KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 7/5/2013, 17:46

Erato, ja iskreno verujem da je bebac jedan veliki borac. A kako će biti, to ne zavisi od dr. više, već se zna od koga i čega. Mene je Goca zvala samo za tu treću betu, da kaze da je ok i da nastavim sa terapijom. Inače da, sva komunikacija ide preko sestre.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 18:08

Ma bice sta bude. Naravno da ne zavisi od njih ishod, ali bi moglo da zavisi moje psihicko stanje. Ti si ranije radila betu. Ja sam na vreme. Mala vrednost itd...Sad bih ja mogla da budem i u panici recimo. Valjda postoje neki slucajevi kad moze i da nazove. Posebno pacijente koji po nekoliko puta zaredom dolaze i ostavljaju pare. Stvar procene. A vremena ima. I da nas je 10 danas sa ovim problemom, ima vremena. Ok, zvala je Bilja. Ne mogu da gresim dusu. Meni ne treba njihova podrska. Ne. Ali ne bi mi bila ni na odmet. Ipak, nekoj drugoj zeni bi mozda bilo uzasno sve ovo. Mozda bi se raspadala sada, a njih zabole. I ja to moram da napisem, jer znam da se ovo cita. To je moja moralna obaveza.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 7/5/2013, 18:15

Erato, meni nije ta beta toliko mala, a drugo, ne samo da se duplirala, nego se opetostručila, što opet nije logično. Da nije do laboratorije nešto? Pravo da ti kažem, ja ni tim labovima ne verujem. Ajde, valjda će sve biti dobro, a tebi draga moja, svaka čast na živcima i psihičkoj stabilnosti posle svega što si prošla, pa sad i ovo psihičko cimanje, nisi dovoljno čekala pa čekaj još dva, pa još dva, pa bre više! Ipak, imam osećaj da je sve ok molitva
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 7/5/2013, 18:16

Labradorka, koji su tvoji dalji koraci, kad planiraš Prag ponovo?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 7/5/2013, 18:16

Erato, evo meni je uzasno samo sto citam. Svakako je trebalo lepo sve da ti se kaze jos prvog dana kada si radila betu, jer je bila niska. Kao i da ti kazu sta da ocekujes. Svakome mi bilo lakse da prebrodi ove dane uz bar neko lekarsko objasnjenje.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 7/5/2013, 18:17

Erato razumem te. Iskreno verujem da ćes pobediti *njihovu statistiku*. Doduše, to je jedina klinika za sterilitet u koju sam ja ušla, hvala Bogu pa mi druga nije trebala. Ti očigledno imaš više iskustva i sa dr. i sa klinikama, na žalost.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 7/5/2013, 18:53

Erato,
Stvarno si jaka žena i jako verujem u mrvicu koja raste u tebi. Razmisljam ako ti se beta uveca 5 puta za dva dana, onda bi za dva dana bila oko 1500, da li je to onda ok za taj dan transfera? Ne znam da li može tako da se razmišlja ali očigledno da si ti trudna i da beta skace.
Mislim da lekar nije Bog da može kaže da nema šanse. Stvaranje novog života je ipak iznad brojki i statistika.
Neka bude preko trnja do zvezda...
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 7/5/2013, 19:19

Erato i ja ti zelim da se iz ove situacije izrodi ono najlepse zagrljaj

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/5/2013, 19:39

Erato,vise mi nista nije jasno,izdrzi draga ,kako god bilo ,a najlepse bi bilo da bude izuzetak od svih pravila za koje doktori znaju i da bude to jedan borbeni bebac!u inat svima molitva
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 7/5/2013, 19:42

Erato,ja tako verujem u tvoje malo ČUDOvište beba da nemaš pojma.Mali vrtiguz od početka radi kako on hoće.Ugasila si sestro! Wink lol! Beba sa stavom likeit .
Molim se da sve bude ok i verujem da je ,pošto je Et bio 2 dana od A,implatacija bila kasnije i da se bebac sad zahukĆao. molitva molitva molitva cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 7/5/2013, 19:43

Erato,
u pravu si. Kako možeš da ostaviš pacijenta bez nekih konkretnih informacija pogotovo kod sumnjivih beta...recimo, pomenula je vanmateričnu...neću da te plašim ali ja sam bila u bolnici sa ženom koja je imala vanmateričnu trudnoću. Istina da 90% takvih trudnoća su u jajovodu ali njoj je trudnoća bila u rogu materice. Medicinski gledano sve što nije u kavumu je ektopična ili vanmaterična trudnoća. A ništa nije ukazivalo na to, beta se pravilno duplirala.
I ja bih volela da im za inat pokažeš da nisu u pravu.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 7/5/2013, 19:44

I ja navijam za svačije korake...pogotovo za pilence, sad videh da se nameračila postati koka..usrale je iste.


Poslednji izmenio Struzzo dana 7/5/2013, 19:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 7/5/2013, 19:44

Sve koračaljke koje su u pripremama,postupku,čekaju betu i tako to d i srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/5/2013, 21:22

Tek sad stigoh do racunara. Vidim da ima divnih vesti vv Erato, najvaznije je da beta pravilno raste. Da nema bebe unutra, opala bi vec pre neki dan. Ja verujem da ce sve biti dobro. A sto se tice dr-ova, nemam reci No bezobrazluk Crying or Very sad

Inace ja sam danas primila prvu bocu igracice jeee. FSH je pao na 10,5, a bio je pre kontracepcije 12,9. Jos se razmisljam dal da otvorim dnevnik, nesto sam slogirana ovih dana Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/5/2013, 22:10

Erato, i dalje verujem u divan ishod kod tebe! I da zeznes statistiku, silno navijam! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 32796

Niny, nek je sa srecom pocetak!

Ivka, laganim koracima, samo napred!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 7/5/2013, 22:33

Niny otvori dnevnik da te bolje pratimo i naravno navijamooooooo radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 7/5/2013, 23:21

Ja kazem da je ovdje laboratorija zaj...la stvar prvi put! I garant ih je bilo dvoje, pa jedno odustalo, ali ovaj sto je ostao to je mamino cudo!!! i ne prekidaj terapiju... ja imam 3 x utacije Faktor V Leiden, PAI i MTHFR, sve heterozigoti, i izgurah na aspirinu prva tri mjeseca, tek onda su mi uveli clexane, kad smo otkrili trombofilije, nisam ni znala da ih imam...
To je jedna zaj...na beba, vidjeces!!!! Samo ne misli puno o tome, ne stresiraj se, guraj utrogestan, ako ti nije bedak i po 4 x dnevno na 6 sati, nece da skodi!!! to i aspirincic ce biti sasvim dovoljno!!!!
BEBA NA PUTU!!!
roda roda roda roda roda roda roda i malo roda sa zapadne strane Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 7/5/2013, 23:34

Niny. jeeeeee! Navijam!!!!!!!! navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 7/5/2013, 23:47

Erato svaka ti čast na svemu , ovo je igra nerava, da čovek poludi . Doktoricu neću ni da komentarišem . Samo ti nastavi sa terapijom a daće Bog da sve bude u redu i da se beta i dalje dupla i da za dve nedelje čuješ otkucaje srca i da budeš najsrećnija. Nek oni zajebu njihovu statistiku , čuda se dešavaju i što je teško da poveruju u uspeh nego odmah govore da misle da nešto nije u redu . Ja ti držim fige i molim se da sve ovo uspe . Srećno !!!
molitva trudnica molitva trudnica molitva trudnica molitva trudnica molitva trudnica

Niny, Ivka samo napred navijam i za vas i za sve ostale koračaljke . Srećni vam koraci b b b
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 8/5/2013, 08:01

evo i ja tek sad dodjoh do racunara...

Dobro jutro, koracaljke!

Erato, slazem se skroz sa bulevarkom, prava igra nerava kod tebe, a ja cvrsto verujem da cete ti i tvoja mrvica izaci iz svega kao pobednici(e)! I da cete zeznuti svu tu glupavu statistiku.

Ko nam je to jos poceo? NIny i BIksi? Uraaaaa! Devojke samo napred!

Mi smo juce prosli drugostepenu komisiju u Frontu, sve je proslo ok, imali smo sve papire, vazece i slozene.
Mozda je korisna informacija, napisacu i na drugoj temi, ali nekim parovima su trazili odobrenje endokronologa i vratili ih da dodju ponovo...




Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 8/5/2013, 09:17

Niny, otvori dnevnik, sto te mrzi, daj da grupisemo najvijanje na jednom mestu.

igracice igracice igracice igracice igracice igracice
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 8/5/2013, 09:56

Niny ::
Inace ja sam danas primila prvu bocu igracice jeee. FSH je pao na 10,5, a bio je pre kontracepcije 12,9. Jos se razmisljam dal da otvorim dnevnik, nesto sam slogirana ovih dana Rolling Eyes
Bravo, Nini!!!! igra Srećan početak!!!! sretan početak
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 8/5/2013, 10:21

draganica ::Labradorka, koji su tvoji dalji koraci, kad planiraš Prag ponovo?

Stav dr.Sonje je bio da ne treba raditi nista od analiza i da je najbitnije da odmorim par meseci pa na FET ako sa preostalim embrionom sve bude ok.Medjutim da ne sedim dokona ja sam krenula sa trombofilijama,odradila nasledne a u petak treba da vadim krv na antitela i stecene.Pa cemo videti dali tu ima neceg.Od kiretaze sam imala samo jednu menstruaciju a predpostavljam da treba da prodje bar tri ciklusa.Verovatno cu u Prag u toku leta ako sve bude ok.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 10:52

Bravo Vučice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/5/2013, 10:56

lela38 ::Erato,vise mi nista nije jasno,izdrzi draga ,kako god bilo ,a najlepse bi bilo da bude izuzetak od svih pravila za koje doktori znaju i da bude to jedan borbeni bebac!u inat svima molitva
Ja tek sad procita sta se desava , ovo lelino potpisujem

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu