KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

+63
SSanja
Ema78
plavaptica
lilly13
lilya
caci
MAAKKI
Marie
Mirjana
zoxa
kristina33
dusa71
bulevarka
zvoncica36
JAmajka
SannI-AlL
JocY
era
dr mali pariz
pcelica
heart84
djole42
Gral
snedra
cici
dragmilk
medolino
noja
neca73
bubi80
SoJa
sigmabh
saska1
nina :)
ninica2
laKole
Crvic
Endzi
Vuchica
BiKsi :)
cicsa80
bak
LaFolie
fmala
fight&faith
pegaz
AriesGirl
Ambra
SladZana
Niny
dacans
Tinche
Simona
labradorka
lelas
Erata
red
leptirko82
tetreb
Stenli
dragana76ns
lenabeograd
KoMetaK
67 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 22/8/2013, 16:00

igracice igracice igracice igracice srca1 srca1
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 22/8/2013, 16:47

b  d bebe 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Mirjana 22/8/2013, 17:22

Dobro, ne kasnim mnogo. Čekam da čujem utiske. Ljubim do neba osmeh srce 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Tinche 22/8/2013, 17:57

sreca
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 22/8/2013, 18:03

Samo btzinski - sve ok, videli srculence srce jedno doduse, iako sam se nadala da ce ipak biti 2.
Pisem posle izvestaj i haos kroz koji smo prosli i prolazimo. Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SannI-AlL 22/8/2013, 18:05

BRAVO ZA srce srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od saska1 22/8/2013, 18:06

To Meta bravoooooo za srculence igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od bak 22/8/2013, 18:06

Vazno da ste videli srce  laknulo mi je!

Jeeeeeee srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od zoxa 22/8/2013, 18:10

Bravo za srculence!!!
Drzim fige velikeee za vas!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 22/8/2013, 18:23

d d d d d d  SJAJNO!!!!!!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Marie 22/8/2013, 18:28

Divno, divno, mnogo mi je drago!!!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca radost radost radost radost smajli angel smajli angel smajli angel
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od ninica2 22/8/2013, 18:30

Jeeeeeeeeeeeee jabadabaduuuuuu srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d d d x x x x x x x x x x x x x x x x x x igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra bravo bravo bravo  E sad mogu mirno u trecu smenu navijači2 navijači2 navijači2 srca srca srca anđeo cveće love ljubav 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 22/8/2013, 18:41

Divno divno bravo za srculence osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Stenli 22/8/2013, 18:45

radost radost radost Divno Meta, bravo!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 22/8/2013, 18:46

Divnooooo!
:-) :-) :-)
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 22/8/2013, 18:47

Bravo za srculence srce , bravo za tebe Metaaaaaaa osmeh srce

ljubav ljubav ljubav 
ff

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 22/8/2013, 18:48

Kometice, divnoooo!
Kuca srculence!!! Jupiiiii!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dragana76ns 22/8/2013, 19:10

toooooooo Metakkkkkkk sto sam srecnaaaaaaaaaaaa :))) pisem sa tel pa nema sarenila srca  nadoknadicu kad se dokopam kompa :) nema veze sto je jedno, lakse je a i Jopet ces morati u NS po drugo bebce ili mozda iznenade plivaci kad Katja stigne :)))) ja navijam za nju :***
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 22/8/2013, 19:11

Divno! Bravo za srculence milo! Jedva cekam detaljniji izvestaj, a nadam se da je haos bio oko auta, i da ste to sredili! LJubim vas u kompletu! Kakav li je bio kometaboy, zivo me interesuje?!

Cekamo te na td! I pisi mi kad ti je termin, da te pribelezim na spisak! Bas sam srecna zbog vas!

d d d d d d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv d d d d d d d d v v v v v v v v v v v v jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od bubi80 22/8/2013, 19:30

Meta bravooooo! srce jedno ali mnoooogo vredno!

Sreca sreca radost!

d d d d d d 

b b b b b b 

bb bb bb bb bb bb 

x x x x x x :x x x x x x 

v v v v v v v v v v
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od red 22/8/2013, 19:51

srce bravo Meta sreca 
d d d d d d d d d d d d d d
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od MAAKKI 22/8/2013, 20:06

Bravo Meta za srce b b b b b b b b b b b b b b b 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od caci 22/8/2013, 20:31

Divno,divno,divno...jos jedno srce  kuca bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
Da brzo zavrsi taj haos u kome se nalazite ,da bi uzivali u trudnoci i ti i tm poljubac poljubac poljubac 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 22/8/2013, 20:34

Evo me kuci, upravo usla! Kakav dan ljudi moji!!! Shocked affraid No No 

Krenuli smo u 2 od kuce za pregled u 15.15. jer imamo nekih 20-30 km i jer smo se plasili da nas ne izda auto. Medjutim posle 15 km, auto je poceo da stuca, da mu nesto lupka i ja izdajem ranije sa autoputa jer na autoputu ne smem da stanem nigde. Vozih polako, u koju god brzinu da ubacim, lupa ko blesavo u motoru i nisam mogla da vozim vise od 40, niti hoce da prihvati gas. Na kraju je pocelo da smrdi na izgorelo ulje i ja uspem da je gurnem pored puta sto bi rekli Italijani nel bucco nel mondo (na kraj sveta u prevodu!). mm pocinje da telefonira svima kako bi nasao nekoga da nas preveze do lekara, njegovi su na planini, treba im 1,5h da dodju, njegova snaja se nudi da dodje i dveze nas, zovemo dr da mu kazemo da kasnimo i zbog cega, kaze on - ne mrdajte - doci cu ja po vas!!! Shocked Shocked Sacekali smo ga jedno sat vremena i kad je trebal oda budemo na stolu, ja sam bila u autu kod dr-a!! lol! lol! Laughing On je u medjuvremenu otkazao svim zenama, pomerio im termine i u 4.15 smo poceli UZ.

Moram da kazem da sam bila pogubljena skroz, sbog svega sto se desil osa autom, jer nam je mehanicar tvrdio pre par dana da mu nije nista. No Popela se nasto, sva pitanaj koja sam imala sam zaboravila, rekla ih usput mm-u, on se priseca, ja ne znam gde sam i sta me snaslo. lol! lol! Dr mi na UZ pokazuje desni jajnik koji je ok, levi koji je ogroman i pun folikula i koji jos pokazuje PCOS. JA samo cekam da vidim bebu! Od folikula mislim da ih ima 2 (iako je bilo 4-5 folikula!) onda kapiram da to nisu bebe, uzbudjena sam i samo cekam da mi kaze da je sve u redu! Na kraju nam pokazuje nasu mrvicu malenu, nasu chicco (zrnce) i ja ne mogu da verujem kako se lepo vidi. Kaze kako kuca srce, i ja sam htela da ga cujem, to srculence toliko cekano i zeljeno, a on mi rece da se nesto greje i onda mi je ukljucio nesto drugo, tako da sam videla samo kako se menjaju boje kako srculence kucka crvena-zelena-zuta! osmeh srce osmeh srce Ostah uskracena za zvuk, ali zato mi je slika sa otkucajima srca ostala u glavi! osmeh srce osmeh srce Ocekivala sam da cu plakati, a iza paravana sam cula mm kako smrca, a ja nista - zbunjena i konfuzna kao nikad do sada! Embarassed Embarassed Rekao mi je da je sve u redu, da sam 6+4 (racuna poslednji ciklus) i da mi je termin 13.4.2014. Nasa chicco odgovara nedelji trudnoce i velika je 7 mm. osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel Dusa nasa, nasa sreca, nas zivot, nase sve!!! 7mm srece i radosti, 7 mm za koje smo do sada ziveli! love love 

Dobila sam da uradim silne analize jos, jer su mi stigli rezultati, d-dimer mi je malo povecan, nesto (ne mogu sad da gledam sta tacno) ALT ili AST je malo povecano pa da prekontrolisem i to. Glukoza mi je ispod normale, a dan pre davanja krvi sam pojela jedan red cokolade i plasila se da ce biti visoka. Dao mi je da uradim i citomegalo virus i dao je da i mm i ja uradimo analizu na cisticnu fobrozu, nemam pojma zasto. Predlozio mi je da radim  izmedju 11-13 nedelje vilocentesi (ne znam kako se to zove kod nas, ali se uzima uzorak posteljice) ili da izmedju 17-19 nedelje (ili kad vec) uradim amniocintezu, da izaberem sta bih. Ja iskreno nisam ni za jendo ni za drugo, ali mi je rekao da su moje godine indikacija za neku od analiza. Videcu sta cu i da li cu. Ne znam da li sam spremna za abortus ako nesto nije ok, u ovom trenutku nisam, pre bih rizikovala pa sta god da se desi i prihvatila da cuvam dete sa nekom manom. O tom potom.

Rekao mi je da se ponasam normalno, da VTO trudnoca nije indikacija za lezanje, da mogu da putujem, vozim, idem avionom (sledece nedelje moram da budem u Budimpesti), cak ga je mm pitao za sex i on je rekao moze i to! Naravno, mm moze samo da sanja, iako sam ja pod hormonima ko i Bixi, i imam zelju nevidjenu! Embarassed Embarassed POsle svega ne zelim da rizkujem nista! I, da rekao mi je da je krv koju sam videla juce nista strasno, da on na rukavici (ovde stavljaju rukavice a ne prezervative na UZ lol! ) nije video ni trunku krvi i da ne treba da brinem. Eto, smirio me malo, sad cu poceti da tripujem u vezi neceg drugog! lol! 

I, da, dr je sa juga italije, prica nekim akcentom, mislim da ga i mm jedva razume, jer ja sam ga posle svake reci pitala - molim? Ponovite mi? POsle mi je mm prevodio i prepricao sve. lol! lol! 

Naravno, posle dra je bilo pitanje kako doci do auta koji je ostao nekih 10-15km dalje, sta sa autom i dok smo sve organizovali sa 3 telefona kojima se ispraznile baterije, bio je problem doci kuci nekako. Auto smo poslali na otpad, jer smo se mnogo iznervirali i ocigledno je nesto sa motorom, ko zna koliko bi nas kostala popravka a i onako smo planirali da ga menjamo uskoro. Treba voziti bebu u njemu! osmeh srce Snaja je dosla po nas, isli do auta, pokupili stvari iz njega, sacekali sleper i malopre dosli kuci. Sva sam nikakva i slomljena i gladna. Treba mi san i hrana! lol! 

Nadam se da ste mi oprostile sto me nije bilo, ali stvarno je bilo kao na filmu!

Evo da nas upoznate!

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 1238024_10151803109558256_1030238286_n

Kometaboy je bio pogubitis ko i ja, em je morao da prevodi sve, da pamti, gledao je mrvicu zbunjen skroz, samo sam cula da smrkce, al iga ne videh od paravana! lol! Sad je dosao kuci i samo leprsa, tek sad se vracam ou noramlu oboj! lol! lol! 

P.S. Tinche, nemoj da me zakljucas, ne zaboravi da imamo i sutra UZ. Valjda cu se ponasati normalnije i shvatiti nesto vise, i, a cuti te famozne otkucaje srca! osmeh srce Posle toga se selimo na trudnicke sreca sreca (ne mogu jos da poverujem! lol! )
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lilya 22/8/2013, 20:37

Ja propustih citav ovaj dnevnik Embarassed 

Ali evo stizem na cestitanje.
Draga moja Meticka, koliko si mi samo ulepsala dan osmeh srce Znas ti to dobro yes
Cestitam tebi i tm i puuuuuuno ga pozdravi i s&s pozdravi i njima cestitaj.
Toliko truda, strpljenja i vere, moralo je da urodi jednom lepom trudnocom.
Doslo je tvojih pet minuta i vreme za tvoj td, doslo tvoje vreme da trudnujes srca srca srca srca srca 

Da ljubnem i Draganovicku sto mi je javila srecne vesti ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 7 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu