bebica.
Ponela sve nalaze.kazem profesorki zbog cega sam dosla,ona mi uzima podatke i gleda nalaze.
greskom ponesem skenirane snimke sa HSG -a a ne otpusnu listu i ona ih pogleda i kaze HIDROSALPINKS na desnom jajovodu,ovo je trebalo laparoskopski proveriti i tecnost punktirati.Ja u soku.
Sve od nalaza ok.osim antitela stitne ali sam na terapiji zbog toga.Ponela sam uz od drugog dana ciklusa gde se vidi koliko imam antralnih,kaze,ono sto znam da je dobra rezerva j.celija i trazi da vidi otpusne liste sa postupaka,komentar ,totalno pogresna stimulacija ,uvek kratka sema ,uz veliki broj jajnih celija(i hiperstimulaciju ).kod mene je potrebno primeniti DUGU SEMU,jer prvo treba smiriti moje hormone.Neocekivano.
E najveci sok sledi na pregledu.Zena kaze odmah miomcina,ja  pitam za dimenzije 44x40 mm,nije mnogo narastao od stimulacije.ali ona ga gleda i kaze ,na zadnjem zidu ali zahvatio i prednji zid.Do sad su ga razliciti lekari videli ili na prednjem ili na zadnjem zidu a jedino ga je ona opisala ovako.
I najvaznije,zbog polozaja i izgleda,a zahvata 2/3 zadnjeg zida i intramuralni je (u samom zidi ne remeti kavum)postoji sumnja da se radi o ADENOMIOZI,stanju slicnom endometriozi,koja ometa da se embrion zakaci .E ovo mi jos niko rekao nije.Goca Ivanovic mi rece da nece da radi vantelesnu sa miomom i mi smo odustali od nje i otisli u Prag.Kaze da sa spermogramom kakav ima muz ,ako se ostrani miom mogu i prirodno.
Tako da ona predlaze ,zbog svega,laparoskopiju i histeroskopiju.
Takodje ,gde god radim obazno AHA i preventivnu dozu Fraksiparina ,iako nemam indikacije,a ne aspirin.
Tako izadjoj zbunjena.
Mi smo prosle godine konsultovali jos doktora i bili su protiv operacije.Dr Sonja se slaze da ako ne remeti kavum ,sto je i histeroskopija potvrdila ne treba ga dirati.
E sad kad sam cula za adenomiozu nije mi bilo dobro.
Postoji rizici i kod operacije i u trudnoci sa miomom.
Muz ne dozvoljava operaciju,pa mi unosi jos vecu napetost.
Sve sam bliza odluci da probam biljke i promenu ishrane  i da radim na sebi jer se tek sad nalazim u corsokaku.Da su mi ovo rekli pre 8 godina kad sam krenula u ovu borbu,do sad bi se mioma resila sigurno.
Janici su fantasticni ,kao da nije bilo stimulacije,izgledaju kao kd zene od 20 godina i bilo je i ovulacije posto sam bila 15 dana ciklusa.


Poslednji put izmenio lelas dana 31/3/2014, 09:31, izmenio ukupno 3 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 31/3/2014, 09:27

Ceca797 ::Kometak, Sonja mi je rekla jos u Pragu, ako test bude pozitivan da radim nalaze trombocita, fibrinogena i d-dimera i da u dogovoru sa hematologom pocnem da uzimam Fraxiparin i/ili Fragmin, zbog rizicne anamneze ( imam prosirene vene-nasledno).Sada pijem estofem 3x1,prednizon 5 mg 1x1,aspirin 100 1x1 i folnu kiselinu 10mg 1x1, i utrogestan 3x200 mg.ne pijem lekove za stitnu zlezdu, ali sam bila kod endokrinologa u sep-okt i nije trebala nikakva terapija ( tsh je bio oko 4 pa se spustio na 1,85) Do sada nisam imala ni jednu trudnocu, pa tako nije bilo ni spontanih ni pozitibnih beta.U svakom slucaju i endrokrinolog mi je rakao ako mi uspe VTO da mu se javim da pratimo stitnu zlezdu, sto i naravno hocu samo da vidim sta je sa betom u utorak. poljubac
ceco ,u pravu je kometak ...samo sto ja nisam shvatala koliko je bas vayan tsh u trudnoci .
meni je takodje kopitovicka napisala da ponovim tsh na dan aspiracije ,na dan et ,4 i 7 dan od et ...izgleda da bas obraca paznju na tsh ,a rece mi cini mi se da on moze da napravi bas probblem....meni to dosada niko nije reko ....
 kad se vece bodes ponovi sve to,,a neke cure cujem da proveraju i prolaktin kao i progesteron,na dan bete ...
kometak i ostale cure ,sta je najbolje i na koje hormone je bitno obratiti paznjju nakon pozz bete i kada ih ponavljati -na dan bete ??
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 31/3/2014, 09:30

Ceco, pogledaj moj potpis  Wink  I ja sam poludela tih par dana dok beta nije porasla i vidis da je sve ipak ok, tako ce biti i sa tobom, nemoj da brines  sunny 

Ganedina draga, saljem ti svu prasinu ovog sveta i sve rode zajedno sa njom.  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda konfete konfete konfete konfete konfete konfete roda roda roda roda roda roda
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/3/2014, 09:32

Lelice,zbunjujuće je to kad svaki dr ima svoje mišljenje,ali u svakom slučaju dijagnostička laparo bi ti bila super,bar da proveriš taj jajovod,a histero bi već bila operativna sigurno,ako je tako kako dr Kopitović kaže.
Koliko vremena imaš do FET-a i imaš li mogućnost da ga malo odložiš dok ne doneseš odluku o daljim koracima?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu