KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/5/2013, 18:51

Erato, draga CESTITAM!!!!! Znala sam da se mrvica izborila, iz inata drkovima koji su je otpisali!
Neka ti trudnoca bude sto laksa i neka je sve sto je bilo tesko iza tebe!!! yes yes Rasplakala si i mene od srece! Nisam se ukakila ko IVV! lol! lol!
bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 14/5/2013, 18:53

Sva sam se naježila Laughing To smo čekali , bravo erato za tebe i za tvog malog borca . vv vv vv
Verovali smo svi u vaš uspeh i hvala Bogu ti si naša nova trudnica e pa želim ti da dalji tok trudnoće bude bez ikakvih briga i da se samo smeješ i uživaš .
Ljubimo vas puno
srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 14/5/2013, 19:03

ninica2 ::Jabadabaduuuuuuu Erato i njen borac su pobedili sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci cveće nemam reči cveće
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 14/5/2013, 19:14

divno, divno divno, Erato drugarice bavissimo!!!! Znala sam da ce sve biti kako treba, ma taj pasuljchic je pravi inadzija, a majka - zmajica, na sve spremna!
Jedva cekam da dodjes sa sledeceg UZ, kad budes cula tika-taka srce

bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo bravo čestitamo
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/5/2013, 19:15

Erato cestitam! vv vv vv vv vv
vise nema dileme,zilav je to bebac,brzo ce i krvaranje da stane pa da se opustis i uzivas!od sad pa nadalje nek sve bude skolski dosadno!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/5/2013, 19:20

erato ::Drage moje, evo nas :) Videla sam nase cudo na UZ. Mesak, zumancana kesa, embroonalni odjek, bebironac 2.36 mm. Dr. kaze da je to ok za ovaj period. Za srcanu radnju je jos rano. Krvarenje se desava jer mi se endometrijum jos nije lepo namestio i priljubio uz matericu, rasteze se formira i otud krvarenje. Kaze da bi to trebalo sve lepo da legne u narednih par dana. Ja sam kao u nekom filmu, izgubljena, nesvesna sta se dogadja. Osecam se kao zene koje zatrudne neplanirano, a isla na vto. Eh, borac mamin. Kad je pregurao onaj dan kad oplakah neuspeh, sve ce. :)
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 21831Bravo za borca maminog! Mnogo mi je drago erato, sve čestitke! Ovih prethodnih dve nedelje su ti stvarno bili ludilo, nek ostatak trudnoće bude potpuno bezbrižan! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 47111
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 14/5/2013, 19:34

srca srca ERATO SREĆA,SREĆA,RADOST srce !!! srca srca
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 14/5/2013, 19:42

E R A T O C E S T I T A M konfete konfete konfete
Nemogu da ti opisem koliko sam sretna zbog tebe,jako se radujem da je sve na kraju ispalo dobro.
Od sveg srca ti zelim laganu i bezbriznu trudnocu.

Koracaljke neka vas sreca prati na svaki korak konfete konfete konfete
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 14/5/2013, 19:43

Erato,divna vest ! Danima pratim ovde tvoju situaciju, i ako sam nova na ovom forumu, dozivljavam sve to kao da sam ja sama u pitanju... i zaplakah se sada od radosti kada procitah tvoj izvestaj sa UZ. Srecno! ljubav ff
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 14/5/2013, 19:50

Erato divne li vesti danas, mamin borac je tu i raste, srecno neka bude u buduce vv vv vv
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/5/2013, 19:56

lakole da sve bude dobro molitva Ovo je cudan maj,mnogo zena ima neka krvaranja,a tek su ostale trudne,naka brzo prodje!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 14/5/2013, 20:20

Erato,cestitam mila!!!! as za novu statistiku!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 14/5/2013, 20:30

IVV koji si ti lik hahahaahahaaaaa crkoh od smeha lol!
Erato jos jednom poljubac
Ostale koracaljke sve vas stiskam jakoooo d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/5/2013, 20:33

Erato, divne vesti navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 Cestitam i neka ti ostatak trudnoce bude bezbrizan bravo bravo bravo bravo bravo Sada nas zvanicno vuci za nos srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 14/5/2013, 20:36

Erato, Lakole punog srca vam zelim da sve ide najbolje!

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 14/5/2013, 22:04

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399
Erato...to smo svi negde potajno znali a i ocekivali, sjajne vesti. Jako sam srecna zbog vase srece, zasluzili ste nakon takve zezancije sa betom. Sad trk kod muzica i uzivajte u svojoj sreci, a mi cemo da navijamo za tvoje mirne trudnicke daneeeeee
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 42399
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/5/2013, 22:07

Erato BRAVO ZA MALOG BORCA ! voli on kod svoje mamike sunny
Lakoli drzimo fige za dva hrabra srca ! osmeh srce osmeh srce
Niny, Hany odlican Uz , bice tu lepih bebica ! Svaka po dve... Very Happy ,
Bebice prasimo za veliku debelu beturinu radost radost
Koraci samo velikim koracima roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 14/5/2013, 22:08

Erato, divna, divna naj divnija vest me je docekala!!!
Srecna samo do neba zbog tebe draga! Cestiam ti od srca!!!!
Ih budjavi Ivanovici jeva cekam da im javis tvoju divnu vest, da zaneme.
Ljubim puno ljubav
Evo radujem se sa devojkama zajedno bb bb bb bb
d d d d d d d d


Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 14/5/2013, 22:39

Devojke, ima li neka od vas neko iskustvo sa dr Milicom Janicijevic iz Jevremove?
Vec dve nedelje idem kod njih na folikulometrije, a posto radim mogu samo uvece posle posla, tako da mi nikada nije isti dr na pregledu, sve sam ih tamo izmenjala. Veceras mi se potrefila M. Janicijevic, prvi put sam je sada i upoznala, i zena mi rece da ce embrio transfer biti u subotu, blastice koja nam je kod njih ostala zamrznuta, i da ce mi ona to i raditi. Moj dr je Ljubic, ali njega gospodina nisam ni jednom videla za svo ovo vreme, ali za tih 40.000rsd koliko to kosta, izgleda da ne zeli ni da ustane iz kreveta u subotu, a kamoli da radi et i dolazi u bolnicu.
Zna li iko nesto o toj dr Janicijevic?
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 14/5/2013, 22:47

ERATO BRAVO MILA CESTITAM
b b b b b b b
d d d d d d d
IVI mila molim te nemoj da slusas te bezobrazne sestre da ih je cula doktorka ne bi tako pricale, bezobrazne su do bola ali u prisustvu doktorke su kao misevi, nemoj da te brine ako si na drugoj kutiji samo ih zovi kad ti ostane jos 3-4 tabletica. Pamtim dobro te namrgodjene face "ljubaznih" sestrica ali ja njih nista nisam slusala vec samo doktorku koja je fenomenalna a one su radile po njenim uputstvima i ja sam jednom dosla da poljubim vrata i onda sam ih zvala dan pre nego da krenem mada ni to ti nije nista pouzdano, cak me doktorka pratila svaki dan na uz jer je kod mene sporo isla stimulacija, ali plakanje zbog njih nikako trebala si da odes negde na kafu pa prosetas malo u soping kad si vec uzela slobodan dan da ga iskoristis.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/5/2013, 22:54

Angi srecno u subotu, sa ljubicem ili bez njega samo da ti nama budes trudns !
Karakaca je u pravu neslusajte nep....ne sestre frustrirane
Ivka trudnice draga u tebe da zaprasim za veliku debelu beturinu !
radost roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 14/5/2013, 23:02

Erato,bravo!
Cestitam sreca sreca sreca
Ma i ja sam znala da je to jedan mali borac yes
Neznam vise sta bih ti napisala,toliko si nam obradovala,da znas
Neka ti od sada trudnoca bude sto laganija i bezbriznija
Jos to krvarenje da stane i onda samo lagano
b b b b b b b
bb bb bb bb bb bb bb
jumping jumping jumping konfete konfete konfete konfete
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 14/5/2013, 23:14

Eratooo congratulations!!!!! f f
family family family
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 14/5/2013, 23:33

Angie, meni je radila aspiraciju dr Milica J. A mislim da je maki79 radila i aspiraciju i transfer, ako se ne varam. Meni je bila OK, nekima nije, ali ja mislim da će to sve biti OK. Malo sam se pogubila zbog lepih vesti od erato
Presrećna sam.
Želim ti jednog dasu kao što je moj, borca pravog Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 275568
Baš sam se obradovala
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/5/2013, 23:55

Koracaljke moje, hvala vam sto postojite...ponosna sam sto sam deo ove ekipe, koja tugu olaksava, a radost uvelicava. :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu