KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/2/2014, 20:26

Sovo, Niny, Ivana, Ana  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda d d d d d d d b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb v v v v v v v radost radost radost radost radost 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/2/2014, 20:28

I Kometa, i Kometa...... roda roda roda roda roda roda roda rodad d d d d b b b b b igra igra igra igra igra konfete konfete konfete konfete bb bb bb bb  
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 25/2/2014, 20:33

Kometa draga jedva cekamo tvoje korake....igracice igracice igracice 
Ana navijam za betu igracice igracice 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 25/2/2014, 20:56

Ninana NS :: 
Koračaljke, imam jedno pitanjce, da li Puregon jako peče? Treba sutra sama sebi da bocnem prvi pa sam se malo uplašila hoću uspeti jer sam čula da jako peče. Inače sam baš happy jer počinje stimulacija!!!

Mene nije ništa peklo, ali fazon je da istisneš (ušpricaš) polako milimetar po milimetar- sve u svemu oko 10tak sekundi umjesto da ubrizgaš za sekund. Sretno

Kometak  likeit 

Niny  roda roda roda roda roda 

Sovo sretno

Koraci  d 
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 25/2/2014, 21:39

Drage moje,vratili su mi tri mrvice :) mi sada leskarimo i uzivamo :) mnogo sam srecna :) hvala vam svima na podrsci. Ljubimo vas punoooo :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 25/2/2014, 21:41

Bravi Niny navijamo i saljemo rode  roda roda roda roda roda bb bb bb bb bb 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/2/2014, 22:31

Ninyć moj  d d d d d d d d d d d d d  navijam svim snagama za vas  navijači2 navijači2 navijači2 

Kometice  zagrljaj iščekujući najlepši april  ljubav ljubav ljubav 

Ana  srce trudnica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srcasti poljupci 

Koračaljke moje srećni vam koraci  poljubci poljubci poljubci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 25/2/2014, 22:44

Pozdravcic za moje drage koracaljke  ljubav 
Drage moje,ne pisem vam jer nemam sta,citam i prati,i navijam za svaku svim srcem.Kod mene nista novo sem nekih brlja,od poslednje vto skoro god. dana svako jutro imam mrljavljenje ali po ceo mesec  Rolling Eyes  Bila kod dr sumlja na polip ili hormone,cekam na uz-i i da dobijem pa da uradim hormone itd da nesmaram...Niny draga navijam da se mrvice cvrsto uhvate za mamicu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca 
Kometa mila  likeit   love ljubav 
Devojke sve vas  ljubav  i  d 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 25/2/2014, 22:45

Niny  d b d b d b d b d b d b d b d b d b d b 

Kometice ljubav ljubav ljubav zagrljaj konfete
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 25/2/2014, 22:55

Niny ::Drage moje,vratili su mi tri mrvice :) mi sada leskarimo i uzivamo :) mnogo sam srecna :) hvala vam svima na podrsci. Ljubimo vas punoooo :)


Navijamo!!!!!  b b b 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 25/2/2014, 23:07

Niny,uzivaj.... roda roda roda roda 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/2/2014, 00:14

JocY ::Devojke evo mene nazad.
 
Pala, podigla se i idem dalje....
 
Volim vas sve. Da li ste to znale? srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca

Jocy

Medeno srece si pravo!!!  osmeh srce  Kako da te covek ne obozava?!  sreca  srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/2/2014, 00:18

suza77 ::Drage moje, ja sam pripremila sve papire, ujutru treba da predam u socikalno i da cekam rjesenje...ne mogu da vjerujem da sam dosla dovde...nadam se da ce i na raugovoru biti sve ok i da cu proci dalje...moja dr kaze da sa ovim sada nalazima sigurno prolazim...ja jos sve drzim pod rezervom, tek kad se desi, vjerovacu da se desilo ;-)
Biksi, Brbljiva, Kometak i sve ostale cure ljubim vas puno;-)

Suzo

Srecno, draga!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/2/2014, 00:20

Niny ::Drage moje,vratili su mi tri mrvice :) mi sada leskarimo i uzivamo :) mnogo sam srecna :) hvala vam svima na podrsci. Ljubimo vas punoooo :)

Niny

Juhu!! Samo uzivaniciaj sada!! Navijamo za tri medene mrvice!!

 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 

 b b b b b b b b b b b b b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 26/2/2014, 00:26

Niny  radost  radost  radost 
Sovo,  igracice  igracice  igracice 
Petkana cestitam prelep je osecaj biti teta  
Sofi i Genedina navijam najjace  igracice  igracice 
Kometa i Palcice mile moje idemo zajedno u nove pobede
Jocy zao mi je  cmoka 
Suzanasakii bravo za betu  c 
Ivanice i Ana srce  vv bb vv bb vv 
Suza77 x x x cmoka cmoka cmoka 
ostale sve vas d 
A ja cekam b  oduzise se ove komisije
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 26/2/2014, 07:44

Lilly 13, hvala na savetu, danas se bockam pa javljam kako je prošlo  affraid 
Niny, navijam iz sve snage  navijacica navijacica navijacica roda roda roda 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/2/2014, 07:46

Niny ::Drage moje,vratili su mi tri mrvice :) mi sada leskarimo i uzivamo :) mnogo sam srecna :) hvala vam svima na podrsci. Ljubimo vas punoooo :)
Braaaavo, mama! Uzivaj u prvim danima trudnoce...jedva cekam jednu veeeeliku betu!
Do tada svi zajedno NAVIJAAAAMOOOO  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/2/2014, 07:47

Ivanice, Ana, ostale cekalice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Jocy  srca srca srca srca srca srca 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/2/2014, 09:25

Niny draga navijam za tvoje mrvice,uzivaj u predstojecim danima  ljubav ljubav ljubav 

Kometa nemas pojma koliko mi je drago sto ces krenuti u nov postupak,jedva cekam da se radujemo tvom uspehu.  c 

Karakaca draga  grljenje 

Ana navijam za petak i debelu betu,verujem da si nestrpljiva,
a verujem i u to da si ti nama  trudnica 

Zenske sve vas  d  i zelim mnogo srece!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 26/2/2014, 09:28

Niny ::Drage moje,vratili su mi tri mrvice :) mi sada leskarimo i uzivamo :) mnogo sam srecna :) hvala vam svima na podrsci. Ljubimo vas punoooo :)


Bravo Niny sad uživaj i mazi mrvice da se udobno smjeste kod mamice  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 26/2/2014, 09:34

Niny ::Samo da vam javim da je danas transfer u pola 6  trudnica  Ne znam detalje, samo su rekli da dođemo. Nadam se da su se lepo razvili, u svakom slučaju najbolje će im biti kod mamice  bb d x bb d x bb x bb
 
Niny ::Drage moje,vratili su mi tri mrvice :) mi sada leskarimo i uzivamo :) mnogo sam srecna :) hvala vam svima na podrsci. Ljubimo vas punoooo :)
Nini, bravo, uživaj, od srca ti želim da leškariš i lagano šetkaš do zime.  Wink  Kad radiš betu? Navijam!!!! igracice


KoMetaK ::
Ja cu vam se verovatno uskoro opet pridruziti na koracima, bila sam kod Kopitovicke, rekla je da mi se organizam vratio u normalu, materica normalnih dimenzija, jajnici rade posao, organizam mi je kao u tridesetogodisnjakinje, puno antralaca. Ona predlaze histero u martu a postupak u aprilu, sto bi meni odgovaralo zbog toga sto mi je u aprilu bio termin, ali ne znam hocu li uspeti zbog obaveza i ispita. Svakako, dobro je da znam da mi je organizam u redu i da mogu dalje uskoro! Very Happy
Apropo onog rezimea u nedelju ko je šta uradio za godinu dana, ti ćeš u tu godinu ubaciti i drugu trudnoću! yes usne


Jocy, super!

SVE koračaljke, želim vam svu sreću!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/2/2014, 09:40

Niny, sjajno, sad se mazite, pazite, volite i brzo ce proci ove dve nedeljice  radost 

Ana jos malo, a? yes 

Sve radilice i cekalice  radost radost radost radost radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 26/2/2014, 09:58

NinY, tako sam srecna zbog tebe sto su ti se sve 3 mrvice lepo razvile i sada se nalaze kod svoje majke .

JocY, carice , bravo za brzo dizanje sa dna i nove planove za borbu do konacne pobede .
Anasrce , jos malo pa ces i ti da nas obradujes velikom berurinom , jedva cekam .
Kometice , najvise se radujem tvojim novim koracima i savrsenom izvestaju od Kopitovicke . Bravo .

Ostale koracaljke , srecno i uspesno vam bilo .

Karakaca, dusu, hvala ti .

Ja sam juce ipak otisla da uradim kontrolni OGTT, na svu srecu . Kad sam dobila rezultate , htela sam da umrem kad sam ih videla .Pa oni su mi posle 3 meseca terapije gori nego sto su bili pre nje . Ceo svet mi se u momentubio srusio , nista mi vise nije bilo jasno sta se to sa mnom desava i zasto su mi sad takvi rezultati .


Glukoza : Insulin :
27.11.2013.god. 27.11.2013.god

0 min - 4,5 (4,9) 0 - 8,33 ( 7,2 )
30 min - 10,5 (8,5) 30 - 64,2 (93,2)
60 min - 9,1 (6,8) 60 - 58,18 (46,7)
90 min - 9,0 (6,8) 90 - 55,21 (47,8)
120min- 8,9 (6,8) 120 - 68 (38,9)

Pokupim rezultate i odnesem ih u 17 h kod endokrinologa Cvijovića privatno , ispričam mu celu moju situaciju i plan , kao da mi oko 20.marta treba biti ET. Korigovao mi je dozu sa 2 x 500 mg Glukofaža na 2 x 1000 . Sad ću da doručkujem , popijem lek i nakon 2 h odoh u privatni lab. da vidim gde će mi biti glukoza . Potpuno sam izbezumljena .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 26/2/2014, 10:13

Ganedina jesi korigovala ishranu imas na temi sta treba izbaciti i pojacati fizicku aktivnost
Niny kako se osecas trudnice  trudnica 
Anice i ivanice drzimo figeeeeeeee  trudnica  trudnica
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 26/2/2014, 10:31

noja , pre sam se razbijala od sklatkiša a šećer mi nije prelazio 8,9 . Sad sam skroz izbacila slatko i svaku vrstu soka ,hleba vrlo malo od voća samo zelene jabuke, mandarine, pomorandže . Pa nisam ja baš pravi dijabetičar da bih trebala izbaciti sve ono što oni ne smeju .Doktor se začudio odakle meni loš OGTT kao mi niko generacijama unazad nije bio dijabetičar. Sad me strah da mi ova doza ne bude prejaka i da ne budem padala zbog toga na ulici .Smršala sam 3-4 kg, sve se istopilo na kukovima a gotovo i na stomaku.Kad je lepo vreme ne ulazim u kuću , po ceo dan nešto radim napolju , često i teške fizičke poslove , s obzirom da živim na selu
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu