KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 7/3/2014, 14:09

ivanice draga jako mi je zao Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 7/3/2014, 14:15

Ivanice, zao mi je.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 7/3/2014, 14:18

Ivanice bas mi je zao  Crying or Very sad 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 7/3/2014, 14:24

E Ivanice strašno mi je žao, znam kako ti je. Odboluj pa napred nema druge solucije...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/3/2014, 14:31

Hvala vam drage moje,otplakala sam dve ture mozda cu jos neku,pa idemo dalje...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 7/3/2014, 14:33

Ivanicasale,potpisujem Jocy i šaljem topli zagrljaj  zagrljaj 
Tara,čestitam na trudnoći!Žao mi je zbog svega što ti se desilo,imala sam sličan slučaj i ne mogu prežaliti što moj tata nije poživeo još neki mesec da ga zagrlim i saopštim da očekuje unuka.
Ali...život je to-treba se okrenuti pozitivnim stvarima i iz njih crpeti snagu i energiju.
Bundevice,dobrodošla!
Koračaljkice,neka vas prati sreće na vašem putu!
Ljubim i prašim  cveće 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/3/2014, 14:44

JednaSova ::Curice, je li neka od vas koje ste cekale betu, bila placljiva i osetljivija nego inace tih dana i je li i to od progesterona? Isplakah se ja malopre kao kisa....ceo dan mi oci pune suza i knedla u grlu - bez ikakvog razloga, pa me intresuje da li i za to moze da bude "kriv" progesteron ili sam jednostavno flipnula sama od sebe  Razz 
ja sam takva bila u prvom postupku ....
 ivanice ,zao mi je ...moras napred ...nazalost .. Crying or Very sad 
 niny ,sovo ,,,mi ovde ocekujemo vase debele beteee  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
tara ,sve cestitke ! bravo !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 14:45

Ivanice, zao mi je draga...  No 

Grlim te puno, polako odboluj, pa u nove pobede... zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 7/3/2014, 14:50

Ivanice  tuga   draga moja, sta da ti kazem...opet cu se rasplakati...zao mi je mila. Jednoga dana ce sve biti u redu, grlim te jako, jako i ljubim. Sutra je novi dan - moramo se uvek ponovo boriti.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/3/2014, 14:52

Tara dobro nam došla  cvet  Žao mi je zbog tvog tate, a s' druge strane jako sam srećna što si nam  trudnica d d d 

Bundevice dobro nam došla  ff 

Ivanice mila  zagrljaj zagrljaj zagrljaj  najjače

Ninyć, Sovo  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 
Sofi mila još malo  bravo bravo bravo igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra poljubac 

Lelas love 
Koračaljke  ljubav
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/3/2014, 14:54

Ivanice, mnogo mi je žao  zagrljaj zagrljaj  Nedaj se draga. Biće beba sledeći put sigurno  zagrljaj
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 15:02

hocukusurnecuzvaku ::

Sofi mila još malo  bravo bravo bravo igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra poljubac 

:

Pravim spisak sta poneti, ovog vikenda pranje vesa, Simu sam rezervisala za prevoz sa aerodroma. Hvala slakice, grlim te puno! zsgrljaj i za tvog novog ljubmca, kakav je kjutisa, kakav pogled, okice <3

 osmeh srce sreca ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/3/2014, 15:28

Ivanice  zagrljaj 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 7/3/2014, 15:33

Baš su nam takve i ove stranice, kao i sam život, malo sunca, malo oblaka...

Tara, hvala ti što si podelila svoju priču s nama, ustvari tek je ovo početak jedne divne priče za tebe i tm  srca1 Želim ti laganu i bezbrižnu trudnoću!

Ivanicasale  ff , žao mi je zbog neuspeha, sledeći put mora biti dobitni. Isplači se ovih dana do mile volje, pa lagano u nove akcije  

Čekalice, navijammmmm navijammmm  wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 7/3/2014, 15:36

Ivanice mnogo mi je zao draga, grlim te i ljubim ako ce biti bar za trunku lakse  zagrljaj 

Bundevice dobrodosla u nase drustvo  cvet raskomoti se  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 7/3/2014, 15:40

Uh...ivanice...bas mi je zao  Crying or Very sad 
Grlim te jakooo  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 15:54

Drage moje

Objasnite meni, medicinskom laiku, ima li razlike i u cemu od apsrbovanja Utrogestana? Naime, kada sam ga koristila tokom prethodne stimulacije, kada god sam ga stavljala vaginalno, uglavnom bi veci njegov deo relativno brzo iscureo, iako sam dugo nakon toga lezala.

Sada ga od juce ujutru koristim, 5 puta sam ga vec od juce ujutru stavila, i nista nije iscurilo (mozda nesto minijaturno, jedva vidljivo). A sve isto radim kao i u prethodnom postupku! Da li je moguce da je mom organizmu sada potrebniji utrogestan, nego u proslom postupku? Mozda zato sto sada idem na prirodnjak? Radila sam hormone, svi su mi u redu, bas kao i proslog puta. Bas sam u zbunu  Shocked
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 15:57

Ivanice, bem mu miša...Nije se dalo ovaj put... Plači dok sve ne izbaciš iz sebe, a onda još jača i hrabrija u pobedu!

Tara, dobrodošla, i sve čestitke na trudnoći. Žao mi je što si izgubila oca. Teško je sve to, sukob emocija, lepih i tužnih, mnogo teško.

Oljab, već ti je suza rekla, smokve u maslinovom ulju su mnogim curama pomogle da snize fsh, probaj.

Bundevice, dobrodošla. I što pre te komp zavoleo. lol! I što pre trudna bila.

Ninana, super je to sve, samo ipak malo više unosi tečnosti i belančevina, dosta je to folikula, čisto da ne dodje do hiperstimulacije.

Niny, Sovo, samo vi plačite, pa za koji dan da plačete od sreće kad ugledate visoke bete!

AKo koga preskočih, nisam namerno, praštajte! Navijam i držim fige cure drage, saborke moje, žene stene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/3/2014, 16:02

Ivanice draga bas mi je zao  tuga zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 7/3/2014, 16:07

Ivaniceeee  grljenje ne znam kavi su vam rezultati al naredna tri meseca iskoristite budu plodni od stimulacije. A ti mozes uraditi neke dodatne analizePuno vazduha setnji dragom takodje c.e. cink selen ...Ljubimo teeee
Sovo Niny navijamo
Sofkaaaaaaa saljemo rodde
Bundevice  c 
olja sve su cure rekle za smokve u maslin.ulju
Tara divna prica koju zivite ♡♡♡


Navijam za vas !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 7/3/2014, 16:08

Ninnana navijamoooi za lepe embrione jos lepse bebice  igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 7/3/2014, 16:49

Ivanice  zagrljaj  zagrljaj isplaci se i idemo u nove pobjede...nema posustajanja  cmoka
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 7/3/2014, 17:20

Hvala svima na dobrodoslici :-)

Sofija ja isto mislim da sada tvom organizmu treba vise, mislim pored vas se osecam kao pravi amater, ali znam da je meni dr. rekao da ne obracam paznju na to sto izadje, jer organizam uzima sam koliko mu je potrebno.

Ivanice jako mi je zao, isplaci se, plac je lek za dusu, ali posle toga glavu gore :-) :-)

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/3/2014, 17:40

Ivanice,bas mi je zao ,mogu samo da te zagrlim najjace zagrljaj Isplaci se,ne drzi tugu u sebi.i tvoje vreme ce doci,kao i za svaku od nas.
Niny i Sovo to plakanje  konfete  mirise na trudnocu! konfete 
Sofija ,ja u Pragu nisam nasla te unikatne haljine,tacnije nisam ni obratila paznju.A za apsorbovanje utrogestana isto nista ne znam. c 
Kusurko c 
Tara zasto te je dr Sonja stavila na stomak posle transfera?
Bundevice dobro dosla!
Ninana samo napred ,sve je to ok!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 7/3/2014, 17:51

Sofija, ja sam tako primetila da mi posle odnosa, nekad sve iscuri napolje, a nekad ne. E sad, moja je teorija, a ima i logike da kad su mi plodni dani, grlic propusta svasta, kao spermu, utrogestan... A kad mi nisu, jednostavno je zatvoren.
Obicno utrogestan stavljamo nakon plodnih dana, nakon transfera pa je grlic cvrsto zatvoren, jedino sto se apsorbuje putem sluzokoze vagine.
A to je samo aktivna supstanca, ona silna dodatna cuda, ona opna... ne moze da se tim putem apsorbuje. Ovo je moja teorija.

E sad ti sad stavljas utrogestan u sred plodnih dana, sto nije obicaj, pa sad sve prodje grlic.

A, jesam duboko razmisljala, a? Embarassed Pratila sam tacno kad mi sperma iscuri posle odnosa, ma koliko se ja trudila da ne iscuri a kad ne. I ovakav mi se zakljucak nametnuo

Nove cure, dobrodosle  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu