KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 15/1/2014, 21:23

Palcice navijamo za ljubav u labu a bice je jer si prava koka  vv vv vv navijači2 navijači2 navijači2 juriš juriš juriš 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 15/1/2014, 21:55

Palcice u labu je vec palo zaljubljivanje.Sad se oni vole!
mene danas bola kuci komsinica med.sestra i mnogo je bolje tako.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 15/1/2014, 21:57

Od kog dana stimulacije ste osecale jajnike.Ja ne osecam nista a stimulisem ih vec 3 dana.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 15/1/2014, 22:17

Pozdrav koracaljke
D77,srecno i bice to sve dobro napred scuro 
Lelas puno srece i tebi,ako sam dobro pohvatala,ti se vec bockas?
Ne zamerite,trudim se ali kasnim dosta Embarassed
Palcice,bravo,25 jajnih celija,bravo sto nema hiperstimulacije i sto si sve dobro podnela
Sad zurka u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
Ajde da malo i ja pohvalim Va Very Happy 
Zaista,sve pohvale za doktora.On me je pripremao za prvu vto,mislim na nalaze,sta,kako...Sad sam sve opet u dogovoru sa njim,cekamo poziv pa cemo videti,njih smo zaokruzili i tako ce valjda i ostati
Joci,puno srece u Pragu,nadam se da cu biti tu da te bodrim ljubav 
Kusurka radila vto iz prirodnog ciklusa?
Sad odmah idem da proverim
Tulumba,Vuchice,da sto pre stignu pozivi i sto pre startujete
Ako nesto preskocih,izvinjavam se
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/1/2014, 07:51

Korpice ja se nadam da ce vas pozvati sto pre,u oktobru,novembru su devojke dobijale poziv posle 2 nedelje.Ne znam kako je sada...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 16/1/2014, 09:17

Lelas, ni mene prvih dana nisu boleli jajnici, mada ja nisam imala mnogo jć. Javiće se oni za koji dan  yes beba beba beba

 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 16/1/2014, 09:52

Korpice,bravo za doktora a pre svega za tvoju resenost i osecaj da ce ovog puta biti ok.Ja sam u postupku ali nemam taj osecaj,sad je sve drugacije organizovano nego u predhodna dva pa mi sve neobicno.a verovale ili ne ja se predhodne dve stimulacije uoste i ne secam kao da prvi put radim.
Niny ,javice se moji jajnici ,javice se sa puno lepih folikula!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 16/1/2014, 09:56

Lelas, ja sma imala 25 j.c., hiperstimulaciju, a nisam mnogo osecala jajnike, posle stop inekcije jesam, a narociti posle aspiracije kada sma morala i da ostanem u bolnici.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/1/2014, 10:15

Lelas, navijam jakkoo  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 16/1/2014, 10:45

Lelas srecno!  b b b b b 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 16/1/2014, 10:50

d b d b d b d b d b d

Zvali su me iz Jevremove, u ponedeljak idem na konsultacije kod profesora Ljubica, nadam se da ce me pismo cekati kad dodjem kuci!
Drzite mi fige, zene, za sutra, da uzmem uput iz D.zdravlja i da ga overim, do 11h, a posle imam zakazanog hematologa  affraid panika, ali - pozitivna!!!!!!  sreca 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/1/2014, 10:54

Vuchice, nema panike  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 16/1/2014, 10:56

Bravo Vuchice  bb d x bb d x bb d x bb 

Biće sve ok, ne brini, mora malo da bude pozitivne treme  c

Držim pesnice jako, najjače  love ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/1/2014, 11:01

Lelas,ni ja prvih par dana uopste nisam osecala jajnike,e posle se pomalo javila nadutost kad kad u toku dana i blaga ziganja u stomaku.Posle stop inekcije je svaki bol prestao,ja sam se istripovala da su svi folikuli pukli i da necemo imati nijednu j.c.,kad ono 25.  Laughing  Danas stomak skoro i da ne boli,stomak ravan,nadam se da ce me hiper zaobici.Ne znam posle koliko se javlja hiper.

Vucice bravo za konsultacije,srecno! I da sto pre krenes u postupak  radost 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/1/2014, 11:05

Vucice, samo napred! Bas mi je drago  radost radost radost 

Palcice, koko, svaka cast, jedi sto vise belancevina i pij sto vise tecnosti. Treba oporaviti jajnike  yes 

Koracaljke, samo napred, taman kad ja krenem na prolece-leto bicete trudne i voljne da delite bebecu prasinu  vv 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/1/2014, 11:06

Devojke

Vec neko vreme razmisljam o tome, pa rekoh da pitam vas, jer nisam nista nasla na netu. Naime, tokom odnosa, cesto se desava da nakon promene poze mi se u vagini nagomila vazduh (koji se kasnije ispusti). Kada se to desi (sto nije retko) onda skoro sve od "materijala" mm-a iscuri, bez obzira da li su tada plodni dani ili ne. Pa mm misli da mozda to utice zasto nikako ne uspevamo da prirodnim putem vec 3 godine zacnemo, iako su i meni i njemu svi nalazi u redu. Da li mislite da to moze da bude slucaj - da vazduh spreci spermi da "ode gde treba" i da zato sve iscuri? I sta bi bilo u tom slucaju resenje za to - nemenjane poze i misionarska poza mozda? Svaki savet je dobrodosao  Wink 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/1/2014, 11:19

Bak hvala ti,vodim racuna o ishrani,bas,bas,jos pre vto,za vreme stimulacije,a i sada posle aspiracije.Nadam se da je to nekim delom pomoglo da izbegnem nus pojave stimulacije...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/1/2014, 11:32

Lelas  zagrljaj 
Korpice navijam da poziv stigne što pre navijači2 navijači2 navijači2 
Palčice kokice naša,samo se pazi i spremaj kućicu za  srca srca srca beba beba srca srca srca likeit cvet 
Vučiceeee  g g g radost radost radost igra igra igra napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 d  d  d  d  d  b  b  b  d  f 
Sofi, normalno je da sadržaj iscuri,to sam se ja bila 3povala pa tražila odgovor ginekologa lol! lol! lol! ostane sadržaja taman koliko treba,a poza nije važna Wink 
Ostale koračaljke  zagrljaj zagrljaj zagrljaj
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 16/1/2014, 11:40

Sofija, ja mislim da taj vazduh ne može da speči spermiće da dođu gde treba. Ja sam ranije ležala sa nogama podignum uz zid pola sata, sat, pa opet kad ustanem, iscure. Ne mogu svi da ostanu unutra. Misionarska poza je definitno najbolja za začeće, tj skraćuje put spermićima.
Jeste li proveravali ASA na Torlaku?

Žvako trudnice naša  love trudnica bebe as b b b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/1/2014, 11:47

Nini

Hvala ti :)  cvet 

Nismo. Sta mu dodje ASA, mislim da nisam upoznata sa tim...?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 16/1/2014, 12:02

To su antispermatozoidna antitela, rade de na Torlaku, iz sperme i iz krvi. To je važno proveriti, može da koči prirodnu trudnoću. A lako se rešava.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/1/2014, 12:05

Niny  love b vv vv vv vv vv 
Sofi ASA odnosno antispermatozoidna antitela se rade ako u spermogramu ima pozitivan nalaz aglutinacije.Najbolje ASA-u rade na Torlaku izvodi se metodom direktnog i indirektnog MAR i zakazuje se,a radi se kod oba partnera,na uput.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/1/2014, 12:06

Niny telepatijo moja  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/1/2014, 12:23

Hvala drage moje  cvet 

Sada iscitah o toj temi na stranicama kutka o sterilitetu...veoka zanimljivo, i moguce da ih mm ima, jer su mu slicni simptomi kao kod zenica koje su tamo opisivale spermokulture njihovih muzeva.

Konsultovacu se sa mm da li da to radimo sada, ili nakon Praga, kada idemo na FET (najverovatnije nakon martovskog ciklusa), ukoliko nam naravno nakon FET-a bude trebao Wink Ja kakva sam nestrpljiva, radila bih ga sada, ali videcemo. Novac za FET smo nakon praznika prikupili, tako da smo makar sa te strane mirni...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 16/1/2014, 12:30

Vichice bravo za poziv,bravo za sve akcije.
Sofija ,lepo su ti zene rekle proverite ASA,a ako ih imate postoje terapije kojima se resava a tu je bitno dobar lab.da pripremi spermu,tj procisti pre postupka iui ili vto,a cesto i kortikosteroidi mogu da pomognu.broj na torlaku za zakazivanje asa testa a mozete i spermokulturu kod njih je 3967 674.
Meni rekli zbog polozaja materice i mioma kuceca poza!i da posle dubim na glavi verovatno.A kako nisam akrobata nista od toga.
Kusurko,pozdrav za tebe i tvoju tackicu.Uzivajte!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu