KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 20/6/2013, 18:40

Sto se utrogestana tice,meni se sad desilo da sam dobila 6 dana nakon prestanka koriscenja terapije. To mi je bio 38 dan ciklusa, a obicno sam tacna na 4 nedelje, tako da mislim da je kasnjenje izazvala velika kolicina progesterona. A sto je najgore, jos uvek mi curi, vec mi je muka od uloska po ovoj vrucini. Uvek traje 3-4 dana i tog cetvrtog prodjem i sa dnevnim uloscima a ovo se oteglo, nemam toliko krvi u sebi!
Od juce sam i ja na terapiji crnim vinom, :-) mora da bude bolje.
U stvari sam htela da pitam za vase misljenje - da li je bolje vracati 2 ili 3 smzlice? Do sad mi sa 3 nije uspevalo, pa se nesto mislim da smanjimo na 2, cini mi se iz vasih postova da je u ino klinikama to cesce?
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 20/6/2013, 18:59

LaFolie ::ja sam cudu koliko sam cool, nit mi se radi beta, nit mi se ide na posao, blejim u dvoristu pijem kafu i uzivam u godisnjem. obicno sam histericna. sta bude bice. ako bude sipak, icicemo u nekoj jeftinoj varijanti na more, na cekove 
To Jel si trudna sigurno osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Misic primetila ja vec u mom dnevniku i komentarisala srce
Analena super cestitam da ti trudnoca bude lagana i skolska čestitamo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 20/6/2013, 19:06

lenabeograd ::....Misic primetila ja vec u mom dnevniku i komentarisala srce  ....

love love love
poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 20/6/2013, 19:42

Analena:aa28:, cestitam!!! igracice
LaFolie, slike su ti prelepe!Very Happy
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/6/2013, 20:03

Analena, sve čestitke, bravo za dva srculenceta!

Mišić, ja zaboravih juče da iskomentarišem, a primetila sam i da je juče meda bio roze, pa ko velim hoćeš curu, kad danas plav, pa reko ti se predomislila!Very Happy Presladak ti je tiker!

Lafe, super su ti slife! Prašim tebe, prašku trudnicu!Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 20/6/2013, 20:05

zatvor je od utrogestana?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/6/2013, 20:08

da
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 20/6/2013, 20:10

LaFolie slicice su super... Pa da napises kao Parizanka kada je rekla za Prag da je to bilo divno putovanje na kome su ostali trudni. Very Happy vv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvrodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda
I da zatvor nastaje zbog progesterona tj. utrogestana Wink

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 20/6/2013, 20:15

BiKsi :) ::
Lafe, super su ti slife! Prašim tebe, prašku trudnicu!Very Happy


usneusneusne
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 20/6/2013, 20:20

BiKsi :) :: .... Mišić, ja zaboravih juče da iskomentarišem, a primetila sam i da je juče meda bio roze, pa ko velim hoćeš curu, kad danas plav, pa reko ti se predomislila!Very Happy Presladak ti je tiker! ...

 b  b  b

poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/6/2013, 20:21

Pa je li juče bio roze, hoće li da se menja svaki dan?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 20/6/2013, 20:29

BiKsi :) ::Pa je li juče bio roze, hoće li da se menja svaki dan?

Evo bas sad citam rodjenom, kako si nas provalila Very Happy
Ja stavila juce roza medu, kad dosao rodjeni i kaze: Kako rozi ticker, a sta ako bude musko love love love , i mi onda nadjosmo kompromisno resenje igra igra igra

Ljubim te u oko sokolovo poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 20/6/2013, 21:30

Drage zene, one koje cekaju betu da Bog da ostale trudne. Ove sto se oporavljaju da sto pre stanu na noge i zaborave sve ruzno iza njih a sve ostale ce da se snadju Very Happy Ja se odjavljujem na jedno 10 dana i odo na odmor pa kad se vratim da me one sto cekicare obraduju debelom betom Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od VioletaR 20/6/2013, 21:43

Samo da pozdravim sve članice foruma i čestitam svim trudnicama i čekalicama sve najbolje uz puno smeha!
Nemam više šta da pretražujem po forumu i čitam vaša divna iskustva i savete(koji su mi ujedno puno pomogli!)
Danas je bila moja 2. i čini mi se poslednja poseta dr Bujas na Betaniji jer smo ponavljali spermogram,koji je posle dg Astenospermija ( u privatnoj laboratoriji)za 15 dana spao na Kripozoozospermija na Betaniji i dr je vrlo realno rekla :" Sa ovim rezultatom spermograma nikada nećete ostati trudni,ni VTO ovde ne bi pomogla,čak i tu trudnoću što ste imali završila se spontanim zbog ovakvog spermograma! Uživajte u životu,volite se i verujte u čuda!" Šok i plač supruga i mene!NoNo
Stavljamo tačku na sve ovo,borili smo se 13.godina,iscrpeli svoje zdravlje,finansije i nade!
Sve vas puno ljubim i rado sam čitala vaše postove i nadala se da ću  i ja biti na tom koraku  do Bete + no,idemo dalje i uživamo u životu sa osmehom na licu!ljubav
VioletaR
VioletaR

Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/6/2013, 22:03

jao violeta ,,,sta reci a ne zaplakati?! ja sam se traumirala sa njegovo osligospermijom,a kako li je tebi ...Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
ko sto rece -veruj u cuda -i uzivaj u zivotu ...usnesrcasti poljupcisrcasti poljupciff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 20/6/2013, 22:04

Violeta, ima i drugih rjesenja, ukoliko bi se suprug slozio.... ne mora on biti bioloski otac... zao mi je ako ste odustali a da niste probali sve opcije... Sad
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/6/2013, 22:05

ninche ,javi i se na chatu...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 20/6/2013, 22:07

kad ja svratim tebe nema, kad si ti tu ja kunjam vjerovatno - ubi me vrucina! evo cekam da se bocnem i da idem da spavam... sutra u pola 8 moram biti u bolnici na kontroli, a kako cu, ne znam....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/6/2013, 22:08

ja sam skoro uvek tu ,ti se ne javljas ...a i chat ti je podesen tako da si..nevidljiva..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 20/6/2013, 22:13

Krk nedostajaćeš nam... čekamo te sa novim utiscima.
Violeta ... ne razumem se puno ali na ovom linku http://www.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/141/011258206/nase-trudnce.html?41
nadjoh sledeci post
"Beta 577rndzejdi (inspektor)rn08. jul 200rnrnDanas mi je 12. dan od embriotransfera. Klinika Genesis, Novi Sad, dr Vesna Kopitovic. Beta 577. Konacno!rnVTO smo radili u Genesisu u Novom Sadu kod dr Vesne Kopitovic, sto sam gore napisala. Nasa dijagnoza je oligoastenospermija, čak poslednji put i kriptozoospermija, suprug je imao samo 100.000 spermatozoida u ml, a pokretljivost oko 10%. Kod mene sve ok. rnRadili smo jednu VTO u maju prošle godine o državnom trosku u Narodnom frontu, osecali se sve vreme kao samo još jedan broj, tada sam imala 8 jc, a samo jedan embrion."

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 20/6/2013, 22:21

Violeta zao mi je, ne razumem se puno, ali valjda postoji jos neko resenje... v
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 20/6/2013, 22:27

Violeta ne ocajavaj i ne predaj se!!!!Moj muz je imao lose nalaze pa jos gore pa bolje pa bolje...to nista ne znaci!!!a AKO SE NE VARAM OD NASE Menore sa foruma muz je imao istu dg kao tvoj pa joj je uspelo i pored toga!!!Nema predaje nemas razloga.sto bi rekli PRAVI DOKTORI ZA VTO: DOVOLJAN JE SAMO JEDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 20/6/2013, 22:28

..
Violeta , da li je mozda Nada Tabs radila spermogram u Betaniji ??? Niste jedini kojima je dijagnoza Cryptozoozpermia kada analizu radi Nada Tabs ...naime nama je septembru 2012 u privatnoj lab BIOTEST radila spermogram Nada Tabs i Dg je bila Cryptozoospermia , da bi u novembru ponovo radili spermogram u Genesisu i tada je kod Balasa Dg bila OLigoastheno III grupa , normalnosmo radili ICSI i ostali trudni ... iz pouzdanih izvora ,nazalost , znam da Nada Tabs "ne radi dobro te anlize " i znam licno dosta parova koji su kod nje imali takvu Dg ...
.Na kraju krajuve i sve da je situacija bas takva pa postoje punkcije semena , biopsije i vi mozete postati roditelji kao mnogi sto jesu sa istim takvim Dg !!!
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od VioletaR 20/6/2013, 22:33

Drage moje dame,sve je o.k.isplakali smo se danas i obećali jedno drugom da od sutra samo osmeh na lice kao i uvek do sada kad nas snađe neka nevolja! :lol:Nema rešenja,finito je! Žao mi je što nemam skener kod kuće da vam skeniram nalaz spermograma,sve je -,samo je u napomeni upisano" U ejakulatu izolovan 1 morfološki neispravan spermatozoid"
dr Bujas nam je izašla u susret i zakazala ponovni spremogram za jul da bi se utvrdila greška biologa koji je radio analizu  ili potvrdio nalaz da u ejakulatu nema ničega,no idemo dalje kroz život!
VioletaR
VioletaR

Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 20/6/2013, 22:38

Aman Zeno Violeta . citaj sta pisemo , imali smo istu Dg kao vi i trudni smo ...ako stvarno nema nicega uzivom ejakulatu naci ce se ili u ispranom (kao kod nas|) ili punkcijom ...znam tri slucaja trudnoce koji su imali punkciju semena u Gensisu - sva tri su blizanacke trudnoce ... saberite se malo i u nove pobede , nemoj da me nerviras
Very Happy
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu