KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/6/2013, 22:44

Violeta niste jedini ,  a terapije i kojekavki cajevi u takvim situacijama treba se boriti tj sve probati do the enda . trebate dobrog urologa cure mogu da ti preporucs ...mi i dalje navijamooo i kaze se dovoljno je samoo jedan !roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 20/6/2013, 22:46

ja se ponavljam, ali zasto ne porazgovarate o opciji donacije sperme?  MOzda je to rjesenje za vas...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/6/2013, 22:46

Menora to je problem sto se necita .
Ja upijam i dalje svaku rec profi deformacija D:D
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 20/6/2013, 22:50

Noja draga da problemje sto se ne cita , a razumem izbezumljene ljude kada ima Dr tako kazu nesto negativnooo ... nego ja pisem vec sto puta na trudnickim pa mi ovaj novi editor sje.. poruku - htedoh ti reci PR:aa29:srce:aa29:ATIM TEBE I NINCHE U STOPU srcesrcesrce
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 20/6/2013, 22:51

love
Menora:
https://www.youtube.com/watch?v=p9-i5OCC-kc
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 20/6/2013, 22:53

Divnoooo Ninche generejesn moja
lovecmoka
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 20/6/2013, 22:54

Violeta i ja sam se iznervirala! Kakvo odustajanje? Ako imate finansijskih mogucnosti za vto, ima nacina da postanete roditelji. VTO bas i jeste opcija za vas, kao sto je i za nas bez jajovoda. Nazalost ti isti doktori nece da lece sterilitet i otklanjaju resive probleme, pa guraju parove u vto da bi uzeli lovu, a teze slucajeve zbog kojih je i nastala VTO eliminisu u startu, jer su tezi za rad. Doktorka je trebala da vam iznese opcije, a ne da kaze tako jednu glupu recenicu, kao da ke to lako. Cuj molim te. Nikada necete biti roditelji, eto, sad uzivajte! Ja bih joj u inat uspela i donela jednog dana to dete da ga vidi!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 20/6/2013, 22:58

Tako je Erato - you are the NEXT !!! srce
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 20/6/2013, 22:58

I samo da dodam da ako bi mi sudbina bila zapecacena, to sigurno ne bi bila Betanja, ili Front, ili bilo koja raspala bolnica kod nas. To bi mogla da bude samo neka ugledna svetska klinika. Pa ako oni kazu nema nade, onda bih razmisljala sta dalje...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 20/6/2013, 23:00

Erata je skroz u pravu.
I nama je ta Tabs u biotestu istu dijagnozu dala, pa je posle imao milione spermica
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 20/6/2013, 23:03

Erata smiledraw potpisujem

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 20/6/2013, 23:34

Ja cu samo kratko da vas pozdravim, idemo na odmor pa imam potrebu da napisem kako cete mi nedostajati narednih 15 dana...ali zato se iskreno nadam da cu kada se vratim naci ovdje mnoooogo pozitivnih beta. Sve vas mnogo pozdravljam usne
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 20/6/2013, 23:39

Violeta, molim te ponovite spermogram u nekoj drugoj laboratoriji gde ne radi cuvena dr Tabs. Sigurna sam da rezultati nisu tako crni.
Cula sam vec puno prica za cuveni spermogram u Betaniji ....

Krk, molim te okupaj se i za mene i uzivaj poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/6/2013, 23:52

Suzi dobro se odmori okupaj oauncaj jajnike i sve po redu sta se i radi na odmoru da naam se i ti vratis sa pozitivnom betom !!!
Erato skroz si u pravu ima dosta kombinacija
Lafeee kako trudnjacis. Ja uopaste nesumljam u tvoj kvalitet j. C navijamo jako 
Saljemo rodeeeew:aa30:
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 21/6/2013, 02:49

POZDRAV KORAČALJKAMA, A POSEBNO DVEMA TRUDNICAMA- NOJI I MENORI!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lyanna 21/6/2013, 08:27

Violeta, slažem se sa devojkama, obavezno ponovite u drugoj laboratoriji. Nama je rezultat u Konzilijumu bio katastrofalan, ponovili posle pet dana u laboratoriji u kojoj inače i radimo, nalaz - normospermia. Doduše, nije dugo potrajao i posle se vratio u neke uobičajene vrednosti, ali opet daleko bolje od nalaza iz Konzilijuma.
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 21/6/2013, 08:45

Analena, cestitam na divnim vestima, uzivaj!

Violeta, mislim da ipak treba da sacekate ponovljeni spermogram. Moj muz je, u zavisnosti od laboratorija u kojima se radio spermogram, stalno imao razlicite dijagnoze, tako da ipak rezultati mogu da u julu daju drugaciju sliku.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 21/6/2013, 08:57

Draga Violeta,potpuno razumem vas sok i ocaj i mislim da su ta osecanja trenutno zasenila sve druge opcije.
Trinaest godina borbe je neizmerno veliko iskusenje u zivotu,a da vam doktor takvom izjavom zapecati sudbinu u najmanju ruku je neljudski.
Naravno da cete biti malodusni kad cujete nesto takvo!
Mislim-VOLITE SE,UZIVAJTE U ZIVOTU I NADAJTE SE CUDU-pa i do sada je bilo tako,zar ne?Ne razumem kakav vam je to specijalni savet dala..
Spermogram je promenjiva kategorija,najmanji pomak u odnosu na trenutnu dijagnozu vama moze znaciti sve.
Na osnovu cega je ona vas tako otpisala,jeste li mozda radili neka genetska ispitivanja,mikrodelecije y hromozoma ili slicno,koja bi potvrdila njeno misljenje,a da nam nisi o tome pisala?
Pre donacije ili usvajanja imate i opciju punkcije i biopsije testisa,treba i to imati u vidu.
Ne videh koliko godina imate,je li vam to limitirajuci faktor?
Razumem i za finansijsko iscrpljenje,da ga tako nazovem,ali ako imate vremena ispred sebe-radicete i zaraditi.
Onda ostaje jaka volja kao kljucni pokretac svega!
Iskreno se nadam da vam je potrebno malo vremena da se dignete iz pepela i napravite nove planove za buducnost!
Ja realno mogu da zamislim nas zajednicki zivot bez dece i to bi bio kvalitetan i ispunjen zivot,samo ne mogu da zamislim takav zivot, a da nismo predhodno isprobali sve mogucnosti.
Mislim da smo svi mi koji zivimo ovu borbu obdareni velikom ljubavlju i strpljenjem i snagom i da je to ono sto nas gura napred.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/6/2013, 09:00

Violeta, u potpunosti se slazem sa ragaco...
Kod mene je obrnuta situacija, kod mm je sve savrseno, a kod mene sve haoticno...ja i dalje verujem da ce se desiti cudo i da cu nakon 5 god.staviti tacku.
Veliki zagrljaj


Poslednji izmenio d77 dana 21/6/2013, 10:57, izmenjeno ukupno 1 puta

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 21/6/2013, 10:34

Lyanna ::Violeta, slažem se sa devojkama, obavezno ponovite u drugoj laboratoriji. Nama je rezultat u Konzilijumu bio katastrofalan, ponovili posle pet dana u laboratoriji u kojoj inače i radimo, nalaz - normospermia. Doduše, nije dugo potrajao i posle se vratio u neke uobičajene vrednosti, ali opet daleko bolje od nalaza iz Konzilijuma.

U potpunosti se slazem da laboratorija u kojoj se radi spermogram (tj.metoda koja se koristi) u mnogome utice na rezultat. Na primer, mm je najgore rezultate imao u Dr Ristic, srednje losi su mu u Konzilijumu, a najbolji su mu u laboratoriji u komsiluku... Violeta, bez obzira sta vam je dr rekla, nemojte odustajati, to je samo jedno misljenje, borite se dalje!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/6/2013, 10:35

Erata ::I samo da dodam da ako bi mi sudbina bila zapecacena, to sigurno ne bi bila Betanja, ili Front, ili bilo koja raspala bolnica kod nas. To bi mogla da bude samo neka ugledna svetska klinika. Pa ako oni kazu nema nade, onda bih razmisljala sta dalje...
  takodje POTPISUJEM!cvetcvetcvetzagrljajzagrljajzagrljajzagrljajlovelovelovelovelovelovelovelovelovelovelove
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 21/6/2013, 10:42

Brbljiva, kako si nam ti? Drzim pesnice draga da ovaj put to bude TO!!! molitva
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/6/2013, 10:48

okacice,super sam ! vise leskarim nego sto sam na nogama......a blizu mi je beta.nesto da kazem ,a mozda ce Vam biti smesno -sanjala sam da sam imala:sex:...
 jel se nekoj to desavalo ,il sam ja skrenula v?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 21/6/2013, 10:53

Ima neka narodna vezana za to...Rade hormoni,a i visak slobodnog vremena,a u svakom slucaju lepi snovi nema sta!!!
Samo ti nama sanjaj,a bebice neka su kod mame,pa ce da se nadoknadi sex do godine!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/6/2013, 11:09

SadSadSad sve zarad:aa26:bebabeba guzavica malih !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu