KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+56
lela1984
ganedina
Smrdica
bulevarka
mijaki
LaFolie
dragana76ns
nina :)
sareni leptir
AriesGirl
ariadne69
hocukusurnecuzvaku
mamadabudem
Tinche
Star77
PalcicaBg
Petkana
Stenli
Orline
Vuchica
bundevica
Sofija Veks
missile
SoJa
SladZana
neca73
lelas
bak
Republica
BiKsi :)
Struzzo
Strumfeta78
laKole
bulevar79
menora72
djole42
zoxa
Shizika
maki79
saska1
insomnia
noja
fight&faith
leptirko82
JocY
ivi
Ninche
lenjivica
zvoncica36
Erata
tuli
MAAKKI
Niny
KoMetaK
SannI-AlL
Simona
60 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 11/6/2014, 10:42

Petkana,Miss,navijam za visoke bete uskoro!  lol! Kometak,da taj LH padne do petka i da sto pre krenes sa stimulacijom! Very Happy queen  king


Poslednji izmenio lela1984 dana 11/6/2014, 10:53, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 11/6/2014, 10:48

Žiga me nešto desno jaje  Rolling Eyes 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 10:50

kad petkana bese treba betu da radi ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 11/6/2014, 10:54

mamadabudem :) ::Žiga me nešto desno jaje  Rolling Eyes 
Ziga,ziga,hoce to kad ima jajce.  osmeh srce Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 11/6/2014, 10:57

osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 11/6/2014, 11:09

Cure hvala vam stvarno ste divne .
Meta da padne do petka lh i da i ti krenes,bice prilike za kaficu samo da mi zatrudnimo pa da setkamo stomacice po N.S.
Ancci,Mamadabudem srecno vam sutra na uz da sve bude super.
Ja popih utrogestan i evo me u krevetu nemogu ustat valjda je od njega moram ih pitat da gs stavljam vaginalno.
Miss,Petkana kako ste
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 11/6/2014, 11:12

sareni leptir ::divno saska ! krece akcija ! i ja sam isla u Genesis u 02h posle ponoci ,po stop inekciju..nisam nista osecala u jajnicima ,i to ne treba nista da znaci .
 a reci mi nisi htela one studijke vaginalete ili ti nisu nudili ?! jako su dobre .
Nisu mi nudili te studiske vaginalete
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 11/6/2014, 11:14

KoMetaK ::I, da, nadam se da ce LH pasti do petka, jer mm ima samo 8-9 dana I mora da se vraca, ne znam sta cu ako ne krenem uskoro I on mora da ode pre aspiracje. Ustvari, zamrznucemo sta se nadje pa cu sama na vto, ko Orlic. Wink:)
I mi se nadamo,a i ako ne padne za koji dan,a tm mora da se vrati bitno je da je materijal spreman Wink ,pa će to grupa autora  dobro da zamesi  Wink  lol! .
Kad god krenula stimulisano ja ti želim da narednih devet meseci provedeš u trudnovanju i mirnije plz. ljubav 
sareni leptir ::kometak ,ma pasce taj famozni lh ..mucio je bak ,sad i tebe ! pa sta je to ?
mm ce uspeti da ostane i sve ce ici redom ,osecam to .ti si bila svakoj od nas ovde podrska ,pa redno je i tebe Bog da pogleda ! a hoce ovog puta ,verujem !
Ja obožavam našu trudničicu Šarenu leptiricu i njenog "mm" lol!  lol! 
Svaki put me nasmeješ,draga,kad napišeš da tvoj dragi uskače nekoj našoj kutanjki u pomoć.Znam da si omašla,nemoj me ,molim te, shvatiti ni malo zlonamerno,ali meni je to tako slatko,pogotovu se dešava od kako si nam trudnaja i baš volEm što je tako. poljubac 

a sad prozivku da nastavim
Bakiša stimulisani jedva čekam tvoju prvu smotru u petak.
Saška srećno sutra i da tvoje jajne ćelije zablistaju, a plivači ih okupiraju i osvoje.
MDB da se krene u najlepšu realizaciju trudnica  što pre 
Petkana i Miss čekalice debelih Beta  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 
 navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 

Sve klubašinke  d  cveće  cveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 11/6/2014, 11:19

Saška, Sanni  poljubac 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 11/6/2014, 11:36

E,da, da bacim na 'papir' jedno moje razmišljanje u vezi sa LH i Suprefaktom.
Ja sam na njega uvek lepo reagovala i LH mi bio ki bombonica ispod 2.Kao i sa Diferelinom.
Šta se to sad dešava?Gde ste cure kupovale Suprefakt?Ispod tezge u našim apAtekama ili...?Jel'  on registrovan kod nas?
Nije mi jasno.Da l' je do dobavljača,serije,ili se jednostavno zalomilo?
Imate li odgovore,razmišljanja,...Ja sumnjičava postala još sumnjičavija Rolling Eyes  Shocked .
Pa-pa-pa-paranoja    v  lol!  lol!  lol!
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 11:38

SannI ::
KoMetaK ::I, da, nadam se da ce LH pasti do petka, jer mm ima samo 8-9 dana I mora da se vraca, ne znam sta cu ako ne krenem uskoro I on mora da ode pre aspiracje. Ustvari, zamrznucemo sta se nadje pa cu sama na vto, ko Orlic. Wink:)
I mi se nadamo,a i ako ne padne za koji dan,a tm mora da se vrati bitno je da je materijal spreman Wink ,pa će to grupa autora  dobro da zamesi  Wink  lol! .
Kad god krenula stimulisano ja ti želim da narednih devet meseci provedeš u trudnovanju i mirnije plz. ljubav 
sareni leptir ::kometak ,ma pasce taj famozni lh ..mucio je bak ,sad i tebe ! pa sta je to ?
mm ce uspeti da ostane i sve ce ici redom ,osecam to .ti si bila svakoj od nas ovde podrska ,pa redno je i tebe Bog da pogleda ! a hoce ovog puta ,verujem !
Ja obožavam našu trudničicu Šarenu leptiricu i njenog "mm" lol!  lol! 
Svaki put me nasmeješ,draga,kad napišeš da tvoj dragi uskače nekoj našoj kutanjki u pomoć.Znam da si omašla,nemoj me ,molim te, shvatiti ni malo zlonamerno,ali meni je to tako slatko,pogotovu se dešava od kako si nam trudnaja i baš volEm što je tako. poljubac 

a sad prozivku da nastavim
Bakiša stimulisani jedva čekam tvoju prvu smotru u petak.
Saška srećno sutra i da tvoje jajne ćelije zablistaju, a plivači ih okupiraju i osvoje.
MDB da se krene u najlepšu realizaciju trudnica  što pre 
Petkana i Miss čekalice debelih Beta  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 
 navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 

Sve klubašinke  d  cveće  cveće  cveće  cveće 
ne umem pojedinacno da kopiram ,pa sam morala u kompletu ...dobro Sani queen  ,na njenog muza sam mislila v   b  ,nego je skoro vecini laske da pisu mm... grljenje
 saska ,sad videh tvoju pp ..uzvratih odgovor.utrogestan nije nista strasno ,,ne sekiraj se .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od fight&faith 11/6/2014, 11:53

Leptiricu, draga nasa trudnicice, kada neko pise skracenicu mm to znaci da govori o svom muzu - mm (moj muz), ali ako ti govoris o muzu neke klubasice trebalo bi da napises tm (tvoj muz). Ali nije ni bitno, ovako je bas simpaticno.  likeit

Sve klubasice  d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 11/6/2014, 12:49

Saška, srećno sutra, da bude puno lepih i kvalitetnih ćelijica  b b b b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 11/6/2014, 12:52

Sanni, ja kupila suprefakt u genezisu, naravno madjarski. Onda u bgd grcki pa opet madjarski. naravno kod nes nije registrovan  Rolling Eyes U roku je i cuva se i inace do 25 stepeni. Ne znam, i ja sam na svasta pomisljala....
Diferelin uzela u Betaniji, nas, registrovan.

I opet nista  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 11/6/2014, 12:59

Bak,srecno na UZ-u u petak!Da budu lepi folikuli i endo!  lol! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 11/6/2014, 13:04

Bakisa, cekamo petak!

Metice, jos koji supra i kreces sa stimulacijom! Pasce lh sigurna sam! Hvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaa ti za nove poklone za Arsu! Srce si!

Sale, bice tu lepih jc, sigurna sam, navijam za zurku u labu!

Miss, za visoku betu!

Petkana isto navijam za tvoju visoku betu!

Toliko, zurrrriiiiim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od d77 11/6/2014, 13:39

Drage navijam jakooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Kometice, zar i tebe zeza taj glupavi LH? Mad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/6/2014, 16:02

Miss, Petkana  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Bakiša  b b b b b b b b b b b b b  za dobre ćelijice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

Kometice  tapšanje  da LH padne i nestrpljivo iščekujem tvoje poletanje  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 

Saška  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  za dobre ćelijice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

MamaDaBudeš možda bude iznenađenjce  d d d igra igra igra igra igra igra b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofija Veks 11/6/2014, 16:18

hocukusurnecuzvaku ::Miss, Petkana  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Bakiša  b b b b b b b b b b b b b  za dobre ćelijice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

Kometice  tapšanje  da LH padne i nestrpljivo iščekujem tvoje poletanje  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 

Saška  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  za dobre ćelijice  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

MamaDaBudeš možda bude iznenađenjce  d d d igra igra igra igra igra igra b b b b 

 vv  vv  vv  vv  vv  vv 

 smiledraw 

Potpisujem Kusurka, naaaviiijammm!!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 16:39

sani,ja kupila superfakt u irisu u NS.naravno bez racuna ..... Laughing 
 f&f ,ja cu nastaviti tako da pisem ...moj muz mm...tako mi se visa svidja ! love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 11/6/2014, 18:46

Znači da sumiramo
Bak je definitivno Fenomenka queen 
a Kometa Biserka  queen ,niđe veze dal je supresiv sa računom ili bRez,nego vi ste jedinstvene,pa taka tura vas i zalomila.
I obe ćete da budete trudne i da se pridružite trudničkom nizu koji predvode Miss,Petkana,sa' će i Saška i....iiiiiiiiideeeeemoooo cure sve pomenute i nepomenute  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 
 zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 

Šareni leptiriću pozdrav za tvoje bekane i tm od mene i mm. sreca  sreca 
Nećem više da zekim da mi čmičkovi ne izrastu,ali da ljubim trudnaju ljubim srcasti poljupci 


Mamo na Marsovca Arsu skroz si u pravu,Vel'ka sam,vel'ka.... lol!   ovo,ono, i tako to  b   b  love 
 cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 19:15

..ne razumem ,ko je tm ? tako se zove tvoj muz -TM ?!! aa..ok.. Wink 
 ok Sanni,..sala ...pozdrav za Banat ! sreca  sreca  sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 11/6/2014, 19:27

Zene, koliki vam je bio e2 na prvoj kontroli i u kojim jedinicama? I koliko folikula na kraju?
Ja da pitam na vreme  Embarassed 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 19:38

e2 mi je bio 1400 ili 1200 ,tako nesto ...posle vise nije meren ....folikula oko 9,10 sa tim manjim ukupno .od toga 8 j celija ,a 5 embriona.
nemoj da brines ti o e2 ,dici ce ga Kopitovicka koliko treba ,nece ona raditi vto ako je e2 mali .ne brigaj .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 11/6/2014, 19:47

Hvala Brbljiva. Ne brinem uopste, samo pitam, cista radoznalost.
Ne znas u kojim jedinicama ti je radjen?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 26 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu