KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
menora72
Dacaa
InNaturaVeritas
boki82
Simona
lilly13
neca73
saska1
Ambra
fmala
ivka
Tinche
MAAKKI
Niny
Vuchica
Crvic
sareni leptir
stomacic
Stenli
dragana76ns
LaFolie
laKole
vivijen
Endzi
d77
leptirko82
lilya
Sofija Veks
lenabeograd
ragaco
Ninche
Vilhelmina
AriesGirl
zvoncica36
JecaPereca
missile
Erata
misic
PalcicaBg
BiKsi :)
dunjas
heart84
Orline
lelas
vero
bebica mala
cicsa80
pegaz
maus
zoxa
Angie83
karakaca
kristina33
Xena
tetreb
noja
ariadne69
midori
fight&faith
lenjivica
SladZana
KoMetaK
hany
djole42
labradorka
red
70 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/6/2013, 22:05

U pravu js bix i Taman ppokloncic stomaacic ispod jelke , decembar je vec prohvatljiviji zbog boca
Mozes pratiti ovulaciju na uz mesecno do vto. Sad pravac more odmor
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/6/2013, 22:16

donekle ste obe u pravu ,nema sta ...mozda ce i decembar biti ,ko zna ,taman da ustedim jos koji evric za svaki slucaj!
 ja bih rado na more ,al kada bih imala neki odmor ! iskoristila sm sve bonuse na proslu vto ,pa sad nesmem ni da dignem glavu da prozborim i pita za bilo kakav odmor ,pogotovo sto sam i ovih 20ak i vise dana dok sam bila na vto -dobila na lepe oci ,jer nemam prava ni na bolovanje ,ni na god odmor .
 u neku ruku mi se malo i zbog posla zuri ,jer se stvari komplikuju i tu ...pa me strah da i poso do kraja ne izgubim.smislicu vec nesto ,neznam sta mi je ciniti.
 ma kakva ovulacija ! nema meni prirodne trudnoce ,,,mm ima oligospermiju 2 ...sto ja kazem,sex u prazno !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/6/2013, 22:25

Nemoj tako, nek bude sex iz zadovoljstva, meni je bar uvek tako bilo, iako su nam šanse bile 0. Treba uživati u životu, bez obzira na probleme koje imamo, neko bi npr ubio da ima erekciju, orgazam, tako da treba i te stvari iskoristiti!Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/6/2013, 22:33

srca1 srca1 srca1
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 28/6/2013, 22:58

Brbljiva, meni su rekli bar 3 meseca pauza posle boca. Moja stimulacija je bila jaka. Treba sve proveriti pre pocetka i ne brzati mnogo ljubav .

Mm ide u utorak na prvu hemoterapiju, izgleda ce ih imati 4, iako je preventivno Rolling Eyes Danas smo isli da proverimo dal ima nekih spermica za zamrzavanje i nazalost nema, tako da cemo morati pazljivo da radimo sa ovim smrzlicama do sad.

I sad vazno pitanje: mogu li se smrznuti spermici transportovati i na koju razdaljinu?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 28/6/2013, 23:46

Drage moje

Pozdrav iz N. Fronta cvet 

Isla sam pre toga u Jevremovu na detaljan ultrazvuk, u principu kazu da postoji mogucnost da mi je meshak u materici, ali posto je beta tako mala ne mogu da tvrde, i rekose da ipak odem u N. Front za svaki slucaj.

Primise me na pracenje, dobra vest je sto doktor ne misli da je vanmatericna, sada sam ovde, nisu mi rekli do kada, da probamo da ode prirodnim putem, a ako ne, onda kiretaza...a vestica mi uopste nije standardna, prvih nekoliko sati sam normalno krvarila, no sada u poslednjih par sati je stala, nadam se da ce od ujutru da bude normalna...

Grlim vas puno sve! zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 28/6/2013, 23:50

Sofija zagrljaj  Nadam se da ce sve proci sto lakse moze... Dobro je da nije vanmatericna
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/6/2013, 23:50

Da sve buude ok kod tm mogu misliti kako se oseca
saljemo ppozitivne vibreee  ljubav

Sofi vazno da si na sigurnom oni ce i betu pratiti i uz om ...
grljenje 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 28/6/2013, 23:54



Hvala vam puno usne 

Kazu da betu ne vade vikendom...verovatno ce tek u ponedeljak...nada, se da ce se dobro sve okonacati...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/6/2013, 23:54

Sofija, ljubav ljubav ljubav 
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/6/2013, 07:36

Sofija, draga, mislim na tebe da sve bude dobro .
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
Brbljiva, bravo za ušteđevinu i spremnost!
želim ti treću sreću!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 29/6/2013, 08:24

Sofija dobro je sto si tamo!Ko zna, da zene nisu graknule na tebe ti bi i dalje bila kuci i cekala mecu,dobro su uradile yes 
Nadamo se da ce sve proci najbezbolnije po tebe ljubav 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 29/6/2013, 08:55

Sofija, nadam se da ce sve proci najbezbolnije moguce, zelim ti brz oporavak. Ja sam devojke imnace jutros prokrvarila poprilicno ili dobila ili ne znam sta, sto mi posebno tesko pada posle one bete od preko 5000 u ponedeljak kad se covek ponada to je to. Ali sam osetila ovih dana da nesto nije u redu, zakazala sam uz danas. Tuzna sam beskrajno
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 29/6/2013, 08:58

Sofija Veks ::


Kazu da betu ne vade vikendom...verovatno ce tek u ponedeljak...nada, se da ce se dobro sve okonacati...
Joj boze ovo postoji samo u Srbiji affraid 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/6/2013, 09:05

Stenli, nadam se da ce sve biti u redu. Mnoge zene su pisale da su krvarile zbog hematoma.
Javi posle sta se desava. Do tad, zagrljaj  veliki!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 29/6/2013, 09:23

Sofija bitno je da si ti, za svaki slučaj, u bolnici. Nadam se da će sve biti OK i da će se završiti bez potrebe za nekom intervencijom. zagrljaj 

Stenli ... mnoge devojke su krvarile u ranoj trudnoći, držim fige da je sve u redu.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 29/6/2013, 09:52

sofija, nek' si ti u bolnici. nadam se da će se sve lako i brzo završiti!
sorry ako sam bila gruba al', vjeruj, bilo je iz najbolje namjere. znam da si se uplašila, i ja sam bila kad se meni dešavalo. ali, u takvim situacijama, vrijeme je vrlo bitno! nadam se da će potvrditi da nije vanmaterična.
zagrljaj 

niny, mi nosimo jedan teret a tebe dopadoše dva. No nadam se da će ovaj drugi brzo i uspješno spasti sa vaših pleća. d 

stenli, baš je mnogo djevojaka krvarilo i kod svih se dobro završilo. nadam se da će i kod tebe tako biti. yes
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 29/6/2013, 11:03

moram da vam ispricam.. posto nisam uspela da dodjem do Elezovica, Miljica i Miticke, jutros sam bila kod dr Darka Antica, http://www.belmedic.rs/Hematologija/361/Ass-dr-Darko-Antic.shtml
Sve u svemu, skroz sam se odusevila doktorom, izuzetno je detaljan, kaze da sumnja na fibrinogen, lupus antikoagulans i jos par stvari da nisu ok, da je sreca sto mi je Sonja nakon HS dala fraxi, da sumnja da imam i PAI mutaciju zbog hiperstimulacija. Odem ja posle toga u lab, izvadim krv, stize meni fibrinogen duplo veci nego prosli put. SVe ostalo ce stici. Cak je rekao ako mi ista hitno bude trebalo, da posaljem mail, odgovorice.
Rekao je da obavezno ponovim D dimer na dan UZa, da proverim anti X a, da se vidi da li je doza fraxija koju primam dovoljna.

A ja sam morala (kad sam se vec bola za te tromboze) da proverim i betu lol!  1345 srca 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 29/6/2013, 11:05

Bravo Lafice igra 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 29/6/2013, 11:06

Stenli, bice to ok, jako jako cesto to krvarenje nema veze sa plodom, sigurno je hematom
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 29/6/2013, 11:06

Nadam se draga moje, sada u principu omaram i cekam tu betu u ponedeljak. Period mi sada jedva curka juce je bio mnogo obilniji, videcu kako bude dalje islo...

cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 29/6/2013, 11:41

Niny, budi jaka! zagrljaj 

Sofija, jako mi je zao, nadam se da ce proci najbezbolnije za tebe. ljubav 

Stenli, drzim fige da bude sve ok! ljubav 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 29/6/2013, 11:43

Sofija, nadam se da ce sve proci sto pre i da ce sve biti u redu. molitva
Stenli, molitva molitva molitva 
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 29/6/2013, 12:50

Erato, misic - hvala vam na odgovoru...U ponedeljak idem kod Jelene interniste na pregled pa cu znati da li i sta treba da uzimam za TSH i PAI heterozigot.... Inace...osecam se bas nekako prokleto...2 puta sa po 2 blaste (50 % su sanse sa dobrim blastama koliko sam skapirala) i oba puta omanula...Ali, ok, procice me ovo stanje...za neki dan, nadam se...Necu vise da gnjavim o sebi, obecavam, smucila sam se sama sebi, mogu misliti ostalima....

Sofija, nadam se da ce sve biti ok sto pre! srce 
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 29/6/2013, 13:27

Vil, jel se secas mozda koju si stimulaciju imala kod Ivanovica sa PCOS jajnicima ?
Da li si radila nekad analizu na vitamin D ?
I koliki ti je bio TSH kad si usla u FET postupak ?
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu