KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 27/5/2013, 21:34

Angie cestitam, super beta.
Ja sam jos u bolnici, sutra ujutru izlazim, sve je ok, rana dobro izgleda, zlotvori od jajovoda otklonjeni i tako. Danas mi je bio doca i kaze da je sve super proslo, da je napravio mali rez, pa se zbog toga malo pomucio, ali hteo je da me bar malo postedi. Eto toliko od mene u ovom javljanju.
Hany i ostale devojke, naaaaaavijam
igracice igracice igracice igracice igracice
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/5/2013, 21:51

Angie čestitam divno radost radost radost radost
Hany roda roda roda roda roda roda roda roda i ostale čekalice roda roda roda roda roda roda roda

Xena za brz oporavak i dolazak kući igracice srca igracice srca
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/5/2013, 22:36

Xena da se brzo opporavis i zajednp sa lakooli da krenete u bebicetni postupak !!!
poljubci poljubci
Saska jel se kod tebe kuju planovi roda
Koraci cveće
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/5/2013, 22:40

leptirko82 ::Hany, Stomacicu, Misice, evo malo roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta
Navijamooo igracice igracice igracice
Leptirko, zvezdice, kristina roda roda roda
Bicee i junskih lepih trudnica navijači2
Moj dragi mesec konfete
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/5/2013, 23:17

[quote="noja"]Xena da se brzo opporavis i zajednp sa lakooli da krenete u bebicetni postupak !!!
poljubci poljubci
Saska jel se kod tebe kuju planovi roda


Noja pripremamo se, na jesen bi trebali vjerovatno u Genesisu bila sam kod Crnogorac a i kod Mitićke pa trbam još odradit antitijela i rezistenciju na protein s a u međuvremenu sam na terapiji aspirinom,a predložena mi je i histero a radila ju pre par god. pa sad neznam moram potražiti još neko mišljenje osmeh srce
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/5/2013, 00:04

Mozda nebi bilo lose to TV . Da i ona ima uvid u umutrasnjost cisto da zna sta gde kako...
Mi ti saljemo jesenje rode i prasimo vv roda vv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 28/5/2013, 00:08

Saška, jesi li kačila negde rezultate za Mitićku?

Xeno, Lakole, sledeći put će biti onaj pravi!

Koračaljke, srećno!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 28/5/2013, 07:55

Stomacicu evo da zaprasim prva od jutros beta da bude sto veca danas jumping
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 28/5/2013, 08:19

Da ugrejemo za vatromet Stomacicu

beta beta beta vv vv vv beta beta beta vv vv vv beta beta beta vv vv vv beta beta beta vv vv vv
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/5/2013, 08:34

[quote="missile"]Saška, jesi li kačila negde rezultate za Mitićku?


Nisam,planiram ovih dana da ih odradim.Ona mi je rekla da ne žurim do septembra da odradim ,a ja sam mislila ovih dana pa opet da ih ponovim u septembru.

















saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/5/2013, 08:37

Stomačiću beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 28/5/2013, 08:39

Saška,
Ako je sve dobro, nema šta da ponavljaš kasnije. Al odradi ih što pre, jer ako nešto samo malčice nije baš najbolje, može ti tražiti još, pa se to oduži, kao kod mene npr. Bolje ranije.
Šta ti je tražila da uradiš?
jel ti rekla da radiš 3dc ili...?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/5/2013, 08:50

Tražila mi antikardiolipinska antitijela,anti beta2-gliko proteinska,i rezistenciju na protein s,a ja ću još uraditi i antitijela na štitnu pošto s njima imam najveći problem a nisam ih ponavljala od prošle god.A i ova dvoja su mi ponekad blago povišena pa kaže kad se sva 3pozitivna mogu praviti veliki problem.

A za endokrinologa još trebam odradit amh i inhibin b to valda moram 3-ći dan tako da ću to sl mjesec.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 28/5/2013, 08:53

Ja sam je dva puta zamolila da mi napiše SVE što uopšte može da zatreba, i nije mi puno toga napisala. Ne znam zašto, a ako ću da verujem dr, onda neću da smišljam na svoju ruku. Inače, mogu i sama. Pa rešismo da joj verujemo.
Jel ti tražila neku mutaciju da proveriš?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/5/2013, 08:57

i ja sam radila protein s i c ,i ta antikardiolipinska antitela i anti beta2-gliko prot.,i jos mi juce stigo nalaz na MTHFR,-(tu pise HOMOZIGOT ,tj nemama trombofilije)-a i ostali nalazi su mi ok ,osim je LAC -to mi je pozitivno ,ali moram ponoviti to opet ... neznam koliko je to opasno ...
nije mi dato da odradim inhibin,, zbunjen hm...


Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 28/5/2013, 09:01, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/5/2013, 09:00

Nije mi tražila ja imam brdo analiza i gdje god dođem svi kažu pa vi ste sve odradili tako da mi samo ponavljaju ta antitijela a ovaj protein s je našla da je promaklo dr Miljiću da jedino njega nisam nikad radila a neznam ni šta on predstavlja,jer svejedno svaki put budem pokrivena maksimalnom terapijom pa opet ništa.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/5/2013, 09:03

Brbljiva pa to je lupus antikougulans nije dobro što je povišen moraćeš ga ponovit i kod mene je nekad bio povišen ali sada mi je u redu
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 28/5/2013, 09:07

stomacicuuuuu roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd b b b b b b
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 28/5/2013, 09:10

saska1 ::Brbljiva pa to je lupus antikougulans nije dobro što je povišen moraćeš ga ponovit i kod mene je nekad bio povišen ali sada mi je u redu

jel si snizila LAC terapijom ili..?
I meni je povišen, ali dr sumnja u verodostojnost rezultata na osnovu nekih drugih parametara, pa ću uskoro da ponavljam.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/5/2013, 09:13

Miss nisam tada ništa koristila od terapije bilo je to davno i sad kad sam ga ponovila bio u redu
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 28/5/2013, 09:18

Stomacicu vv vv vv beta beta beta roda roda

Hany draga otvaraj prozore roda roda roda roda

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/5/2013, 09:24

missile ::
saska1 ::Brbljiva pa to je lupus antikougulans nije dobro što je povišen moraćeš ga ponovit i kod mene je nekad bio povišen ali sada mi je u redu

jel si snizila LAC terapijom ili..?
I meni je povišen, ali dr sumnja u verodostojnost rezultata na osnovu nekih drugih parametara, pa ću uskoro da ponavljam.

tek sto sam radila taj lac pa mi glupa hematologica dala to da ponovim opet u julu . Mad ..sta ce mi to tada,meni treba u junu tokom vto ! tako da cu je pitati sta da radimo sada u petak kada odem po inekcije ,,,,,neznam kada uopste treba poceti sa terapijom zbog LAC ,,,dali sada sa stimulacijom ,ili se daju lekovi pred et ,mislim da mi nije vec kasno za terapiju? samo sada pijem cardiopirin....
verovatno cu taj LAC opet ponoviti ...samo neznam kada .. v
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 28/5/2013, 09:28

Brbljiva, ja mislim da već sa 1 bocom moraš da imaš terapiju od hematologa, ako ne i pre, zavisi od tvojih konkretnih rezultata. Idi kod nekog privatno, nekog drugog, ali pre stimulacije bilo bi dobro da odeš.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 28/5/2013, 09:35

leptirko82 ::Hany, Stomacicu, Misice, evo malo roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta

Kad vidim ovako lepo i sareno ne mogu da odolim a da ne prepisem! I da se svim srcem pridruzim u zeljama!!!
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/5/2013, 09:36

Stomacicu beta beta beta beta beta
Navijamo jako navijacica navijacica navijacica
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu