KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 3/3/2014, 15:46

Masato, zao mi je.
Bak, ja ti nisam mudra za savet, samo mogu da ti zelim sve najbolje.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/3/2014, 16:28

JocY ::
bak ::Niny, drzi se, sekiraj muza i Masu a ne mrvice  Laughing Salim se, to je sve jace od nas, dzaba saveti  osmeh srce 

Stigao odgovor na moje kukanje Sonji (danici) da ne znam sta da radim

"Poštovana gospodjo,
Žao nam je što ste ,kako rekoste,zbunjeni.
Razgovarala sam sad r Sonjom.
Dr  Sonja izuzetno cijeni dr Kopitović i smatra
da trebate postupati prema njezinim uputama.Dr
Kopitović je tamo ,vidi Vas i ona najbolje može
procijeniti situaciju.Ukoliko preporučuje  dugi protokol,
stimulirajte se prema dugom protokolu.
Što se nas tiče,nije nikakav problém da se
pripremate tako kako je preporučila dr Kopitović.
Srdačan pozdrav"

Ovo mi se bas i ne svidja, mislim na sta to lici, neka te stimulise ko hoce, ti samo dodji ovde pred aspiraciju  Rolling Eyes 

Mozda sam ja lose protumacila, mozda nije to u pitanju? Uf
Bakiša ja to baš i ne vidim tako. Ja to vidim kao pristanak na terapiju koju je predložila dr Kopitović jer te je ona i pregledala za razliku od Sonje koja nije. Ovo je tipičan odgovor za Danicu ja na to ne bi obraćala mnogo pažnje, jer ona ume da bude takva. Ja je pitam 5 pitanja ona mi odgovori na 4 i sve tako. Ja na tvom mestu ne bi više brinula. Išla bi na protokol Kopitvocike a aspiraciju obavila u Pragu. Sama rečenica da dr Sonja cenu kopitovićku znači da veruje u njenu procenu. Problem po meni glavni ovde je što je Danica stvorenje koje mnogo stvari radi i kaže na svoju ruku al to nije tema ovde. Opusti se i srećno... osmeh srce
...potpisujem i slayem se sa tvojim misljenjem Jocy! ..ja nisam imala kontakta sa Pragom ,ali sama cinjenica da je Kopitovicka cenjena sa njihove strane je ok i odlucujuca u celoj toj tvojoj prici ,bar za pocetak ....  yes  ff 
 masato  c  v
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/3/2014, 17:21

Masato, zao mi je draga...  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/3/2014, 17:24

Drage moje

Stigao mi je odgovor da "nabildujem" malo endo estrofemom. Sema je po 2mg: 1-0-1, 4mg dnevno.

Da li to "1-0-1" znaci da pijem tableticu jednu ujutru, i jednu uvece?

Takodje, nisu mi napisali do kada ga pijem, sta mislite, do daljneg, da li ima odredjeno do kada se on pije? Stop trebam da primim sutra, a Utrogestan pocnem od cetvrtka...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/3/2014, 17:57

Sofija, ja sam pila Estrofem 1-1-1 znaci ujutru, popodne i uvece
pila sam ga od 1dc do provere bete
sad naravno ti ces ga piti dokle god je potrebno ili do daljnjeg mozda i same bete
ja svim srcem navijam za uspeh i bebice igracice igracice igracice ljubav 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/3/2014, 18:25

Hvala puno Jovanka! Puno si mi pomogla odgovorom, ja sam se istripovala da se estrofem pije samo do Stop, sto je sutra, pa se zapitah kako samo jedan dan, i da je tako, valjda bi mi rekli...  cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/3/2014, 18:28

jovanka.draskic ::Sofija, ja  sam  pila  Estrofem 1-1-1 znaci   ujutru,  popodne  i  uvece
pila  sam  ga  od  1dc  do  provere    bete
sad  naravno    ti  ces  ga  piti  dokle  god  je  potrebno  ili  do  daljnjeg    mozda  i  same  bete
ja  svim  srcem  navijam  za uspeh  i bebice igracice igracice igracice ljubav 

Ne pitah te je li imao efejta, koliki ti je nakon Estrofema bio endo? Moj je sada 7,4mm, 15dc...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/3/2014, 18:28

Bak, ja bih ti rekla samo jedno slusaj svoje srce ono ce ti reci najbolje
devojke su rekle sve wsto bih i ja rekla, mozda da uradis u NS a opet znam kako je kad krivis sebe sto nisi drugacije odlucila. za gde god se odlucila zelim ti puno srece i uspeha igracice bebe 

Masato jako mi je zao zagrljaj tuga 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/3/2014, 18:29

10mm je bio na dan kada je rađen FET
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/3/2014, 18:40

joko ,pa to je super endo ...moj je na dan aspiracije bio 7,5mm
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/3/2014, 18:44

Brbljivi8ce draga, pa ET netreba da se radi ako je ispod 8mm endo tad nije dobar i sparuši se i nista od uspeha
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/3/2014, 19:46

..ja to znam ..ali nisam doktor ! ... Very Happy 
 zato i kazem ,da mi je asppiracija radjena sa 7,5mm ...verovatno su mislili da ima vremena do et da poraste ,u sto sam sumnjala ...kao sto je i beta neg pokazala tada ..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 3/3/2014, 20:01

Masato, nista sto bih ja mogla ovde da napisem ne moze da bude prava recenica, koja ce uciniti da se ti osetis bolje.
Ne mogu ni da napisem da znam kako ti je - jer mi je prva vto i prvo cekanje bete trenutno, pa mogu samo da zamislim.
Ali mogu da napisem da mi je stvarno i najiskrenije zao kad procitam takav post i da se tada po jedna zvezdica na nebu ugasi...
Ali, kao i uvek - tu je sutra, tu su nove zvezdice koj ce se roditi i jedna od njih ce jednoga dana biti samo tvoja i jedna ce biti samo moja... i svako ce ovde imati svoju - samo treba verovati i biti jak kao stena.  b
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 3/3/2014, 20:22

Masato, zao mi je  tuga 
Sofija, opusteno, estrofem pijes dok ti ne kazu da prestanes, ne moze da skodi, vec samo da pomogne. p.s. mogu da ti dam, ostalo mi je, kupih ga pre mesec dana u Pragu. kod nas je nestasica, imas samo u Igoru, madjarski.
Bak, ne znam sta da ti kazem, kod Kopitovicke nikad nisam bila, kod Sonje 3 puta, i moj utisak je da se ne unosi previse u problematiku, nego se sve nekako radi rutinski. Veoma je nezgodna i ta komunikacija na daljinu, ona je u guzvi, koordinatorke prenesu na brzinu, mnogo je zena sa mnogo pitanja, nekad i same koordinatorke odgovaraju i tako. Sonja se recimo ne udubljuje u to zasto ne uspeva, ne predlaze nove analize, bilo kakve inovacije i posle vise neuspeha. Ipak, veoma je prijatna, mila i smirena zena, nimalo sujetna, cak ne kazem n da nije odlican strucnjak, vec je jednostavno tamo ogromna guzva i nema vremena da se posveti svim pitanjima pacijenata preko maila. Opremljenost je odlicna, tehnicki su inovativni, a cene za nase ljude su pristupacne.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 3/3/2014, 21:34

Hvala drage moje. Izgubila sam bitku, ali tek nameravam da se borim. Necu biti tuzna, tako je kako je, sledeci put samo moze biti bolje, imam vise iskustva, imam gomilu informacija od vas ovde i samo mogu da udjem spremnija u sledecu borbu. Hvala vam  d d  Ali ne zelim da budemo tuzne zbog mene, zelim da navijamo za sve cekalice, jer svaki novi uspeh, svaka pozitivna beta stvara mi toplinu oko srca i probudi nadu da cu i ja biti nekad mama. Tako da drage cekalice, navijam za vas od sveg srca  navijacica navijacica
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 3/3/2014, 21:38

Sovo  zagrljaj  Obraduj nas
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/3/2014, 21:39

Masato žao mi je draga, glavu gore i guramo dalje do  d d d d 

Bakiša, ja ne bih tu puno pametovala, moje mišljenje znaš, a ja ću da navijam za tebe svim silama, šta god da odlučiš  zagrljaj 

Koračaljke moje drage, srećni vam koraci  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 3/3/2014, 21:47

Masato,samo tako. Glavu gore.... ff 
Bak,slobodno poslusaj dr Vesnu Kopitovic.Za mene je ona dobar dr. Često sam bila kod nje,ranijih godina.
Pozdrav svim kutanjkama.... ff ff ff ff ff ff ff ff ff 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 3/3/2014, 21:50

Genedina,srecan ti rodjendan sa malim zakasnjenjem i neka tu dragi Bog podari najlepsi poklon za sledeci.
 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 3/3/2014, 22:06

Masato, draga, žao mi je, ali mi se ujedno dopada tvoj stav  yes Samo napred do pobede  as 
Bak, koju god odluku da doneseš, ja najjače i najiskrenije navijam da bude prava i da se radujemo tvom uspehu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Čekalice  roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta 
Sofija, tebe već vidim ovako  trudnica Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 4/3/2014, 01:01

Masato zao mi je ali bravo za plan uspeces sigurno  zagrljaj 
Sovice malo da bacimo bebecu prasinu i neku rodicu posaljemo
 vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda   roda 
ide prolece i svaku od nas da poseti po jedna roda
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 4/3/2014, 07:51

Dobro rano jutro  sunny 
nocas sam potpuno opravdala svoje ime - nisam oka sklopila, sovarila sam celu noc, prevrcuci se po krevetu, jer me je boleo stomak, danas mi je 5dpt i nadam se da su ti bolovi ono sto ja iz sve snage zelim da jesu.  f  jer ako nisu, onda sam dzaba bila srecna celu noc  b   iako nisam spavala skoro uopste.  budenje
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 4/3/2014, 08:16

Sovo navijam i prasim za dobar znak vv vv vv
  Mene je isto tako boleo stomak i nisam mogla da spavam a vec sutradan sam saznala lepu vest Very Happy Very Happy 
navijam za takav scenario Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 4/3/2014, 08:45

Nini, kad radis betu?  Very Happy 

Koracaljke, srecno!!!  ljubav 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/3/2014, 08:52

Masato, mnogo mi je žao  zagrljaj  Ali nema predaje zagrljaj 

Sovo, ja već par noći ne spavam dobro, mada me ništa ne boli. Noćas sam ustala da odem do wc-a oko 5 i onda samo leškarila ostatak vremena. I snovi su mi čudni. Pre neku noć sam sanjala dr Kopitovićku (ne znam zašto baš nju), kako ima neki čarobni štapić umesto sonde za uz i prisloni ženama dole i odmah kaže dal su trudne ili nisu  affraid Nije mi lako  lol! 

Miss, ne znam kad ću betu, možda krajem nedelje  yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu