KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 11/11/2013, 23:32

Ariadne69, jako mi je zao. Tesko je kada se razocaramo, boli nevjerovatno, ali svaki put poslije toga dobijemo neku novu snagu I idemo dalje. Od srca ti zelim da tvoj sledeci put bude savrsen I uspjesan. Glavu gore, ne daj se!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 12/11/2013, 00:10

I meni je zao Ariadne. Bice vise srece drugi put...
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/11/2013, 09:43

Ariadne, jako mi je zao, ali mi je drago da ne odustajes! Samo se sredi prishicki pa u novi krug. Jednom mora da uspe! I ja sam uvek imaal sve savrseno pa nije uspevalo, ali poslednji put jeste, jednom mora da uspe!!! zagrljaj 

Okacice, kako si? Kako provodis dane? Mazim tvoju mrvicu koja se vec prikacila! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Kockcie, kako si ti? Kako se osecas? wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Praske buduce trudnice, kako napredujete? Nasle se tam opa samo skitate i uzivate, nikako da nam se javite Wink Drzim vam fige da se sve vratite trudne i uzivajte u druzenju i prelepom Pragu! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd



KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/11/2013, 10:33

Oooo, dobar dan! Kako idu stvari ovde? Ima li vesti iz Češke? Kako stoje stvari sa drugim mestima i ostalom pozitivnom beta geografijom?
Žao mi je Ariadne, glavu gore i samo napred! Ljubim sve žene, gde god da ste!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 12/11/2013, 10:42

pozdrav djevojke! ff 

brbljiva, ne pij antibiotike na svoju ruku! nekontrolisana upotreba je i doprinijela da se neke bakterije sada ne daju iskorijeniti!

ariadne, ne daj se! v 

praške djevojke, samo naprijed!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 10:54

pa ko kaze da ja pijem na svoju ruku ....dala mi je klinika prosli put po antibiogramu eritromocin500mg 2x1 7 dana ,pa prekosutra brisevi nakon13 dana ,...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 12/11/2013, 10:58

raspituješ se za zinat, zato si mi sumnjiva. Wink 
ja ću opet - ako je bakterija kod tm u prostati, 7-10 dana terapije nije dovoljno. potrebno je min 4 sedmice.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 11:02

pa kako da saznam da li je u prostati ,kad niko to od elkara ranije nije spomenuo ?
a da ,zinnat ---hm...pa nesmem bas na svoju ruku..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 12/11/2013, 11:10

pa ginekolog ga neće pregledati! lol! 
treba mu urolog. i treba da uradi i uzv pregled prostate, bešike i mokraćnih kanala i manuelni pregled prostate (radi se rektalno pa je malo neprijatan).

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/11/2013, 11:11

Brb, ja sam ti takođe rekla da pitaš doktora za taj antibiotik. Kapiram da i lekari ne znaju sve ili s eprave jer prepisuju samo određene lekove. Dobro je i što si pitala na drugim mestima šta sve postoji...rekla sam ti da odeš kod doce, kažeš šta si pronašla pa ćete zajedno pronaći neko rešenje ako ovo što sada piješ ne šljaka. Videćeš rezultate uskoro pa onda probajte drugo rešenje. Želim da verujem da si je izlečila!
Slažem se sa Lakole da prekomerno rokanje raznih čuda napravi još veće s....u najboljoj nameri ovo kažem;-) Sada znaš i da bi trebalo d apomeneš i ovo za prostatu, idi kod njega ili nje i to kaži. Ja sve što saznam ovde kažem lekarima, čisto da bih izbegla situaciju u kojoj oni nešto preskoče. Mi služimo za dodatni savet, a oni da taj savet sprovedu, tako ja to vidim;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 11:15

moje doce se ljute ,ovo je amli grad ...a sto se tice prostate ,urolog (ako je uopste urolog ) je trevbao da mu to kaze i predlozi .ipak ovo ovde nije bg pa da imam druge opcije .moras sa njima sve polako !
prosli put mu je doca rekao -JA VISE NEZNAM KOJI ANTIBIOTIK DA TI DAM ?!_- i to je bilo to.sada se rukovodimo kliniko u Le,i njima saljem nalaze pa mi oni govore sta da pijemo .uz to gledam danima na netu nesto biljno sto bi nam koristilo ,ali imamo jako malo vremena .poludecu ako do 4 decembra ne budu nalazi sterilni...tada nam pocinje bocknaje ,ako je sve ok,!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/11/2013, 11:22

Ma, veruj mi da je i ovde tako, Bg je samo malo veći pa se nađe i neki dobar doca da posluša. ali uglavnom je taj fazon, inače tako prosipaju antibiotike bez antibiograma, dodatnih analiza...nama su četiri dana pred postupak dali Ciprocinal zbog streptokoke, dotle niko nije ni pogledao...moja drugarica urolog je odlepila što je dragi to tako pio pet dana pred postupak. A radili smo ono što su nam rekli. E, sad, kad znamo ništa više ne prepuštamo slučaju. Nemaju oni šta da se ljute, ako to i rade, pravo kod savetnia, imaš ga u svakom Domu zdravlja. Sve ti verujem ali moraš malo da pritegneš. Tako sam i ja mislila da oni sve znaju i šta sam sve otkrila posle...more, motku bre i sila Boga ne moli. Moraju d ati to izleče. Dobro je što u Le neko brine o tme, drži se i njih. A čovek neka ide kod urologa, ispregleda sve jer ništa ne vredi d atebe čereče, te bakterije su uvek dupla briga i lečite se oboje. Biće sve OK!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 12/11/2013, 11:26

pazi, brbljiva, meni je ovo logično - ako žena ima bakteriju u brisu, ovom ili onom, ide kod ginekologa, ako muškarac ima bakteriju u spremi ili nekom brisu, ide kod urologa.
ne zna koji antibiotik da mu da - pa ima urolog, on će znati, i koji antibiotik i koliko dugo. Rolling Eyes 
kao što rekoh, tm je popio toliko različitih antibiotika u nekim kratkotrajnim terapijama da je sve to vjerovatno napravilo više štete nego koristi!
idite kod urologa! ginekolog koji se bavi vto mu neće pomoći! treba mu specijalista koji se razumije u problematiku!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/11/2013, 11:30

Pa da, kratko pije jedan-ćorak, pa drugi-isto tako, kod te bakterije ne vredi kratko, mora da je izroka i to pravim antibiotikom i pravom dozom. Vidi s aurologom u Leskovcu ili pitaj za nekog urologa mamoj... u svom gradu. Šta kaže spermokultura? I uradi i antibiogram (možda već jeste?).
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 11:49

devojke ,hvala od srca .probali smo sve -.-do skoro smo pili po 2gr antibiotika dnevno .ne secam se vise koji .sve ide po antibiogramu .
spermoluktura i urinokultura su uvek ok.covek nema problema sa prostatom,ne ustaje nocu ni jednom u wc ..(mozda ja imam problem sa prostatom:D ,posto po 5 x nocu ustajem ,ne uvek !)
ivv,sto se tice savetnika mislis li na zastitnika pac prava ? u mom d zdravlja ga nema -pre mesec dana sam imala konflikt sa pravnicom na hodniku (a trazila sam zastitnika pac prava ,radi mame -nesto ).zena me je primila na hodniku i tako me saslusala do pola reci i razdrala se da ona samo gubi vreme samnom i da moja mama nema prava da se leci u tom d zdravlja ,nego mora u njenoj opstini (a sve je to isti okrug !) .
pitala sam gde to pise u zdrav knjizici ,da neko neko odredjuje gde ce da se leci .zena ima uput ,ureno overenu knjizicu ,sve ok...do n godine se tu lecila ,pregeld obican -i sad ne ! kaze ona meni -mi nemamo reagnese za nase ljude ,a kamoli sa strane da primamo ljude .idite u vasu opstinu pa se tamo lecite !--
i tako ja i ona se potkacimo i tri dana se nisam mogla smiriti.a stres mi sada najmanje treba-tako da od zast. pac. prava ,nema nista draga !
urolog koji ovde radi ,,nece da mrdne jer normalno trazi lovu .... privatne ordinacije kod nas ne postoje ..i ...eto...ostaje mi sami klinika u Le .neznam sta cemo i kako dalje .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 12/11/2013, 11:49

Kometa ,dobro sam. Nisam nervozna ne razmisljam negativno,tek ponekad se uplasim albrzo prodje :). Stomak me boli kao kad treba da dobijem. To moze da znaci nesto ali ne mora .Betu treba da vadim 20.11.Okacice kako si ti ? Saljem vam svima srca1 
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 11:51

kockice ,drzi se ....to se bebe gnezde .ne sekiraj se.polako !navijam i prasim!vv vv vv 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/11/2013, 11:56

Sva mi je jasno, Brb, razumem te potpuno. Kad naiđeš na sve te prepreke, sedneš, kažeš sebi: OK, šta je moj problem? Imam to i to...važi, idem da ga rešim i ne zanima me koja je prepreka na putu. Ovo zvuči grubo ali kad bolje razmislim, gomila ovih žena na forumu je tako rešila i sve su imale pit-stop situacije koje izgledaju bezizlazno. Ja sada samo to vidim: ne postoji problem, samo rešenje...
Praktično to izgleda tako što ćeš ti sa urologom u Leskovcu pronaći rešenje, ako ga već i nisi pronašla i nalazi budu super. Držim fige, kako god!

Kockice, navijam jako!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 11:59

neznam dali leskovac ima urologa ...zbunjen ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/11/2013, 12:01

Spebo? Verujem da je to obavezna lektira;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 12:01

bas cu da pitam Soju ..ona zna...mada neznam ...hm .morali bi imati .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/11/2013, 12:04

Brbljiva neko ti je napisao davno lek za tu bestije nemogu sad da sw setim al radi pposao
Kockice za veliku debelu 20 tog !
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 12/11/2013, 12:05

Leskovac ima urologa, jedna mlada devojka ne znam joj ime :)
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/11/2013, 12:05

ja sam sve istrrazila i nista ...sada sam na divljem origanu i napitku od b luka i b vina ..i na mikroginonu ,bromoktiptinu ,aspirinu ,beviplexu ,folnaku !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 12/11/2013, 12:06

Sve sam ti saznala, imaju. Doktor Dragan, dolazi po pozivu, pogotovo ako si njihov pacijent.;-) Zovi i dogovori se sa njima.
Pošto neko reče da je žena, možda je i Dragana, samo zvrcni i pitaj. a možda će ti žene koje imaju iskustva sa Spebom pomoći mnogo bolje nego ja.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu