KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

+63
SSanja
Ema78
plavaptica
lilly13
lilya
caci
MAAKKI
Marie
Mirjana
zoxa
kristina33
dusa71
bulevarka
zvoncica36
JAmajka
SannI-AlL
JocY
era
dr mali pariz
pcelica
heart84
djole42
Gral
snedra
cici
dragmilk
medolino
noja
neca73
bubi80
SoJa
sigmabh
saska1
nina :)
ninica2
laKole
Crvic
Endzi
Vuchica
BiKsi :)
cicsa80
bak
LaFolie
fmala
fight&faith
pegaz
AriesGirl
Ambra
SladZana
Niny
dacans
Tinche
Simona
labradorka
lelas
Erata
red
leptirko82
tetreb
Stenli
dragana76ns
lenabeograd
KoMetaK
67 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Ema78 23/8/2013, 16:17

Meta, nek je sa srecom sve !!! Mnogo mi je drago zbog tebe!
E sada, slicica je prelepa, a meni nekako lici  devojcicu sa masnicom u kosi i konjskim repom ...to mi je prva asocijacija... ajd bas da vidimo...

cvet
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dr mali pariz 23/8/2013, 17:13

KoMetaK :: Nasa chicco odgovara nedelji trudnoce i velika je 7 mm.
srca srca srca srca srca srca srca srca srca sreća,sreća,radost!!
Izveštaj-pravi la italijana...pravi TI!! Juče nisi stigla, danas ispusti sve suze nakrcane godinama unazad.Ljubim i navijam do neba!!
p.s. ticker---TI!!love srca srca srca srca srca 

bak ::
bes auto, vreme je da se ponovite yes 

 
yes yes yes 

lilya :: 

Hebo auto i onako vam treba camac u Veneciji lol! 

v zbunjen yes yes yes 

dragana76ns ::neopisiva sreca vidis smisao svog zivota u tih 7mm[/b]
baš lepo reče.
LJUBIM I NAVIJAM ZA CHICCO!!radost radost radost radost radost 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Vuchica 23/8/2013, 18:26

I ticker i prica i akteri i slika i...ma sve je nemam reči !!!!!!!!!!!
d b d d b f f f f f f f f f f f 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 23/8/2013, 18:35

Drage moje, izvinite sto me nije bilo ceo dan!
Imali smo u 9.30 zakazano, i ostali kod dr do 11h! I ovaj je juznjak, samo za razliku od onog juce koji je iz Katanje, ovaj je iz Napulja i razumem ga sta prica!!! lol! lol! 

Lekar je FENOMENALAN!!!! Ne hvale ga dzaba po svim forumima, stvarno! Detaljan, sveobuhvatan, zainteresovan za pacijenta maximalno, strpljiv, siguran i pun znanja! Sto kaze mm ovaj je kao univerzitetski prof. za onog juce! lol! Definitivno je moj izbor za vodjenje trudnoce i porodjaj.

Ja sam danas, pored njega takvog shvatila da sam trudna! osmeh srce osmeh srce Opet nas je gledao na UZ, mrvicu je procenio kao 6 mm i on mi racuna trudnocu od poslednjeg ciklusa, znaci danas sam 6+5! osmeh srce Pokazivao nam je nasu Chicco kako mrda, gde mu je srculence koje se lepo vidi kako kucka, a onda nam je pustio 2-3 otkucaja i ja sam se rasplakala kao blesava! srce srce osmeh srce osmeh srce Isto mi je rekao i on, da je bebac jako mali i da mu smeta toplota kad se ukljuci dopler da se cujem bebino srce, da greje, ali 2-3 otkucaja nam je pustio! osmeh srce 
Imam brdo slicica, cak neke i u boji sa tim doplerom, pa se vidi tacno gde je srculence, stavljam posle slicicu.

Dao mi je svasta nesto od analiza da radim i rekao da sve genetske analize koje imam uradjene za pre VTO donesem (ja danas nisam ponela nista od toga) i da jos milion toga da uradim. Sve objasnio do u detalje, kad sta od analiza treba da radim, da se ovde glukofage ne savetuje u trudnoci, nego insulin ako treba, i da pod hitno treba da odem kod djabetologa, ako treba da mi napravi ishranu i uvede insulin. Savet za dr-a koji ce mi raditi expertski UZ, i savet da ga zakazem odmah danas za 30. septembar.
Rekao mi je da jednom mesecno treba da radim toxoplazmozu, da dezinfikujem svo voce i povrce koje jedem, da ga izbegavam po kafanama, jer se ne zna kako je oprano i da ne jedem prsutu, mlade sireve, sendvice, nista sto nije termicki obradjeno. Prsuta moze na pici (ako se pece) i moze iz zamrzivaca. Da izbegavam macke, pogotovu one za koje se ne zna da li su mozda zarazene ili ne.
NA kraju nas je pitao da li imamo neki fles, nismo imali pa nam je rekao da mozemo da odemo i kupimo i donesemo mu da nam presnimi  filmic sa UZ, ako zelimo. Naravno da sam htela i da smo odmah otrcali da kupimo. Sve se lepo vidi na filmicu, ceo UZ je snimljen, sad cu da zivim od ovoga do 24. seprembra i sledece kontrole kod ovog dr-a. osmeh srce 

Ne secam se vise sta mi je znacajno rekao, ali definitivno je car! Very Happy 

E, da, juce ne napisah jednu jako vaznu vest, ali necete m izameriti, nadam se.
Rekoh da mi je termin 13.4. ali vam ne rekoh da je na taj bio rodjendan moje mame. Dusa moja, mogu misliti koliko se molila posle svega sto je prosla i ona i sto ja prolazim da se sve lepo zavrsi i eto, pogodilo mi se da termin bude na njen rodjendan. osmeh srce smajli angel Ja znam koliko ona tamo negde moli za mene, ali nekako nisam htela da priznam koliko mi nedostaje i koliko se osecam usamljeno bez nje. Kroz savetovaliste sam vise puta preplakala zbog njenog gubitka i shvatila koliko mi i dalje nedostaje posle skoro 17. godina. Jako mi je drago sto je bas taj datum termin, iako sam ja rodjena 2. aprila a moj tata je bio 26. 13. je pravi datum za moj termin.

Evo nas i na prvoj slicici u boji! lol! osmeh srce Ovo desno je beba, a levo (sto lici na glavu) je ono od cega ce postati intestinalni trakt. Ja sam juce mislila da je glava i pomislila kako ce biti glavato na mamu! lol! lol! Srculence se vidi kao crvena boja na embrionu. osmeh srce osmeh srce 

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 1237818_10151804894788256_719416566_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SSanja 23/8/2013, 19:11

Metaaaa...
Cestitam na srculencetu, mada nisam ni sumnjala. Bas sam srecna zbog vas 3. :-)

Kuckam sa tel, pa nemam onih lijepih navijacica
.
Inace, ja cekam da vidim izvjestaj na trudnickim pa se tek onda sjetih da si mozda jos ovdje. :) zato kasnim. Ljubimmmm
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 23/8/2013, 19:13

Super izveštaj, Meta!! osmeh srce Dobro je da imaš takvog dr. yes  Sad kad ste postali svesni trudnoće trudnica , uživajte, mazi tu malenu mrvicu i volite se jaaakooo!!! srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 

Nadam se da će se datum poklopiti sa rođendanom tvoje mame, jer vidim da ti to puno znači ...

Sličica extra smajli angel

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dragana76ns 23/8/2013, 19:20

Lepoteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee osmeh srce 
Sve mi se jako svidja...ljubim vas i radujem se sa vama:aa15: sreca sreca 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od bubi80 23/8/2013, 19:52

Meta divno cestitam!angel 

Rasplaka me za mamu i bas je lepo sto ce  biti oko njenog rodjendana
jer sigurno se molila za tebe i malu mrvicu.

ljubac za tebe i malo srculence ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 23/8/2013, 19:57

Meta, divna su oba izvestaja, rasplakala sam se odmah cim je dr dosao po vas lol! Posebno mi se svidelo smrcanje Kometa boy-a i bacanje auta, kao - jbs auto, mi smo trudni!

Cekamo te na trudnicim!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od menora72 23/8/2013, 20:01

Metaaaaaa Divnooooooooooooooo  Ljubimooooooooo jakoooooooo srce srce srce 

molitva molitva molitva
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od zoxa 23/8/2013, 20:22

sreca sreca sreca  mrvica osmeh srce 
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od tetreb 23/8/2013, 21:17

Meto divno predivno prelep izveštaj jooooooooooooooooooooooooj ulepšala si mi veče, vikend, nedelju celu, mesec u kom sam rođena ma sve i srecna sam presrećna zbog tebe
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Crvic 23/8/2013, 21:34

Jao Meta pročitala sam sva tri javljanja za redom i rastavila si me načisto. I zbog srca, i zbog doktora velikog čoveka, i zbog muža koji plače, i zbog maminog rođendana. Kakva osećanja i samo jedan zaključak, kako je život lep.
Nisam izdžala da ne zaplačem, a Boga mi ni moj ozbiljni čvrsti čovek dok sam mu čitala...

Mnogo mnogo mi je drago zbog vas troje...
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 23/8/2013, 21:36

Joj dusa mala pufnica divnoooooo jakoooo sam srecna zbog tebe srca  likeit

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lelas 23/8/2013, 21:51

Meta ,cestitam za malo srculence ,za najlepse tika taka u zivotu!bravo bravo bravo bravo bravo 
Vidim da je ovaj drugi dr bas temeljan,puno znaci,da znas da si u dobrim rukama!
Bravo i za dr koji je juce dosao po vas,bravo i za tvog muza koji smrca,a za auto bas vas briga!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 23/8/2013, 21:56

radost radost radost radost radost radost srca srca srca srca srca srca srca srca Divna slika!!!!!
Bravo za doktore, svaka im cast. Citam tvoj post i ne mogu da verujem, kao u bajci!
Drago mi je sto ce ti takav dr voditi trudnocu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od bobica83 23/8/2013, 22:25

Znala sam ja da je doslo vase vreme! Sa osmeho sam citala izvestaj!
Cestitamo da trudnoca bude,mirna da maksimalno uzivas u svakom danu i svakom trenutku!
Ljubimo te puno!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dr mali pariz 23/8/2013, 23:35

Ah, draga moja Italijana...
koliko emocija. znala sam,ali znala sam da će te osećaj spokoja,sreće,olakšanja,strepnje i ljubavi preplaviti u vidu suza kad ČUJEŠ srce koje pod tvojim peva...Draga,priznaj da si se već zaljubila do ušiju.Je l da? E, sad zamisli....ma ne možeš zamisliti,ali ćeš već spoznati,kako ćeš sa svakim UZ biti samo zaljubljenija u svoje čedo...
Hvala tvojoj mami što je-prvo tebe takvu rodila,a onda i umolila za vas život.
Divna simbolika-i ništa slučajno nije,jwr slučajnosti ne postoje.
Još jednom,sve čestitke,i nek bude prava,lagana školska trudnoća!
ljubim
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od cici 23/8/2013, 23:45

Meta, kakva Tackica srca srca za to je veredelo boriti se yes 
sad se seli na Trudnicke strane Wink 
pa ni muzic nije od celika Wink 
bezveze za auto ali se sve ipak super zavrsilo. sticioce nov da vozi princezu kucici osmeh srce 
mozda su horionske cupice to sto si napisala,nagadjam.
mene je isto bio strah da radim bilo sta, potpuno te razumem, ti ces najbolje da odlucis tj vi.
ljubac za vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od saska1 24/8/2013, 00:37

Meta divan izvještaj uživaj sada konačno i bravo za srculence i bravo za takvog doktora suupeeer srca srca srca srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od JocY 24/8/2013, 09:26

Meta draga cestitam od svog srca... srca srca srca srca srca srca 
Za doktore mogu samo da kazem da su obojica carevi. LJubim te i tvog Chicca.... usne usne usne
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Niny 24/8/2013, 10:59

Draga moja, potpuno sam se naježila čitajući za termin porođaja, na rođendan tvoje mame. I ja mislim da to nije slučajno, tako je moralo biti yes Seti se koliko se odlagala vto, sve je to samo iz ovog razloga, da se chico ili chicolina rodi na taj dan srca srca srca srca 

Srećna sam i presrećna zbog vas love Svašta ste prošli ali je vredelo čekati na ovakvu sreću x x x
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 24/8/2013, 12:01

Hvala vam drage moje puno na cestitkama i divnim recima!
Jos ne mogu da poverujem da smo docekali nas dan, da smo docekali i mi da budemo srecni i da sa nestrpljenjem ocekujemo da prodje jos 7.5 meseci.

Mora da je nasa curica (nekako verujem da ce ipak biti decak, iako navijamo oboje za smizlu) cekala s'pravom da bude rodjena na poseban dan!

Samo da Bog da da sve bude u redu i da protekne bez problema trudnoca (jer cu se ja tesko zaustaviti Embarassed Embarassed ).

Juce se setih da ni jednog dr-a nisam pitala za taj miom koji imam, a ne pomenu ga ni jedan od njih. Verovatno da se ne vidi i da nece praviti probleme. I juce mi je dr rekao da imam folikule na levo mjajniku i da je uvecan, nije mi nista posebno preporucio sta da radim, pa cu se ponasati kao da sam normalna lol! 

Joooj, tek od juce sam shvatila sta nas je snaslo, i tek od juce imam osmeh oko uva! Jos ne mogu da verujem da smo najzad docekali da cujemo najlepsi zvuk srce srce 
Od juce kao da sanjam i ne verujem.

Jutros sam se probudila za wc i uhvatila delic sna, pokazujem slikice i mojju Chicco mojim roditeljima i pokazujem im gde je sta! NIsam ih sanjala odavno i danas sam skroz raspilavljena posle sna. Verujem da su oni uvek sa nama, a da je samo san nacin da budemo zajedno bar na kratko. osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lelas 24/8/2013, 12:41

Meta,tek sad videh da ce termin biti rodjendan tvoje mame,nije to slucajno!
Da uvek imas osmeh od uva do uva,kutak bdi nad tobom,a i tvoji roditelji.Ovo da si ih sanjala i komunicirala sa njima me je bas dotuklo,mada ti je i ceo dnevnik nabijen emocijama,razvaljuje!Dosta si se borila ,izborila i sad uzivaj!love 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od zvoncica36 24/8/2013, 13:01

Kometa kakav divan izveštaj o bebici.Situacija sa kolima neverovatna,a tek dr koji dolazi po vas.Sve na kraju začinjeno sa otkucajima srculenca koje se toliko željno i dugo čekalo.Sve mi izgleda savršeno,a želim ti da tako i ostane.Italijane obožavam.Kad god ih čujem kako pričaju engleski meni bude smešno,a kad pričaju italijanski zvuči mi kao najlepša pesma.Rim mi je divan,ali i Milano uf.Gde vi živite?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 9 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu