KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

+47
Zensko pero
Nessi
Borbica
alisa
Principessa
micam
BabyBear
LelicaLola
Sirijus
valika77
Lola1972
Nataly17
dusica78
zsuki75
mimi84
bak
Bundevicav
srculence 84
BiKsi :)
mimi85
lela1984
tatjanica
MaloMorgen
Blanka
sanja 73
libra35
sunny.tp
noja
winni
Zmajuška
mamadabudem
luckystar74
micaubica83
Amna84
daki_mm
sareni leptir
Irena Irena
bundevica
logona
OKacica
Erata
bulevar79
nebuloza
Mirjana
saska1
laKole
fight&faith
51 posters

Strana 20 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 6/9/2016, 06:05

Hvala Alisa na informaciji, i ja ga koristim isto. Puno, puno pozdrava !
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 6/9/2016, 07:46

osmeh srce MM zagrljaj
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od libra35 13/9/2016, 10:27

Imam pitanjce❤
Ja sam prestala da pijem dhea da malo odmorim organizam.
Mogu li sad ponovo da pocnem mislim da ne napravim neki haos u organizmu?
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 13/9/2016, 10:34

Ja se nesto nisam usudila da pijem taj dhea ali kapiram da ako si ga pila i prijao ti, nisi imala nikakvih nus pojava... i ako si napravila pauzu duzu od 3 meseca sto da ga ne pijes ponovo... mozda ne bi bilo lose ako imas mogucnosti da uradis dhea da proveris kakvo je stanje pre nego sto ponovo pocnes
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 13/9/2016, 12:05

Libra neznam ti odluci i ja sam ju pila jedno godinu i vise pa sam prekinula ali sam nastavila koenzim od 100 pijem i sad a pila sam prethodna 3 mjeseca i profertil femili.Ja licno ne bih vise dhea pila meni je kosa od nje bas opadala.A ti ako si ju dobro podnosila i ako ju nisi pila bas dug vremenski period onda mozda mozes jos malo.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 1/11/2016, 15:16

Posto bih da porucim mnogo toga sa I herba da li je neko porucivao iz CG pa da zna koliko jos naplaćuju kada stigne?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Principessa 5/12/2016, 21:51

Drage moje kutanjke,
Ukljucila bih se u ovu temu sa jednim savetom vezanim za sve ovo o cemu pricate. Ja nisam toliko dugo mozda u celoj ovoj prici kao vecina vas, otpr negde oko god. i po dana, ali se trudim da se sto vise informisem i procitam o svemu sto bi moglo da nam sluzi korisno u celoj ovoj zajednickoj borbi.
Mnogo korisnih i pametnih saveta ste prikupile i zaista vam svaka cast na svemu tome.
Ja bih samo dala svoje misljenje, ako ne zamerate.
Cesto, trudeci se svim snagama da doprinesemo uspehu narednog postupka, uzimamo sve zivo sto cujemo da je nekome pomoglo da zatrudni, u nadi da ce to biti ,,,"formula" i za nas...medjutim, zaista mislim da pretrpavanje suplementima, posebno ako nije uz konsultaciju sa doktorom kojem verujete, nekad moze da donese vise stete nego koristi...
Mislim da su to stvari sa kojima se nije igrati. Evo i zasto to kazem. Ja idem kod jednog doktora, koji se bavi integrativnom medicinom, i svaki suplement koji mi bilo ko preporuci i prepise, prvo odem kod njega da mi proveri da li mi odgovara, tj treba uopste, i u kojoj dozi. Jer, desavalo mi se vise puta da mi prepisu tablete koje mi uopste ne trebaju, ili budu nekad u manjim nekad u vecim dozama od onih koje odgovaraju mom organizmu, ili su cak lose po moj organizam (tj na koje sam alergicna). Zato vam najtoplije savetujem da ne dozirate same sebi suplemente, jer to (kao ni lekovi), nisu uopste naivne stvari ako su vam bespotrebne, ili jos gore predozirane...
Ovo je moje skromno misljenje i savet, nadam se da se ne ljutite i da vam je bio od pomoci.
Zelim nam svima sto pre ostvarenje najveceg i najlepseg sna! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od dusica78 21/12/2016, 13:39

Devojke, treba mi savet...
Bili smo (posle šestomesečnog odmora od svega) na konsultaciji kod dr Kopitović (rešili da menjamo lekara).
Savetovala mi je da dva meseca pijem profertil, kako bi pokušala da malo aktivira jajnike (kaže da su previše mirni, nije videla folikule Sad ). Ali ono što me dodatno brine je to što mi se čini da opet počinjem da krvarim, odn. ciklus traje već 9 dana, a obično mi traje 4-5. Jel mislite da treba da brinem? Da li je neka imala slično iskustvo?
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 21/12/2016, 13:45

Meni se nije to desavalo, vec da krene ciklus prije vremena tj na kraci period da dobijem. Obicno sam uzimala cikloproginovu za regulisanje ciklusa. Pijes li nesto od suplemenata? Zadnja dva puta mi je bio prazan folikul i vec sam u teskoj situaciji ali se nadam jos uvijek da ima sanse za mene......
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od dusica78 21/12/2016, 13:53

Mesec-dva ne pijem baš ništa. U prošlu sredu počela Profertil.
Pila sam Q10 jedno vreme, par meseci pre prethodne VTO.
Ako se nastavi i sutra, planiram da zovem kliniku
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 21/12/2016, 13:55

Obavezno se javi dr.
I ja sam pila Profertil oko 4 mjeseca ali nista znacajno nisam primjetila da je pomogao.
Q10 uvijek konzumiraj jer je bas dobar za nas.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od dusica78 21/12/2016, 13:56

Hvala na savetu. Počeću opet još danas.
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 21/12/2016, 13:59

ja sam pocela da pijem i Myo-inositol. Kazu da je dobar kao podrška ovarijalnoj funkciji i kvalitetu jc. Porucila sam ga na I-herbu.Dobre su i suve smokve u maslinovom ulju ko može da jede.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Lola1972 6/4/2017, 13:33

Molim vas da mi posaljete telefon od Andreja Terzina, prilicno je hitno. Hvala vella

Lola1972

Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Principessa 7/4/2017, 01:30

Ja mislim da valika77 ima taj broj, ona je isla kod njega.
Valika molim te ako vidis ovu poruku posalji nam broj Andreja Terzina.
Hvala 😊❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 7/4/2017, 08:03

Evo
065 802 68 26
Dositejeva 7 Novi Sad
Puno sreće
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Principessa 7/4/2017, 22:27

Hvala draga nasa Valika 😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od LelicaLola 11/7/2017, 14:44

Drage moje,
Nova sam na forumu pa mi treba jedan savet. Zanima me koja je razlika izmedju Profertil female i Proxed-a. Imam snizen amh, za dva meseca je pao sa 0,7 na 0,6. Takodje su mi se povecali i Fsh i lh ali ne jako preko granice. Tsh je skocio na 3,5 a uvek je bio ispod 2,5. Zadnja tri meseca pijem dhea 75mg, vit D, Q10 i Profertil. Treba isto to da nastavim do septembra zbog poboljsanja kvaliteta jc i aapiraciju a lekovi su stvarno preskupi, trazim i alternative za uvodjenje prirodnih lekova... Ako neko moze da mi pojasni slicnost ova dva leka jer im je cena dosta razlicita. Hvala u apred Laughing Laughing smajli angel

LelicaLola

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Sirijus 11/7/2017, 15:30

Dobro došla Lelice, ne znam baš razliku u tim lekovima, javiće se već neko ko ih poznaje. Mogu samo da ti kažem da ti je taj TSH visok, da li piješ nešto za štitnu? Treba da se konsultuješ sa endokrinologom obzirom da je veliki, ako već nisi.
Pozdrav i što pre nam zabebila :)
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nessi 11/7/2017, 18:12

LelicaLola ::Zanima me koja je razlika izmedju Profertil female i Proxed-a. 
Ovde imaš sastav proxeed-a za žene: http://vidapharm.rs/proizvodi/proxeed-women#sastav. Ja sam mislila da proxeed postoji samo za muškarce, sad prvi put vidim da postoji i ženski proxeed :) i da se l-karnitin i l-arginin koriste za poboljšanje kvaliteta jajnih ćelija (ako je to uopšte moguće poboljšati). Za profertil pretpostavljam da znaš sastav jer si ga koristila. Ja sam baš pre neki dan tražila sastav profertila i nađoh ga ovde na forumu: https://kutak.forumotion.com/t3046p690-korak-po-korak-na-putu-do-bete.

A jel neko koristio femibion u pripremi za vto? Ja sam počela da ga koristim zbog toga što je jedan od retkih suplemenata koji sadrže jod, a meni je TSH uvek bio bliže donjoj granici, pa mi je preporučena ishrana bogata jodom. Mada što se ostalih sastojaka tiče, vidim da i profertil i proxeed sadrže više toga u poređenju sa femibionom.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od BabyBear 11/7/2017, 19:15

Ja sam redovno pila femibion, a znam jos zena koje su ga koristile. I sad ga pijem
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 11/7/2017, 19:25

Femibion nije suplement za poboljsanje kvaliteta jc vec prenatalni vitamini. Preporucuje se da se pije kako pre trudnoce tako i tokom iste.
Sto se tice razlike izmedju proxseeda i profertila razlika je u sastavu. Deluje mi da je profertil toliko skuplji najvise zbog omege 3 . Precesljajte malo temu. Nema potrebe kupovati niti profertil niti proxseed, moze se sve kupiti i odvojeno... ima gomila suplemenata sa sve kolicinama koje je potrebno uzimati a nesto od toga je napisano i u prirucniku Korak po korak do potomstva koji mozete naci na sledecem linku https://kutak.forumotion.com/
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od LelicaLola 13/7/2017, 13:26

Hvala vam puno na informacijama. Pa dr mi nije dao terapiju, bila sam juce. Kaze da tsh ume tako da varira ... 😕

LelicaLola

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od BabyBear 13/7/2017, 13:39

Moras jos jednom da proveris pa tek onda. Naravno da nece od jednog vadjenja krvi odmah da da terapiju
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od LelicaLola 13/7/2017, 13:52

Hocu. Zakazala sam kod dr Stokic. Proveravam je zadnjih par meseci. Prvo je skocilo na 3,2 pa nakon tri meseca na 3,5 i anti tpo mi je 300

LelicaLola

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

jajnih - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 20 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu