KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/1/2014, 00:56

Palcice bas si me nasmejala sa gasovim samo kad ih se setim  Embarassed 
Ovo oko papira za spermokulturu ne pise ali kod nas u RFZO ga trae sve papire pregledaju da su vazeci i da ih ima uredno na prosloj komisiji su me dva puta vracali jer nije bio objasnjen uz i kod mm falio neki bris,a u Nisu sam imala osecaj da su im bili bitni samo FSH, AMH i Spermogram ostalo su samo prelistale sestre. U svakom slucaju hvala vam mm sutra ide za terapiju da leci tu azdaju.
Ljubim vas sve i navijam
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 9/1/2014, 08:48

Palcice, navijam za puno folikula  napred scuro zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 9/1/2014, 09:58

Palcice, pozitiva je uradila svoje !!  vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb d d d jumping jumping 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 9/1/2014, 10:02

Palcice

Navijam, neka bude dosta kvalitetnih folikula!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

 bb bb bb bb bb bb bb bb bb 

 vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/1/2014, 10:55

cure ,naletela sam na ovu objavu i skinula je sa drugogo foruma ...ako nekome znaci ,,,a verujem da znaci  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce ,evo prilike da se oproba u vto ,ukoliko nema dovoljno novca za novi pokusaj ili jednostavno zeli da se oproba sa timom Jevremove .... procitajte ...bg za ovo sigurno znaju

     _______________________________________________________________
Dragi svi, Zelim sa Vama da podelim dobru vest! Javila nam se jedna farmaceutska kuca koja treba da registruje lek FOLLIOTROPE ,(folitropin-alfa)koji je identican sa Gonalom-F(folitropin-alfa)Lek je registrovan u 15 zemalja i koristi se vise od 7 godina za Vto. Da bi se studia zavrsila i lek registrovao i kod nas,potrebno je 24 zene koje bi se prijavile za vrlo jednostavnu studiju.Sve pacijentkinje ce biti detaljno pregledane na klinici Jevremova uz nadzor svih lekara i sestara klinike. Pacijentkinje koje dugo cekaju proceduru Vto mogu da se ukljuce u besplatnu studiju i plus,kada se studija zavsi dobijaju na poklon 40 ampula Follitrope 75 UI koji kasnije mozete iskoristiti(za novi pokusaj) Sve koje ste zainteresovane mozete se javiti na broj 063208371

 d d d d d d c c c c c 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 9/1/2014, 11:10

Palicice, mantram i ja za dobre folikulice!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Brbljiva, ovo je super info, samo mislim da ne podrazumeva i besplatan postupak, mozda samo terapiju.

Srecno koracaljke, neka vasi maleni koraci budu put ka  trudnica 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/1/2014, 11:20

pa neznam ,komentari na forumu su bili cini mi se da se aspiracija tj do aspiracije ne placa ...cini mi se sa su cure komentarisale da je usteda nekih 1000 e ,...pokusacu kasnije da nadjem taj forum ,pa da iskopiram ovde deo vezan za ovu obajavu ,tj komentare clanica ....
drago mi je ako mogu nekome ovom objavom pomoci



http://www.ringeraja.rs/forum/m_1399358/mpage_1/key_/tm.htm#1399372 evo linka foruma pa procitajte ,mozda se nadju odgovori na neka pitanja ... osmeh srce 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/1/2014, 12:27

Hvala vam zenskice,nadamo se najboljem...  cveće 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 9/1/2014, 12:38

BRBLJIVA76 ::cure ,naletela sam na ovu objavu i skinula je sa drugogo foruma ...ako nekome znaci ,,,a verujem da znaci  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce ,evo prilike da se oproba u vto ,ukoliko nema dovoljno novca za novi pokusaj ili jednostavno zeli da se oproba sa timom Jevremove .... procitajte ...bg za ovo sigurno znaju

     _______________________________________________________________
Dragi svi, Zelim sa Vama da podelim dobru vest! Javila nam se jedna farmaceutska kuca koja treba da registruje lek FOLLIOTROPE ,(folitropin-alfa)koji je identican sa Gonalom-F(folitropin-alfa)Lek je registrovan u 15 zemalja i koristi se vise od 7 godina za Vto. Da bi se studia zavrsila i lek registrovao i kod nas,potrebno je 24 zene koje bi se prijavile za vrlo jednostavnu studiju.Sve pacijentkinje ce biti detaljno pregledane na klinici Jevremova uz nadzor svih lekara i sestara klinike. Pacijentkinje koje dugo cekaju proceduru Vto mogu da se ukljuce u besplatnu studiju i plus,kada se studija zavsi dobijaju na poklon 40 ampula Follitrope 75 UI koji kasnije mozete iskoristiti(za novi pokusaj) Sve koje ste zainteresovane mozete se javiti na broj 063208371

 d d d d d d c c c c c 
Uvek su im potrebni ''pokusni kunići''.Koje su nus pojave leka?Koliko isti narušava zdravlje žena?Uvek je nešto besplatno skuplje nego kad čovek plati.Da li će ženama pokazati papire tog leka?Da li je stvarno u upotrebi u drugim zemljama?Nisam čula da bilo koja klinika napolju koristi taj lek.Nikad ne bih pristala na njihovu ''igru''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/1/2014, 12:46

Zvoncice, sto odmah moras tim tonom?
Brbljiva je samo postavila informaciju. Svako od nas je dovoljno 'veliki' da moze da odluci za sebe.

Ja licno nisam srecna ni sto moram da se 'trujem' Gonalima, Merionalima ili sta god, ali sta je tu je. Ni za to mi niko nece pokazati papire.
Ali, ako je to put do bebe, idem njime....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 9/1/2014, 12:56

Vuchica ::Zvoncice, sto odmah moras tim tonom?
Brbljiva je samo postavila informaciju. Svako od nas je dovoljno 'veliki' da moze da odluci za sebe.

Ja licno nisam srecna ni sto moram da se 'trujem' Gonalima, Merionalima ili sta god, ali sta je tu je. Ni za to mi niko nece pokazati papire.
Ali, ako je to put do bebe, idem njime....
Izvinjavam se na tonu.Neće se ponoviti.Radim više od 10godina u farmaceutskoj industriji.Na razvoju lekova.Zbog toga takav ton.Redovno idem na sajmove po celom svetu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/1/2014, 13:02

vuchice ,u pravu si ,ali ja ni zvoncici ne zameram .
ja sam ovo postavila da bi neka od nas to prihvatila ili ne . ima njih puno koje se hvataju za poslednju kap nade ....a to je mozda baas ova objava .
moj licni stav je isti kao zvoncicin ....nisam pristalica ovakvih eksperimenata .mozda zato sto nnisam jos izgubila dovoljno zivaca ,para ....neznam sta da kazemm..opravdavam svaciju odluku vezanu konkretno za ovu odluku sto se tice objave ,dali ce se upustiti u ovako nesto ili ne ...

______________________________
Uvek su im potrebni ''pokusni kunići''.Koje su nus pojave leka?Koliko isti narušava zdravlje žena?Uvek je nešto besplatno skuplje nego kad čovek plati.Da li će ženama pokazati papire tog leka?Da li je stvarno u upotrebi u drugim zemljama?Nisam čula da bilo koja klinika napolju koristi taj lek.Nikad ne bih pristala na njihovu ''igru''.


sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 9/1/2014, 13:11

Brbljiva je shvatila da ovo nije upućeno njoj već Jevremovoj.Shvatila sam i ja da je krajnje vreme da se nemešam i pravim pametna.Od sada neću da iznosim svoje mišljenje i tzv.''znanje'' pošto je Vuchica u pravu da smo svi dovoljno ''veliki'' i da sami odlučujemo za sebe.Želim vam svima sve najbolje i da se ostvarite što pre kao majke.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/1/2014, 14:25

BRBLJIVA76 ::cure ,naletela sam na ovu objavu i skinula je sa drugogo foruma ...ako nekome znaci ,,,a verujem da znaci  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce ,evo prilike da se oproba u vto ,ukoliko nema dovoljno novca za novi pokusaj ili jednostavno zeli da se oproba sa timom Jevremove .... procitajte ...bg za ovo sigurno znaju

     _______________________________________________________________
Dragi svi, Zelim sa Vama da podelim dobru vest! Javila nam se jedna farmaceutska kuca koja treba da registruje lek FOLLIOTROPE ,(folitropin-alfa)koji je identican sa Gonalom-F(folitropin-alfa)Lek je registrovan u 15 zemalja i koristi se vise od 7 godina za Vto. Da bi se studia zavrsila i lek registrovao i kod nas,potrebno je 24 zene koje bi se prijavile za vrlo jednostavnu studiju.Sve pacijentkinje ce biti detaljno pregledane na klinici Jevremova uz nadzor svih lekara i sestara klinike. Pacijentkinje koje dugo cekaju proceduru Vto mogu da se ukljuce u besplatnu studiju i plus,kada se studija zavsi dobijaju na poklon 40 ampula Follitrope 75 UI koji kasnije mozete iskoristiti(za novi pokusaj) Sve koje ste zainteresovane mozete se javiti na broj 063208371

Draga ja sam se raspitala zene koje imaju povecan FSH nikako ne treba da primaju taj lek kao ni GONAL F, sto je izgleda u mene zeznulo u predhodnom postupku jer sam redila hormone dok nisu bili perfektni pa mi je zbog godina i ekstra nalaza dala gonal pa kad je videla da sporo rastu folikuli ubacila i merional.
A neplacaju se lekovi i aspiracija kako sam razumela. Lepo je to ali kome odgovara terapija
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/1/2014, 14:26

nema ljutnje, zene, ja sam samo htela da spustim loptu.



Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/1/2014, 15:14

vuchica  king king king 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 10/1/2014, 11:17

Da se ubacim u pricu - zivci nam svima popustaju i svi cekamo da se nesto desi, u tom cekanju smo nervozne i nestrpljive. Naime, verujem da ima zena koje bi pristale da budu farmaceutsko zamorce jer im to daje neku nadu i njih cini mirnijim. Ne treba iskljucivati mogucnosti i napredak medicine, ali ipak se treba doobro raspitati sta i kako. Ipak je nas organizam u pitanju, nije sala!  Shocked 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 10/1/2014, 14:05

Zvoncice,nikako nemoj prestati da iznosis svoje misljenje i znanje.Ovde puno zena dodje trazeci neki savet pomoc ili da razresi neku svoju nedoumicu.Mozda bas ono sto ti napises nekome pomogne.Isto tako mislim i za ono sto je Brbljiva postavila. A i vuchica je sasvim u pravu.Verovatno ima zena koje su sve materijalne snage istrosile i da mozda vide bas u tome spas.Lepo je znaci imati u vidu da jedna objava moze koristiti a moze i stetiti. Pa svasta smo dosad prosle,neke vise neke manje.Mislim da vise nijedna ne trci ko zdrebe pred rudu.u neku ruku smo sve postale dr i dok sam se ranije prepustala misljenju dr,sada vise ne.Ako u nesto nisam sigurna pitam za vise misljenja ili saslusam savet neke zene sa iskustvom i onda odlucim.Zato svaka curica neka izlozi svoje misljenje u najblazoj formi sto moze.A nekom ce sigurno to koristiti. Ja licno,nisam ni za kakve eksperimente,jer su ih dosta dosad na meni izveli. 11 godina mi strucnjaci preporucuju IVF sa hidrosalpingsom a jedino moj dr do skoro samo ginekolog-akuser a sada i laparoskop,mi govori da je to bacanje semena u reku.
Pozdravljam vas sve puno. I posto sam zbog mnogih od vas ovde,volela bih da svaki put procitam vase misljenje. osmeh srce 

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/1/2014, 18:25

Zenske,evo me sa danasnjeg UZ,sve i dalje ko po loju...7.dan stimulacije endo 8mm,folikuli priblizne velicine,ima ih od 15,14,13mm,ne znam tacno koliko ukupno.Terapija i dalje diferelin i gonal 150.Ultrazvuk u nedelju,kada ce najverovatnije biti i stop. Grlim sve  d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/1/2014, 18:30

ooo palcice ,pa to je super ! samo napred ! sve je ok ...endo ,folikululi ...a sve ok !bravo za Valjevo !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 10/1/2014, 18:37

Palčice  g g g  navijam da tako po loju ide do  beta igra igra igra b b b b b b b b b b igra igra igra igra igra igracice igracice igracice igracice igracice 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 10/1/2014, 18:48

Palcice, super, navijam, srecno!  radost radost radost radost radost radost igra igra igra igra igra igra d d d d d d vv vv vv vv vv vv 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 10/1/2014, 18:48

Koracaljke samo da pozelim srecu svoma koji koracate  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Palcice odlicno to napreduje  likeit likeit likeit  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/1/2014, 19:00

Hvala zenskice! Da pohvalim malo Valjevo,danas su 2 zenice radile betu tamo i obe pozitivne!  g 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 10/1/2014, 19:07

Palčice, super ti je izveštaj, neka ide kao po loju do kraja   beta 
bravo ZA VALJEVO!!!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu