KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 7/10/2013, 23:51

A folikul bio na levom jajcu, u subotu 11mm, danas 17, endo savrsen. Bio dobar ciklus v c 

Moj razlog odustajanja je toliko glup i surealan: nema ko da radi umesto mene, sa aspiracije i transfera morala bi pravo na posao.  Umesto da odmaram, ja bi morala da radim pdv. Moja sreca i nerazocarenje su samo u tome da moji jajnici prave uredno jajove i da ja tu nemam nikakav problem, svakog meseca dobijem po jednu jajovu celiju i to na smenu od svakog jajca. Pomeranje za mesec dana mi nosi samo rizik da mi se napuni cista na levom jajniku ali sledeceg meseca je red na desni za folikul pa ni to nije problem. Ovo moje cetrdesetogodisnje telo me jos uvek nije izdalo i sluzi me ko da imam 20. A siofor mi topi kile, bar necu biti ko slonica ako zatrudnim lol!  Jutros se izmerim, 17 kila mi ubio siofor za godinu dana, zgodna sam ko sa 25  b 

Dakle navijam za sve one koje ce ovog meseca da prokreiraju jedno malo bice, ja cu da sacekam sledeci bus lol! 
Taman ce se pojavi jos neka trudnjaca sa zenskim detetom da mi prasi  za srecu Laughing Laughing Laughing
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/10/2013, 23:56

E pusti ekonomisti! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 8/10/2013, 00:01

Soja draga hvala ti na pomoci ljubav 
Ivanice i meni je drago sto cemo biti zajedno i druziti se, ja nisam jos nacisto koga bi izabrala od doktora, premisljam se izmedju njih dve, ali me nesto vise vuce da izaberem dr. Trninic jer svi kazu da se vise posveti pacijentima, a ti?

Ne znam ko sutra radi betu ali navijam od srca navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 beta beta beta beta beta beta 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/10/2013, 00:15

jekica ::betu cu utorak da radim ,to je 11 dan od transfera.
Našla sam današnju čekalicu, i jako jako jako navijam za današnju visoku trocifrenu betu!

A prekosutra i zvončica76 da ugleda isto lepu debelu betu!

Pa onda imamo i bebis! I njoj želim debelu teta betu!

Nadam se da nisam neku curu u čekanju bete zaboravila, prašim vas jaaaaaaaaaaaaakoooooooooooooo! I vučem još jačeeeeeeeee!

Bockalice, samo napred, svakim danom ste sve bliže ostvarenju cilja! I vas prašim i vučem za noseve!osmeh srce 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/10/2013, 07:23

Jekice, srećno danas i da nas obraduješ sa velikom betom. Sigma, baš smo se pitale gde si i dokle si. Neka je srećno, beba je čekala svoj trenutak i ja navijam da je to sada, ovog meseca. Jeftelija, ko zna zašto je to dobro...možda hoće da se rodi jedan mali pišulinac, baš sa desnog jajnika! ljubav 

Lelo, srećno na histeroskopiji, da skinu tog djavola i da se od sada kače samo bebice!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 8/10/2013, 07:36

Jefto,bas trivijalan razlog ,pored tako finog ciklusa, bem' mu posao i do posla-sory sto sam prosta-ali ti si bre devojce i dusom i telom,naredno jajce bice dobitna kombinacija!
Lelo,srecno na histero!
Sigmabh,srecan nastavak i najsrecniji zavrsetak price ti zelim i pocetak one najlepse!!!
Navijam za veeeeeelike bete igracice vv igracice vv 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 8/10/2013, 08:29

Devojke drage, zelim svim cekalicama velike bete, pa da krenemo vec danas sa jekicom pa onda sve tako redom. Navijam i prasim!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 8/10/2013, 08:41

Crvic ,Erata,Ragaco hvala i ja se nadam da ce sve brzo i lepo proci.d 
Ajd da navijam za Jekicu,Zvoncicu76,Bebis!igracice igracice igracice igraciceigracice  
Jeftelija ,nek bude sledeci mesec tvoj!igracice igracice igracice igracice igracice
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 8/10/2013, 09:07

InVitroVeritas HVALA TI PUNNNO!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 8/10/2013, 09:17

Nema na čemu Bebana, nadam se da je ovo tačno jer i mene zanima ista stvar! Mada, koga ovde to ne zanima?!;-) Kapiram da je tačna info jer je lekar u pitanju. Gledala sam i druge postove, postoje i merne jedinice koje se koriste u tumačenju. No, ne smem da komentarišem više od toga jer i sama ne znam dovoljno. Nadam se da sam pomogla barem malo, ovo ti je baš dobro pitanje. Srećno!!! Ne razmišljaj nego šibaj dalje i mantraj da ćeš biti mama!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 8/10/2013, 09:20

Sutra me ceka aspiracija ,uplasena sam....pocinjem da mrzim rec AKO!Jwr zivim od ako do ako.Ako bude folikula,ako bude jajnih celija,ako se spoje,ako su normalo razviju,kad ih vrate ako se prihvati,ako bude velika beta........Mi zene smo zaista napravljene  da prezivimo svasta!Imam 4 folikula i videcemo sta ce biti!Nadamo se najboljem spremni smo na najgore!Hormoncice sam teze podnela,isao je red glavobolje red placa....pomislila sam da nisam normalna....onda se setim zasto sam ovde,cutim i trpim....i,ne moze da te shvati niko ko nije ovo prosao i ko ovo ne prolazi...i nadamo se...roda roda roda 
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/10/2013, 09:26

Jekice, navijamo danas za veliku betu beta beta beta beta beta roda roda roda 

Lela, srećno na histeroskopiji, da to brzo i uspešno završiš igracice igracice igracice 

Jeftelija, baš bezveze No Ali sigurna sam da ćeš sledećeg meseca imati dobitno jajašce beba 

Sigma, srećan nastavak roda roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 8/10/2013, 09:29

Niny, dok si tu sta uradi ti u Visegradskoj? Jesi isla?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/10/2013, 09:34

Bebana, uglavnom smo svi ovde već to prošli. Nije lako, ali moraš se opustiti i misliti pozitivno ljubav Primiri se malo danas zbog folikula, gledaj tv, čitaj, ako ćeš u šetnju onda lagano.Navijam za sutra, da prođe lagano i da u svakom folikulu bude jć b b b 

Gde radiš vto, možda si pisala, ali sam propustila
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 8/10/2013, 09:40

Jekice, Zvoncice, Bebis vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Jeftelija, navijam da sledeci ciklus bude dobitni. b b b  Da li si razmisljala o prirodnjacima uz blagu stimulaciju (klomifen i nekoliko menopura)? Tako bi mogla dobiti i 2-3 jc. Cini mi se da je tako nesto imala Menora u Genesisu i da je kostalo isto kao cist prirodnjak. Mislim da je o tome pisala prosle godine u decembru na koracima. U svakom slucaju zelim ti uspeh. Ja sam jednom radila cist prirodnjak u Jevremovoj, ali nazalost jc nije bila dobrog kvaliteta.

Bebana ne brini. U najgorem slucaju od 4 folikula imas 3 jc i 2 embriona, sto je dovoljno za uspeh. Tako sam ja sebe tesila i racunala u moja prethodna dva postupka. Tako je i bilo.

Inace mene drma neki virus vec 5 dana. Sve devojke d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 8/10/2013, 09:43

Niny hvala,ma optimista sam,ali frka mi je....u Visegradskoj,nisam pisala,napisacu sve sutra dabi pomoglo i pocetnicama jer sam uvidela koliko su znacajni ovi forumi kada imas gde da se konsultujes!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 8/10/2013, 09:45

PAOLO KOELJO

"Tajna života leži u tome da se padne sedam puta i ustane i osmi put."
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 8/10/2013, 09:47

hvala ti fight&faith,javljam sutra sta sam uradila!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica76 8/10/2013, 09:57

jekice neka je sa srecom i da bude pozitivna:a132: 

i svima ostalima zelim sve najbolje i da cuju samo lepe vesti

igracice igracice ljubav
zvoncica76
zvoncica76

Broj poruka : 16
Godina : 47
Location : cacak
Datum upisa : 20.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/10/2013, 09:57

bak ::Niny, dok si tu sta uradi ti u Visegradskoj? Jesi isla?
Bili smo i razgovarali smo sa embriologom. Ona kaže da mogu da se nose. Dr nismo ni našli, čekali je sat, dva pa otišli. Bar smo to saznali za početak.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 8/10/2013, 09:58

- razina estradiola kod vise folikula (dakle, kod stimulacije) obicno se izracunava na temelju formule: broj folikula x 250; obrnuto, bilo koja vrijednost estradiola podijeljenja s 250, dat ce ugrubo broj zrelih jajnih stanica
MENI JE ESTRADIOL 400,znaci ako se ne poveca do sutra imacu JEDNU JC!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 8/10/2013, 10:03

F&F nisam htela ni S od stimulacije da vidim, ni tabletu da progutam, nista... znas ono surovi prirodni ciklus. Ja i ja, i samo ja. Da vidim sta ce da izadje iz mene.
Proslu VTO imala sam 12 JC i od njih 12 samo jedna vrhunskog kvaliteta i jos 2 'nako. A toliko sam se nazlopatila u stimulaciji, da mi se smucilo sve.
E sad da vidimo sta realno moje telo daje. Ako bude corak, onda cu posle da vidim sta cu, mozda se i ubedim da progutam koji klomifen ili ubrizgam neki menopur. :)) O tom potom :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 8/10/2013, 10:07

Jefto drzim fige i navijam da ta celija bude savrsena b b b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 8/10/2013, 10:09

Bebana, postoji više načina merenja, gledam tabele. Pažljivo sa ovim. Možda još neko prokomentariše. I već piše "ugrubo" znači da je malo viša matematika u pitanju.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 8/10/2013, 10:13

InVitroVeritas hvala ,ma znam da ovde sve visa matematika,videcem,javnucu sutra kako prodjem!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu