KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/5/2013, 20:54

Bice to sve OK, sigurno!!! Drama ili ne, ono sto se vazi je happy end Very Happy a ja vjerujem u njega!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 13/5/2013, 21:14

Erato nemas pojma koliko si me obradovala!!! yes trudnica Tvoja "slucaj"govori da su cuda moguca! beba Dace Bog bice to sve ok trudnica Ljubim sve ostale cure ali mi sad bas toplo oko srca igra Zelim ti puno srece na uz ali mislim da si trudnica ubedjena sam f
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 13/5/2013, 21:16

Ja danas opet pocela sa kontracepcijom affraid jer mi je vjestica stigla ranije, folikuli ne pucaju itd itd... v Muka mi je od ovih mojih hormona i policisticnih jajnika, uh fd ...Elem, plan je da se pripremim za jesen za VTO u Banja Luci, kaze ovo ljeto cemo se varakati malo sa klomifenom, jer u ljetnom periodu su svi na odmorima, dakle na jesen krecemo doktor Eto, ako nista sad se mogu opustiti do jeseni No
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/5/2013, 21:20

Sani-bani, hvala sestro, hvala! Znaš da je u ludaje sve moguće i ja sam na to ponosna;-)

Orli, draga moja, nadam se da je pogrešila, ali do sada nije nikada...no, reče mi i sama da pitam za još neko mišljenje. Videćemo, nisam ja sad bitna;-)

Erato, nemoj da si došla gajbi bez meška što se smeška jer je zeznuo sve redom. Mene nije, Sunce malo!

Cmokić svima redom, odoh da krkam svoje brauniz kolače, hoće neko?;-))))

Aj da vas malo oraspoložim, da ne pričamo samo o braonkasim tragovima več i kolačima, totalni smo horor;-)

Srećno curice moje!!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/5/2013, 21:22

erato ::Cure mnogo vam hvala za podrsku. Divne ste. Ivv, drugar moj:) Hvala ti :* Zakazala sam sutra popodne kod doktorke koja ima 4D UZ i vodila je 2 trudnoce mojoj rodici. Nije bilo mesta do petka, ali su me ubacili kad su culi slucaj. Uhhh...sad sam uzbudjena.

Erato, jes' da si ''slucaj'', ali bices nas sveeeetli slucaj roda roda roda roda roda
stiiiskam jako. Popij neki cajic veceras da lepo spavas, a sutra popodne da cujes najlepsu muziku srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od katarina 13/5/2013, 21:35

Erato, cestitam Very Happy
Batali sekiraciju i uzivaj u trudnoci, ja mislim da vise nece biti ni tog krvarenja.
katarina
katarina

Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 13/5/2013, 21:44

Erato, bice sve to u redu...navijam za lepe vesti sa UZ molitva
A sta se desava sa Ivanovicima? Bas su preterali...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 13/5/2013, 21:48

Erato draga mislim na tebe ceo dan na poslu i molitva se da me docka lepa vest od tebe kada dodjem kuci. I jeste radost Sve ce to biti dobro, vidi kakvu podrsku tvoje kutak porodice imas poljubac
Nastavljam da saljem pozitivne misli i cekamo uz izvstaj sutra, u milimetrima izrazen bravo
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 13/5/2013, 22:51

Kaze meni moja ljubav: Sta god da bude sutra, dobro je ovo - nikad duze nismo bili trudni!:) Hvala vam svima za podrsku. Tacno. Kutak porodica. sunny
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 13/5/2013, 23:06

Erato ispratila sam te do kraja ti si queen i jos trudnica sutra da cujes najlepsu muziku i da kucka do 9 meseca, a za kliniku nemam reci sramota sad mi se vraca film kad sam im javila moju betu posle IUI dr mi je kratko rekla nema nade jeste na granici prestanite sa utrogestanom i cekajte ciklus prijatno. Ali bitno da si ti uspela ne razmisljaj o njima.
Brbljiva to sto si imala braon je od kontracepcije zovi kliniku obavezno, a ne bi trebalo da utice na rezultat i ja sam imala nesto rozikasto sestra rekla da je sigurno neka upala pa je bilo sve sterilno
Koracaljke d
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 13/5/2013, 23:31

[quote="Orline"]Erato, vidim da se drama nastavlja Rolling Eyes
Konjski živci trebaju za sve ovo.
Ja ti držim fige da ti vidiš gestacijski sutra, i da sve ovo zaboraviš što prije.
Nažalost, česte su takve priče. Ja slične stvari iskusila na sopstvenoj koži. Više puta. Zato me toliko i pogađa tvoja priča.

Potpisujem sve ,Erato navijam naj,najjače za sutra osmeh srce
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 14/5/2013, 00:08

Ja tek sad stizem da se upisem i iscitam,ne vredi,posao Rolling Eyes
Erato,slazem se sa curama,lepa beta,raste jos sutra na uz da potvrdis trudnocu i bar malo da se smiris i pocnes da uzivas u trudnoci
igracice igracice igracice igracice igracice navijam za dobar uz
Sto se tice Ivanovica,nemam reci,uzasnuta sam.Koji kreteni,jos su se nadali da ce beta padati.Ma samo ti sutra kad uradis uz lepo da im odneses i nabijes pod nos
Stvarno sam ljuta sam
Setih se moje pricice a ne rekoh vam
Kada sam isla da dam krv za betu,tehnicar ili sta li je vec,uzme podatke,kazem da je u pitanju vto,kad je bio ET...
Odem po rezultat,opet on,izvlaci papir i ja ga pitam kakav je rezultat.On kaze,dobar.Ja u sekundi u neverici i ponavljam dobar???
A on ti meni,pa neznam sta ti ocekujes i sta je za tebe dobro
Ja u neverici kazem da ocekujem pozitivnu a on meni,e pa onda nije dobro affraid
Alo,bila sam slomljena zbog rezultata a doslo mi je bilo da ga zviznem pesnicom po glavi pa makar odgovarala
Ej,radila vto,pa neznam sta je mislio da cu da se radujem negativnoj
Kao sto rekoste,GDE MI ZIVIMO!
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/5/2013, 00:33

O Boze moj, ne verujem. Kakav trenutak, kakav kreten! Strasno kakvih budaletina ima. Tom tipu fali deo mozga, majko mila.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 14/5/2013, 01:01

Ma,Erato,sta reci.Ja sam od tog laba bezala,nisam imala neki razlog,ali eto,kod njih rezultat najpre bude gotov pa zato odoh.
Inace,nikad vise.
Nisam toliko razmisljala o tome,trebalo mi je dana i dana da odbolujem i isplacem negativnu betu da bih mogla da nastavim dalje.
Najmanje mi je bilo potrebno da mislim o tamo nekom ludaku i da se nerviram
Setih se budale kad malopre iscitah o "ljubaznosti"nasih klinika,doktora....
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 14/5/2013, 08:01

Erato, svaka cast za smirenost....ovo je zaista tesko za ostati normalan, najvaznije je da beta lepo raste. Meni je dr rekla da je bitno da se beta poveca od 65% pa na vise...Srecno do neba danas, cekam najlepsi izvestaj....vreme je da se cestita i proslavi na pravi nacin
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 517798
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/5/2013, 08:16

Erato, sviđa mi se rezon tvog muža...slično sam i ja napisala pre 7 dana. Sad verujem da si zaista trudna. Navijam za dobar UZ!
Mislim na vas!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2013, 08:27

karakaca ::Erato ispratila sam te do kraja ti si queen i jos trudnica sutra da cujes najlepsu muziku i da kucka do 9 meseca, a za kliniku nemam reci sramota sad mi se vraca film kad sam im javila moju betu posle IUI dr mi je kratko rekla nema nade jeste na granici prestanite sa utrogestanom i cekajte ciklus prijatno. Ali bitno da si ti uspela ne razmisljaj o njima.
Brbljiva to sto si imala braon je od kontracepcije zovi kliniku obavezno, a ne bi trebalo da utice na rezultat i ja sam imala nesto rozikasto sestra rekla da je sigurno neka upala pa je bilo sve sterilno
Koracaljke d
cico hvla ti ,pa ja nemam nista na vesu ,nikakvo krvarenje -tako da nisam sigurna dali trtebam bas da alarmiram kliniku ...znma da je od kontracepcije ,al se pitam dali ce mi brisevi biti ok ako je na stpicu tako bilo ....hvala u svakom slucaju
erato drzimo svi fige! zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj srca srca srca srca srca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 14/5/2013, 08:55

erato ::Kaze meni moja ljubav: Sta god da bude sutra, dobro je ovo - nikad duze nismo bili trudni!:) Hvala vam svima za podrsku. Tacno. Kutak porodica. sunny
TM ima potpuno pravo javi sta je bilo danas :-*

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/5/2013, 09:00

erato :: E dakle nemam reci za kliniku! Niko me ne zove, a rezultati stigli u 11.30. Sad nazovem ja njih. Prvo tehnicar lista papire, lista, lista, a onda kaze da je stiglo na mail, ali im nisu doneli odstampane rezultate iz laboratorije, tako da ce me doktorka zvati ujutro. Mozete li vi da verujete u ovo? Sramota! Pazi molim te, ne citaju to sto stigne na mail, samo na ruke.
A ja mislila da mene u Genesisu ne podnose iz nekog razloga. Sve isto. Isto.

erato :: I ja pored 4 dana strepnje, cekanja, krvarenja, bete za koju nisam sigurna je li ok, je li konacno to to...trebam cekati jos jedan dan, jer je njima stigao rezultat na mail, ali im tehnicar iz Biomedike nije doneo na ruke. Ja sam mislila da me vise nista ne moze iznenaditi, ali evo, ipak su uspeli!
Erato, mila, jutros se spremam za posao i zalim se muzu da sam nasla propusteni poziv iz Genesisa, i brinem jer ne ocekujem ni jednu lepu ili makar ljubaznu i predusretljivu vest od njih. A onda se setim tebe i Ivanovica koji cekaju strpljivo da beta padne, i kazem sebi - ne vredi, svi jesu isti. Mozda su ti pogledali oni mejl, nego beta ne pada, ne slusa ih, pa im treba vremena da se saberu.  b Sramota.

erato ::Leno, ovde su ti svi vise manje isti. A ovi nisu najgori, pa ti vidi. Ovo je za Insajder jos odavno.
Ja pristajem da govorim za Insajder. Ko ce jos?

erato ::Cure mnogo vam hvala za podrsku. Divne ste. Ivv, drugar moj:) Hvala ti :* Zakazala sam sutra popodne kod doktorke koja ima 4D UZ i vodila je 2 trudnoce mojoj rodici. Nije bilo mesta do petka, ali su me ubacili kad su culi slucaj. Uhhh...sad sam uzbudjena.
Bravo, Erato, prava odluka. Hvala Ivanovicima sto su ti ocigledno dobro uradili vto, a sad ti i tvoja mrvica morate da idete korak dalje. Navijam za lep gestacijski mesak i jedva cekam da nam javis!!!!!!! igracice
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 14/5/2013, 09:15

Erato draga, navijam iz sveg srca da je TO TO!!!

poljubac
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/5/2013, 09:16

danas mi je osmi dan stimulacije stanje je sledece
Endometrijum 10mm
folikula 6 na desnom i 7 na levom, a krecu se od 12 do 21 mm

LH 2,7 E2 ne znam nisu mi upisali a 4stimlacije E2 bio 240

zajedno sam krenula sa niny , istog dana smo krenule, setale smo svaki dan do danas, a od danas malo manje setnje
SUtra idem na uz i vadjenje krvi nadam se da cu znati kad ce aspiracija

primam puregon, do juce 250 j a od juce 200
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/5/2013, 09:16

Zvala me sad Bilja iz Ivanovica. Kaze ima rezultat, nista ne komentarise vrednost bete, samo kaze da vise ne vadim betu i da zakazem UZ sledece nedelje kod dr. Dragana. Pita kako se osecam. Ja kazem da sam ok, ali da sam zabrinuta zbog krvarenja. Ona kaze videce to Dragan sledece nedelje. Ne pita ni koliko krvarim, ni imam li bolove itd. Oni su dobri za vto i imaju uspeha. Ja sam zadovoljna sa svime do ET. Cak ni to sto ne saopstavaju br. folikula, debljinu enda mi nije smetalo. Ali od ET do UZ, ja sam njima cisto gubljenje vremena. UZ na kraju ulazi u cenu paketa, a to je UZ na kojem utvrdjuju srcanu radnju. U medjuvremenu ako imas krvarenje, komplikacije, mozes da poludis. Pa u prirodnim trudnocama kad zena prokrvari ide se pravac klinika ili bolnica. Ja sam u pola noci tako otisla. I odmah te prime. Nije se s time zezati. A sad nakon VTO nista. I meni njihova sestra kaze i ja sam krvarila. I to je to. Umesto da mi nesto preporuce, UZ, platila bih...da sam otisla u Front, DZ, bilo gde, znam da bi me odmah primili. Ma idemo dalje.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/5/2013, 09:18

I ovde da kazem, Hani- bravo za 13 folikula. Za sada. Cesto na aspiraciji se devojkama jos po koji stidljivi pojavi!!! Super ste pogodili ciklus, navijam!!!! b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/5/2013, 09:18

Hany, to je sve skolski da ne moze biti bolje!:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/5/2013, 09:21

erato ::Zvala me sad Bilja iz Ivanovica. Kaze ima rezultat, nista ne komentarise vrednost bete, samo kaze da vise ne vadim betu i da zakazem UZ sledece nedelje kod dr. Dragana. Pita kako se osecam. Ja kazem da sam ok, ali da sam zabrinuta zbog krvarenja. Ona kaze videce to Dragan sledece nedelje. Ne pita ni koliko krvarim, ni imam li bolove itd. Oni su dobri za vto i imaju uspeha. Ja sam zadovoljna sa svime do ET. Cak ni to sto ne saopstavaju br. folikula, debljinu enda mi nije smetalo. Ali od ET do UZ, ja sam njima cisto gubljenje vremena. UZ na kraju ulazi u cenu paketa, a to je UZ na kojem utvrdjuju srcanu radnju. U medjuvremenu ako imas krvarenje, komplikacije, mozes da poludis. Pa u prirodnim trudnocama kad zena prokrvari ide se pravac klinika ili bolnica. Ja sam u pola noci tako otisla. I odmah te prime. Nije se s time zezati. A sad nakon VTO nista. I meni njihova sestra kaze i ja sam krvarila. I to je to. Umesto da mi nesto preporuce, UZ, platila bih...da sam otisla u Front, DZ, bilo gde, znam da bi me odmah primili. Ma idemo dalje.
Uh! Mad Erato, samo ti odi kod ove dr sto si zakazala, pa ces ici i kod njih, nije problem. Ali njih ako cekas da ti se smiluju, poludecemo i mi ovde sto te pratimo, a kamoli ti! Shocked
Opusteno, zaboravi na njih, koncentrisi se na svoj mesak i UZ 4D Very Happy beba roda
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu