KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 3/3/2014, 11:52

Drage Koračaljke, nisam čitala forum par dana, evo me danas da vidim novosti. Anasrce, CESTITAM  vv vv vv vv vv v jumping wavecrowd wavecrowd igra igra igra igra igra igra bravo 
Ganedina, srećan rođus sa zakašnjenjem! Želim ti isto što i svim koračaljkama  poljubci roda roda roda 
Moje novosti su šesti dan stimulacije, 13 folikula od 11-12 mm i endometrijum 8,5 mm.
Veliki poljubac za sve čekalice  cveće cveće srca srcasti poljupci 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 3/3/2014, 13:16

anasrce ::Drage moje beta danas 200  d d d d 

kasnim, kasnim da se upisem...!!!!
ali se mnoooogo radujem zbog tebe d  b  d  b  d  b  d  b  d  b  d  b  d  b  d  b  d  b 

Cestitam, drugariice!!! Neka ti trudnoca bude lagana i skolska!
Mogu misliti kako si danas rastereceno i nasmejano cekala betu u Frontu   as 

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/3/2014, 13:59

Sovo, baš si to lepo napisala i ja navijam jako da tako bude  bebe bebe as trudnica family 

Ninana, odličan izveštaj  ljubav  ljubav  ljubav 

Meni je danas 6 DPT, na poslu sam, mm je prehlađen, kašlje, kija, pola noći nisam mogla da spavam od njega, valjda me nije zarazio. Ja nisam ushićena u ovom postupku kao što sam mislila da ću biti i kao što sam bila pred sam početak. Sve me živo nervira i jedva čekam da se agonija završi. Ne znam zašto sam takva i sekiram bezeveze svoje mrvice, ali šta ću, jače je od mene.

Ljubim vas sve redom  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/3/2014, 14:04

Niny, drzi se, sekiraj muza i Masu a ne mrvice  Laughing Salim se, to je sve jace od nas, dzaba saveti  osmeh srce 

Stigao odgovor na moje kukanje Sonji (danici) da ne znam sta da radim

"Poštovana gospodjo,
Žao nam je što ste ,kako rekoste,zbunjeni.
Razgovarala sam sad r Sonjom.
Dr Sonja izuzetno cijeni dr Kopitović i smatra
da trebate postupati prema njezinim uputama.Dr
Kopitović je tamo ,vidi Vas i ona najbolje može
procijeniti situaciju.Ukoliko preporučuje dugi protokol,
stimulirajte se prema dugom protokolu.
Što se nas tiče,nije nikakav problém da se
pripremate tako kako je preporučila dr Kopitović.
Srdačan pozdrav"

Ovo mi se bas i ne svidja, mislim na sta to lici, neka te stimulise ko hoce, ti samo dodji ovde pred aspiraciju  Rolling Eyes 

Mozda sam ja lose protumacila, mozda nije to u pitanju? Uf
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 3/3/2014, 14:08

Zasto onda ne bi sve radila kod Kopitovicke?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/3/2014, 14:10

Bak, a zašto onda uopšte ići u Prag? Zašto jednostavno ne radiš u Novom Sadu? Dr Kopitović je odličan lekar, i mi smo išli kod njih na konsultacije i da nismo bili vezani za zamrznuti materijal, radili bismo kod nje.
Razmisli draga, em ti je bliže, em je dr odličan stručnjak, a imaju i odličnog embriologa.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/3/2014, 14:14

Nemam pojma Sladzo, sve mislim da je u Pragu bolja lab, bolje pracenje embriona.
Drugo resili smo pre 6 meseci da cemo u Prag. Mrzim da menjam planove
Kajacu se ako odem, mozda, kajacu se ako ne odem, mozda

Ni jednu ni drugu ne poznajem, Kopitovicku videla 2 puta, Sonju ni jednom da mogu reci da u jednu ili drugu imam bezgranicno poverenje . Sva iskustva su mi tudja

Mislim Niny, mislim i puci ce mi glava. Osecam se bas nekako bespomocno

Fali mi smajli koji lupa glavom o zid
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/3/2014, 14:15

Bak istog sam misljenja kao Sladza.
Ja sam toliko toga dobrog cula za dr Kopitovic da bih iz ovih stopa otisla kod nje na vto,da nam trenutno finansije dozvoljavaju i da nemamo eskime u Va.
Odluka je ipak na tebi,pretpostavljam da bi u Prag zbog onih njihovih embriogena i slicnog sto koriste pri spajanju j.c. i spermatozoida.

Devojke navijam za vas svom snagom  b b b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 3/3/2014, 14:17

bak ::Niny, drzi se, sekiraj muza i Masu a ne mrvice  Laughing Salim se, to je sve jace od nas, dzaba saveti  osmeh srce 

Stigao odgovor na moje kukanje Sonji (danici) da ne znam sta da radim

"Poštovana gospodjo,
Žao nam je što ste ,kako rekoste,zbunjeni.
Razgovarala sam sad r Sonjom.
Dr  Sonja izuzetno cijeni dr Kopitović i smatra
da trebate postupati prema njezinim uputama.Dr
Kopitović je tamo ,vidi Vas i ona najbolje može
procijeniti situaciju.Ukoliko preporučuje  dugi protokol,
stimulirajte se prema dugom protokolu.
Što se nas tiče,nije nikakav problém da se
pripremate tako kako je preporučila dr Kopitović.
Srdačan pozdrav"

Ovo mi se bas i ne svidja, mislim na sta to lici, neka te stimulise ko hoce, ti samo dodji ovde pred aspiraciju  Rolling Eyes 

Mozda sam ja lose protumacila, mozda nije to u pitanju? Uf
Bakiša ja to baš i ne vidim tako. Ja to vidim kao pristanak na terapiju koju je predložila dr Kopitović jer te je ona i pregledala za razliku od Sonje koja nije. Ovo je tipičan odgovor za Danicu ja na to ne bi obraćala mnogo pažnje, jer ona ume da bude takva. Ja je pitam 5 pitanja ona mi odgovori na 4 i sve tako. Ja na tvom mestu ne bi više brinula. Išla bi na protokol Kopitvocike a aspiraciju obavila u Pragu. Sama rečenica da dr Sonja cenu kopitovićku znači da veruje u njenu procenu. Problem po meni glavni ovde je što je Danica stvorenje koje mnogo stvari radi i kaže na svoju ruku al to nije tema ovde. Opusti se i srećno... osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/3/2014, 14:18

Ha, ha, slađa i ja u isto vreme isto napisale   b  b  b 

Možeš da koristiš ovaj smajli u nedostatku tog što udara glavom c 

Imaš vremena da razmisliš draga, polako. Meni se iskreno ne sviđa to što su ti odmah rekli da koristiš Kopitovićkinu šemu, a nisu svoje mišljenje branili. Čini mi se da brzaju dosta.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 3/3/2014, 14:21

E ne znam Bakisa moj, samo se bar malo opusti nije poenta da siznes do kraja  usne mada i ja imam cesto te momente. 

Evo zadnjih desetak drugara nije ni imalo uspjeha u Pragu...ne znam...Nemoj pogresno da shvatis, ja tek ne znam ni jedne ni druge.

A planovi...dzaba i sve iz petnih zila planiramo, ne zavisi sve od nas.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 3/3/2014, 14:22

Da da Niny i ja smo Komisija, dobro je pa smo jednoglasni  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 3/3/2014, 14:23

I da dodam. Terapija se odredjuje na osnovu kompletne slike a Sonja u tu kompletnu sliku nema uvid (jer te nije lično pogledala na UZ) a Kopitovićka jeste i mislim da zato veruje njenoj proceni. Mislim da tu nema dubljih motiva, niti osnova da se brani njen predlog.

Meni nije uspelo kod njih ali ja ću ici opet, jer stvarno smatram da dr Sonja zna šta radi...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/3/2014, 14:29

Jocy, i ja smatram da zna sta radi, zato sam se i odlucila da idemo kod njih.

Ali, ako meni sve uradi neko drugi, meni onda u Pragu ni ne treba Sonja, nego embriolog, zar ne? Sto opet ne menja stvar
Dobra stvar je sto prihvata tudje misljenje, ali ne svidja mi se sto ni malo ne brani svoje misljenje. A mozda je to samo Danicina interpretacija.

Hvala vam sto me trpite, razmena misljenja mi mnogo ppomaze  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 3/3/2014, 14:37

Pazi, a zašto bi branila ako stvarno istinski ceni sud Kopitovicke? Meni se dopada taj nedostatak sujete kod nje. Drugo Danica je jedno jako specifično čeljade koje meni lično ni malo ne paše, sledeći put moja prepiska će ići sa Ivanom. Danica je jako štura u mailovima, gleda da zbuba i smandrlja što više, kažem ti nikad mi nije odgovorila na sva pitanja iz maila.
Ljubi te tvoja Jocy  usne
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 3/3/2014, 14:40

I evo sad mi stiže mail od nje, naravno propustila je par pitanja   b
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 3/3/2014, 14:59

Niny, hvala na podrsci, i meni se cini da su mi pogodili dobru stimulaciju i da to lepo napreduje  love  I ja sam mislila da cu biti vise ushicena kad krene vto, ali nisam, pazim da sve odradim kad i sta treba, ali nekako bez previse uzbudjenja. Mislim da je to dobar znak  Wink Draga Bak, potpuno razumem tvoju zbunjenost, i ja sam nailazila na razlicita misljenja lekara, to me je bas znalo da optereti. Mislim da bih ja na tvom mestu stimulaciju uradila kako je Kopitovicka predlozila, dr iz Praga se slozila sa tim tako da je ok gde god da odlucis da radis ET, za to je najbolje da uradis kako ti osecas, vazno je da verujes u svoj izbor, a bice pravi sigurno, kako god da prelomis. A mi smo tu da te podrzimo i da navijamo za uspeh  igracice igracice igracice igra igra igra ljubav 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/3/2014, 15:06

Bak

ja ovde mislim isto kao i Jocy. U pravu je kada kaze da Dr koja te prati i vidi, a pritom je strucnjak, moze da predlozi bolju shemu stimulacije. Ali Prag ima neprevazidjene na ovdasnju konkurenciju uslove za selekciju i odabrr i formiranje embriona, tako da mozda bi ti bila najbolja kombinacija da e Kopitovicka prati po njenoj semi, a onda da radis asporaciju u Pragu, kako si inicijalno planirala

Sta god da odlucis, puno srece!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 3/3/2014, 15:09

Drage moje, moja beta 10-og dana od et je 0,1. Ispostovala sam sve sto je bilo do mene, cim nije uspelo, verovatno nije bilo pravo vreme. Spakovala terapiju, pospremila krevet, nema vise izlezavanja, napravila plan sta dalje, do sledece vto i tako... Od sutra po starom, posao, moja ljubav, moj mm, moji najvoljeniji ljubimci i nada da cu uskoro, sledeci put i ja biti mama.
Nadam se da je moj neuspeh poslednji na ovim stranama i da se na dalje samo radujemo pozitivnim betama. Koracaljke, ljubim vas.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/3/2014, 15:09

Bakicka, ja te razumem u potpunosti, jer sam se apsolutno isto osecala prosle godine. Rebus i gd ici. Jednom videla Kopitovicku, legla mi, ali me strah zbog laba. Na kraju sam presekla kad sam drugi put videla Kopitovicku i nisam se pokajala. Sad i ne razmisljam o Sonji. Nije samo lab vazan, nego i terapija posle, to je moj utisak posle ovoliko neuspesnih postupaka iz Praga u poslednje vreme na kutku. Mada, ti to mozes da dobijes i od Kopitovicke. Genezis ima dobar lab iako nema PICSI, monitoring i embriongen. MI smo imali 3 spermica, 2 embriona i 1 bebu. U pragu od 7 jc. solidnim spermicima, 4 embriona, svi vraceni, betu znas.
Ja bih ostavila da sam na tvom mestu, u jednom trenutku ces prelomiti, imas jos podosta vremena. Osetices kad ti kvrcne za nekog od njih.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/3/2014, 15:12

Masato, jako mi je zao! Grlim te jako! Mada, mnogo si rano uradila betu, ne znam kog dana od ET je bio transfer, ali ja bih nastavila sa terapijom bar jos 2 dana pa ponovila.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/3/2014, 15:14

Masato zao mi je  Crying or Very sad  Glavu gore,idemo dalje  grljenje 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/3/2014, 15:16

Masato, bas mi je zao  Crying or Very sad Sta da kazem?

Devojke, mnogo vam hvala, nemate pojma kako mi znaci ova prepiska.  osmeh srce 

Dacu sebi jos par dana fore, pa moram prelomiti  
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/3/2014, 15:39

Masato, mnogo mi je zao...divim se tebi i tvojim hrabrim rijecima...zelim i ja da se ispuni tvoja zelja, zelim i navijam od srca :)

Bak, da sto prije rezimiras utiske i odlucis kako je najbolje !

Veliki pozdrav za sve:-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 3/3/2014, 15:41

Masato  zagrljaj  bas mi je zao ali mi je drago da imas plan i samo napred...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu