KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/9/2013, 12:39

Vidim da će Perfex i ostali brendovi imati dobru prodaju ove nedelje; samo mogu da vam poželim "olakšanje" i kažem d aimam u bližoj okolini jednu od ovoga prebledelu rođaku. Jako pazi na hranu, nikako kupus, karfiol, kelj, pasulj, pada od stomaka i dijareje. Pomaže joj Rupurut kao što reče Jefta. Dosta tečnosti i uredni i ne preterano teški obroci, ona kaže da sama posle nekog vremena oseća šta i kako. Nedavno smo je nosili kući, kad je počela da ga pije.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 24/9/2013, 12:53

Men' se cini da samo mi debeli nayebasmo od siofora dok ovi mrsavi nemaju nikakve tegobe :)) Ono ko bozija kazna zato sto volimo da jedemo :))

Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 24/9/2013, 12:54

E zene ako nam ovo ne pomogne, nista nece  b  b  b  b  b 
http://www.novimagazin.rs/opusteno/hrana-za-povecanje-plodnosti#.UkEv1cvFunI.facebook
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 24/9/2013, 12:59

ma nije jeftelija, ja sam u grupi mrsavih Very Happy. meni je uveden uz veceru, a ja ne veceravam uopste, pa sam tako jela uvece na silu samo da bih ga popila.
zatim sam ga sama prebacila na rucak, i bilo je malo lakse, ali ne sjajno.
posto sam posle kiretaze potpuno prestala da jedem, tj. nisam mogla ni da zinem, prestala sam da ga pijem. moja pretpostavka je da mi i ne treba, ali ja sam po nalogu ivanovica radila ogtt dok sam pila kontracepciju i verujem da rezultati nisu verodostojni, zato cu sada test i ponoviti. ono sto mene brine jos vise je sto se taj lek i ne preporucuje trudnicama, bar tako stoji na uputstvu.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 24/9/2013, 13:06

Divim vam se kako ste izdrzale toliko! Mene ako uskoro ne prodje ovo nema sanse da izdrzim da ga pijem..vec 2 dana ne idem na posao, otkaz cu dibiti a to sto o muzu pricas Jefto i meni bi se to smesilo ako nastavim ovako Wink


Poslednji izmenio anasrce dana 24/9/2013, 13:09, izmenjeno ukupno 1 puta
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 24/9/2013, 13:09

ne zavirim par dana a onda me dočeka knjiga na koracima! Wink 
da kažem i ja par o metmorfinu - pila ranije siofor 850x2, sad sam na sioforu 500x2. meni ne smeta uopšte. ni kad jedem kupus, karfiol, mahunarke... niti mršavim od njega. zbunjen prvih mjesec dana po uvođenju terapije imala sam povremeno grčeve u stomaku i 'brzi' odlazak u toalet, poslije se sve vratilo u normalu. i tako mi je i danas.

mislim da me crvić pitala o planovima i aktivnostima - pa, evo, spremam se, brojimo na uzv antralne folikule i čekamo pravi mjesec. Very Happy 

djevojke, neka budu uspješni koraci! yes 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 24/9/2013, 13:29

KO ne plati na mostu, plati na cupriji... ja sam manje vise ok podnela metformin, al zato je klomifen bio za medalju...ali, kada pogledam svoju bebu, cak i kada je u najgorem izdanju, sve bih opet ponovo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/9/2013, 14:36

Soja, srećno sutra, javljaj šta kaže dr Neca.

Anasrce, izdrži, meni je isto s početka bilo grozno, i često me proliv drndo, ne možeš se dugo osloniti na sopstveni guz, izda dok si rekla šta bi! :) No, navikne se telo posle jedne do dve nedelje, uglavnom. Meni je Šumarac savetovala lagano uvodjenje, ja pila 2 puta po 1000 gluka, a uvodila prvo 500 samo uz doručak nekoliko dana, pa onda dodala npr 500 uz večeru nekoliko dana, pa onda uz ručak dodala još hiljadu i tako, kasnije, pila 1000 ujutru, 1000 uveče, al isključivo u toku obroka. Kampovanje u wc-u s početka je kod većine cura neminovno, pa i kod mene bilo. Kući je još i lakše, na poslu je stres! :)

Pegaz, ne znam to za cveklu, većina žena je uzimala ananas da poboljša debljinu endometrijuma, i to svež ananas, i sve do aspiracije. Te probaj sa njim. Bar pola svaki dan.

Zahuktava se jesenja sezona beba, srećno cure u svim koracima koje pravite!

A sada prašenje!

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

I vučenje za nosiće!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 24/9/2013, 15:08

Meni i danas ide malo na uložak... danas mi je 16 dan ciklusa tek i to pijem estrofem i sad bih trebala da uvedem utrogestan nekih 7 dana pa da dobijem..
Međutim ne znam šta mi sad znači ovo krvarenje bezveze, mislim nastaviću sa terapijom do kraja...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/9/2013, 15:16

Pegaz, nisam skontala što si i dalje na terapiji, ako nećeš na fet, je li moraš tako, čisto da bi videla debljinu enda ili je nešto drugo u pitanju?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 24/9/2013, 15:24

Biksi ne znam ni ja što sam i dalje na terapiji mislila sam da tako trebam Rolling Eyes 
Znači mogu da je prekinom obzirom da sam već "dobila"?
Ja inače pijem ili Mikroginon ili nešto slično već preko 10 godina da bih imala cikluse a estrofem mi je bio za fet...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/9/2013, 15:25

Nemoj bez konsultacije dr, al ako si odustala od feta, ne vidim razlog da piješ estrofem?! Drugo je kontracepcija.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 24/9/2013, 15:31

Hm... Da konsultujem dr kojeg? Ovaj moj obično kaže "šta ti kažu iz Praga", e sad baš da šaljem e-mail da bih prekinula terapiju ne znam je l glupo, a da palim u NS (3 sata daljine) kod Kopitovićke zbog toga nešto mi i to glupo...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 24/9/2013, 15:58

Pegaz a da pikusas Kopitovicku na tel u Genezisu da dobijes? Ja mislim ni da mail Pragu nije glup, naprotiv!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/9/2013, 16:00

pegaz ::Hm... Da konsultujem dr kojeg? Ovaj moj obično kaže "šta ti kažu iz Praga", e sad baš da šaljem e-mail da bih prekinula terapiju ne znam je l glupo, a da palim u NS (3 sata daljine) kod Kopitovićke zbog toga nešto mi i to glupo...
Šalji Sonji mail.Nije glupo.Glupo je da piješ,ako nije potrebno.Pa ti plaćaš taj fet i u tu cenu su uračunati i pregledi,konsultacije,..,a to što mi idemo iz Srbije pa neiskoristimo sve to,e to je samo naš problem.Da si u Pragu to bi bilo normalno.Jedan,dva,tri,...maila su dva min.da ti odgovori.PIŠI I PITAJ!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/9/2013, 16:03

Ja se izvinjavam što sam nekad gruba,ali morate da shvatite da se drugi neće boriti za našu decu,ako mi to ne radimo.Doktori imaju milion pacijenata,a nas (što je normalno) zaborave kad zatvorimo vrata iza sebe.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 24/9/2013, 19:32

Eto poslala sam mail dr Sonji, lepo sve objasnila i eto sad pomeram taj FET za novembar jer oktobar je već tu blizu a ja još nisam sve rešila sa tsh...
Hvala vam puno...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 24/9/2013, 20:16

Pegaz, biće Novembar dobitan mesec Very Happy 
osmeh srce ljubav zagrljaj ff 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/9/2013, 20:59

zdravo cure,stigla iz Bg ...zavrsila sa Torlakom,otisla do Gam banje ,jer mi jutros vec zvali dok ja u Bg da i zakazu hiperb komoru,tako da sam na red- krajem oktobra 10 dana .taman pred vto proces.
trebaju mi jos dodatne analize za hiperb komoru ,a usput cu dotle odraditi i hormone i kolposkopiju i zavrsavam sa analizama za vto
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 24/9/2013, 21:03

Bravo, Brbljiva! Sve su veći tvoji koraci, brzo će i VTO radost  pa da navijamo navijači1 
ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/9/2013, 21:11

hvala draga ...zamnom ces i ti brzo ,vidim ja .....igracice  
   samo napred koracaljke ,samo neka bude sto vise malih guzavih cuda !angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 24/9/2013, 21:19

sto ides u hiper komoru brbljiva

zelim ti da sve bude super od analiza i da vto bude onaj sudbonosan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/9/2013, 21:55

...kazu da je dobra stvar hiperb komora pred vto,dize imunitet ,bolje deluju lekovi ,regenerisu se mrtve celije,cisti se organizam od toksina ,podmladjuje se organizam ,ubijaju se bakterije (nama to najvise treba !),spusta se stres na nulu ,bolja cirkulacija itd......bar su meni tako objasnili...
 rece doktorka (koja je dosla iz Bg i radi trenutno tamo ),da  su imali slucajeve gde su zene ostale trudne prirodnim putem nakon hiperb komore.
ali oraju oba partnera da idu ,ukoliko je sterilitet u  pitanju.videceo ,koliko ce nama pomoci ,bar se nada da nam nece odmoci ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 25/9/2013, 07:51

Drage moje koracaljke, navijam jakooo za vas igracice  
Ja sam se juce bas smorila od svega, jer mi se javio neki braon iscedak,a 10dc mi je, pa su male sanse da radim VTO-prirodnjak, ovog ciklusa Crying or Very sad

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 25/9/2013, 09:16

d77, zagrljaj 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu