KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pužić raste

+5
bak
Simona
BiKsi :)
bubi80
rada78
9 posters

Ići dole

Pužić raste Empty Pužić raste

Počalji od rada78 3/10/2013, 15:25

Za koji dan puni 9 meseci.
[Only admins are allowed to see this link]

Moje: dupe-dupasto, vrtiguz i smrdiguz,kikiriki-kerefeka, dida-smida...on je dobra beba,sa njim nije bilo problema kad je bio manji, ...pre neki dan se isplakah kao kiša, raste,čini mi se mnogo brzo. Dugo sam ga čekala, želim da što duže bude” beba”I da uživam u tom malom biću, da ga mazim I da sam njegov centar sveta sve dok ne preraste u “dete” kako ga mi ponekad zovemo naše“DETE IZ EPRUVETE”.
Proteklih meseci bila sam previše opterećena njegovim grčićima, ishranom, kilažom, zubićima...tako da je ovih 8meseci mnogo brzo prošlo...
Pužić odavno stoji i igra uz pesmice,brblja ali slabo. Tatu kad vidi ciči da cela kuća odzvanja... Ujutru se zajedno budimo ,igramo se, ručamo, ... najlepše je kad smo sami.
Pužić Ima zubiće, 4 komada se vide a nekoliko vire. Voli da puzi, voli slobodu, zagleda sve što dotakne i zna šta znači NE. Voli da ručka poparu ili voće...ostalo manje-više je bljak!
Drage moje, puna sam radosti i sreće, zato i ovog puta ovu sreću želim da podelim sa vama.
Dobrodošle u naš dnevnik.

„ ti si mi sve, na svetu sve u tebi je, kad nema te, ne živi se...“

rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od bubi80 3/10/2013, 16:13

Srecno otvaranje dnevnika srca srca srca srca srca 

Puzicu mili dobro dosao osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od rada78 3/10/2013, 16:34

Vidi se da dugo nisam bila na ovim stranama (pogrešno postavih sliku)

Posle VTO i Trudničkog dnevnika otvaram i ovaj- Roditeljski. Čitala sam i "Naše priče" tako da ću verovatno i svoju postaviti tamo.

Iza mene su ostala sećanja na 2 spontana pobačaja, 1 neuspešna VTO, raznorazne klinike, doktori, dokumentacija i bolna iskustva. Red je došao i na lepe priče i iskustva kao što su o deci i roditeljstvu. Zato se pridružujem svima vama jer su mnoge od vas bile uz mene kroz oba predhodna dnevnika( da ne kažem u oba "slučaja"Very Happy Very Happy Very Happy)  i naravno tu sam da svoja iskustva,dešavanja i događaje:D  podelim.

moj dečak Ognjen
[Only admins are allowed to see this image]
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od BiKsi :) 3/10/2013, 21:00

Rado, sa srecom da vam je otvaranje dnevnika, da ga ispisujete neznim i lepim pricama, da imate bezbrizno detinjstvo, i da uzivate maksimalno!

Puzic je toliko sladak da nemam reci, precakan, momcina, frajercina!

Ljubim vas u te oke lepe i mile!

smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od Simona 7/10/2013, 13:57

Srećno otvaranje roditeljskog dnevnika. Presladak je pužić osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od bak 7/10/2013, 14:00

Srecno otvaranje dnevnika, bas te dugo nije bilo cvet 
Sin ti je kao med smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od Mirjana 7/10/2013, 14:42

Ogi, dobro nam došao i na ove strane smajli angel osmeh srce 
Lutkice medena, tvoja mama je sve lepo rekla u prvoj poruci. Toliko lepo, da je i mene rasplakala. Baš brzo rastete!
Rado, uživaj u svakoj sekundi ljubav 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od rada78 8/10/2013, 23:24

Hvala drage moje na lepim rečima.

Kao što sam i napisala, Ognjen je stvarno dobra beba. Od početka sam vodila računa da imamo neki ustaljeni ritam i stvarno sam uspela u tome. Već od drugog meseca on se ne budi noći i uvek jede u isto vreme. Evo sad sa devet meseci nikakvih problema nemamo. Njegov ritam je takav da nam dan počinje između 6 ili 7 a završava se spavanjem oko 10. Preko dana je dosta aktivan, za šetnju su zaduženi baka i deka tako da za to vreme Ja uglavnom negde kratko odzujim. Mleko pije samo ujutru i uveče pred spavanje, između je meso, voće, sokić, žitarice. Kao što sam napisla popara je njegov omiljen doručak, u nju obično ubacim pavlaku ili krem sir. Čini mi se da bi to mogao da jede svaki dan Very Happy 
Od početka sam sebi obezbedila nekoliko knjiga iz kojih učim ali bukvalno učim kako da gajim svoje dete i držim se toga. Juče je napunio 9 meseci pa sam ga merila jer sam Ja opterećena njegovim napredkom i ima skoro 9kg, uskoro idemo na kontrolu pa ću preciznije znati njegove mere.

Odoh da gvirnem šta rade ostali bebci i njihove mame...
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od Vuchica 8/10/2013, 23:42

Draga, srecno ljubav otvaranje dnevnika!
Ognjen je stvarno smekerica, i drago mi je da je tako dobra beba i da uzivate...

Tvoj VTO dnevnik je prvi koji sam pratila ovde na Kutku i zbog toga ste mi vi posebno dragi ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od caci 9/10/2013, 12:52

Puzicu slatki preslatki, Dobro dosao na ove strane ...da ti dnevnik bude ispunjen samo lepim pricama o tvom odrastanju ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od maus 14/10/2013, 20:57

Ognjene sladak si k`o med!!!!

Rado srecno otvaranje RD:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce https://2img.net/u/1414/88/79/35/smiles/275568.gif
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pužić raste Empty Re: Pužić raste

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu