KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 20/5/2013, 23:25

Sigma, Katarina sretan početak

Erato....bas prasim i navijam za sutrasnji uz
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/5/2013, 08:10

jedan BIG HUG zagrljaj za lakole

a za erato poljubci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/5/2013, 08:54

Erato srecno danas na uz c
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 21/5/2013, 09:02

Jutro, Katarina od sveg srca i svim curama koje su pocele s vto zelim svu srecu svijeta, i da svi docekamo visoku beta Erato sretno na UZ..

Ja trenutno prikupljam cijene za lijekove posto su na klinici lijekovi duplo skuplji nego inace...
Jos jednom hvala na toploj dobrodoslici... srca1
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 21/5/2013, 09:12

Lakole, bas mi je zao. Mojoj prijateljiici se desila ista stvar prosle godine.
Matericna i vanmatericna u isto vreme. Spontana trudnoca. Operisana laparaskopski i na vreme. Oporavila se, pauzirala i opet radi na bebironu.

Drzi se , najvaznije je da ti budes dobro i da se lepo oporavis.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/5/2013, 09:41

Sigma sada u subotu sam posle et lezala u sobi sa jednom devojkom iz Banjaluke, i ona mi kaze da je sve lekove kupila u Madjarskoj i da joj je izaslo vise neogo duplo jeftinije nego da ih je kupovala na klinici, tako da vredi se raspitati u svakom slucaju.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 21/5/2013, 09:42

Lakole, bas mi je zao. zagrljaj
Oporavi se, pa u nove radne pobede, jako je dobra stvar sto se trudnoca desila, sledeci postupak je vas yes

Erato, mislim na tebe ceo dan osmeh srce

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/5/2013, 09:43

angie jel lezis
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/5/2013, 09:50

MA lezim draga, rekla sam jos danas, i od sutra pocinjem da kuvam rucak Laughing
Ne lezim konstantno, prosetam po kuci po malo, cisto zbog cirkulacije, ali uglavnom sam u horizontali. Kako si ti?
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/5/2013, 09:52

pa i ja lezim, ma da ledja me ubise ,sta su ti rekli u jevremovoj nakon koliko si ustala posle et
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/5/2013, 09:58

Ja sam jedno pola sata lezla na onom stolu, sa sve podignutim nogama, a onda sam u sobi lezala jos dva sata. Kada sam doktorku piatla da li smem da se penjem uz stepenice posle et, jer zivim na 6. spratu bez lifta, ona mi je rekla samo opusteno, da oni lezanje preporucuju samo zbog psiholoskog aspekta, da ono uopste nije neophodno, mada je to malo meni cudno, ja ipak lezim. Jel ti ustajes?
















Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 21/5/2013, 10:01

Angie83 ::Sigma sada u subotu sam posle et lezala u sobi sa jednom devojkom iz Banjaluke, i ona mi kaze da je sve lekove kupila u Madjarskoj i da joj je izaslo vise neogo duplo jeftinije nego da ih je kupovala na klinici, tako da vredi se raspitati u svakom slucaju.

Cula sam za Madjarsku, al ne znam koja apoteka, i ne znam da li salju te lijekove mozda po busu il sl...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/5/2013, 10:01

da ustajem , ali ne dugo mada sam i posle et nakon 50 minuta morala u wc
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 21/5/2013, 10:14

Angie83 ::Ja sam jedno pola sata lezla na onom stolu, sa sve podignutim nogama, a onda sam u sobi lezala jos dva sata. Kada sam doktorku piatla da li smem da se penjem uz stepenice posle et, jer zivim na 6. spratu bez lifta, ona mi je rekla samo opusteno, da oni lezanje preporucuju samo zbog psiholoskog aspekta, da ono uopste nije neophodno, mada je to malo meni cudno, ja ipak lezim. Jel ti ustajes?

Isto meni rekli u Pragu i da se ponasam normalno i da mogu i na posao da idem ako mi to vise prija. Ja sam se posle ET prosetala od klinike do hotela. Dr rekla da je to OK. Meni ima logike ako ce mi tih neizdraz 15 dana lakse proci i ako cu manje o svemu misliti na poslu, onda mi je manja steta da idem na posao ili ti Lilya sledeci put iz Praga pravac ide u kanc yes

Cure, sretno, saljem vam rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Etaro, jedva cekam da nam se danas javis sa lepim vestima igracice
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/5/2013, 10:19

Sigma pokusacu ja da kontaktiram ovu devojku i da je zamolim da mi da neki br telefon i adresu te apoteke, pa ti mozes da ih nazoves da se raspitas da li mogu nekako da ti salju, ona mi je reka da je neko isao tamo da ih uzme za nju.
Hany javlja li se nesto od simptoma? Ja sebe osluskujem ali nista, kazu rano je, ali...
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 21/5/2013, 10:45

Angi prvo da molitva da ovaj put beta bude vissoookoo..i da se zahvalim za informaciju a kamo li za adresu il telefon..hvala puno..
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/5/2013, 10:58

juce malo imala osecaj kao da cu da dobijem danas nista mislim da je rano
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/5/2013, 11:29

Sigma imas PP.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/5/2013, 11:53

Erato, navijaaaaam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/5/2013, 12:44

Evo me :) Sve je u redu. UZ ok, odgovara nedelji trudnoce. Bebac je sada 3.2 mm. Ja sam citala da je u 7. nedelji velicina 4-8 mm, ali ne mogu vise da se opterecujem. Da je to malo, rekao bi valjda...Pise 6+6, to je od 1. dana menstruacije, pa pored average 5+6...valjda je to starost po velicini ploda. Ali kaze sve je u redu, odgovara ovoj nedelji. Pokazao je srce, kaze registruje se srcana radnja, ali mi nista nismo culi. Mnogo je losiji UZ nego kod prethodne doktorke, ne moze se porediti. Vazno je da je dobro, uhhh...za krvarenje nista nije rekao, kaze nema hematoma, a moze svasta biti, mada nema razloga za brigu. Nije tome pridavao znacaja. I da - UZ su mi naplatili. Kako to ide inace preko drzavnog programa, da li se naplacuje UZ nakon VTO? Nebitno za pare, ali me cisto zanima.

A sada - vucem za NOSEVE:
Ivv, Sanny All, Struzzo, Lilya, Missile, Hocukusurnecuzvaku (dobices bebu), LaFolie, Djole39, Biksi, Ivka, Vucica, Hany, Niny, Lakole, Angie83, SrnaNS, Zvoncica36, Ariadne69, Draganica, Bak, Bebica mala, Saska1, Frida, Ragaco, Brbljiva76, Maaki, Lela38, Labradorka, Daaca, Malina, Sofija Veks, Lavanda, Leptirko82, Crvic, Korpica, Okacica, Ragaco, Katarina, MarijaPG, Lyanna, Cicsa80, d77, Ninica2, PalcicaBg, Suza77, Karakaca, Ivi, Krk, ms_do, jaca*caca, Daxi011, SigmaBh, Stomacic.........i sveeeeeee moje drage drugarice, i one koje nisam stavila na spisak, jer sam sigurno negu propustila....poljubac od nas usne

Samo da znate da mi bas vuuuuuuuucemo za noseve, ima da vam nateknu, ali i da uspete! love d
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 21/5/2013, 12:46

Joj Erato navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Je.. im statistiku!!!!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 21/5/2013, 12:48

Eratoooooooooooooooooooooooooooooo!!!!

Divan izvestaj!!! jumping

konfete

poljubac
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/5/2013, 12:48

erato bravoooo za uz uzivaj sa svojom bebom b koji dan su tebi vratili embrion, a sto se tice yz mislim da je taj uz besplatan
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/5/2013, 12:54

Super Erato, divan izvestaj. vv
Ja sam isto isla preko fonda u Jevremovoj, i prvi naredni uz, mada je meni bilo neuspesno, isto su mi naplatili.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/5/2013, 12:56

erato ::Evo me :) Sve je u redu. UZ ok, odgovara nedelji trudnoce. Bebac je sada 3.2 mm. Ja sam citala da je u 7. nedelji velicina 4-8 mm, ali ne mogu vise da se opterecujem. Da je to malo, rekao bi valjda...Pise 6+6, to je od 1. dana menstruacije, pa pored average 5+6...valjda je to starost po velicini ploda. Ali kaze sve je u redu, odgovara ovoj nedelji. Pokazao je srce, kaze registruje se srcana radnja, ali mi nista nismo culi. Mnogo je losiji UZ nego kod prethodne doktorke, ne moze se porediti. Vazno je da je dobro, uhhh...za krvarenje nista nije rekao, kaze nema hematoma, a moze svasta biti, mada nema razloga za brigu. Nije tome pridavao znacaja. I da - UZ su mi naplatili. Kako to ide inace preko drzavnog programa, da li se naplacuje UZ nakon VTO? Nebitno za pare, ali me cisto zanima.

A sada - vucem za NOSEVE:
Ivv, Sanny All, Struzzo, Lilya, Missile, Hocukusurnecuzvaku (dobices bebu), LaFolie, Djole39, Biksi, Ivka, Vucica, Hany, Niny, Lakole, Angie83, SrnaNS, Zvoncica36, Ariadne69, Draganica, Bak, Bebica mala, Saska1, Frida, Ragaco, Brbljiva76, Maaki, Lela38, Labradorka, Daaca, Malina, Sofija Veks, Lavanda, Leptirko82, Crvic, Korpica, Okacica, Ragaco, Katarina, MarijaPG, Lyanna, Cicsa80, d77, Ninica2, PalcicaBg, Suza77, Karakaca, Ivi, Krk, ms_do, jaca*caca, Daxi011, SigmaBh, Stomacic.........i sveeeeeee moje drage drugarice, i one koje nisam stavila na spisak, jer sam sigurno negu propustila....poljubac od nas usne

Samo da znate da mi bas vuuuuuuuucemo za noseve, ima da vam nateknu, ali i da uspete! love d

f f f f f f f f f f f

I neka im je na cast taj naplaceni UZ, svakako neces kod njih voditi trudnocu, ko ih....
Trudna si, zenooo!!!! igra igra igra igra igra igra igra
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu