KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/6/2013, 20:58

Ariesgirl drzimo palceve i navijamo jako da uspe igracice igracice igracice
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 11/6/2013, 21:13

Erato drugarice proce i sve to....Jako mi je zao sto sad prolazis kroz sve to v Jako te zagrljaj drugarice moja...
Lafe videces kad bebice dodju tamo gde im je najlepse ima da se razvijaju samo tako!!! wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Sofija mozes komotno raditi betu i znam da je sve to ipak stres,mislim kad vidis krv ali ne mora da znaci da nisi trudnica Samo ti radi betu sreca
*Mi smo danas bili u Betaniji na komisiji i sve je proslo ok.Primila nas dr Trninic i kaze da ce biti na jesen postupak.Upisala mi sve uz napomenu da mi nije radjen serklaz.... tuga Sve vam je jasno.Pogotovo devojkama koje su to sve prosle samnom...Pao mi je neki teret sa srca sad na miru mogu da radim i cekam cika postara.Nek smo i to prosli.Sve vas puno ljubim i hocu sutra da vidim veliku betu!Sofija cula si me c
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/6/2013, 21:39

Samo da stavim ovaj link, posle se vracam da vidim sta koja od vas radi i da vas postrojim.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/387505/Najmanje-23-Kanadjanke-umrle-zbog-Bajerovih-kontraceptivnih-pilula
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 11/6/2013, 21:46

Sofija i Nadalice bez testova više samo se stresirate, držim vam fige za pozitivne bete yes
Erato lafice naša misliću na tebe da sve prođe u najboljem redu i da se konačno završi ova agonija . zagrljaj
Lafolie ne gubi nadu prašim za uspešan transfer i lepe embrione .
vv vv vv vv vv vv
Brbljiva srećno čekamo lepe vesti x
Fmala mantram za lepe embrione i da ti se ispuni želja da dobiješ bebe a ko zna možda budu i bebe bebe .
Ivi i tebi želim uspešnu aspiraciju i transfer .
roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda

Drage koračaljke želim vam svima srećne korake i da se na ovim stranama nižu samo lepe vesti .

Ja sutra odoh u Betaniju pa ću vam se javiti za par dana sa najlepšim vestima . Malo mi je frka ali sam i jako uzbuđena što ću konačno ugledati svog sina .

Ljubim vas sve
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 11/6/2013, 21:52

Erato draga jako mi te zao čoveče ne mogu da verujem No No No
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 11/6/2013, 21:53

Pa to nama size jos jedan junak? radost Bravo bulevar od srca ti zelim lak porodjaj i jos brzi oporavak sa svojim decacicem ljubav
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/6/2013, 21:59

Daco jel si uradila one dodatne analize tromb.imumn
Septembar je vas!!! roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 11/6/2013, 21:59

Sretno Bulevar, i javi kad dodje zet! Very Happy
beba u kolicima
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/6/2013, 22:02

Bulevar ... navijam da sve protekne školski i čekam sličice beba u kolicima b d b d b d b d b d b d b d b d b d b d b d b b d b d b d b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 11/6/2013, 22:20

Bulevar, srecno sutra, i da nam se vratite sa osmesima oko glave! g
PS. hvala na najlepsoj zelji c
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/6/2013, 22:34

Bulevar srecno i da sve prodje u najboljem redu! ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 11/6/2013, 22:45

Bulevar, srecno i da sve bude super ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 11/6/2013, 22:59

Erato, ja uopste nemam rijeci i ne znam sta bih ti rekla,jedino te nekako zamisljam sada kako vec dizes glavu i stvaras novi plan za dalje...Plan koji ce biti uspjesan. Ja ti to od srca zelim i dalje se iskreno divim tvojoj hrabrosti i snazi... zagrljaj
Za sve ostale djevojke, da ne nabrajam, zelim mnooogooo uspjeha :)

Ljubim vas sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/6/2013, 23:31

Dacooo, vazi draga! osmeh srce Srecno i opusteno u predstojecem procesu!! zagrljaj

Bulevar, srecno draga! konfete

Kiss za sve, javljam se kada uradim betu...drzite mi fige... molitva
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dacans 12/6/2013, 04:38

Bulevar sugradjanko...jedva cekamo najlepse vesti...drzi se draga...a mi drzimo fige igracice radost igracice
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 12/6/2013, 07:36

Erato, mislim na tebe!

Lafe, i na tebe mislim, srećno danas!

Bulevar, naravno da i na tebe mislim!

Koračaljke, nek vam je svaki korak onaj pravi, koji vodi ka ostvarenju sna.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/6/2013, 07:36

Sofija, drzim fige da beta bude trocifrena! igracice
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 12/6/2013, 07:42

Erato mnogo mi je zao,i pored sve tuge koju prozivljavas jos i nase zdravstvo sve to lepo"zacini" fd Budi jaka kao sto si do sada bila zagrljaj
Hvala devojke na podrsci,zelim svim cekalicama i onima koje ce to uskoro biti VEEEEElike BETE.Ja idem danas da se suocim sa betom pa sta mi Bog da.Sinoc sam otplakala i besna sam na sebe zasto sam uopste radila test,ali sta ces,ova sumnja me ubila.Cim cujem stomak da mi mulja odmah imam los predosecaj.Nije nama zenama lako Rolling Eyes
srca1 P.S.Sofija ona crta nije dzaba tu bila,obavezno danas vadi betu i ako treba doza Utrogestana da ti se pojaca bolje da to pocnes sto pre.Drzim fige!!!

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/6/2013, 07:50

Nadalice, onda nas obe obradujte lepom betom radost
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 12/6/2013, 08:05

Nadalice, Sofija - Navijam jako za lepu Betu vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 12/6/2013, 08:15

Danas dve velike bete cekamo... radost igracice radost igracice radost igracice
Sofija, Nadalice...bice to lepe trocifrene bete...

Erato, draga, znam kako se osecas...tacno znam...i sve sto bih ti rekla je...jaka si, znaš da ce proci. Bices i jaca i hrabrija.... veruj...

Lafolie, mislim na tebe i verujem da su danas ta cetiri embriona taman onakva kakvi trebaju da budu da bi se lepo zakačili i lepo razvijali...
Sad, da li jedan ili dva...ili tri... :) dace Bog da bude sve u redu.
c
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 12/6/2013, 08:22

LaFolie ::Kod nas je prilicno losa situacija, od 10 celija samo se 4 oplodilo. Te 4 I nisu nesto, rekli su mi telefonom da je lose. Sutra et radimo umesto prekosutra.
Kazu da je spermogram toliko los da nisu celije mogle ni da se oplode. Cak ni picsi nije radjen jer nije bilo smisla.
Preplakali smo oboje.

v
zagrljaj

Nikad ne gubi nadu, i nukad ne zaboravi da je i nemoguće -moguće! yes Ajd sa srećom!!!! igracice
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 12/6/2013, 08:27

misic ::Nadalice, Sofija - Navijam jako za lepu Betu vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
I ja prasim vv vv vv navijam wavecrowd beta

Lafe srecno danas

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 12/6/2013, 08:30

Nadalica,Sofija beta beta jumping jumping jumping
Danas sam dobro raspolozena,nemojte to da mi kvarite!Kad dodjem hocu da vidim trocifrene bete wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Noja nisam uradila trombofilije...Nekako sutra cu ,prekosutra i osta!Ali nije iskljuceno da cu raditi.Trninicka mi je rekla da pocnem opet sa glukofazem.Joj daj Boze da bude u septembru molitva Ali kolika je guzva sumljam.Nema veze kad bude.Posle nekog vremena predas se i prepustis situaciji.
Bulevar priblizilo se v ff roda srca Mogu da zamislim kako ti je....Juce guzva oko 14h svi nose cvece ,cekaju ispred porodilista....Iskreno zelim nam svima to!A Bulevar je prva na spisku lol! beba igra
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/6/2013, 08:46

Daco trazi mitickka ti radi i u genesisu privatno zakazi kod nje ona ce te dalje iputiti sta da uradis . Jer ona radi i na klinickom na hemostazi hematologiji,
imas celo leto da ih uradis. Cisto da budes mirnija ti u tvojoj trudnoci . Bice jesenn plodonosan !!! I ja sam ih sve odradila yes igracice igracice igracice
Nadalice . Sofija Sretnoooo !!! beta beta
Lafe roda roda roda
Bulevar mislimo na tebe srcasti poljupci
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu