KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/10/2013, 14:47

Jekice baš mi je žao i za takav pristup dr ,jel te gledao na uz kad je rekao da opet ponoviš betu?

Brbljiva super za urađenu histero sve si bliže svome cilju osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 19/10/2013, 14:59

nije me gledao na uz,jer sam dobila.i kao nije bilo potrebe da me gleda.uzas zivi.klinika ivanovic je dobra samo onda kad sve tece po planu i programu,inace kad nesto nije u redu bukvalno te izbace na ulicu.pa se snalazi sam.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 19/10/2013, 15:01

ovo jos nisam dozivela a godinama dolazim i dajem gomilu para za raznorazne kontrole i oplodnje.pa jednostavno uzas.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 19/10/2013, 15:12

jekica ::nije me gledao na uz,jer sam dobila.i kao nije bilo potrebe da me gleda.uzas zivi.klinika ivanovic je dobra samo onda kad sve tece po planu i programu,inace kad nesto nije u redu bukvalno te izbace na ulicu.pa se snalazi sam.
Strasno, Jekice, baš takvog mišljenja su još neke devojke koje su VTO radile kod njih. Čini mi se da se bolje nisu provele ni Erato ni Neca73.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/10/2013, 15:36

jekica ::nije me gledao na uz,jer sam dobila.i kao nije bilo potrebe da me gleda.uzas zivi.klinika ivanovic je dobra samo onda kad sve tece po planu i programu,inace kad nesto nije u redu bukvalno te izbace na ulicu.pa se snalazi sam.

Strašno ja sam kod njih bila pre 5 godina na vto i isto nisam bila zadovoljna nikog ništa ne smiješ pitat ma strašno sestre ufurane jednom ti pokažu kako se bockaš ako si shvatio dobro ako nisi njih boli uvo ne pada im na pamet da ti ponovo pokažu ,ma strašno
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 19/10/2013, 16:14

jekice,tako mi je zao samim tim sto sam i sama nadrljala zbog neljubaznosti lekara,NIJE SVAKO ZA LEKARA,a bas sam htela da idem na sl vto kod njih...
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 19/10/2013, 16:37

ne preporucujem Ivanovic,neljubazni su strasno.bila sam pohvalila dr.Gocu i dr.Biilju ali obe su arogantne.mozda manje dr,Bilja.sve u svemu nista pozitivno nemam da kazem vise za njih.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 19/10/2013, 17:29

Po meni je dr Bilja ok osoba, a i dr. Ni jednog trenutka me nije otpisala i uspela je da iz prirodnjaka izvadi jc, iako su mi mnogi dr, do sada, govorili da je to nemoguce.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 19/10/2013, 18:00

d77 ::Po meni je dr Bilja ok osoba, a i dr. Ni jednog trenutka me nije otpisala i uspela je da iz prirodnjaka izvadi jc, iako su mi mnogi dr, do sada, govorili da je to nemoguce.


i,jel uspelo?pitam jer sam nova.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 19/10/2013, 21:01

Jekice, žao mi je cmoka Ja sam imala loše iskustvo, samo sa drugom klinikom, tako da potpuno razumem tvoje razočaranje zagrljaj 
Brbljiva, jeeej, Novembar bravo Sad je kućica spremna i biće ovo tvoja pobeda, jedva čekam da ti "okačim" as 
Drago mi je što je histeroskopija prošla dobro i što su ti utisci na početku pozitivni igra 
Primila si jedan oblik vitamina B (OHB12), koji je bitan kao i folna iz te grupe vitamina, on se daje mesec dana pre postupka. Što se prehlade tiče, nema potrebe da piješ febricet, ako nemaš temperaturu. Za kašalj, zavisi, ako je suv, skuvaj čaj od belog sleza, a ako je produktivan, probaj sa fluimucilom, on meni dosta pomaže, em olakšava iskašljavanje, em ti u grudima bude lakše. A ako nisi gadljiva, možeš da opereš glavicu crnog luka, bez da ga ljuštiš, preliješ vodom i skuvaš. Nije strašan ukus, mlako popiješ i to pomaže dosta... Uzimaj dosta tečnosti i vit C...
Ajde, curo, ne daj se!!! Ja se spremam da mnogo žestoko navijam!!! b b b 
zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 19/10/2013, 23:34

Jekice jako mi je zao... zagrljaj 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 20/10/2013, 09:27

Jekice, zao mi je, ali sve smo ti rekle. Ne prepustaj sad nista slucaju i lekarima, nego se oporavi malo, pa onda spisak u ruke i po spisku analize.


Koracaljke, Okacice, vucem za nosice jaaaaaaaaaako i prasim!
vv vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 20/10/2013, 10:31

Kometice cmoka cmoka !

zagrljaj 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/10/2013, 10:32

soja hvala na podrsci ,blizu si i ti svoje pobede ...radovacemo se zajedno !as as as igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
jekice ,ko sto rece soja -i ja sam imala i verujem svaka od nas po neko lose isustvo sa po nekom klinikom.za ivanovice nisi prva koja se bas na takav sistem rada pozalila,tj .ako ne uspe vto -odmah te zaborave!
 misli na sebe i pokusaj da ih ostavis iza sebe ,moras misliti na svoju pobedu i cilj...uz tebe smo:aa16: zagrljaj zagrljaj
 
gde nam je ragaca ,zna li neko ...?!Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 20/10/2013, 10:36

Brbljiva draga, ragaco je otvorila svoj dnevnik pa ako nisi mozes svratiti tamo, vrlo je zivahno smajli angel !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 20/10/2013, 10:41

Jekice zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 20/10/2013, 11:17

[quote="bebana.bebana"]
d77 ::

i,jel uspelo?pitam jer sam nova.....
Bebana, na zalost nije...juce beta 0,6  Crying or Very sad

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 20/10/2013, 12:36

bebana zao mi je jako... zagrljaj 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 20/10/2013, 12:38

Jekice i Bebana, mnogo mi je zao...

Grlim vas obe jaaaaako i saljem gomilu pozitivne energije. Znam da to nece puno pomoci, ali to je sve sto mogu! cmoka cmoka 

Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 20/10/2013, 12:40

IVV, svaka cast na spisku! Very Happy

Zloupotrebicu autorska prava na isti, pa cu ga iskopirati kod sebe i po nesto izmenjati.

Imam pitanje:

Homocistein se radi kad postoji sumnja o manjku B12 i Folne. Ove vitamine radim posebno, je l se i dalje Homocistein mora raditi?

Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 20/10/2013, 12:49

Dobar dan! Samo davas ljubnem i poželim uživanciju, ova nedelja je divna!
Hej Arya, nema na čemu, pitala sam admin.da nam otvori novu temu kako bi sve devojke mogle da pronađu spisak. Tamo možemo i da pitamo i da komentarišemo. Ne znam za homocistein jer nisam radila analize, skupljala sam za sebe i došla na ideju da sve stavim u jedan fajl. Slobodno ga skidajte, zbog toga sam ga i stavila;-) Divne drugarice su mi pomogle i na osnovu raznih iskustava sam napravila spisak. Već će ti neka od njih odgovoriti na ovo pitanje pa ćemo tako i da krojimo same i ispravimo, napišemo ono što je prioritet u analizama te šta se radi iza kojih analiza.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 20/10/2013, 13:43

hvala VAM DRAGE MOJE,danas mi je jako tezak dan,na meniju red placa pa red histerije,ko je sta radio ja sam plakala,sutra mi je deseti dan od transfera,racunam da iako je bio dvocelijski da ako ima nesto beta ce da bude veca od pet,ako nema tj ako je nula ona ce i do petka da ostane nula a ja se onda od utorka vracam na posao.Celog dana me boli stomak i samo cekam kada ce da mi krene ciklus......
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 20/10/2013, 14:04

Jecka i bebana, zao mi je sto imate takva iskustva. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 20/10/2013, 14:05

InVitroVeritas ::Dobar dan! Samo davas ljubnem i poželim uživanciju, ova nedelja je divna!
Hej Arya, nema na čemu, pitala sam admin.da nam otvori novu temu kako bi sve devojke mogle da pronađu spisak. Tamo možemo i da pitamo i da komentarišemo. Ne znam za homocistein jer nisam radila analize, skupljala sam za sebe i došla na ideju da sve stavim u jedan fajl. Slobodno ga skidajte, zbog toga sam ga i stavila;-) Divne drugarice su mi pomogle i na osnovu raznih iskustava sam napravila spisak. Već će ti neka od njih odgovoriti na ovo pitanje pa ćemo tako i da krojimo same i ispravimo, napišemo ono što je prioritet u analizama te šta se radi iza kojih analiza.
Extra!
Ja ne nadjoh tu temu, ali kad je otvorite, javnite mi.

Ja upravo prolazim kroz tvoj minuli rad Wink , vrlo studiozno.

bebana.bebana ::hvala VAM DRAGE MOJE,danas mi je jako tezak dan,na meniju red placa pa red histerije,ko je sta radio ja sam plakala,sutra mi je deseti dan od transfera,racunam da iako je bio dvocelijski da ako ima nesto beta ce da bude veca od pet,ako nema tj ako je nula ona ce i do petka da ostane nula a ja se onda od utorka vracam na posao.Celog dana me boli stomak i samo cekam kada ce da mi krene ciklus......
Placi, isplaci se, koliko god mozes. Meni to uvek pomogne... (zato placem 90% svog vremena)

Jedina dobra stvar 'idenja' na posao je sto vreme brze prodje i pomogne da se zaboravi.

cvet 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 20/10/2013, 14:14

D77,citala sam tamo kako je proticalo zadnjih 10-ak dana i drago mi je što si ostala pozitivna!
I ovo je uspeh,doći u tvojoj situaciji do j.ć. koja se lepo oplodila,a što se nije primila sad,možda već naredni put hoće,samo teraj napred!
Ljubim te,draga osmeh srce 
A Bebana tek sutra radi betu,tako da navijamooooooo igracice igracice igracice igracice igracice nemoj ništa da otpisuješ pre vremena,pravila nema,možda je baš ovaj malac preodređen da nastavi dalje!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu