KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 29/5/2013, 12:14

stomacic ::Hany i misic evo malo prasinice i rodica za vas vv vv vv vv roda roda roda roda
I da hvala svima na podrsci cveće cveće cveće cveće

Stomacicu, hvala, hvala mnogo, evo i nosic sam namestila da me povuces ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 29/5/2013, 12:42

stomacic ::Sreca, sreca, radist radost

BETA 205

Hvala vam snago i podrsko na svemu
A sada vucem za nos ostale cekalice
d poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci


Stomačić i ja se pridružujem ČESTITKAMA d bb x radost d b igra
Lepo sam rekla na jutrima... najezda roda ... NEKA SE NASTAVI. f Ako sam dobro izbrojala tačno 10 ili 11 novih trudnica od druge polovine januara ....čekamo Hany, Sofiju, Kristinu ... nisam sigurna ima li još neka devojka koja još uvek čeka i zvaničnu potvrdu trudnoće. Very Happy Svim čekalicama šaljem rode za svaki slučaj roda srce beba roda beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce beba roda srce

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 29/5/2013, 13:03

misic ::Angie - Kad planiras da ides na prvi ultra zvuk ?

Misice rekli su mi sa klinike da u petak ponovim betu, da vidimo da li pravilno raste, a onda cu ih i pitati za UZ kada cemo. Ja mislim da ne bi trebalo ranije nego mesec dana od et.
A sto se tece bolovanja, ja sam prosle nedlje bila na odmoru, a tek od ovog ponedeljka sam na obicnom bolovanju. Ja bih sa trudnickim sackala malo, ne pre utvrdjivanja srcane radnje. Ne znam pravo da ti kazem ni kako to ide.
E sad se setih, ja tek juce kod Biksi videh da ona utrogestan dobija na recept, a ja sve vreme kupovala, nisam ni znala da moze tako. Daj da koristimo svoje zdravstveno kad mozemo Very Happy

Misice draga, da malo zaplesem za tvoju veliku beturinu sada vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 29/5/2013, 13:31

lilya ::Ivka, da li si ponavljala betu? .

Lilya, ja nisam.....rekli su mi da ne ponavljam nego da dodjem za dve ili dve i po nedelje na uz......dvoumila sam se .....
pa resila uradicu kako kazu....do sada me je ovaj pristup doveo do velike Bete....da ne kvarim sunny

U stvari vezbam strpljenje da budem iskrena, lol! cak mislim i da cu na uz sto kasnije.....odnosno bar ovo dve i po yes

jako, najace navijam za tvoje male pingvine, dushice, sunny sunny

c
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bubi80 29/5/2013, 13:52

Ovde sve prsti od pozitivnih beta!
Ako,ako samo nek se nastavi!
jumping konfete

Stomacicu i tebi sve cestitke!
Navijam za ostale cekalice prasim i saljem rode

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
vv vv vv vv vv
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 29/5/2013, 14:13

Ja sam zaista presretna zbog svih beta..ako Bog da nadam se da cemo sve mi koje cekamo...da krenemo u postupak il u cekanju bete sljedit sve ove prelijepe visoke bete...
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Angie ja aBd trebam dobiti 07.06. pa cu na prvi pregled drugi dan ciklusa i vidjet cemo kakvo je stanje...nadam se ok...
molitva molitva c


Poslednji izmenio sigmabh dana 29/5/2013, 14:14, izmenjeno ukupno 1 puta
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 29/5/2013, 14:14

ivka ::
lilya ::Ivka, da li si ponavljala betu? .

Lilya, ja nisam.....rekli su mi da ne ponavljam nego da dodjem za dve ili dve i po nedelje na uz......dvoumila sam se .....
pa resila uradicu kako kazu....do sada me je ovaj pristup doveo do velike Bete....da ne kvarim sunny

U stvari vezbam strpljenje da budem iskrena, lol! cak mislim i da cu na uz sto kasnije.....odnosno bar ovo dve i po yes

jako, najace navijam za tvoje male pingvine, dushice, sunny sunny

c

cmoka c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 29/5/2013, 14:59

Drage moje B-ta cekalice, moram da priznam da mi je strasno dosadno....
Nemam vise koncentraciju ni za knjigu (50 nijansi sive ), ni za serije, ni za gledanje astroloskih aspekata, ... eto vise stvarno ne znam sta cu sa sobom....

Da li neko ima neku knjigu da preporuci ?

Ljubim vas sve i saljem rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda ljubav ljubav ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 29/5/2013, 15:02

Devojka od papira, Gijom Muso zagrljaj
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 29/5/2013, 15:07

Okacica ::Devojka od papira, Gijom Muso zagrljaj
poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/5/2013, 15:22

Hany, Misic, otvarajte prozoreeee!!!! roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 29/5/2013, 15:32

Leptirko hvala mnogo poljubac

Zvedalica i ti ste sledece srca
Saljem vam puno roda i prasim za vas roda roda roda roda roda
vv vv vv vv vv vv


misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 29/5/2013, 16:55

Celo jutro prozor otvoren i skupljam rode ljubav love zagrljaj
Malcice me drmucka neka temperatura, 37,1 a i glava me uzasno boli. Sigurno je to od ovolikog boravka u stanu, mada ja i ovako nisam nesto previse setala - vise sam knjisko-leskareci tip. Da li da popijem nesto protiv glavobolje, eferalgan npr, obzirom da svakog jutra pijem Andol 100 za cirkulaciju?
Ni ja nisam znala da Utrogestan moze na recept, a koristim 3*200mg dnevno, ne bi bilo lose ako bi moglo tako... doktor
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 29/5/2013, 16:57

Zvezdilice, roda roda roda beta beta beta
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 29/5/2013, 17:42

Zvezdilice evo i od mene malo roda roda roda roda roda roda
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 29/5/2013, 18:06

Koliko novih trudnica u poslednje vreme... diiivnooo! Devojke, cestitam vam od srca! igracice trudnica bb

A svim cekalicama saljem roda
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 18:07

Zvezdilice, miriše na trudnoću Very Happy, nemoj eferalgan, bolje se primiri, veži glavu nekom maramom, stegni jače, valjda će proći.

Utrogestan može na recept, plaća se participacija po kutiji oko 300 kinti (za taj od 200mg), pitaj doktoricu svoju ili doktora.

Navijam, šaljem rode, prašim! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523795
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 29/5/2013, 18:33

Popustilo, dosao MM s posla i pala masaza angel prezivecu...
Hvala, devojke srca1 cvet
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 18:55

Bravo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 20:30

E ovako, obećah Violetir odgovor na temi hormonski status, pa da obećanje ispunim.

Kao prvo, dobrodošla i što pre bila trudna, ne sećam se da sam ti poželela dobrodošlicu ranije!
Pročitala sam tvoje poruke koje si postirala na našem forumu, skontala da muž ima terapiju, al da je stanje, manje više isto. S obzirom da ste vi već 14 godina u braku, predlažem ti da insistiraš kod dr na upoznavanju u betaniji da odmah krenete u postupak vantelesne. Nisam skontala koliko imaš godina, ali ti je amh devojački! :). Uglavnom si pripremila većinu papira koja ti je potrebna za prvi susret, oni će ti već tražiti još nešto ako budu mislili da treba da uradiš. Pročitaj temu ovde https://kutak.forumotion.com/t700-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br1 , ima dosta strana, al snaćićeš se, sigurna sam. To su sve moguće analize koje cure uglavnom urade posle jedne ili više neuspelih vto. Ako budeš trebala na vto da ideš, moj savet je da uradiš analize koje ćeš ovde pročitati, da odagnaš sve sumnje, naročito što si imala jedan spontani. Eto, ja bih to tako da sam na tvom mestu! Sve najbolje ti želim! I da uskoro šetaš trudnički stomak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od VioletaR 29/5/2013, 20:52

BiKsi :) ::E ovako, obećah Violetir odgovor na temi hormonski status, pa da obećanje ispunim.

Kao prvo, dobrodošla i što pre bila trudna, ne sećam se da sam ti poželela dobrodošlicu ranije!
Pročitala sam tvoje poruke koje si postirala na našem forumu, skontala da muž ima terapiju, al da je stanje, manje više isto. S obzirom da ste vi već 14 godina u braku, predlažem ti da insistiraš kod dr na upoznavanju u betaniji da odmah krenete u postupak vantelesne. Nisam skontala koliko imaš godina, ali ti je amh devojački! :). Uglavnom si pripremila većinu papira koja ti je potrebna za prvi susret, oni će ti već tražiti još nešto ako budu mislili da treba da uradiš. Pročitaj temu ovde https://kutak.forumotion.com/t700-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br1 , ima dosta strana, al snaćićeš se, sigurna sam. To su sve moguće analize koje cure uglavnom urade posle jedne ili više neuspelih vto. Ako budeš trebala na vto da ideš, moj savet je da uradiš analize koje ćeš ovde pročitati, da odagnaš sve sumnje, naročito što si imala jedan spontani. Eto, ja bih to tako da sam na tvom mestu! Sve najbolje ti želim! I da uskoro šetaš trudnički stomak!
Zahvaljujem i bolje vas našla! Very Happy
Neko jeste već poželeo dobrodošlicu pre par dana od kada se prijavih na forum.No,u svakom slučaju Betanija me čeka ovih dana(sutra zovem da zakažem) pa ćemo videti šta dalje.Ja imam 36 godina,muž 41.Posle toliko lepih godina braka,pređenih analiza,lekova,trudnoće,pobačaja... postali smo brat i sestra! zagrljaj Verujem da ću sledeće godine biti prava debela sosa trudnica što i vama želim!
Svako dobro svim članicama i osmeh na lice šta god očekujete! osmeh srce
VioletaR
VioletaR

Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 29/5/2013, 21:18

Stomačiću čestitam ti na trudnoći i želim ti da bude lagana i školska . Bravoooooooooooooooooo vv vv vv
Čekalicama šaljem rode za velike bete i nek se ovaj pozitivni talas samo nastavi da imamo što više debelica okruglica trudnica
roda roda roda roda roda roda roda

Koračaljke samo napred srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/5/2013, 21:23

cestitam!!! love
ljubav klizanje ljubav klizanje ljubav klizanje ljubav klizanje ljubav
ff c ff c ff c
zalivanje evo da beta poraste jos vecaaaaaaaaaaaaaa!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 29/5/2013, 21:56

Zene treba mi mala pomoc. Da mi dr. Crnogorac da uradim neko brdo analiza za buducu vto, izmedju ostalog i d-dimer. Stignu mi veceras i sve je ok osim tog d-dimera cija bi ref. vrednost trebala da bude ispod 250 a kod mene je 501.
O cemu se tu radi, zna li neka od vas? Da se zabrinjavam ili ne?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 29/5/2013, 23:21

Krk jesi radila ond imumoloske i tromb.
Gene i cuda ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu