KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinacija "Milla" i dr Dragana Pavlović Aćimović - iskustva

2 posters

Ići dole

iskustva - Ordinacija "Milla" i dr Dragana Pavlović Aćimović - iskustva Empty Ordinacija "Milla" i dr Dragana Pavlović Aćimović - iskustva

Počalji od zabrinuta75 20/9/2013, 16:39

Na dosta sajtova za on-line kupovinu usluga sa značajnim popustima uočila sam ponudu za kompletan ginekološki pregled sa Papa testom, kolposkopijom, brisevima, vaginalnim ultrazvukom i pregledom i ultrazvukom dojki po (recimo) prihvatljivoj ceni u privatnoj ordinaciji "Milla" u Beogradu. Saznala sam da je ordinacija vlasništvo dr Dragane Pavlović Aćimović.

Ima li neka od vas iskustva sa ovom doktorkom i pomenutom ordinacijom? Da li je neka možda kupila opisani paket usluga preko nekog od sajtova za popuste? Kakva su vaša iskustva? Da li zbog te "popuštene" cene samo na brzaka odrađuju pregled i UZ ili rade ozbiljno i posvećeno?
zabrinuta75
zabrinuta75

Broj poruka : 16
Godina : 48
Datum upisa : 07.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Ordinacija "Milla" i dr Dragana Pavlović Aćimović - iskustva Empty Re: Ordinacija "Milla" i dr Dragana Pavlović Aćimović - iskustva

Počalji od anasrce 20/9/2013, 16:56

Zabrinuta ja sam bila kod te doktorke u Clinicanivi isto preko kupona i sasvim je bila ok i korektna. Maksimalno ljubazna i sve mi je na tenane objasnila.
Sad koliki je strucnjak to ne mogu da sudim..
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu