KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 7/5/2013, 11:51

Biksi, Ivka, hvala Vam puno.
Ivka bas tako kao sto opisujes, kako ustanem podsecaju me jajnici da su bili izlozeni jakom bolu, bas tesko hodam. I ja sam pomislila da sam previse caja popila (bar 4 soljice uvece), i da je besika ispritiskala i donji stomak i jajnike i napravila karambol...Pozvacu sad i ja Ivanovice, cisto da se prijavim, za svaki slucaj .
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 7/5/2013, 12:06

E zovi obavezno, i uzimaj tabletice za bolove..... do popodne ce popustiti samo ces ostati uplasena i sa pritiskom u jajnicima jos nekoliko dana, manje tecnosti i uvece nikako.....izgleda da caj stvarno to moze da pokrene.....i ne iskaci iz kreveta vec polako spustaj noge i ustaj uz pridrzavanje ljubav
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 13:22

Ovako devojke moje. Danas je beta 268. Danas me je konacno nazvala Bilja iz Ivanovica, saopstila mi ove rezultate (mada sam ih ja znala sat vremena ranije, jer i meni stigne na mail) i rekla da je beta niska za ovaj dan nakon ET, da je od starta niska, mada pravilno raste. Pitala me da li koristim terapiju i fragmin. Ja joj kazem da mi niko nije rekao da krenem sa fragminom, da sam ja u nedelju pitala i tehnicara i da mi je on rekao - ne, reci ce vam doktorica da li i kada da krenete. Onda je ona cutala nekih 30-ak sekundi, vidim da je bila zatecena. Rekla je da ce nesto proveriti i nazvati me za par minuta. Kada je nazvala, rekla je da nije radila u petak i u nedelju i da nije bila upucena. Nisu mi dali fragmin jer je beta niska. Da i dalje ne krecem sa fragminom, nego da opet ponovim betu za 2 dana. Da imam jajovode, oni bi sumnjali da imam vanmatericnu, ali obzirom da nemam jajovode (tacnije jedan je zatvoren, a drugi izvadjen), trudnoca je u materici, ali nije u redu. Ja je upitam da li ce biti u redu ako poraste za 2 dana, ona kaze da ni tada nece biti u redu, da ova trudnoca ne valja od starta i zbog bete i zbog krvaruckanja. Da budem strpljiva, da ponovim betu, pa ce oni onda definitivno preseci sta da se radi. Ja onda upitam da li znaci da cu ici na kiretazu ako beta nastavi da raste, a ona kaze da ne veruje, jer pri takvim malim vrednostima bete ode samo. Ja onda pitam postoji li najminimalnija sansada se ovo zavrsi dobro, a ona kaze da ne, da ne veruje i da ne zna na koji nacin to da mi kaze, da se ovo ne moze dobro zavrsiti. Ja sam joj onda rekla da sam realna i svesna da ovo tesko moze ispasti kako treba, ali da sam nasla nekoliko slucajeva na internetu koji su bili slicni kao moj i zavrsili se dobro (ovo sam nasla na nekim stranim forumima...doduse vecinom su tuzne price, ali ima i par cudnovatih). Onda mi je ona rekla da je najniza beta kod njih na klinici bila oko 60-70 na 14dpt, a da se dobro zavrsilo. Ovakav slucaj nisu imali. Ja vidim da su oni ocekivali da beta padne i sad ne znaju da mi kazu sta je ovo.

Kako god...ja sam odlucila da ako beta opet poraste, da nastavim sa terapijom bez obzira sta mi kazu, a ako padne zna se sta je. Sta cu, opet 2 dana cekanja. Produzice mi sestra danas bolovanje. Ko zna kako ce ovo ispasti. Ja se najvise bojim da ne dodje do kiretaze, da se ne izmucim. Najgore je sto sam ja ukapirala da bi oni meni prekinuli terapiju za 2 dana u svakom slucaju. Pitam se onda zasto stalno ponavljamo i produzavamo terapiju. Ja zakljucujem da se oni sa ovim nisu sretali i da nemaju odgovor.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 13:31

Da li dr. Sonja u Pragu trazi da se beta uradi 17 dana nakon trensfera? Obzirom da su meni embrioni vraceni drugog dana, a da Sonja vraca treceg, onda bi meni po njihovom danas bio dan za betu?

Nisam sigurna da li sam u pravu. Ali, cini mi se da Sonja to kasnije trazi.
Necu ja sada sebi da dajem neku laznu nadu, ali razmisljam...ipak je ovo mala klinika, mislim na Ivanovice. U vecim klinikama se radi po 10 aspiracija na dan, ET isto toliko, a nas je bilo 2 ovde na aspiraciji i ja sama na ET. Tako da nisam sigurna koliko im je relevantna statistika sa same klinike.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 7/5/2013, 13:35

Joj Erato, kakva situacija.

A beta je porasla i skoro 5x za dva dana, je li tako?
Stvarno ni meni nije jasno zasto produzavaju ako vec misle da nece biti u redu.

Opet mi ni toliki porast bête nije jasan, nekako ne ukazuje na to sto oni predvidjaju.

Mislim da si u pravu i da ni oni ne znaju da objasne.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 7/5/2013, 13:37

erato ::Da li dr. Sonja u Pragu trazi da se beta uradi 17 dana nakon trensfera? Obzirom da su meni embrioni vraceni drugog dana, a da Sonja vraca treceg, onda bi meni po njihovom danas bio dan za betu?

Nisam sigurna da li sam u pravu. Ali, cini mi se da Sonja to kasnije trazi.
Necu ja sada sebi da dajem neku laznu nadu, ali razmisljam...ipak je ovo mala klinika, mislim na Ivanovice. U vecim klinikama se radi po 10 aspiracija na dan, ET isto toliko, a nas je bilo 2 ovde na aspiraciji i ja sama na ET. Tako da nisam sigurna koliko im je relevantna statistika sa same klinike.

Potpis i molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 13:44

Pa ne znaju. Osetim ja to po glasu. Imam vec dovoljno iskustva da znam kada su sigurni, a kada ne. Ona je prilicno sigurna da ovo nece izaci na dobro, ali se rukovodi statistikama za koje ona zna. A ja sam kopala i iskopala par primera juce. Cak je cura na svoju ruku nastavljala sa terapijom itd...njoj je beta bila 4.3. Posle je rodila zdravo dete. Ipak ta statistika nije na mojoj strani, jer je mnogo vise primera koji se lose zavrse...ili biohemijskom, ili u nekom momentu stane sa radom srca. Ima recimo primera da curama kasni po 10-15 dana. Ne rade test, nista i na kraju dobiju i kazu stres, ovo ono. A mozda se dogodila i okoncala trudnoca za to vreme.
Moze biti ne daj Boze i da mi se nekakav tumor aktivirao. Ne znam od koje ono vrste skace HCG. Tako mi se upalila desna strana, ispod uha, pa niza vrat, sve nateklo. Jedva gutam, jedva otvaram usta, pa sam pomisljala i da nije neki djavo. A opet nije to, pre bi to bilo da nisam isla na VTO, kasni, znam da ne moze prirodno, a skace HCG. Ipak nije taj scenario.

Sad mi se vec lagano javlja neki inat i bas bih volela da ih opet iznenadim za 2 dana, jer ja vidim da oni samo cekaju da beta padne, a kad raste ne znaju sta bi rekli.

Sa druge strane, spremam se za zavrsetak i ove storije, pa da idemo dalje.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 7/5/2013, 13:45

Erato draga ja se ne razumijem u ET i kada se radi beta posle njega, ali ne vidim razlog da se tako lako kaze da nece biti u redu. Ja znam da bih pila terapiju i radila sve sto je do mene, kad vec beta raste.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 13:48

Rekli su oni da nastavim sa terapijom. Pa nece oni da budu sutra krivi i da ostave prostora za takve stvari. Nije ni njima jasno sta se desava. A opet nece ni da mi daju laznu nadu. Jer, neko ko je psihicki labilniji bi svasta mogao da im napravi u bilo kojoj varijanti. Ili da ih okrivi da su zeznuli trudnocu preranim ukidanjem terapije, ili da ih okrivi da su rekli da je trudnoca, da je sve u redu i da onda ne ispadne tako. Ima ljudi koji bi im haos napravili, a ima i zena koje bi dozivele nervni slom u ovakvoj situaciji. Zato su oni krajnje oprezni i distancirani. To je iz njihovog ugla najispravnije.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 7/5/2013, 13:55

Da, s obzirom da nemam iskustva sa tim ne mogu ni da pretpostavim sa cim se suocavaju, ali svakako pokusaj malo da opustis zgrcene misice, poznat mi je osjecaj cekanja 2,2,2... molitva molitva molitva
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 7/5/2013, 13:59

Erato, ja bih da mi izaberemo bolju stranu te da konstatujemo da beta....pravilno raste....i da je to u stvari sve sto smo hteli da cujemo od danasnjih rezultata!!!

osmeh srce

Sto se tice statistike, ona sigurno nije na nasoj srani, jer najveca vecina zena zatrudni na nekoj ravnoj povrsini kada o tome i ne misli i sa kim i nije bas planirala, a preostale sa onim sa kim su i planirale.....tako da smo mi svakako u manjini a nasa iskustva kraaaajnjjjeee pojedinacna.....ovo danas su dobre vesti.... molitva
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 7/5/2013, 13:59

Evo ja bih sigurno dozivela nervni slom. Posebno sto te u situaciji kada je beta bila oko 18 ako se dobro secam, niko nije pozvao da dodjes i razgovaras sa lekarom o svim mogucim opcijama takve situacije. Mislim da ne bih sacuvala samokontrolu da mi Dr telefonom prica kako trudnoca nije u redu. Ne razumem, cekaju 4 dana da bi ti rekli sta misle, drze te u neznanju a ocekuju da ce beta da padne. Sta god da je, mislim da je red bio da Dr razgovara sa tobom licno i to u ordinaciji.
Mislim i ja sam njihov pacijent, i ne kazem da ne rade dobar posao, ali to ignorisanje od strane Dr posle niske bête, i prenosenje poruka putem sestara i telefonom mi je bas sad podiglo pritisak.


Poslednji put izmenio neca73 dana 7/5/2013, 14:09, izmenio ukupno 2 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/5/2013, 14:02

erato ::Ovako devojke moje. Danas je beta 268. Danas me je konacno nazvala Bilja iz Ivanovica, saopstila mi ove rezultate (mada sam ih ja znala sat vremena ranije, jer i meni stigne na mail) i rekla da je beta niska za ovaj dan nakon ET, da je od starta niska, mada pravilno raste. Pitala me da li koristim terapiju i fragmin. Ja joj kazem da mi niko nije rekao da krenem sa fragminom, da sam ja u nedelju pitala i tehnicara i da mi je on rekao - ne, reci ce vam doktorica da li i kada da krenete. Onda je ona cutala nekih 30-ak sekundi, vidim da je bila zatecena. Rekla je da ce nesto proveriti i nazvati me za par minuta. Kada je nazvala, rekla je da nije radila u petak i u nedelju i da nije bila upucena. Nisu mi dali fragmin jer je beta niska. Da i dalje ne krecem sa fragminom, nego da opet ponovim betu za 2 dana. Da imam jajovode, oni bi sumnjali da imam vanmatericnu, ali obzirom da nemam jajovode (tacnije jedan je zatvoren, a drugi izvadjen), trudnoca je u materici, ali nije u redu. Ja je upitam da li ce biti u redu ako poraste za 2 dana, ona kaze da ni tada nece biti u redu, da ova trudnoca ne valja od starta i zbog bete i zbog krvaruckanja. Da budem strpljiva, da ponovim betu, pa ce oni onda definitivno preseci sta da se radi. Ja onda upitam da li znaci da cu ici na kiretazu ako beta nastavi da raste, a ona kaze da ne veruje, jer pri takvim malim vrednostima bete ode samo. Ja onda pitam postoji li najminimalnija sansada se ovo zavrsi dobro, a ona kaze da ne, da ne veruje i da ne zna na koji nacin to da mi kaze, da se ovo ne moze dobro zavrsiti. Ja sam joj onda rekla da sam realna i svesna da ovo tesko moze ispasti kako treba, ali da sam nasla nekoliko slucajeva na internetu koji su bili slicni kao moj i zavrsili se dobro (ovo sam nasla na nekim stranim forumima...doduse vecinom su tuzne price, ali ima i par cudnovatih). Onda mi je ona rekla da je najniza beta kod njih na klinici bila oko 60-70 na 14dpt, a da se dobro zavrsilo. Ovakav slucaj nisu imali. Ja vidim da su oni ocekivali da beta padne i sad ne znaju da mi kazu sta je ovo.

Kako god...ja sam odlucila da ako beta opet poraste, da nastavim sa terapijom bez obzira sta mi kazu, a ako padne zna se sta je. Sta cu, opet 2 dana cekanja. Produzice mi sestra danas bolovanje. Ko zna kako ce ovo ispasti. Ja se najvise bojim da ne dodje do kiretaze, da se ne izmucim. Najgore je sto sam ja ukapirala da bi oni meni prekinuli terapiju za 2 dana u svakom slucaju. Pitam se onda zasto stalno ponavljamo i produzavamo terapiju. Ja zakljucujem da se oni sa ovim nisu sretali i da nemaju odgovor.
O, majko mila!!! Shocked Shocked Shocked Pa posao joj je da ZNA, da bude INFORMISANA, pa nema 100 pacijentkinja pa da kažemo- ajde, ljudski je... Mad Sramota.
Erato, tvoja odluka je dobra, ne odustaj od terapije dok god beta raste, pa i ako lagano padne. Čitala si Orlin dnevnik? SVE je moguće, šta god dr Biljana mislila. yes

erato ::Pa ne znaju. Osetim ja to po glasu. Imam vec dovoljno iskustva da znam kada su sigurni, a kada ne. Ona je prilicno sigurna da ovo nece izaci na dobro, ali se rukovodi statistikama za koje ona zna. A ja sam kopala i iskopala par primera juce. Cak je cura na svoju ruku nastavljala sa terapijom itd...njoj je beta bila 4.3. Posle je rodila zdravo dete. Ipak ta statistika nije na mojoj strani, jer je mnogo vise primera koji se lose zavrse...ili biohemijskom, ili u nekom momentu stane sa radom srca. Ima recimo primera da curama kasni po 10-15 dana. Ne rade test, nista i na kraju dobiju i kazu stres, ovo ono. A mozda se dogodila i okoncala trudnoca za to vreme.
Moze biti ne daj Boze i da mi se nekakav tumor aktivirao. Ne znam od koje ono vrste skace HCG. Tako mi se upalila desna strana, ispod uha, pa niza vrat, sve nateklo. Jedva gutam, jedva otvaram usta, pa sam pomisljala i da nije neki djavo. A opet nije to, pre bi to bilo da nisam isla na VTO, kasni, znam da ne moze prirodno, a skace HCG. Ipak nije taj scenario.

Sad mi se vec lagano javlja neki inat i bas bih volela da ih opet iznenadim za 2 dana, jer ja vidim da oni samo cekaju da beta padne, a kad raste ne znaju sta bi rekli.

Sa druge strane, spremam se za zavrsetak i ove storije, pa da idemo dalje.
Kakve bre statistike? Shocked Mad Nisi ti statistički uzorak, nego organizam za sebe. Epa ima da bude bebica, svidela se njima statistika ili ne! yes Inače, po statistici, čovek može da se udavi u jezeru prosečne dubine 50cm. Mani statistiku, drži se utrogestana lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 7/5/2013, 14:03

tapšanje Erato roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 14:32

Neco, naravno. Njihovo ponasanje u celoj ovoj prici je strasno. Ali naleteh ja i na mnogo gore od ovih, nazalost!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 14:33

I Bilja je makar zvala, a Goca porucuje preko sekretarice :)
No comment!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/5/2013, 14:35

Erato, to sad nije važno, samo je beta važna! b b b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 14:40

Tako je drage moje! :))
A inace zabole me za njih, samo eto, konstatujem sitjuejsn.
Ali i u stranim klinikama se zenama javlja nurse :)...nigde se lako ne dolazi do doce. Dobro, tu su i razni koordinatori itd. Nisu ovi nasi najgori.
Gadna je to profesija. Nisu svi, ali VTO-vci i hirurzi plasticari definitivno zaradjuju na tudjoj nesreci. Dokle god ima onih koji ne mogu ostvariti potomstvo, ali i onih sa ozbiljnim manama, pa i kompleksima, dotle ce se njima puniti dzepovi - znaci zauvek! I oni te usluge naplacuju mnogo vise no sto vrede. Ja se od pocetka pitam zasto je sve to toliko skupo. No dobro...
Igramo se zivaca sada! :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 7/5/2013, 15:30

Erato, sad vidim sta ti se sve izdogadjalo i samo mogu reci da cu jako, jako, jako navijti za jedno maaaalo cudo sreca

Lafe stize veštica
E neka je, i daleko joj lepa kuca yes

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 7/5/2013, 16:38

Erato,ne znam sta bi ti pametno rekla ali sigurno je da se cuda desavaju.Nemoj puno da se nadas ali ko zna..
Kod mene je sve bilo idealno,14 dt vrednost bete 730 za dva dana 1300 pa na kraju missed u 8 nedelji..dr.Sonja trazi betu na 16 dan kad je et na treci.Ponovi betu i cekaj,priroda je cudna i nepredvidljiva.
Meni su danas stigli rezultati na nasledne trombofilije i imam istu mutaciju kao i ti na PAI genu,dali su zbog toga planirali fraxiparin?
Ajd drzi se!!
c
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 7/5/2013, 17:08

Erato, meni uopste nije jasno kako te dr moze biti toliko sigurna u neuspjeh?
Jeste mala beta bila ali raste i to skolski se povecava.
Nego navijamo mi za tvoje cudo da raste i dalje!!!
Djevojke srecno na putu do bebe!!! roda
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 17:23

Hvala vam drage moje...jedan veeeeliki :-* Labradorka, jesi li se cula sa dr Sonjom? Znam da si pokusavala da dodjes do nje. Ja imam i mthfr. Prosli put sam od pocetka stimulacije primala clexane, a sada samo aspirin. Planirali su i fragmin. Cekamo sad narednu betu. Najbolje da potrazis misljenje hematologa. Tvoja mutacija sama po sebi nije opasna, ali obzirom da si imala spontani moguce da bi ti ukljucili nesto u sledecem pokusaju. Ja imam izgleda gnojnu anginu. Nemam temperaturu, ali me boli glava, desni krajnik i koren jezika u gnoju. Strava. Ne mogu usta otvoriti. Uzela sam tantum verde. Proci ce valjda.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 7/5/2013, 17:26

Slažem se sa Zoxom.
Erato, koji ti je danas dan? Nije me bilo 10 dana pa ne mogu da pohvatam šta i kako ali ova današnja beta nije loša.
Prvo, navijam za čudo...zaista. Drugo, dobro je što si ostala trudna. Uspeh u odnosu na prošli put.
Ajde, navijam...
P.S. imala betu 11 i nešto, pa u sledećom postupku 37 - nikad me Goca nije nazvala. Sestre odmah reke da prekidam terapiju a kad bi posle došla na kontrolni pregled Goca je uvek komentarisala da su to bile trudnoće, biohemijske. To je bio još jedan razlog da kažem: ok, odoh sad nekom drugom da dajem pare.

Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/5/2013, 17:35

Erato ne znam sta bih ti rekla na ovu situaciju, ali mislim da bih i sama tako odreagovala, pa kako je sudjeno tako ce da bude, u svakom slucaju ja od srca navijam za jedno maleno cudo igracice igracice igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/5/2013, 17:45

Hvala vam.:* Struzo, danas je 18. dan od ET. Vraceni 2-dnevni embrioni. Nemam reci Struzo. Ocito je da se zena ponasa cas ovako, cas onako...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu