KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

+63
SSanja
Ema78
plavaptica
lilly13
lilya
caci
MAAKKI
Marie
Mirjana
zoxa
kristina33
dusa71
bulevarka
zvoncica36
JAmajka
SannI-AlL
JocY
era
dr mali pariz
pcelica
heart84
djole42
Gral
snedra
cici
dragmilk
medolino
noja
neca73
bubi80
SoJa
sigmabh
saska1
nina :)
ninica2
laKole
Crvic
Endzi
Vuchica
BiKsi :)
cicsa80
bak
LaFolie
fmala
fight&faith
pegaz
AriesGirl
Ambra
SladZana
Niny
dacans
Tinche
Simona
labradorka
lelas
Erata
red
leptirko82
tetreb
Stenli
dragana76ns
lenabeograd
KoMetaK
67 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od snedra 12/8/2013, 10:05

osmeh srce srca KoMetaK, divne vesti, cestitam!!!!  



yes radost roda 


Da sve bude skolski i lagano.

Poljupci!!!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Ambra 12/8/2013, 14:17

Kakvi petoro, treba mi samo jedno i to zensko. lol! 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Gral 12/8/2013, 19:08

Kometa pticice su cudo usne
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 12/8/2013, 19:57

Kometak, kako provodis dane?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 12/8/2013, 23:52

Mado draga, hvala ti puno kad si nasla vremena da svratis i kod nas pored svih svojih obaveza! Ljubi tvoje medenjake! I veliki ljubac za najhrabriju zenu kutka! ljubav ljubav ljubav ljubav 

Tetreb, navijam da krenes uskoro mojim stopama! radost radost radost radost 

Snedra, hvala draga, da i nam se i ti pohvalis sto pre! yes yes 

Jeftelija, i to sto kazes, da pocnemo od jedne curice, a posle ako se redjaju - super, ako ne, dovoljna je jedna curica bebe 

Gral, jedva te prepoznah, da nije pticica, nista Wink lol! Znas i sama kako izgledaju trudnicki hormoni lol! 

Leptirko, proleti mi dan u gledanju filmova, trazenju lekova preko neta (posto nisam kupila dovoljno da ponesem) trazenju naziva ovde, zamena... show zivi! lol! Bas uzivam i jedva cekam 22. da odem na UZ. Ne setih se samo danas kad sam bila u apoteci da kupim neki testic, da jednom vidim i ja 2 crte! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 13/8/2013, 01:38

Super za kometaboya, tek će on da se rastrče, vidim po Rodjenom! Jedino što Rodjeni tek pomalo počeo da veruje da sam trudna, i kažem mu da još malo ulazim u peti mesec, a on kaže, aha, kako da ne! lol! lol! lol! On je uglavnom u tom fazonu, aha, nema šanse (kad mu kažem da bebac u ovoj nedelji počinje da trepće, npr) i aha kako da ne, za masu drugih stvari koje mu pričam vezano za bebu kako raste!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od tetreb 13/8/2013, 08:49

Da upravu si čuveni test i da se nagledaš 2 crte sa uzivanjem i ja to čekam ima 10kom da kupim i da gledam do mile volje šta je psiha a?
Kako ti zatvor jel si regulisala?Piši šta ti je pomoglo ljubac ljubav 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 13/8/2013, 09:59

hahaha ja sam o tome juce razmisljala, da kupim test i da se onako ODUSEVIM kada vidim dve crte lol! 
Kako se osecas?
Nadam se da odmaras cvet 
Kako je tm?
LJUBAC VELIKI!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 13/8/2013, 10:43

[quote="LaFolie"]hahaha ja sam o tome juce razmisljala, da kupim test i da se onako ODUSEVIM kada vidim dve crte lol! 


Cure, i ja sam planirala, ako nekad zatrudnim, da ooooobavezno kupim test da i njega jednom pobedim lol! 


SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 13/8/2013, 11:43

Hahahaha, a meni prekjuce drugarica donela dva testa, da uradim i nagledam se, i ja uradila, mogu vam reci, i nije neki osecaj, kad znas da si trudna skoro tri meseca lol! 
Jedino sto se odmah pojavljuje crta, nema sta da se ceka, odmah se vidi i jednaka je kao onda kontrolna, cak se pojavi pre nje Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 13/8/2013, 12:06

fmala, nisi se iznenadila sto je pozitivan (to je taj osećaj Laughing )


SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 13/8/2013, 12:24

Aaaaa v 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 13/8/2013, 12:56

osmeh srce 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 13/8/2013, 18:38

Da, test i dve crtice!
Ima da ga uramim kad ih ugledam!!!! lol! lol! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 13/8/2013, 20:16

leptirko82 ::Da, test i dve crtice!
Ima da ga uramim kad ih ugledam!!!! lol! lol! lol!


lol! lol! lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 13/8/2013, 21:16

leptirko82 ::Da, test i dve crtice!
Ima da ga uramim kad ih ugledam!!!! lol! lol! lol!
  i ja moj cuvam ali crte nestanu -ipak imam ga lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 13/8/2013, 21:57

Milanove nisu nestale, eno testa u radosnici vec devet godina!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 13/8/2013, 22:54

sve zavisi od testa valjda

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 14/8/2013, 00:02

Ne zaboravite da beta opada i bude baš niska do 12. nedelje, pa ne znam je li hoće da pokaže test onda da ste trudni ako ste trudni. Pa nemojte zakasniti, ako planirate tu uspomenu ostaviti negde. Ja sam svega možda tri testa uradila u životu, ili dva, slagaću vas, zbog azospermije, nisam se imala čemu ni nadati, a i ova dva tri su bila možda kad mi kasnilo preko 15 dana, te mi te crte ništa nisu značile. Al razumem ako je neko radio dosta testova, pa sad hoće jedan drugačiji i lepši da ostavi za uspomenu. Meni dovoljan i beta hcg.lol! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od djole42 14/8/2013, 08:53

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Emptybeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Dbeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Jbeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Obeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Lbeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Ebeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Emptybeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty


beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Vbeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Abeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 S
beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Vbeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Obeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Lbeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Ebeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Ebeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Ebeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Ebeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Ebeta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 E
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 14/8/2013, 19:02

Ne kupih test iako svracah juce u 2-3 apoteke u potrazi za femibionom. Ne proizvode ga vise i nema ga na trzistu. Ne znam da li mogu da uzmem neki drugi vit. kompleks ili da se organizujem da mi neko salje iz Srbije. Imam za jos 10-tak dana. Rolling Eyes 

BIla sam juce kod naseg porodicnog lekara i samo on zna koliko mi je uputa davao do sada za svakojake analize i koliko sam ga maltretirala! lol! Cim smo usli, mm je rekao, ovoga puta imamo divne vesti, dr je sav bio srecan i bez da ja kazem ista krenuo da mi daje upute za raznorazne analize, jedino sto me je pitao je datum poslednje menstruacije. Kaze, aha, ti si 6. nedelja, sad moras da pazis, ako radis, saljem te odmah na bolovanje, jer moras da mirujes, a mm-u je rekao - sad ti moras da radis sve dok ne udje u 2. trimestar! lol! lol! Nije mi samo dao nista napismeno, pa se mm vadi! Razz Razz 
Dao mi je upute za clexan 2 kutije, i ovde je 2 evra na recept ( u kutiji 6 kom) a da sam ih kupila, placala bih 35 evra po kutiji! Nije bas jeftino! Dao m ije i za sve ostale lekove recepte, samo mi fali femibion i ne znam sta da radi msa njim. Mislim se i da zovem nekog u goste iz Srbije i da mi kupi 1 kutiju! lol! lol! 
Vec par dana zujim po netu i trazim ginekologa koji je dobar da me vodi ovde. Imam ovog od ranije i on mi je ok, ali na netu nadjoh samo jedno ime koje svi hvale i taj dr je glavni za VTO ovde, ali je i odlican za UZ i porodjaje i svi pisu kako je tesko da se dodje do njega, pa ja probah i uspeh da ga dobijem, zakazao mi UZ za 23. u 9.30. Tako sad imam 2 UZ, 22. u 15.15 i 23. ujutru! lol! lol! lol! Iako sam mislial da nikad necu biti neko ko ce da trci na UZ, izgleda da hocu! Laughing Laughing Svakako, videcu sta ce mi koji reci i koji ce mi od njih leci vise, pa cu odluciti. Ovaj prvi kod kog sam isla i ranije je na nekih 20-30 km odavde, pa mi je zato bolji drugi, ali i zato sto citam da je detaljan, temeljan, koje sve analize daje ljudima i salje ih van, jer oni ovde osim IVF ne rade nista.
Kako mi je moj dr dao silne analize, odoh danas i do laba, ne radi!!! fd I to su na kolektivnom godinjem od 10.8. do 28.8. Shocked affraid Suta je ovde ferragosto i ne radi nista i svi su iskoristili priliku da odu na odmore po 2-3 nedelje. Nadjoh jedva lab. koji radi od ponedeljka! Bienvenuti in Italia! Rolling Eyes 
Ja ne umem da zivim sa ovim njihovim pravilima i sa njihovim zatvarnjaem non-stop i neradnim danima! affraid Znam da ce sve ovo biti igra zivaca!

Nego, koja sam ja sad nedelja, ajte pomozite mi! A mi je bila 19. jula, a poslednji ciklus 7. jula. Kako da racunam i sta je merodavnije od ova 2? Po datumu A sam 5+5, po datumu poslednje M, 5+3. Kako su vama racunali?
I jel ovo 5+nesto 6. nedelja? Hihihi, valjda cu skontati i kako se racuna i da sam trudna! lol! lol! 
Posto mi je istekao permesso, jutros isla da ga produzim, tamo su redovi i ceka se po par sati, jutros sam isla kao trudnica i zavrsila sve za 2h uzimajuci u obzir i to da smo bili tamo, dali nam spisak sta treba da donesemo od dokumenata, isli po gradu da ih uzmemo na par razlicitih mesta i sve je to trajalo 2h. CIm su me videli, odmah su me pozvali unutra, da ne cekam. Very Happy Eto, ovo je prvi put da sam izgovorila da sam trudnica! Very Happy lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 14/8/2013, 19:21

Ovde nije dovoljno da izgvoris, ovde moras da se proderes, da ako bi ko primetio, pa da te pusti preko reda Laughing 

Divan izvestaj, da nisam u istim g. tacno bih ti ja kupila to i dosla ti u goste, nikad nisam bila u Italiji Very Happy

6. si nedelja, a razlika od dva dana je meni nebitna, najbolje odaberi sama termin koji ti bolje zvuci, pa se odredi po tome Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 14/8/2013, 19:28

Meta, imaš pp Wink 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SladZana 14/8/2013, 19:43

Metice draga mnogo mi je drago da se predstavljas sa "dobar dan ja sam trudna" radost radost radost 
Mislim da je mjerodavnije po danu A, ali nisam ti neki strucnjak.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 14/8/2013, 21:13

Ja sam računala po datumu A, od tog datuma oduzmeš 14 dana i to uzmeš kao poslednji dan menstruacije. Dakle, u tvom slučaju 5. jul. 5+5 je šesta nedelja. I meni je trebalo da sklavirim sve to, čak sam u sveščicu napisala koja nedelja je koji mesec i napisala sebi datume da se lakše snadjem, a odo tu tabelicu da postavim na trudničkim stranama, preuzela sam je sa nekog sajta, možda rode ili tako već, nebitno.

Jedva čekam vaš uz!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 3 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu