KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
menora72
Dacaa
InNaturaVeritas
boki82
Simona
lilly13
neca73
saska1
Ambra
fmala
ivka
Tinche
MAAKKI
Niny
Vuchica
Crvic
sareni leptir
stomacic
Stenli
dragana76ns
LaFolie
laKole
vivijen
Endzi
d77
leptirko82
lilya
Sofija Veks
lenabeograd
ragaco
Ninche
Vilhelmina
AriesGirl
zvoncica36
JecaPereca
missile
Erata
misic
PalcicaBg
BiKsi :)
dunjas
heart84
Orline
lelas
vero
bebica mala
cicsa80
pegaz
maus
zoxa
Angie83
karakaca
kristina33
Xena
tetreb
noja
ariadne69
midori
fight&faith
lenjivica
SladZana
KoMetaK
hany
djole42
labradorka
red
70 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/6/2013, 11:43

Kosta 30 000 dinara, + 2-3 folikulometrije pre toga po 3000, racunaj sve zajedno 40 000
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/6/2013, 11:43

Ovaj hematoloski deo, za nas, nije nikakva mudrolija. Mislim da su i Elezovic i Miljic precenjeni i da ima jos hematologa koji bi znali da se pozabave ovom temom (primer Biksinog hematologa). Ali mi smo ih na forumima podigle u nebesa i sad ih zabole. Toliko su zauzeti da se ni privatno ne moze doci do njih. Ja sam zato izabrala da idem kod bivseg interniste kod Ivanovica. Zena sada radi u drugoj ordinaciji i ubila sam 2 muve jednim udarcem - endokrinologiju i hematologiju. Meni Sumarac recimo nikada nije dala dijetu. Isla sam 5 puta kod nje i uvek je prepisivala isto i zadrzavala istu terapiju, a kod mene pomaka nije bilo. Ova zena mi je dala dijetu, za moju tezinu i kad se pridrzavam secer ide dole. Objasnila mi trista stvari...Imam njen broj mobilnog, mail, mogu da pitam sta god me zanima. Naravno, necu da budem dosadna. Hocu da kazem da je veliki stres, barem za mene, da sutra u trudnoci ganjam hematologa i endokrinologa i vrebam termine po privatnim ordinacijama. Smatram da ako idem privatno i dajem tolike pare, da mogu imati neku privilegiju, telefon, mail, nesto za hitne situacije.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/6/2013, 11:46

Erata ::Ovaj hematoloski deo, za nas, nije nikakva mudrolija. Mislim da su i Elezovic i Miljic precenjeni i da ima jos hematologa koji bi znali da se pozabave ovom temom (primer Biksinog hematologa). Ali mi smo ih na forumima podigle u nebesa i sad ih zabole. Toliko su zauzeti da se ni privatno ne moze doci do njih. Ja sam zato izabrala da idem kod bivseg interniste kod Ivanovica. Zena sada radi u drugoj ordinaciji i ubila sam 2 muve jednim udarcem - endokrinologiju i hematologiju. Meni Sumarac recimo nikada nije dala dijetu. Isla sam 5 puta kod nje i uvek je prepisivala isto i zadrzavala istu terapiju, a kod mene pomaka nije bilo. Ova zena mi je dala dijetu, za moju tezinu i kad se pridrzavam secer ide dole. Objasnila mi trista stvari...Imam njen broj mobilnog, mail, mogu da pitam sta god me zanima. Naravno, necu da budem dosadna. Hocu da kazem da je veliki stres, barem za mene, da sutra u trudnoci ganjam hematologa i endokrinologa i vrebam termine po privatnim ordinacijama. Smatram da ako idem privatno i dajem tolike pare, da mogu imati neku privilegiju, telefon, mail, nesto za hitne situacije.

Erato, hajde molim te ako nije problem, reci mi u kojoj ordinaciji radi Jelena, ako se vec razume u hematologiju, otisla bih do nje i platila konsultaciju, samo da mi kaze sta da radim, znacilo bi mi....
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 26/6/2013, 11:47

Erata ::Da li se nekoj od vas desilo da od fraxiparina dobije cvoric na stomaku? Sve je bilo super do poslednje injekcije. E od te poslednje se napravila modrica i unutra mogu da napipam cvor velicine lesnika. Spolja se nista ne vidi, ali je unutra i nervira me. Modrica se povukla. Sta da radim sa ovim, da masiram? Mazala sam hepatrombin gel dok se modrica nije povukla.

Meni se desilo i to kada sam davala sebi posle kiretaže. Prošlo samo od sebe za par dana.

Meni Miljić reče da to hoće kada se gusto bode (ubodi jedan blizu drugog), ali nije nešto naglasio da je to posebno opasno.

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/6/2013, 11:47

Da li ima smisla da meni Elezovic u izvestaju napise da sam dosla sa analizama koje sam nasla na internetu!??
I da ganjam Miljica 6 puta u KBC, od cega mi je 2 puta gledao nalaze, ali nije hteo da da izvestaj, da bi mi sedmog puta, kada sam dosla privatno, rekao da uradim D dimer i dodjem ponovo. A prethodno konstatovao da ne treba nista novo od nalaza. Znaci bacila sam pare i opet ni tada nisam dobila izvestaj. I sad pop***im kad se setim!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 26/6/2013, 11:50

Vilhelmina ::
Erata ::Ovaj hematoloski deo, za nas, nije nikakva mudrolija. Mislim da su i Elezovic i Miljic precenjeni i da ima jos hematologa koji bi znali da se pozabave ovom temom (primer Biksinog hematologa). Ali mi smo ih na forumima podigle u nebesa i sad ih zabole. Toliko su zauzeti da se ni privatno ne moze doci do njih. Ja sam zato izabrala da idem kod bivseg interniste kod Ivanovica. Zena sada radi u drugoj ordinaciji i ubila sam 2 muve jednim udarcem - endokrinologiju i hematologiju. Meni Sumarac recimo nikada nije dala dijetu. Isla sam 5 puta kod nje i uvek je prepisivala isto i zadrzavala istu terapiju, a kod mene pomaka nije bilo. Ova zena mi je dala dijetu, za moju tezinu i kad se pridrzavam secer ide dole. Objasnila mi trista stvari...Imam njen broj mobilnog, mail, mogu da pitam sta god me zanima. Naravno, necu da budem dosadna. Hocu da kazem da je veliki stres, barem za mene, da sutra u trudnoci ganjam hematologa i endokrinologa i vrebam termine po privatnim ordinacijama. Smatram da ako idem privatno i dajem tolike pare, da mogu imati neku privilegiju, telefon, mail, nesto za hitne situacije.

Erato, hajde molim te ako nije problem, reci mi u kojoj ordinaciji radi Jelena, ako se vec razume u hematologiju, otisla bih do nje i platila konsultaciju, samo da mi kaze sta da radim, znacilo bi mi....

Radi u endokrinološkoj ordinaciji Thyreomedicus, Bulevar Kralja Aleksandra 248-250, ulaz5, sprat 4, tel. 2-411-439.

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 26/6/2013, 11:50

Internista Jelena je meni rekla da pijem selen za povišena antitela štitne.Rezultati hormona(loši-užas)i fsh i tsh2,84.Šumarac mi dala Eutirox od 25mg i posle 15dana rezultati fsh i tsh savršeni.Jelena tvrdi da OGTT test može da se radi kad žena pije kontrac.,a Šumarac tvrdi NIKAKO.Sad je postalo moderno Vit.D,...Jelena je ljubazna i sve je to ok,ali mislim da ljudi koji rade sa najtežim pacijentima na klinici svaki dan imaju malo više iskustva i znanja.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 26/6/2013, 11:51

Vilhelmina ::Kosta 30 000 dinara, + 2-3 folikulometrije pre toga po 3000, racunaj sve zajedno 40 000

Super, hvala ti puno!

Nisam baš upućena u FET, tek trebam malo da proučim. Da li si primala neku terapiju prethodno? Koliko se sećam, Bilja reče da neću ništa primati ..

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/6/2013, 11:51

Dr. Jelena Todorovic, ordinacija Thyreomedicus. bul. Kralja Aleksandra 248-250, ulaz V. 011/2411-439.
Mail i mobilni tel. cu ti poslati u pp. Mozes joj poslati i mail. Reci da si radila kod Ivanovica i reci sta ti treba. Ona ce ti odgovoriti i resila si stvar besplatno. Nije alava zena. Znam jos devojaka kojima je odgovarala na mail, bez problema.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/6/2013, 11:59

Zvoncice, ne znam za te stvari oko stitne, ali za ove moje probleme je meni Jelena "legla". Ja ne znam kako sam izasla od Elezovica. Covek me ismejao bukvalno.
Miljic me zeznuo. 7 puta sam ga ganjala i nikada nisam dobila izvestaj.
Sumarac mi nije dala osnovno - dijetu! Onako mi je usmeno pomenula neke principe koje znam i sama, ali ova dijeta mi je super.
Ne kazem da opet ne bih otisla kod njih, za sledeci krug, da cujem i njihova misljenja, ali brate sto je mnogo mnogo je!
Ispade da ih je lakse uganjati drzavno, nego privatno.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/6/2013, 12:00

da li moze od fraxija i ostale terapije nesto lose da se napravi?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/6/2013, 12:08

Ja sam bila poludela nakon pregleda kod Miljica affraid
On je uzeo 5000din.a nije dostavio izvestaj...napisao je:potrebna je odgovarajuca terapija. Uzasss


Poslednji izmenio d77 dana 26/6/2013, 12:16, izmenjeno ukupno 1 puta

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 26/6/2013, 12:08

Lafe, od te malecke doze fraxija nece ti sigurno biti nista.... za pronizon ili kako vec ne znam, ja sam ga pila samo 12 dana, valjda ce se javiti cure koje su ga pile duze - ne znam kontkretno za sta su ti ga dali, je li i inace imash nekoh problema, ja sam ga pila samo da organizam ne bi odbacio plod kao strano tijelo...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/6/2013, 12:09

nemam ja nikakva antitela, daju ga svima za svaki slucaj. Dr Sumarac mi je rekla da je to smesna doza, 2.5mg, da ne moze da skodi. A kontam i da taj fraxi nije los, nisu mi vise ledene noge. Meni je cirkulacija OCAJNA i leti mi je hladno
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 26/6/2013, 12:12

ja ti kazem zovi Jevremovu, kukaj, moli, reci da je hitno, da te stave 9tog ili 11tog jula.... Very Happy a do tada uzimaj te mini-doze, i ne brigaj Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/6/2013, 12:14

vec kukala, na listi cekanja sam Very Happy
hvala ti puno!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/6/2013, 12:16

drugarica koja je bila isto na VTO u Pragu kad i ja mi se sada javila : BETA 1550!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 26/6/2013, 12:20

Bravo Bravo kako volim ovakve vijesti a sad su mi bas trebale igraigra
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/6/2013, 12:24

Bravo za Prag!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 12:29

LaFolie ::Sredila sam da radim od kuce, kao imam stomacni virus. Sledece nedelje bi mogao da se vidi smesak, ako sve bude ok, nesto cu opet izmisliti za kolege. Nisam sujeverna, samo ne bih da se pohvalim pa da posle ispadne nesto glupavo... inace, do 2-3 popodne mi je ok na poslu, ali do 5 bih vec legla 100 puta, nije mi ugodno....
E super što si to sredila! Em možeš leći kad želiš, em si dalje od virusa koji se uvek negde usput mogu pokupiti,

d77 ::A za homozigot. PAI-1 4g/4g, da li je potrebno bockanje ili samo lekic?
Moja drugarica je imala tu mutaciju, primala fraksi celu trudnoću (radnim danima, bez vikenda, jer je imala početno krvarenje) i aspirin pila do tog krvarenja, posle joj ukinuli.

red ::
BiKsi :) ::Red, kako si ti? možda sam te to pitala već, a možda sam htela, malo sam zaboravna, ne zameri?!

Biksi, draga koko moja, ne zameram ja ni inace ljudima, a pogotovo ne tebi trudnoj i skakutavoj i dragoj... ljubav

dobro sam...spremamo  se za postupak, ako Bog da, avgust ili septembar, zavisice od mog ciklusa, na koji nikad ne mozes da racunas... b
Navijaću svim srcem da ovo bude vaše leto! Ili jesen, kako god, samo nek bude lepe i zdrave trudnoće.

Erata ::Da li se nekoj od vas desilo da od fraxiparina dobije cvoric na stomaku? Sve je bilo super do poslednje injekcije. E od te poslednje se napravila modrica i unutra mogu da napipam cvor velicine lesnika. Spolja se nista ne vidi, ali je unutra i nervira me. Modrica se povukla. Sta da radim sa ovim, da masiram? Mazala sam hepatrombin gel dok se modrica nije povukla.
He, he, čuj da l se desilo, pa ja sam ti u tom problemu konstantno. Very Happy Baš juče pisah u mom dnevniku, ponekad pomislim da sam antitalenat, da nešto ne radim kako treba, jer sam puna čvorića, a i podlive napravim kao jen dva! Počela sam u butine da dajem sebi boce, jer mi je stomak sav u čvorićima i treba im vremena da se povuku, pa nemam gde iglu da zabodem. Ponekad namažem hepalpan mast, ponekad malo izmasiram, al izgleda da se oni ipak sami od sebe povuku posle nekoliko dana.

LaFolie ::da li moze od fraxija i ostale terapije nesto lose da se napravi?
Koliko je meni poznato ne može. Ili ja bar nisam čula.

LaFolie ::nemam ja nikakva antitela, daju ga svima za svaki slucaj. Dr Sumarac mi je rekla da je to smesna doza, 2.5mg, da ne moze da skodi. A kontam i da taj fraxi nije los, nisu mi vise ledene noge. Meni je cirkulacija OCAJNA i leti mi je hladno
Meni je inače stalno vrućina, samo su mi noge pred spavanje i noću ledene uvek bile. Nisam to umela povezati od čega je, dok nisam otkrila mutaciju, i počela fraksi i aspirin, sad je sve ok. Zvučim kao one reklame u telešopu.lol! Otkada koristim heparin, moje noge žive drugu priču!lol!lol!lol!


LaFolie ::drugarica koja je bila isto na VTO u Pragu kad i ja mi se sada javila : BETA 1550!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bravo za drugaricu, sve čestitke!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 12:30

Lafe, od pronizona može s početka neka alergija da se javi, al ako nije dosad, nema razloga ni odsad. Mala je to doza leka.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/6/2013, 12:32

Bravo za drugaricu igracice
Biksi, znaci bockanje mi je neizbezno...uh...tokom boravka u bolnici zbog laparoskopije, primala sam fraxiparin 2-3dana i evo-stomak je i dalje plav i bolan na dodir, iako je proslo mesec dana.


Poslednji izmenio d77 dana 26/6/2013, 13:17, izmenjeno ukupno 1 puta

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 26/6/2013, 12:33

devojke, hvala svima na pomoći, divne ste, nadjoh estrofem u Igoru, e sad je problem sa dipherelinom, kažu u Srbotrejdu da je problem sa dobavljačem i da ga neću naći nigde, ima ga u Igoru samo, ali sam preplašena komentarima ovde da ne čuvaju lekove propisno, ovo su ipak ampule...Any suggestions?? Srbijoooo pod šljivama, koji god lek da mi treba, nestašica, počevši od najobičnijeg klomifena, preko pregnyla, ciprocinal vaginaleta itd...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 12:34

D77, sve razumem, eno u prethodnoj poruci sam pisala kakva sam od heparina, al kud sve, tu i to, proćiće i to i zvaće se lani!:aa Šta sve prodjemo da dodjemo do trudnoće, ovo mi još dodje i zabavno!
lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/6/2013, 12:36

dunjas ::
Vilhelmina ::Kosta 30 000 dinara, + 2-3 folikulometrije pre toga po 3000, racunaj sve zajedno 40 000

Super, hvala ti puno!

Nisam baš upućena u FET, tek trebam malo da proučim. Da li si primala neku terapiju prethodno? Koliko se sećam, Bilja reče da neću ništa primati ..


Nista je to, urade ti dva ultra zvuka cisto da utvrde kad ti je prirodna ovulacija, kad to utvrde, izbroje 5 dana, onda ti rade transfer, to traje 3 minuta i gotovo....
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu