KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zastoj u deobi jajnih celija

+6
LaFolie
SoJa
Niny
lelas
noja
leptirko82
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

CELIJA - Zastoj u deobi jajnih celija - Page 2 Empty Re: Zastoj u deobi jajnih celija

Počalji od SoJa 7/8/2013, 11:29

Cula sam i ja da Proxeed ne pomaze, jedan nas prijatelj je koristio i stanje mu se cak pogorsalo

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

CELIJA - Zastoj u deobi jajnih celija - Page 2 Empty Re: Zastoj u deobi jajnih celija

Počalji od KoMetaK 7/8/2013, 12:21

SoJa, nisu sve dijagnoze iste, zato ne pomaze svima isti lek. Ne rece mi jeste li bili kod nekog urologa?
Kako stitna moze da napravi problem, pa to je neverovatno! Treba da tm proveri sve hormone polne, hormone stitne zlezde i da proveri Lh i FSH jer i njihov odnos moze da napravi problem i da los spermogram, sa terapijom moze da se resi.
Ako si iz Nisa, ne znam kog urologa da ti preporucim a da se bavi i plodnoscu. Mozda je najbolja dr Vukotic u BG-u.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CELIJA - Zastoj u deobi jajnih celija - Page 2 Empty Re: Zastoj u deobi jajnih celija

Počalji od SoJa 7/8/2013, 15:56

KoMetaK, nista mm nije radio osim spermograma. Kod urologa je isao na pregled, da se eliminise varikocela kao uzrok, a sto se loseg spermograma tice ni urolog, ni dr. niko nas nije upucivao na dodatne analize, cak ni posle treceg neuspelog pokusaja. Zato sad planiramo da oboje uradimo sve analize za koje sami smatramo da su neophodne.
Inace, iz Le smo, a ovde i nemamo neki veliki izbor sto se urologa tice Crying or Very sad 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

CELIJA - Zastoj u deobi jajnih celija - Page 2 Empty Re: Zastoj u deobi jajnih celija

Počalji od aleks8073 25/5/2014, 23:37

Pozdrav,
i kod mene je problem zastoj u deobi jajnih celija,dva puta radjena vto,oba puta ista prica,8 j.c nakon aspiracije,spermogram dobar,ali jako sporo se odvija deoba.Nijednom nije odradjen transfer.Neznam sta bih dalje.Jos neko iskustvo?

aleks8073

Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

CELIJA - Zastoj u deobi jajnih celija - Page 2 Empty Re: Zastoj u deobi jajnih celija

Počalji od makac71 20/6/2014, 14:44

Kod nas poslednji put se desilo to da je celija bila oplodjena ali se dalje nije delila. Prof Stojkovic kaze da je sve do kvaliteta j. celije jer od spreramtozoida ide samo glava. Za 4 pokusaja imali smo samo 1 embrion. Preporucuju nam donaciju jc, mi bas nismo odusevljeni tom idejom.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

CELIJA - Zastoj u deobi jajnih celija - Page 2 Empty Re: Zastoj u deobi jajnih celija

Počalji od BiKsi :) 20/6/2014, 22:18

Makac, polako, treba svariti neke informacije i predloge, daj sebi malo vremena.  grljenje 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

CELIJA - Zastoj u deobi jajnih celija - Page 2 Empty Re: Zastoj u deobi jajnih celija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu