KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 13/2/2014, 23:12

Uh Lenjivice nemam riječi stvarno šta je to više bila sam ubijedjena da je ovaj put uspjelo grlim te jako  zagrljaj starno u ovoj našoj borbi je potrebno puno sreće koju nam Svevišnji šalje,tako sam i ja poslednji put bila pokrivena svom terapijom pa čak i čudesnim imunoglobulinom (neznam dali ga je ijedna kutanjka koristila)i baš sam bila sigurna e sad mora biti ali izgleda do nas nije ništa ja sad vjerujem samo u Boga i tako će nam biti kako nam on odredi a on je milostiv i sve će nas jednoga dana nagraditi samo trebamo vjerovati.

Bak ja za vit D koristim tablete d vit od Natura Wealt i malo mi se nalaz poboljšao pijem ga i dalje.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 13/2/2014, 23:21

Lenjivice, mnogo mi je yao zagrljaj zagrljaj  nadam se da ce smrzlici biti uspesni
i mi smo radili sa donacijom VTO isto je sve bilo savrseno ali oba puta neuspeh a uspesnost je kazu 60% i ja sam primetila da PFC u poslednje vreme ima mnogo neuspeha a razmisljali smo da kod njih probamo sledeci put. sad neznam koji izbor uopste da stavim na razmatranje o klinici
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 13/2/2014, 23:23

bak ::

Meni stigli rezultati,
feritin :28, 38 na rodi nadjoh da bi bio pozeljan oko 50  Rolling Eyes (a uvek mi je ok krvna slika, davalac sam krvi, dala pre dva meseca)

vitamin D 45,72  

Sta da pijem? Gvozdje ne bih jos, idem u martu kog hematologa pa bih sa njim videla. Ili da pocnem? Koje, koliko?

A vit D? Koji, koliko?

Koliko treba da se malo popravi?
Meni je feritin nešto preko 25-6, pijem Heferol,prepisao hematolog, a što se tiče nedostatka vitamina D tu je na crtu sa feritinom  lol!  lol!  lol!  pijem Vigantol kapi, endokrinolog mi je prepisala 5 kapi dnevno, a posle ET 3 kapi dnevno, verujem da će mi dozu povećati na sledećoj kontroli. Sve u svemu treba 2-3 meseca da se dovede u red i Feritin i vitamin D.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/2/2014, 09:00

Bakiša, ja pijem isto Vigantol kapi 5 kapljica na jezik. Za gvožđe sam pila svašta, i tothemu i neke koje se žvaću, pa su mi se smučile sve redom. Jutros sam pored hormona uradila i gvožđe pa ćemo da vidimo kakvo je.

Inače, bila sam sinoć kod Elezovića i prepisao mi je fraxi 0.3 nakon et i 2x5mg folne. Sad čekam da vidim kakvi su mi FSH i E2 i večeras kod Tulića na UZ, pa možda krećemo i mi  b b b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 14/2/2014, 09:03

Niny, navijam za dobre rezultate  b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/2/2014, 09:40

Hvala drugarice  osmeh srce 

sa vit D cu poceti danas, a gvozdje nekakvo ce da saceka da dam krv sledece nedelje na klinickom, za Miljica kod kog imam zakazano u martu, pa cu posle toga poceti da pijem.

Da vas nema....  d 

Niny, navijam jako, jako, pa taman da me vuces  yes 

Jocy, kad je beta? Jel se slusas  Wink 

Koracaljke  radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/2/2014, 09:45

Niny navijam za dobre rezultate i  sretan početak poljubci poljubci poljubci navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 d d d 

Koračaljke  ff
Korak po korak na putu do bete + - Page 20 9h4-valent
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 14/2/2014, 10:17

meni je danas radjen uz endo mi je 9mm a folikuli oko 13,m14mm,estradiol je 860.Doktorka kaze da je to ok za policisticni jaj.Sta vi mislite?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/2/2014, 11:44

Ivanice, super, samo napred  igracice igracice igracice igracice 

Meni stigao nalaz: FSH 10,6 ; E2 51,2 ; gvožđe opet nisko 7,6, a donja granica 9. Čim prestanem da ga pijem padne. Moraću opet da počnem, a već mi je muka.

Šta mislite o E2? Jel ok ili je malko visok? Prošli put mi je bio 35? FSH mi je prošli put bio 10,5.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 14/2/2014, 11:52

bak ::
Jocy, kad je beta? Jel se slusas  Wink 


Slušam se al ništa ne čujem...  lol! 

Od simptoma ama baš ništa, sve ko prošli put, bice kako bude. Trudim se da ne ramišljam mnogo (al se samo trudim to ne znači da mi uspeva  lol!  )
Betu radim u četvrtak mada mi je dr rekla da je radim 24.02 al u četvrtak je dve nedelje od transfera pa velim da će i tad da se vidi.

Ljub veliki za sve vas  ljubav
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 14/2/2014, 11:55

Niny, nisam u toku jel ti to polećeš draga? Ako je tako srećno, srećno, srećno... igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/2/2014, 12:01

Jocy navijam b b b b 

Videću večeras sa dr da li krećemo, brine me sad opet ovo nisko gvožđe.

Kakav je taj heferol? Dal da uzmem njega?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/2/2014, 12:03

LaFolie ::Bakisa; meni je dr Antic dao da pijem heferol sa C vitaminom za nizak feritin

Lafe, jel kroz celu trudnoću piješ heferol? Jesu li to tabletice?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/2/2014, 12:06

Niny meni je odličan, nema problem. Popijem ga svaki dan sa čašom ceđene pomorandže.Pila sam ga i u postupku i rečeno mi je da nastavim i kasnije.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/2/2014, 12:10

Žvakice, onda ću to da uzmem, moram nešto, a od svega što se pije ili žvaće mi je loše na samu pomisao  c
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 14/2/2014, 12:26

Niny, meni su uvek govorili da pre postupka E2 mora biti ispod 20.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/2/2014, 13:08

JocY,rode krenule kod tebe otvaraj sve prozore! roda roda roda roda roda roda roda 
Ivanice,masato navijam za dobre folikule ! b b b b b b 
Niny,i ja sam heferol pila prosle godine zajedno sa vitaminom c i brzo podigla gvozdje(feritin nisam radila)tako da ne brigaj.Ne znam koju vrednost treba da ima e2 pa da pocne stimulacija ali ja sam sad krenula kad mi je e2 bio 81 pmol/l  i krenula sa stimulacijom.Cekamo izvestaj od doktora i navijamo da krenete!!!!
Bak ,nedostatak vit d se brzo nadoknadi kapima ili tabletama.Dobro je sto ces ici kod Miljica.Da vidimo sta ce on reci.
Olja B,verujem da vas sreca ceka u Pragu.I verujem da se ovde zavrsilo sa negativnim betama.
Lenjivice ,grlim najjace!
Kusurko,ja ti ne odgovorih za enbrion gen,nisam ga koristila sad u postupku,da li bi ga prodali ,to mora da se pita svakako.
E ovako kod mene stanje sledece:
Bila sam u krevetu do jutros,to jest i sad sam ali sad i ustajem .dobila sam i krenula mi uzasna migrena tako da nisam mogla da stojim,nista da jedem a i od vode mi bilo muka.Tsh sam proverila :sa 1.86 koliko je bio 2 nedelje pre postupka sad je 0.91(radjeno u istoj laboratoriji).To mi se prosle godine desilo beta o tsh pada.
tako ja provedoh dva dana bez hrane ne svojom voljom.
LJubim vas sve,lepo provedite dan zaljubljenih maca.mi bojkotujemo posto mi se i muz razboleo .
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/2/2014, 13:25

E sad me pored gvožđa brine i E2  Rolling Eyes  Mada meni nikad nije bio ispod 35, izraženo u pg/mL. Videću večeras sa dr, ne mogu da se nerviram, kako on kaže, tako ćemo  yes 

Lelas, drži se, jednom sam i ja imala migrenu, to je strašno stanje, toliko mi je bilo muka, da sam se jedva dovukla kući a lekovi uopšte nisu pomagali.  ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/2/2014, 13:27

Lelas  zagrljaj ljubav 

Niny, slažem se, videćeš danas sa doktorom  usne 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/2/2014, 13:43

Niny,ne brini oko e2,ja ti napisah koliko je meni bilo i u kojim jedinicama a doktor ce znati sta i kako.
Inace ja migrene imam i to strasne ali mi se prvi put desilo da ne mogu da jedem.Jedino ih nisam imala prosle godine kad me lecila Ljilja akupunturom.
Kusurko  ljubav
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/2/2014, 15:44

Da vidim ja sta se ovde radi....
JocY, drzim fige jaaaaaaaaakooooooooo i saljem  roda  roda  roda  roda  roda  roda 


Odoh sada da poranim na svoj UZ, kako bih sto duze cekala.
Da vidimo je l ostalo sta od mojih folikulica

 ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 14/2/2014, 17:46

djevojke  ff 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/2/2014, 18:15

Lakole  cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 14/2/2014, 18:23

samo da vas sve jako zagrljaj 

NIny, bice sve ok, reci ce dr. ta i kako
Ancci srecno na UZ

mene ubi prehlada , dobih i upalu sinusa pa se bas uzasno osecam
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 14/2/2014, 18:33

Ja sam se prijavila za studiju leka Cyclogest i Crinone gel.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu