KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

+13
Ema78
Simona
plavaptica
Shizika
cicsa80
KoMetaK
MAAKKI
bubi80
caci
pcelica
missile
BiKsi :)
Vecka
17 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od plavaptica 10/11/2013, 15:29

Vecka srecno otvaranje dnevnika...Milan je presladak decak i veliki borac i pobednik:aa: yes 
Za sisanje palca nemam neki konkretan savet, ali sam sigurna da je i to faza koja ce jednog dana proci.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 10/11/2013, 20:36

Hvalaaa! :*

danas smo isli na druzenje sa drugaricom 20 dana mladjom od njega i sa dva starija druga, na putu do kuce pita on mene "mama, nadja je mnogo jepa, je l da mama??" :):):)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 28/11/2013, 17:13

Moj malisa ima ponovo bronhitis. Bas mi je tesko palo, ne mogu puno da mu pomognem, a teko mi je da ga gledam kako se muci. Masaze, inhaliranje, cajevi, supice i puno ljubavi. To ce nadam se pomoci da sto pre ozdravi i da se zauvek oprostimo od bronhitisa. Dosta je bilo sa njim. Sad

Evo i jedna nasa novija slicica :)

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 28/11/2013, 17:14

*nadam se da se ne primecuje bas na prvi pogleda da sam ga ja sisala... :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od KoMetaK 28/11/2013, 17:46

Joooj sto je Milance lep decak! love love A ti si bas mlada mama! Prava devojcica i slatkica! yes 
Ba m ije zao sto se Milan muci sa bronhitisom opet. Jeste li probali da odete negde na vazduh pa na more? Znam da je Sokobanja pomogla mnogoj deci da se zauvek rese bronhitisa i mislim da se moze da dobije uput od lekara.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 28/11/2013, 23:34

Hvala kometice! :*
Ove godine smo isli na Goc i u selo gde je stvarno cist vazduh, ali za sledecu godinu planiramo more! Pravim mu kod kuce "slanu sobu" kako nam je dr objasnila. Bas se muci, i bas mi je tesko da ga gledam kako se muci.

Al evo i nesto lepo. Poceo je da broji do 3 bez greske i preskakanja! Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Simona 29/11/2013, 00:19

Milan je mnogo sladak a ti što reče Kometa - kao devojčica :)

Mi smo već dve godine išli na Zlatibor i mom sinu jako prija a on najčešće ima problem sa zapušenim nosem, alergijom, zapaljenjem uva... Skoro sam čitala da je Zlatibor najbolji za alergije, ima neke alergene ili kako rekoše već u članku, tako da možda i vi razmislite o toj planini.

Za zubiće sam se i ja plašila zbog sisanja palca ali me je zubarka umirila. Vlada još noću sisa palac, ja mu samo izvadim kad udjem u sobu... Ali sam pitala zubarku oko toga i ona me je umirila. Rekla je otprilike ovo što je Shizika napisala da ne veruje da će baš time deformisati vilicu a ako se baš to desi tu su proteze...

Za piškenje stojeći, ne znam tačno kad je vreme ali sve mi se čini da je Milan mali... Moj muž je Vladi pokazao kad je došao kod nas znači sa tri godine i devet meseci, rekavši mu da su oni muškarci i piške tako i dete shvatilo i prihvatilo iz prve, a na nekom nižem uzrastu bi se i on sigurno bunio. Sin moje kume i sa sedam godina je piškio sedeći jer je njoj to tako odgovaralo. Mislim da je to već preterano ali da u vašem dobu nema razloga za brigu...

Eto ja ispisah od svačega po malo, svašta zanimljivo ima kod vas, gledaću da češće svratim...

Pozdravčići sreca 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Ema78 29/11/2013, 00:45

Srecno otvaranje dnevnika i od mene...

Vidim da ste svasta nesto prosli...
Za sisanje palca,ne brini... to ti kazem i kao stomatolog i kao neko ko je palac sisao maltene do fakulteta...i imam sasvim ok zube...Very Happy 

A vidim i da ste dugo bili na profilaksi... moj Petar urinarne infekcije, i poceli smo sa profilaksom...cekamo da se rastom regulise anatomski problem a to tad pije svaki dan 3ml palitreksa. Ne znam kako da se borim sa tim...plasim se da ce mu ab skoz poremetiti imunitet...mozes li molim te da mi napises sta mogu da ocekujem,kako ste vi prosli kroz to? Mozes i pp, da ne zatrpavamo tvoj dnevnik...

A za tog malog junaka osmeh srce 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 29/11/2013, 13:27

Hvala vam puno sto ste odvojile svoje vreme da procitate moj dnevnik i sto ste napisale svoje iskustvo, misljenje i savete i tako me smirile!
Simona drago mi je sto je Vilenjak tako tako lepo prihvatio piskenje. I za palac isto!
Ema ne zatrpavas mi dnevnik, sta god zelis pitaj, pisi, savetuj, dobrodosla si! Na profilaksi smo ponovo jer je ponovo dobio urinarnu infekciju i verovatno ce sada biti 6meseci, do proleca. Isto pijemo kao i vi. Ponekad mu dam imunokid (da popije jednu bocicu) ili oligovit, recimo na svakih mesec-dva. Trudim se da unosi zdravu hranu koja poboljsava umunitet, recimo voce, limun, pomorandze, kivi, med... Sve sto cujem da moze biti dobro i on stvarno sve to voli.
Sto se palca tice prestala sam da ga kinjim, vidim da sad nije spreman da ga se odrekne, a on me je nagradio za to i prestao da piski u gace. Poceo je sam da trazi da pisski stojeci, mislim da mu je lakse nego da sedne na hladnu nosu, ali ipak jos nekad stoji, nekad sedne.
Poceo je da trazi da ide u jatic (vrtic). Nije upisan, ali sva deca mojih sestara jesu, ili vec idu u skolu,, a i moja mama i sestra sa kojima zivimo rade kao vaspitaci, i moja sestra bliznakinja kao servvirka, u vrticima. Sve se nesto vrti oko vrtica, tamo su nam i drugari komsije, koje voli, pa i on zeli da ide. Odvedem ga ponekad kod mame u vrtic, znam da ona zbog toga moze dobiti otkaz ali ona sama zeli da ga vodi iako je u pitanju predskolska grupa, mnogo se raduje svoj deci. I posle pola sata provedenih sa njima, placuci ide kuci. Bas me je danas pitao 5x da ga vodim u jatic, ali nece ici jer je bolestan.
Oduzih pricu, ali nisam se na pocetku zahvalila za sve komplimente za Miku i mene!

I jos htedoh da kazem da smo poceli spontano da ucimo brojeve. Ne kao pisane, vec kao tackice sa kockicom za jamb. To je nasa igra, on baci kockicu a ja kazem koji je broj, posle ja bacim kockicu a on kaze koji je broj (naravno ja mu pomazem). Njemu je ta igra mnogo zabavna i mnogo brzo je naucio brojeve do 3. Broji do 3 bez da pogresi, posle vec mesa brojeve.

Sad :doh da i ja citam vase dnevnike, ne znam koji bih ciala pre jer je svaki dnevnk i svako dete posebno na svoj nacin!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Ema78 29/11/2013, 13:44

Vecka, posavetuj se sa nutricionistom i alergologom oko citrusa, zbog tih bronhitisa. Koliko znam, citrusi za malu decu i nisu bas dobri, nije iskljuceno da gresim !!!

A dte ti je smeker pravi!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 29/11/2013, 14:05

Hvala ti za savet! On je poceo citruse da jede sa godinu dana, a eto vec sa godinu i 2 meseca otprilike je poceo da dobija bronhitis. Nisam to dovela u vezu, a vidis sad vec kad razmislim poklapaju se kockice. Moja sestra bliznakinja je dipl nutricionista, a mogu pitati i nutricionistu kod kog idemo na kontrole (zbog alergija na hranu), a mogu pitati i ovde na temi. Bilo je utvrdjeno da ima bronhitis kao alergiju na kakao, ali kako je alergija prosla i vise nema reakciju na kakao, a bronhitis ima ponovo, verovatno ima nesto kao uzrokk. A to sad vidim da mogu biti i citrusi. Sad
covek se uci dok je ziv, i svakog dana se moze cuti nesto novo, a mene ponekad grize savest zbog moje nedovoljne informisanosti, jer se plasim da Milan zbog toga ima problema.
Recimo kakao sam mu uvela u 8.mesecu uz teletinu da bih mu poboljsala hemoglobin (sto sam i uspela), ali je zato kasnije imao reakciju na isti.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Ema78 29/11/2013, 14:39

nemoj da se opterecujes da li si ili ne dovoljno informisana... niko od nas nije savrsena majka koja sve radi bas onako kako treba. dovoljno je sto volis svoje dete i sto mu zelis najbolje.

ne znam sta da kazem povodom ishrane... ja cu petru davati namirnice po onom standardnom redu. znaci, zitarice, povrce, voce, meso...i to povrce i voce sa nasih prostora i kada je sezona. slatkise i grickalice, kao i sokove , necu uvoditi sigurno pre prvog rodjendana, a ako uspem i kasnije. ok su mi na primer kompoti.

a kako ste se borili sa kandidom, ako je uopste i imao? ja se nje bas plasim.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 29/11/2013, 15:17

da da tako smo i mi sa ishranom, sve po savtu sa nuricionistom zbog aergija, kakao mo uveli kao zacin, a satkise je probao sa 20meseci. kandidu nikad nije imao, za tto preventivno povremeno pije probiotik fore.
proble je sto su lekari neposvecni i neusaglasenih miljenja pa cesto doijm razlicte savete od raxzlicitih lekaara za istu stvar...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 29/11/2013, 15:19

izvinjav se na greskama, dte kucka sa mnom pa gresim Laughing 

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Ema78 29/11/2013, 18:36

Vecka ::izvinjav se na greskama, dte kucka sa mnom pa gresim Laughing 


lol! lol! lol! 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 2/12/2013, 15:29

Evo malo da osvezim dnevnik lepim trenucima, neke od nasih starijih slicica :)

Ovo je nasa mala porodica. Slikano u Maju ove godine :)
[Only admins are allowed to see this image]

Nas prvi "ozbiljan" razgovor :)
[Only admins are allowed to see this image]

Ovo je sa 10 dana, spava moj mali andjeo!
[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Ema78 2/12/2013, 16:47

Jao sto ste slatki !!!Pu, pu, pu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 2/12/2013, 23:52

Hvala! srca 
Inace sam zaludjena slikama, sad cu postaviti jos neke :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 21:57

Ova slicica je sa Milanovog prvog rodjendana i njegovog krstenja. Milan i ja sa mojom sestrom bliznakinjom i njenom cerkicom, 4 meseca starijom od Milana.

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:14

Milan sa tatom u dvoristu tatine osnovne skole :)

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:19

Nas dvoje u selu pre godinu dana (kad pre prolete svo ovo vreme :S )

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:20

Put putujem... :)

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:21

[Only admins are allowed to see this image]

Od malih nogu u kafani :) Na radnom zadatku, pomazem tati na poslu Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

Sa maminom kapom :)

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:22

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:23

Ovo je bio nas prvi izlazak napolje :) Kako je samo bio mali srca1 

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 2 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu