KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 12:17

Crvic ::Hvala ti draga Zvončice.
Da ti pomogne pa ćemo lako za zahvaljivanje.Mislim da je suvišno da se zahvaljujemo,pošto i meni nekad nešto treba i svaka od vas ako zna mi pomogne.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:04

Dobar da, koraci! LaFe, ticker je predivan!!!
Karakaca, drzim fige i navijam!
Labradorka jos malo ide u Prag! Navijam da se vratis kao trudnica!
Pozdravljam i dragu Zvoncicu!
Ja prekosutra idem da radim hormončiće. Polako se pripremam i za histeroskopiju. Pravim sitne, ali bitne korake!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 13:10

leptirko82,,,,super ! i ja trebam na histeroskopiju ...ali cu se nacekati ocigledno...posto je guzva,...gde radis histero?ja u Le
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:13

Ja u NS, u Betaniji. Nadam se da me neće previše razvlačiti. Volela bih da mi odrade u avgustu. U septembru krećem na posao, a volela bih da školsku godinu započem drugačije, na koracima, kao koračaljka!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 13:17

bice ,bice ..ne brini ...mora da bude! moramo mislisti pozitivno !sreca sreca  moram te nesto pitati -dali antispermatozoidna antitela koja su mom mm radjena 2009 ,dali moram da ponovo to da radi -ili se prihvata to .? nisam bas sigurna da znam kakva je to analiza ,pa zato pitam ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 16/7/2013, 13:23

zvoncica36 ::
Crvic ::Zvončice, molim te reci mi kog proizvođača si koristila selen? Ja koristim godinama Natural wealth 2 dnevno od 50 µg ali antitela ni za brojku dole.

Ivalina, navijamo i čekamo da se javiš : )

Karakaca, srećno!
Anafarm od 50mikograma.Roze u dve boje nalepnica.Obično nude sa vit.E,a on ima zelenu nalepnicu.Ovi što rade u apotekama se trude svašta da uvale.Ima da se nađe i u Lilly-u.
E da i ja sam od anofarma samo cink plus selen isto sa 135 na 10 se spustio kupila u apoteci pila jednu dnevno dve bocice ispila
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:35

Brbljiva, verujem da će morati to da ponovi, jer je ipak to nešto što je promenjivo. Mm nije to radio i ne znam gde se radi. Pokušaj malo da prokrstariš forumom, sigurno ima iskustava u vezi tih antitela. Mislim da je oznaka ASA.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 16/7/2013, 13:37

Brbljiva, da li je tm isao kod urologa?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 16/7/2013, 13:37

Leptirko hvala ti draga!!!Srecno u svim postupcima koji predhode!!! ljubav 
Mnogo je tesko kad krene ciklus iz pocetka pogotovo sa iskustvom koje sam imala ali sta da se radi mora se ici dalje. yes 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 13:38

istarzivala sam na netu ..jeste ,to je oznaka ASA..i verovatno ce morati da ponovi .hvala ti !queen 
 zna li neka gde nam je Ninche ???No
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 16/7/2013, 13:39

Karakaca, navijam! b b b 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 16/7/2013, 13:42

karakaca ::Labradorka posla sam u prikupljanje papira za drugu VTO medjutim kad sam kod svog dr odradila tri meseca za redom hormone i uz pokazao da je sve u savrsenom redu resio je da odradi jednu IUI bez stimulacije i nema biranja dobrih plivaca jer rade samo sa dobrim spermogramom sto kod nasnije problem meni je dosta jeftino i bar necu da uzimam nikakve lekove ni bocke mada sam ga razumela da ce da mi odmah posle postupka ubaciti progesteron i moguce aspirin tideo mi je kapilare na nogama koji bas ne izgledaju lepo i dao da izvadim krv u labaratoriji za neke analize nisam bas sve razumela a pisem s posla .

Karakaca, srecno!
Drzim fige da ti uopste ne zatreba druga VTO! osmeh srce 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:44

Labradorka, biće to sve dobro, jer vidim koliko si temeljna. Ja od svih vas učim. Neću da dozvolim neki propust. Najgora mi je od svega ova dr iz dz. Toliko je bila zajedljiva kad je videla da sam odradila IUI privatno, pa mi je još postavila pitanje da li sam se dogovarala da još nešto privatno odradim. Samo sam je pogledala, onalo"lepo" kako umem kad situacija zahteva. Tražila sam da mi za sve živo izda uput, iako me je par puta pecnula da li ću nešto raditi privatno ili uz uput.
Ja verujem u Prag, iako ću raditi o trošku fonda. Uvek u glavi imam rezervnu opciju. Držim čist račun, ne zadužujuem se, ne dižem kredite za svaki slučaj.
Želim titreću sreću i neka sve prethodno bude samo uspomena, a da ti , trudna i sa velikim iskustvom, savetuješ nas, neiskusne početnike! ljubav 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 16/7/2013, 13:46

Draganice, Labradorka, i ja sam bila u Hotel Carol, i bila zadovoljna. A blizu je i metro stanica i TC Harfa.
Ali zene hvale i ostala 2 hotela... A 1 hotel ima besplatan parking, mozda je to Wellness Hotel Step, ali nisam sigurna...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 13:48

Vuchica ::Brbljiva, da li je tm isao kod urologa?

 zamisli ,niko ne govori da treba da poseti urologa ..ali ,ovaj put mu i ne treba urolog.bili smo juce na prvim konsultacijama i date na analize koje da odradimo tamo oktobra ,da bi vec vto radili do n god . mora na histeroskopiju i kariotip sam ja juce uradila ,on ne mora .doca nam je reko da njegov nalaz oligospermije i nije tako los ,ali je nedovoljan za prirodne pokusaje zaceca .morfologija je ok,ali ocigledno -kaze -postoji razlog ,jer moj mm vec ima 2 deteta .tako kaze doca .pitala sam dali da pije nesto ,rece da jede samo suncokret sirov i to je ok,i da jedino -ako bi promenio svoj posao -onda bi mozda moglo neko lecenje da krene pa da se pokusa prirodno.a mi za tako nesto nemamo vremena.doca sumnja da je vise problem u meni ,s obzirom na dobre (pitanje koliko su bili dobri !!!?)-embrione .i da cemo zbog toga raditi histeroskopiju.ovaj doca i trazi i 
 ASA ,CMV,PROLAKTIN (DNEVNI PROFIL),KARIOTIP.. izmedju ostalih analiza -dok ostali ove stvari meni nisu trazili .eto ,tu za sada vidim razliku... sto se tice nase muke sa bakterijama -rece doca da ce nas on voditi kao sto i radi sa ostalim parovima ,i da ne brinemo jer ce nam on pisati terapije! pocinjem da verujem u cuda !osmeh srce 
   devojke ostale ,kojima nisam cestitala trudnocu -ovaj put cestititam i zelim da nas ima sto vise sa sto vecim pozz betama !
   sta ti radis Vuchice ?


Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 16/7/2013, 13:51, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:50

Brbljiva, drago mi je što ti je doc tako temeljan. Bitno je da mu ti veruješ i da si zadovoljna!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivalina123 16/7/2013, 13:52

Evo me devojke,

Ništa, beta 11,11 prestajem sa terapijom pa očekujem ciklus....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Ipak mi je lakše ovako, nego da je rasla nepravilno, pa da mi se produzava agonija...
Videću sada da odradim neke dodatne analize, samo da nađem gde ste to na forumu stavljale, ne mogu da se setim, za one trombofilije, kariotip isl...


Držim palčeve svima koje čekaju Very Happy 

ivalina123

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:54

Ivalina, zagrljaj  , drago mi je da si hrabra i da već kuješ planove za novi postupak!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 13:54

jesam ...mada sam i dokotrkom iz Nisa bila zadovoljna -pa eto sta se desilo....sto akze ovaj doca ,nije bilo cak ni biohemijske trudnoce .a tako dobri embrioni !
 uci leptirko82,i ne dozvoli sebi da imas propuste ....jel si ti uradila neke dodatne analize-trombofilije ,imunologija i sl.? (izvini ako sam nesto propustila )
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:57

BRBLJIVA76 ::jesam ...mada sam i dokotrkom iz Nisa bila zadovoljna -pa eto sta se desilo....sto akze ovaj doca ,nije bilo cak ni biohemijske trudnoce .a tako dobri embrioni !
 uci leptirko82,i ne dozvoli sebi da imas propuste ....jel si ti uradila neke dodatne analize-trombofilije ,imunologija i sl.? (izvini ako sam nesto propustila )
To me tek čeka, ali veruj da ću odraditi. Ovde sam mnogo toga naučila.
Nisi ništa propustila. Tek radim one osnovne analize za prvostepenu, pa ću u međuvremenu odraditi i ono što nam niko ne traži.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 13:58

pametno .uradi sve -da te ne boli glava ...zaista mi nije jasno da jedan doca trazi nesto ,a drugi to netrazi ....kao da im skola nije bila ista ! b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 16/7/2013, 14:04

Ivalina nesto se izdesavalo bioh. verovatno i to je dobar korak za sledecu zdravu trudnocu malo prekontrolisi hormone i neke dodatne analize
Mi zaprasujemo

Brbljiva a sta je sa tvojim trombofilijama i imunologijom uradi to do kraja bilo bi dobro da u trudnoci nemoras da vijas sve to a Svidja mi se tvoj dr bas je temeljan ! Drzimo fige !
Karakaca verujemo i prasimo vv bb d bb d vv 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 16/7/2013, 14:10

Ivalina bas steta,mada nesto se tu sigurno desilo..koji ti je dan od transfera?mozda za dva dana da ponovis i ne prekidas terapiju?male su sanse ali odkud znas..
Karakaca,mozda ce bas inseminacija biti put do bebe!Srecno!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 14:19

noja ,pitala sam za te trombofilije dodatne -on kaze da vidi da sam primaal fraxi i da to moze da pokrije i ostale trombofilije!
 trebam kariotip da radim pored histeroskopije ...
ivaalina,sigurno je bial biohem ko sto ona kaze ....ima nade za sle trudnocu.ne kloni duhom ....takav je ovaj zivot ,sta da se radi...glavu gore!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 16/7/2013, 14:36

Brbljiva, odradi sad lagano sve i zelim ti svu srecu! Zaista je jako bitan faktor poverenje u lekara.
Ja sam u fazi cekanja na poziv, a to ce se verovatno pretvoriti u cekanje na novi tender. Sta je tu je, nekako sam opsutena....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu