KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

+17
Nekica
mijica
vakic
jul
terka
adriatika
megica-pegica67
Hitron-Luka
gogs-ii
maja76
Jelence
rsrce
TetaSneki
maus
HappyGirl
nadalina
NINA1
21 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 21/3/2008, 16:16

Da krenem iz pocetka u braku smo 4.5 godina.prvi nam je brak obadvoma mm ima 34 a ja 32 godine.Lecimo se zadnjih 2-3 godine i to kako ja kazem samo kaskamo sa jednog mesta na drugo i kad se pogleda uvek samo iste nalaze vadili .J edino sto je mm radio Punkciju testisa ili ti TESA jer mu je jako mali broj spermatozoid u nalazu ,nalazili samo po par komada pa su nas poslali na tesu da bi videli dali ima i koji sto njima odgovara.to smo sve radili u GENEZISU u Novom Sadu privatno.Juce smo otisli samo na razgovor da bi
videli kad bi krenuli vto a ono dr ALeksandra Trninic nas odma bacila u brz program pa smo ostali bez teksta i nismo u momentu znali sta nas je snaslo.
Od juce 20.3 zapocinjem subkutanom administracijom Suprefact 0,5ml narednih
14-15 dana jer kaze da se on pocinje 22 dana ciklusa a eto meni
slucajnost basjuce bio 22 dan.a ako dobri budu rezultat od 1.4 E2 i LH
onda pocinjem sa Merionalom 3 ampule dnevno od 4.4 narednih 10 dana a
ako ne produzavamo jos sa Suprefactom dok joj se nesvide analize E2 i
LH.
Meni je uzela briseve vaginalne i cevrialne a mm mora da radi spermokulturu i zajedno moramo da radimo HbSAG radi zutice da nemamo slucajno a mi znamo..
ja sam ranije radila samo briseve na bakterije ali su svi bili dobri.koliko sam citala na internetu uvek se radi prvo laparaskopija ili vec koje od tih nalaza a meni nista nije od toga trazili da radim pa me interesuje dali nema veze sto to neradimo .kad me je pregledala UZ napisala je da su mi oba jajnika PCO bez znakova folekularnor rasta.Uterus u RVF.Endometrijum 7 mm da napomenem da mi je bio 22 dan ciklusa.
DR nam je rekla ako sve bude uredu da bi 20-21.4 uradili ET ali jos cemo videti.kad sam ja pitala dali treba kontracepcija kako mi je ranije rekla kao netreba zato primam Suprefact.ako neko moze da mi kaze dali su to dobri nalazi ili ne da se nesekiram
sigurno sam vam dosadila sto opsirnije pisem .Mozete me slobodno pitati sta vas interesuje jos da ja ovako ne gnjavim.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od nadalina 21/3/2008, 16:29

Nina, zelim ti puno srece i da zabebis sad ovako, uz pomoc doktora, da u decembru rodis blizance bebe bebe ,
a treci bebac beba - da dodje prirodno!
rodarodarodarodarodarodarodaroda
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 21/3/2008, 16:38

Draga moja ninočka neka Bog da ovo bude tvoj prvi i poslednji vto dnevnik. molitva Svi ostali neka budu trudnički! :cheers:
Što se tiče laporaskopije, da to rade, ali kod vas je problem muški sterilitet i nema potrebe da tebi ispituju prohodnost jajovoda, jer radite vto. Opusti se, bockaj se i uživaj što ste konačno krenuli sa mrtve tačke. Zanima me da li ste zamrzi spermatozoide ili ne?
Curo draga hrabro koračaj napred! igra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maus 21/3/2008, 16:48

Nina i ja ti zelim da ti ovo bude jedna jedina VTO. igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 21/3/2008, 16:52

HEPI NISMO ZAMRZAVALI spermice prosli put jer nismo ni znali da se to moze iskreno da se radi a videcemo sta ce biti sad.ali se nadam da nece ni trebati za sledeci put da ce uspeti iz prve.Nadalina da znas da je meni najveca zelja da imam najmanje blizance a moze i trojke ali od kad znam za sebe uvek sam govorila da bi volela kad budem imala dece da imam najmanje blizance.pozdrav svima osmeh srce ljubav
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 21/3/2008, 17:04

Iz sveg srca ti želim da se tvoj san ostvari bebe bebe + :aa80: b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od TetaSneki 22/3/2008, 10:29

Nina bravo za dnevnik :cheers: . Srećno u postupku i da ti ostvari iz prve igracice igracice igracice igracice igracice
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od rsrce 22/3/2008, 11:21

Bravo, krenuli ste i srecno vam bilo, dace Bog da bude prvi i poslednji postupak pa da nam se preselis na trudnicke dnevnike. molitva Ne razmisljaj mnogo, sledi uputstva dr i lagano do cilja. vv
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Jelence 22/3/2008, 11:37

Nina srecno u postupku :flower: :flower: :cheers:
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maja76 22/3/2008, 15:34

Zelim da ti se ostvare zelje i rodis minimun bebe bebe , budi hrabra i s verom u Boga bice sve kako treba!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 22/3/2008, 17:01

Hvala na podrski svima .zaboravila sam da kazem da koristim i vaginolete neo- penotran prvu kutiju 2*1 a drugu kutiju treba da koristim samo uvece i kad dobijem moram prekinuti jer je nasla neku ranicu pa moramo je izleciti.a sad se boljim da cu imati neke probleme jer me izgleda hvata prehlada samo kasljucam pa sta da radim jer mi necuri nos i nije zapusen nego onako mozda u sat vremena 2-3 puta se malo zakasljem dali da idem kod dr ili ne? love
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 23/3/2008, 09:58

Nina baci se ti na pomorandže, kivi, limunadice, čaj i tako to. Mislim da nije ništa strašno.
Samo napred Nina b b b b b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 23/3/2008, 22:47

meni je prepisana superfakta 14-15 komada da
dobijem ali cemo videti 1.4 dali je dovojno 11-12 ako sve bude uredu
krecemo 4.4sa merionalom neznam dali do 14 jer imam 10 dana da primam
po 3 ampule i onda stop inekcija .pa me sad muci to koji dan od
menstracije se radi transver ili ti da mi izvade j.c. jer po meni treba
da dobijem sad 26 tako da bi po tome bilo vec 27 dan kad ona planira da
mi vrati embrione 21.4 ili ce sad ove inekcije da pomere ciklus to
nikako nemogu da svatim pa molim ako neko zna da mi pomogne u vezi moje
nedoumice.pozdrav svima

NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od gogs-ii 24/3/2008, 10:29

Nina samo napred!!!!!!!!!!!!!

Dace dragi Bog molitva da ti ovo bude prvi VTO i da se odmah prebacis na trudnicki dnevnik

:yx: :xc: :yx: :xc: :yx: :xc: :yx: :xc: :yx: :xc: :yx: :xc: :yx:


Ja radim prvi put IVF ai sam zato radila 5x IUI. Stop inekcija ili ovirele se prima kada se jc dovoljno razviju. Kod nekog je to i krace od 10 dana a kod nekog i duze. to sve zavisi od doze koju primas i od samog organizma. nakon stoperice (36 sati) vade se jc. nakon 2-5 dana, ako se oplode, vracaju ih. menstrualni ciklus se pomjera.
To je ono sto ja znam.
Ipak cu da ti dam jedan savjet. dobro je da mi to sve unaprijed znamo ali nemoj se bas previse opterecavati. Sve ce to da ide svojim tokom. Dr. ipak zna svoj posao i nije to njima prva VTO. Opusti se i uzivaj.
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Hitron-Luka 24/3/2008, 13:48

Nina srecno u postupku ....
i da odmah posle ovod dnevnika otvoris trudnicki dnevnik..... yes yes
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od megica-pegica67 24/3/2008, 15:31

Nina, od srca vam želim da vam iz prve uspe, samo napred do slatke pobede, dace bog molitva, samo se ti nama opusti to ti je najvažnije od svega usne .

igra igra love d radost f
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 24/3/2008, 19:40

hvala na informacijama sto se tice da ce se ciklus pomeriti .sad cekam da dobijem jer treba od 25-26 a ves me krsta rasturaju pa ce sigurno stici na vreme
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od adriatika 25/3/2008, 10:16

Nina, samo se opusti.I bice sve ok.Govori ti jedna iskusna IVFeovka
yes
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 28/3/2008, 21:21

Da se malo javim i ja danas sam primila 9 Superfakt i vec me ruke bole ali izdrzacu ja sve to hrabro a i danas ce mi izgleda stici vestica sa zakasnjenjem od 2 dana ali neka samo da sam je konacno dobila da bi nastavili lepo dalje.
Imam da vam pricam sta mi se desilo prekljuce kad sam dobila bocu.meni sestra u ambulanti da da bocu u levu ruku kako je krenula da me ubode dublje u ruku kad meni neka jeza u ruci kao da me je drmnula struja do korena prsta i ja onako mahinalno pomerila ruku lad sestrica sta ti bi zamalo da je udarim a ja joj pricam da sam osetila kao da me je struja udarila u ruku i ona pocela da se smeje i da mi dalje dalje bocu i kaze da mi je sigurno neki nerv bocnula i da sam tako imala refleks kao kad te dr udari cekicem u nogu da vidi refleks .Da budem iskrena danas me je uhvatila panika da mi se opet to nedesi sa levom rukom jer svaki drugi dan primam u nju jer menjam ruke svaki dan ali danas nista nisam osetila i to je super.Dali se to vama nekad desilo.Cekam01.04 da vadim hormone i da vidimo dali krecemo lepo sa 04.04 sa merionalom a tad je mom najdrazem bratu 14 rodjendan on je imnace mladji od mene 18 godina pa je i moja velika maza jer sam ga ja skoro podigla na noge jer je mama pocela da radi kad je on imo 3 meseca .pa se nadam da ce on njegovoj seki doneti veliku srecu da joj uspe iz prve vto.pozdrav svima i hvala na velikoj podrski svima.Zdravo
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od adriatika 1/4/2008, 10:57

Nina, pa gde si ti. b
Sta ima curo kod tebe.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 1/4/2008, 21:35

ninuška b ninuška b ninuška b ninuška bb ninuška b ninuška b ninuška bb ninuška b ninuška b ninuška b ninuška b ninuška bninuška b ninuška b ninuška b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od TetaSneki 1/4/2008, 22:31

Nina ništa se ne brini što se boca tiče, pogode oni nekad živac, ali i promaše ponekad Wink .
Javljaj kakvi su hormoni b
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od HappyGirl 4/4/2008, 17:27

Nina šta se dešava,ima li nekih novosti curo :?:
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od maja76 6/4/2008, 19:14

Nina javi nam kako napredujete :flower:
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od NINA1 7/4/2008, 22:59

Konacno da se i ja javim jer mi je kompjuter nesto zezo.evo sta ima novo 01.04 sam vadila E2 i bio je 40,40 a LH2,460 i dr mi rekla da opet LH proverim 04.04 i tad mi je bio 0.460 kad sam javila ona se obradovala i kaze da od 05.04 krecem sa manjom dozom superfakta od 0.3 i 3 ampule merionala do 11.4 i tad idem na prvi ultra zvuk videcemo dokle treba da primam stimulaciju.tako da sam do danas primila 0.5-16 i 0.3-3 superfakta i 3x3 merionala.11.04 cu znati kad krecemo na punkciju i posle na et.sto se tice ostalih briseva svi su negativni i to je super.
evo ovoliko za sad od raporta sta mi je desava love
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK Empty Re: NINA1 - MOJ PRVI I AKO BOG DA JEDINI DNEVNIK

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu